Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Amsterdam | Staatscourant 2016, 71176 | Verkeersbesluiten |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Amsterdam | Staatscourant 2016, 71176 | Verkeersbesluiten |
Algemeen Bestuur van de Bestuurscommissie Amsterdam Zuidoost
Het Dagelijks Bestuur van de Bestuurscommissie van Amsterdam Zuidoost;
Gelet op de bepalingen van de Wegenverkeerswet (WVW 1994), het Reglement verkeersregels en verkeerstekens (RVV 1990), het Besluit administratieve bepalingen voor het wegverkeer (BABW), de Algemene wet bestuursrecht (AWB 1992), de Verordening op de Bestuurs-commissies 2013, het Mandaatbesluit van het Algemeen Bestuur en ondermandaat-besluiten;
het Academisch Medisch Centrum (AMC) gelegen tussen de Meibergdreef, spoorbaan Amsterdam – Utrecht en de Tafelbergweg eigen grondgebied is;
het betreffende gebied gelegen is binnen de grenzen van de gemeente Amsterdam;
ondanks het feit dat het AMC eigen grondgebied is, op het AMC terrein de wegen vrij toegankelijk zijn, waardoor de wegenverkeerswet 1994 van toepassing is;
in het verleden nagelaten is de nodige verkeersbesluiten te nemen, waardoor verkeersborden niet rechtsgeldig zijn;
zonder verkeersbesluiten de politie en/of handhavers niet kunnen verbaliseren op foutief verkeersgedrag;
door de directeur Huisvesting van het AMC op 17 april 2015 is verzocht de benodigde verkeersbesluiten te nemen;
de gemeente Amsterdam het bevoegd gezag is voor het nemen van het verkeersbesluit.
dat dit besluit op grond van artikel 2 lid 1 van de Wegenverkeerswet 1994 wenselijk en noodzakelijk wordt geacht:
o om de veiligheid op de diverse wegen te verzekeren
o ter bescherming van de weggebruikers en de passagiers
o om de vrijheid van het verkeer zoveel mogelijk te waarborgen
o ter voorkoming of beperking van door het verkeer veroorzaakte overlast, hinder of schade;
dat overeenkomstig artikel 24 van het BABW is overlegd met de gemandateerde van de Nationale politie, Regionale Eenheid Amsterdam, waarbij deze heeft verklaard verkeerstechnisch geen bezwaar te hebben tegen het nemen van dit verkeersbesluit;
dat het betreffende weggedeelte gelegen is binnen de grenzen van de Gemeente Amsterdam.
Overleg, publicatie en zienswijze
Dit verkeersbesluit wordt in overeenstemming met artikel 26 van het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer, gepubliceerd in:
De verkeersmaatregelen zijn tevens in het algemeen verkeersbelang wense¬lijk c.q. noodzakelijk, met name omdat dit de veiligheid en doorstroming van alle weggebruikers optimaliseert.
Het concept verkeersbesluit is door de Raad van Bestuur, als vertegenwoordiger namens de grondeigenaar van het AMC-terrein geaccordeerd op 14-12-2016.
I. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 een voorrangsweg in te stellen.
II. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
III. Door het verkeersbord C4l [eenrichtingsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
IV. Door het verkeersbord D2 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
V. Door het verkeersbord D2ro-BB22 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
VI. Door het verkeersbord E01zb [parkeerverbodzone begin] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
VII. Door het verkeersbord E01ze [parkeerverbodzone einde] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
VIII. Door het verkeersbord E2 [verbod stil te staan] al dan niet voorzien van het onderbord 0B108 [uitgezonderd bestemmingsverkeer] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
IX. Door het verkeersbord E7 [gelegenheid bestemd voor het onmiddellijk laden en lossen van goederen] al dan niet voorzien van een onderbord OB504 [geldt voor aangegeven plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
X. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XI. Door het verkeersbord L2 [voetgangersoversteekplaats] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XII. Door het verkeersbord L3b [bushalte] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van wit-zwart geblokte markering conform artikel 23 onder 1 e van het Reglement Verkeersregels en verkeerstekens 1990.
XIII. Door het verkeersbord BB16-1 [schrikhekplank] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XIV. Door het aanbrengen van zebramarkeringen op het wegdek een voetgangersoversteekplaats conform artikel 49 lid 2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, in te richten, waardoor bestuurders, voetgangers en bestuurders van een gehandicaptenvoertuig, die op een oversteekplaats oversteken of kennelijk op het punt staan zulks te doen, voor moeten laten gaan.
XV. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 een voorrangsweg in te stellen.
XVI. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
XVII. Door het verkeersbord C1 [gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XVIII. Door het verkeersbord C3 [eenrichtingsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XIX. Door het verkeersbord C19 [gesloten voor voertuigen die, met inbegrip van de lading, hoger zijn dan op het bord is aangegeven (3,0m)] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XX. Door het verkeersbord D2ro-BB22 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXI. Door het verkeersbord D4 [gebod tot het volgen van de rijrichting die op het bord staat aangegeven] met onderbord. [uitgezonderd ambulance en spoedeisende hulp] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXII. Door het verkeersbord E01zb [parkeerverbodzone begin] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXIII. Door het verkeersbord E2 [verbod stil te staan] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXIV. Door het verkeersbord E3 [verbod fietsen en bromfietsen te plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXV. Door het verkeersbord E4 [parkeergelegenheid] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, met onderbord [Bergmann] en onderbord [Dianet].
XXVI. Door het verkeersbord E6 [gehandicaptenparkeerplaats] al dan niet voorzien van een onderbord OB504, OB501l of OB501r [geldt voor aangegeven plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXVII. Door het verkeersbord E7 [gelegenheid bestemd voor het onmiddellijk laden en lossen van goederen] al dan niet voorzien van een onderbord OB504 [geldt voor aangegeven plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXVIII. Door het verkeersbord E8 [parkeergelegenheid alleen bestemd voor voertuigcategorie, of groep voertuigen, die op het bord is aangegeven] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXIX. Door het verkeersbord E9 [parkeergelegenheid alleen bestemd voor vergunninghouders] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXX. Door het verkeersbord E10 [parkeerschijf-zone (max 1/2h)] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, inclusief de bijbehorende blauwe lijnen op de weg.
XXXI. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXXII. Door het verkeersbord L1 [hoogte onderdoorgang (4,0m)] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
Deelgebied III (zie bijlage I)
XXXIII. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXXIV. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
XXXV. Door het verkeersbord B7 [stop; verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXXVI. Door het verkeersbord C1 [gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren] al dan niet voorzien van een onderbord OB108 [uitgezonderd bestemmingsverkeer] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXXVII. Door het verkeersbord C2 [eenrichtingsweg, in deze richting gesloten voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren of vee] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXXVIII. Door het verkeersbord C3 [eenrichtingsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XXXIX. Door het verkeersbord C4l en C4r [eenrichtingsweg links en rechts] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XL. Door het verkeersbord C15 [gesloten voor fietsen, bromfietsen en gehandicaptenvoertuigen] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLI. Door het verkeersbord C19 [gesloten voor voertuigen die, met inbegrip van de lading, hoger zijn dan op het bord is aangegeven (3,9m)] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLII. Door het verkeersbord D2 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLIII. Door het verkeersbord D2ro-BB22 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLIV. Door het verkeersbord D4 [gebod tot het volgen van de rijrichting die op het bord staat aangegeven] met onderbord. [uitgezonderd ambulance en spoedeisende hulp] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLV. Door het verkeersbord E01zb [parkeerverbodzone begin] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLVI. Door het verkeersbord E01ze [parkeerverbodzone einde] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLVII. Door het verkeersbord E2 [verbod stil te staan] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLVIII. Door het verkeersbord E3 [verbod fietsen en bromfietsen te plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XLIX. Door het verkeersbord E5 [taxistandplaats] met onderbord [AMC-zorgtaxi’s] of met onderbord [alleen voor TTO taxi’s], te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
L. Door het verkeersbord E6 [gehandicaptenparkeerplaats] al dan niet voorzien van een onderbord OB504, OB501l of OB501r [geldt voor aangegeven plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LI. Door het verkeersbord E8 [parkeergelegenheid alleen bestemd voor voertuigcategorie, of groep voertuigen, die op het bord is aangegeven] al dan niet voorzien van een onderbord OB504, OB501l of OB501r [geldt voor aangegeven plaatsen] en of onderbord [poliklinische apotheek] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LII. Door het verkeersbord E9 [parkeergelegenheid alleen bestemd voor vergunninghouders] met onderbord [auto date] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LIII. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LIV. Door het verkeersbord L1 [hoogte onderdoorgang (4,1m)] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LV. Door het verkeersbord L2 [voetgangersoversteekplaats] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LVI. Door het aanbrengen van zebramarkeringen op het wegdek een voetgangersoversteekplaats conform artikel 49 lid 2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, in te richten, waardoor bestuurders, voetgangers en bestuurders van een gehandicaptenvoertuig, die op een oversteekplaats oversteken of kennelijk op het punt staan zulks te doen, voor moeten laten gaan.
Deelgebied III (zie bijlage I) Bovendek/Parkeerdek
LVII. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
LVIII. Door het verkeersbord C1 [gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LIX. Door het verkeersbord C2 [eenrichtingsweg, in deze richting gesloten voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren of vee] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LX. Door het verkeersbord C3 [eenrichtingsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXI. Door het verkeersbord C19 [gesloten voor voertuigen die, met inbegrip van de lading, hoger zijn dan op het bord is aangegeven (2,9m)] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXII. Door het verkeersbord C20 [gesloten voor voertuigen waarvan de aslast hoger is dan op het bord is aangegeven (2t)] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXIII. Door het verkeersbord D2 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXIV. Door het verkeersbord E2 [verbod stil te staan] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXV. Door het verkeersbord E4 [parkeergelegenheid] al dan niet voorzien van een onderbord [uitsluitend voor urgent ziekenhuis bezoek 21:00 – 07:00 uur] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXVI. Door het verkeersbord E6 [gehandicaptenparkeerplaats] al dan niet voorzien van een onderbord OB501l of OB501r [geldt voor aangegeven plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXVII. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 een voorrangsweg in te stellen.
LXVIII. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
LXIX. Door het verkeersbord C1 [gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren] al dan niet voorzien van een onderbord OB108 [uitgezonderd bestemmingsverkeer] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXX. Door het verkeersbord C2 [eenrichtingsweg, in deze richting gesloten voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren of vee] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXI. Door het verkeersbord C3 [eenrichtingsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXII. Door het verkeersbord C4r [eenrichtingsweg rechts] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXIII. Door verkeersbord D1-BB12r [rotonde; verplichte rijrichting] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXIV. Door het verkeersbord D2ro-BB22 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXV. Door het verkeersbord E4 [parkeergelegenheid] voorzien van een onderbord [uitsluitend badge houders AMC] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXVI. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXVII. Door het verkeersbord L2 [voetgangersoversteekplaats] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXVIII. Door het verkeersbord L3b [bushalte] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van wit-zwart geblokte markering conform artikel 23 onder 1 e van het Reglement Verkeersregels en verkeerstekens 1990.
LXXIX. Door het verkeersbord BB16-1 [schrikhekplank] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXX. Door het aanbrengen van zebramarkeringen op het wegdek een voetgangersoversteekplaats conform artikel 49 lid 2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, in te richten, waardoor bestuurders, voetgangers en bestuurders van een gehandicaptenvoertuig, die op een oversteekplaats oversteken of kennelijk op het punt staan zulks te doen, voor moeten laten gaan.
LXXXI. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 een voorrangsweg in te stellen.
LXXXII. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
LXXXIII. Door het verkeersbord C1 [gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren] al dan niet voorzien van een onderbord OB108 [uitgezonderd bestemmingsverkeer] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXXIV. Door het verkeersbord C3 [eenrichtingsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXXV. Door het verkeersbord C19 [gesloten voor voertuigen die, met inbegrip van de lading, hoger zijn dan op het bord is aangegeven (3,1m)] al dan niet voorzien van een onderbord OB501r [route pijlbord] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXXVI. Door het verkeersbord C19 [gesloten voor voertuigen die, met inbegrip van de lading, hoger zijn dan op het bord is aangegeven (1,9m)] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXXVII. Door het verkeersbord D2ro-BB22 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXXVIII. Door het verkeersbord D3 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die de pijlen aangegeven] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
LXXXIX. Door het verkeersbord D5r [gebod tot het volgen van de rijrichting of één van de rijrichtingen die op het bord zijn aangegeven] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XC. Door het verkeersbord E4 [parkeergelegenheid] al dan niet voorzien van een onderbord OB 501l, OB501r [geldt voor aangegeven plaatsen] en/of onderbord [uitsluitend voor brandweer, beveiliging AMC of bezoekers mortuarium] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XCI. Door het verkeersbord E6 [gehandicaptenparkeerplaats] al dan niet voorzien van een onderbord OB501r, OB501l, OB502 of OB 504 [geldt voor aangegeven plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XCII. Door verkeersbord E7 [gelegenheid bestemd voor het onmiddellijk laden en lossen van goederen] voorzien van het onderbord OB304 [wegsleepregeling van kracht] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XCIII. Door verkeersbord E8m [parkeergelegenheid alleen bestemd voor voertuigcategorie, of groep voertuigen, die op het bord is aangegeven] al dan niet voorzien van een onderbord OB501r, OB501l of OB502 [geldt voor aangegeven plaatsen] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XCIV. Door het verkeersbord E10 [parkeerschijf-zone] met de tekst max 2 h te plaatsen. Hiermede een maximale parkeertijd in te stellen van één 2 uur voor zien van onderbord OB504 [geld voor de aangegeven plaatsen] conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XCV. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XCVI. Door het verkeersbord L1 [hoogte onderdoorgang (4,0m)] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XCVII. Door het verkeersbord L2 [voetgangersoversteekplaats] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
XCVIII. Door het aanbrengen van zebramarkeringen op het wegdek een voetgangersoversteekplaats conform artikel 49 lid 2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, in te richten, waardoor bestuurders, voetgangers en bestuurders van een gehandicaptenvoertuig, die op een oversteekplaats oversteken of kennelijk op het punt staan zulks te doen, voor moeten laten gaan.
XCIX. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 een voorrangsweg in te stellen.
C. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
CI. Door het verkeersbord C19 [gesloten voor voertuigen die, met inbegrip van de lading, hoger zijn dan op het bord is aangegeven (3,0m)] conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CII. Door het verkeersbord E3 [verbod fietsen en bromfietsen te plaatsen] al dan niet voorzien van een onderbord [m.u.v. fietsrekken] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CIII. Door het verkeersbord E4 [parkeergelegenheid] al dan niet voorzien van een onderbord OB504 [geld voor de aangegeven plaatsen] of een onderbord [uitsluitend badge houders AMC] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CIV. Door het verkeersbord E6 [gehandicaptenparkeerplaats] al dan niet voorzien van een onderbord OB 504 [geldt voor aangegeven plaatsen].
CV. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CVI. Door het verkeersbord L02 [voetgangersoversteekplaats] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CVII. Door het aanbrengen van zebramarkeringen op het wegdek een voetgangersoversteekplaats conform artikel 49 lid 2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, in te richten, waardoor bestuurders, voetgangers en bestuurders van een gehandicaptenvoertuig, die op een oversteekplaats oversteken of kennelijk op het punt staan zulks te doen, voor moeten laten gaan.
Deelgebied VII (zie bijlage I)
CVIII. Door het verkeersbord A1 15 km/u [maximumsnelheid] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CIX. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CX. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
CXI. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXII. Door het verkeersbord L02 [voetgangersoversteekplaats] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXIII. Door het aanbrengen van zebramarkeringen op het wegdek een voetgangersoversteekplaats conform artikel 49 lid 2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, in te richten, waardoor bestuurders, voetgangers en bestuurders van een gehandicaptenvoertuig, die op een oversteekplaats oversteken of kennelijk op het punt staan zulks te doen, voor moeten laten gaan.
Deelgebied VIII (zie bijlage I)
CXIV. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXV. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
CXVI. Door het verkeersbord E2 [verbod stil te staan] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXVII. Door het verkeersbord E4 [parkeergelegenheid] al dan niet voorzien van een onderbord OB504 [geldt voor aangegeven plaatsen], een onderbord [gereserveerd Aria/Alc] of onderbord [uitsluitend badgehouders AMC] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXVIII. Door het verkeersbord E6 [gehandicaptenparkeerplaats] al dan niet voorzien van een onderbord OB 504 [geldt voor aangegeven plaatsen].
CXIX. Door het verkeersbord E8 [parkeergelegenheid alleen bestemd voor voertuigcategorie, of groep voertuigen, die op het bord is aangegeven] al dan niet voorzien van een onderbord OB501l, OB501r, OB504 of onderbord [gereserveerd ALC] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXX. Door het verkeersbord L02 [voetgangersoversteekplaats] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXI. Door het verkeersbord L3b [bushalte] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van wit-zwart geblokte markering conform artikel 23 onder 1 e van het Reglement Verkeersregels en verkeerstekens 1990.
CXXII. Door het aanbrengen van zebramarkeringen op het wegdek een voetgangersoversteekplaats conform artikel 49 lid 2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, in te richten, waardoor bestuurders, voetgangers en bestuurders van een gehandicaptenvoertuig, die op een oversteekplaats oversteken of kennelijk op het punt staan zulks te doen, voor moeten laten gaan.
CXXIII. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXIV. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
CXXV. Door het verkeersbord C1 [gesloten in beide richtingen voor voertuigen, ruiters en geleiders van rij- of trekdieren] al dan niet voorzien van een onderbord OB108 [uitgezonderd bestemmingsverkeer] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXVI. Door het verkeersbord D4 [gebod tot het volgen van de rijrichting die op het bord staat aangegeven] met onderbord. [uitgezonderd ambulance en spoedeisende hulp]conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXVII. Door het verkeersbord E6 [gehandicaptenparkeerplaats] al dan niet voorzien van een onderbord OB 501l en OB501r [geldt voor aangegeven plaatsen].
CXXVIII. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXIX. Door het verkeersbord G12b [einde verplicht fiets /bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXX. Door het verkeersbord L02 [voetgangersoversteekplaats] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXXI. Door het aanbrengen van zebramarkeringen op het wegdek een voetgangersoversteekplaats conform artikel 49 lid 2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, in te richten, waardoor bestuurders, voetgangers en bestuurders van een gehandicaptenvoertuig, die op een oversteekplaats oversteken of kennelijk op het punt staan zulks te doen, voor moeten laten gaan.
CXXXII. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXXIII. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
CXXXIV. Door het verkeersbord E01zb [parkeerverbodzone begin] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXXV. Door het verkeersbord E01ze [parkeerverbodzone einde] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXXVI. Door het verkeersbord G12a [verplicht fiets / bromfietspad] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXXVII. Door verkeersbord L8 [doodlopende weg] voorzien van een onderbord OB401-210 [Afstands-aanduiding (210m)] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
Deelgebied XII (zie bijlage I)
CXXXVIII. Door het verkeersbord B1 [voorrangsweg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXXXIX. Door het verkeersbord B6 [verleen voorrang aan bestuurders op de kruisende weg] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990. Alsmede door het plaatsen van haaientanden zoals genoemd in artikel 12 BABW onder b VII.
CXL. Door het verkeersbord D2 [gebod voor alle bestuurders het bord voorbij te gaan aan de zijde die pijl aangeeft] te plaatsen conform de modellen van bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXLI. Door het verkeersbord E01zb [parkeerverbodzone begin] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXLII. Door het verkeersbord E01ze [parkeerverbodzone einde] te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
CXLIII. Door het verkeersbord E4 [parkeergelegenheid] met een onderbord uitsluitend parkeren in vakken te plaatsen conform bijlage I van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990.
zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende situatiefoto. (Bijlage I)
Het Dagelijks Bestuur van de Bestuurscommissie Amsterdam Zuidoost,
Bent u het niet eens met dit besluit? En bent u belanghebbende? Dan kunt u een bezwaarschrift indienen. Stuur dit uiterlijk zes weken na de publicatie van het besluit in de Staatscourant naar:
Dagelijks Bestuur van de Bestuurscommissie Amsterdam Zuidoost,
t.a.v. de afdeling Juridisch Bureau
In uw bezwaarschrift moeten staan:
- een duidelijke omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt (stuur
een kopie mee of noem het kenmerk van het besluit);
Dient iemand anders namens u een bezwaarschrift in? Stuur dan een volmacht mee.
Het indienen van een bezwaarschrift schorst de werking van dit besluit niet. Het besluit blijft dus gelden. Is dit voor u nadelig en kunt u de afloop van de bezwaarprocedure niet afwachten? Dan kunt u om een voorlopige voorziening vragen bij:
De Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Amsterdam,
Voor het indienen van dit verzoekschrift is griffiegeld verschuldigd.
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/stcrt-2016-71176.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.