Wijzigingsplan Eemnesserweg-Melkweg

Logo Blaricum

Burgemeester en wethouders van Blaricum hebben op 20 december 2016 het wijzigingsplan Eemnesserweg-Melkweg, NL.IMRO.0376.WpEemmelk-vs01, vastgesteld. De wijziging betreft splitsing van percelen c.q. aanpassing van de perceelgrens, bij Melkweg 1a (kadastraal bekend gemeente Blaricum, sectie E, nrs. 2568 en 2391).

Inzien

U kunt het wijzigingsplan gedurende 6 weken inzien tussen 19 januari en 1 maart 2017 in het kantoor van de BEL Combinatie, Zuidersingel 5 in Eemnes bij de balie Vergunningen. Voor het maken van een afspraak kunt u bellen naar 14 035. Het wijzigingsplan kunt u ook bekijken op www.ruimtelijkeplannen.nl

Indienen van beroep

Gedurende de termijn van terinzagelegging kan beroep worden ingesteld bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA ’s-Gravenhage door een belanghebbende die kan aantonen dat hij redelijkerwijs niet in staat was een zienswijze over het ontwerpplan in te dienen.

 

Blaricum, 18 januari 2017

 

Naar boven