Kennisgeving ontwerp beschikking tweede faseWet algemene bepalingen omgevingsrechtUitgebreide voorbereidingsprocedure

Logo Peel en Maas

Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Peel en Maas maakt bekend dat zij in het kader van de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht voornemens is omgevingsvergunning 2de fase te verlenen voor:

Kessel, 5995 PD, Dijk 6. Planologisch strijdig gebruik. Gebruik van de woning als bedrijfswoning. Verzonden: 27 juli 2016.

De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 28 juli 2016 gedurende zes weken ter inzage in het Huis van de Gemeente te Panningen. De aanvraag, de ontwerpbeschikking en de bijbehorende stukken zijn tijdens de openingstijden van de publieksbalie, bij voorkeur op afspraak, in te zien. Het onderdeel planologisch strijdig gebruik is digitaal raadpleegbaar op www.ruimtelijkeplannen.nl via NL.IMRO.1894.OMG0073-ON01.

Tijdens de periode van ter inzage legging kunnen schriftelijk of mondeling zienswijzen bij ons college worden ingebracht. Wij maken u erop attent dat slechts beroep tegen de uiteindelijke beschikking kan worden ingediend als u een zienswijze heeft ingebracht tegen de ontwerpbeschikking en u belanghebbende bent.

Nadere informatie

Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de medewerkers Front-Office van team Vergunningen, Toezicht en Handhaving. E-mailadres: info@peelenmaas.nl of telefoonnummer: 077- 306 66 66.

Panningen, 27 juli 2016

Naar boven