Ontwerp omgevingsvergunning de Loop 28 in Oirschot

Logo Oirschot

Burgemeester en wethouders van Oirschot maken bekend dat zij van plan zijn om een omgevingsvergunning voor de activiteiten ‘handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening’, ‘bouwen en ‘reclame’ te verlenen. De omgevingsvergunning maakt het uitbreiden van een winkel met magazijn en kantoor aan de Loop 28 mogelijk. Voor deze omgevingsvergunning is de uitgebreide procedure van toepassing. Het ontwerpbesluit is verzonden op 18 mei 2017.

De aanvraag, het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van dinsdag 23 mei

2017 tot en met woensdag 5 juli 2017 ter inzage. Gedurende deze termijn kan eenieder naar keuze

schriftelijk of mondeling zijn of haar zienswijze tegen dit ontwerpbesluit naar voren brengen bij het college van burgemeester en wethouders. Degenen die mondeling zienswijzen naar voren willen brengen, moeten hiervoor een afspraak maken. Tegen de uiteindelijke beschikking kan alleen door belanghebbenden beroep worden ingesteld als ook een zienswijze is ingebracht tegen de ontwerpbeschikking. Inzage van stukken kan enkel op afspraak (via e-mail: vergunningen@kempen-gemeenten.nl of telefoonnummer 0497-531300). Om stukken in te zien, moet u minimaal twee werkdagen van te voren een afspraak maken. Dan zorgen wij ervoor dat de stukken voor u beschikbaar zijn.

Het ontwerp met bijbehorende stukken is ook digitaal in te zien op www.ruimtelijkeplannen.nl met het identificatienummer: NL.IMRO.0823.OVOIDELOOP28-ONTW.

Oirschot, 18 mei 2017

Naar boven