Kennisgeving in het kader van de uitvoering van het project Weguitbreiding Schiphol – Amsterdam – Almere, Rijkswaterstaat

Op grond van artikel 20 van de Tracéwet bevordert de Minister van Infrastructuur en Milieu een gecoördineerde voorbereiding van de besluiten op de aanvragen om vergunningen en van de overige ambtshalve te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit. Op dit besluit is de Crisis- en herstelwet van toepassing.

In het kader van deze coördinatie geeft de Minister van Infrastructuur en Milieu kennis van het feit dat het volgende ontwerpbesluit is genomen.

Welk ontwerpbesluit is genomen en ligt ter inzage?

Voor de uitvoering van het Tracébesluit Weguitbreiding Schiphol – Amsterdam – Almere (SAA) is onderstaand ontwerpbesluit genomen, overeenkomstig de procedure van artikel 20, lid 4, van de Tracéwet in samenhang met afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht.

Het betreft een aanvraag van Combinatie K. Dekker B.V./Ooms Constructions B.V. namens de gemeente Muiden om een vergunning als bedoeld in hoofdstuk 6 van de Waterwet voor het uitvoeren van handelingen in een watersysteem of beschermingszone (zoals bedoeld in de Keur AGV 2011).

Het ontwerpbesluit met kenmerk 14.137407 (casecode W-14.02532) voor een Watervergunning is afgegeven door het Hoogheemraadschap Amstel Gooi en Vecht/Waternet en betreft:

  • het verleggen van het uitwateringskanaal van het Naardermeer, inclusief twee directe secundaire waterkeringen;

  • het dempen van het bestaande uitwateringskanaal van het Naardermeer. in verband met het verleggen van de A1 binnen het project Schiphol – Amsterdam – Almere (SAA) ter hoogte van de Lange Muiderweg in Muiden.

Waar en wanneer kunt u de stukken inzien?

Het ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 12 februari 2015 tot en met 25 maart 2015 tijdens kantooruren ter inzage bij Waternet, Kort Oudekerkerdijk 7 te Amsterdam.

Hoe kunnen zienswijzen naar voren worden gebracht?

Van 12 februari 2015 tot en met 25 maart 2015 kan eenieder tegen het ontwerpbesluit schriftelijk gemotiveerde zienswijzen kenbaar maken bij Waternet, Postbus 94370, 1090 GJ Amsterdam. Tevens kunnen gedurende deze termijn door eenieder mondeling gemotiveerde zienswijzen kenbaar gemaakt worden. Degenen die mondeling willen reageren, kunnen dat, na telefonische afspraak, doen bij de heer V.H.C. de Goeij (telefoon 020 – 608 53 66).

Gewezen wordt op het feit dat alleen belanghebbenden die zienswijzen hebben ingebracht tegen het ontwerpbesluit of aan wie redelijkerwijs niet verweten kan worden dat zij geen zienswijzen hebben ingebracht op het ontwerpbesluit, te zijner tijd beroep kunnen instellen tegen het definitieve besluit.

Meer informatie?

Voor nadere informatie met betrekking tot het ontwerpbesluit kunt u zich wenden tot de heer V.H.C. de Goeij, Afdeling Vergunningen, tel. 020 – 608 53 66.

De Minister van Infrastructuur en Milieu, namens deze, het hoofd van de afdeling BJV-Projectadvisering bij de Corporate Dienst van Rijkswaterstaat, A.K. van de Ven

Naar boven