Logo Rijswijk
Bekendmaking ontwerpomgevingsvergunning en ontwerp-Verklaring Van Geen Bedenkingen ‘McDonald’s Polakweg 2’, Rijswijk

Burgemeester en wethouders van Rijswijk maken bekend dat zij het voornemen hebben om een omgevingsvergunning te verlenen voor de realisatie van een nieuwe McDonald’s-vestiging aan de Polakweg 2, op het bedrijventerrein Plaspoelpolder in Rijswijk. Omdat het bouwplan niet past in het geldende bestemmingsplan (er wordt wel een fastfoodrestaurant mogelijk gemaakt maar de toegestane oppervlakte wordt nu overschreden) wordt deze omgevingsvergunning voorbereid met de uitgebreide procedure als bedoeld in artikel 2.12 eerste lid sub a onder 3° Wabo.

Terinzagelegging

De aanvraag, de ontwerpomgevingsvergunning en de ontwerp-Verklaring Van Geen Bedenkingen (die op 11 maart 2014 door de raad is afgegeven), afgekort ontwerp-VVGB, liggen met ingang van vrijdag 28 maart tot en met donderdag 8 mei 2014 ter inzage bij de balie publieksvoorlichting in de hal van het Stadhuis, Bogaardplein 15 te Rijswijk. De balie is op werkdagen geopend van 08.30 uur tot 14.00 uur en op donderdag ook van 17.00 uur tot 19.00 uur. Tevens kunt u de stukken bekijken op de gemeentelijke website www.rijswijk.nl en op www.ruimtelijkeplannen.nl. Zoekt u in dat laatste geval op het volgende identificatienummer (IDN): NL.IMRO.0603.ovmcdonaldspolakwg-ON01.

Indienen zienswijze

Gedurende de termijn kan een ieder een zienswijze op de ontwerpomgevingsvergunning en de ontwerp-VVGB indienen. De zienswijze moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders, postbus 5305, 2280 HH Rijswijk. Ook het indienen van een mondelinge zienswijze is mogelijk. Hiervoor dient tijdig, bij voorkeur uiterlijk een week voor het einde van de terinzagelegging, een telefonische afspraak te worden gemaakt met mevrouw M.C. de Hoog via (070) 326 1121 (aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag) of mevrouw J.M. Verweij via (070) 326 1135 (aanwezig op dinsdag en donderdag).

Wij wijzen u erop dat te zijner tijd tegen de definitieve omgevingsvergunning geen bezwaar kan worden gemaakt. Als de definitieve omgevingsvergunning is verleend, kunnen alleen belanghebbenden die tijdig een zienswijze hebben ingediend, beroep instellen bij de rechtbank ’s-Gravenhage.

Rijswijk, 27 maart 2014

Burgemeester en wethouders, M.J. Bezuijen, burgemeester

A. de Baat, secretaris

Naar boven