Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden

Datum publicatieOrganisatieJaargang en nummerRubriek
Centraal Stembureau's (cluster)Staatscourant 2012, 16691Centraal Stembureau

Kandidatenlijsten verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal,

Gelet op artikel I 17 van de Kieswet;

Maakt bekend dat voor de op 12 september 2012 te houden verkiezing in de kieskringen zijn ingeleverd de volgende geldige lijsten van kandidaten:

Kieskring 1: Groningen

Lijst 1 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

's-Gravenhage

2

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

3

Blok, S.A. (Stef) (m)

's-Gravenhage

4

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

5

Teeven, F. (Fred) (m)

Amsterdam

6

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

7

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Wassenaar

8

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

9

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

10

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

11

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

12

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

13

van Nieuwenhuizen-Wijbenga, C. (Cora) (v)

Oisterwijk

14

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

15

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

16

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

17

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

's-Gravenhage

18

Mulder, A. (Anne) (m)

's-Gravenhage

19

Verheijen, M.L. (Mark) (m)

Venlo

20

Azmani, M. (Malik) (m)

Stegeren

21

Visser, B. (Barbara) (v)

Zaandam

22

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

23

Duisenberg, P.J. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

24

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

25

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Kudelstaart

26

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

27

van 't Wout, B. (Bas) (m)

Amsterdam

28

Lucas-Smeerdijk, A.W. (Anne-Wil) (v)

Bakkeveen

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Leegte, R.W. (René) (m)

Amersfoort

31

Dijkstra, R.J. (Remco) (m)

Lienden

32

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

's-Gravenhage

33

van Oosten, F. (Foort) (m)

Schiedam

34

Straus, K.C.J. (Karin) (v)

Roermond

35

Huizing, M.E. (Matthijs) (m)

Oegstgeest

36

de Liefde, B.C. (Bart) (m)

's-Gravenhage

37

van Veen, M.S. (Michiel) (m)

Cuijk

38

Rutte, A.C.L. (Arno) (m)

Groningen

39

Berckmoes-Duindam, Y. (Ybeltje) (v)

Julianadorp

40

Schut-Welkzijn, A. (Anoushka) (v)

Amsterdam

41

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

's-Gravenhage

42

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

43

Houwers, J. (Johan) (m)

Winterswijk Woold

44

Taverne, J. (Joost) (m)

Amstelveen

45

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

46

Vuijk, R. (Ronald) (m)

Delft

47

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

48

Heerema, R.J. (Rudmer) (m)

Alkmaar

49

Veldman, H.S. (Hayke) (m)

Nijmegen

50

Moors, P.J.M.J. (Perjan) (m)

Houten

51

van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

52

Nijkerken-de Haan, C.N.A. (Chantal) (v)

Schinveld

53

de Lange, L.A. (Leendert) (m)

Noordwijk

54

Bosma, R.P.G. (Remco) (m)

Emmeloord

55

Hofstra, N. (Nina) (v)

Vries

56

van der Ree, D.A. (Daniël) (m)

Amsterdam

57

Helms, J.B. (Joost) (m)

Eindhoven

58

Geselschap, J.H. (Jock) (m)

Rotterdam

59

Hoekstra-Sikkema, J. (Jeltje) (v)

Langweer

60

van der Wal-Zeggelink, C. (Christianne) (v)

Hierden

61

Roks, B.J.A. (Bernd) (m)

Etten-Leur

62

Smals, B.M.G. (Bart) (m)

Delft

63

van Keulen, J.M. (Joost) (m)

Groningen

64

Struijlaart, E. (Erik) (m)

Purmerend

65

Osinga, S.S.E. (Sjoerd) (m)

Onna

66

Snoeren, M.A.J. (Mark) (m)

Nieuwegein

67

Koevoets, H.J.P.E. (Hubert) (m)

Bergen op Zoom

68

Koerhuis, D.A.N. (Daniel) (m)

Bridel(LU)

69

Mos, J. (Jasper) (m)

Dordrecht

70

Šormaz, T. (Tatjana) (v)

Capelle aan den IJssel

71

de Brey, B.M.H. (Baerte) (m)

Doorn

72

Abdullatif, A. (Asraa) (v)

Almelo

73

Schaafsma-Buijs, T.K. (Tine) (v)

Oostzaan

74

Lauwerier, R.G.J. (Roel) (m)

Tilburg

75

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Gecombineerd met SP (Socialistische Partij) en GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

2

Klijnsma, J. (Jetta) (v)

's-Gravenhage

3

Plasterk, R.H.A. (Ronald) (m)

Bussum

4

Jadnanansing, T.M. (Tanja) (v)

Amsterdam

5

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

6

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

7

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

's-Gravenhage

8

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

9

Bonis, D.E. (Désirée) (v)

Amsterdam

10

Kerstens, J.W.M. (John) (m)

Arnhem

11

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Wergea

12

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

's-Gravenhage

13

Nijboer, H. (Henk) (m)

Groningen

14

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

15

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

's-Gravenhage

16

Hilkens, M. (Myrthe) (v)

Bennebroek

17

Servaes, M. (Michiel) (m)

Londen(UK)

18

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

's-Gravenhage

19

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

20

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

21

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Haarlem

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Groot, V.A. (Ed) (m)

Amsterdam

24

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

25

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

's-Gravenhage

26

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

27

Kuzu, T. (Tunahan) (m)

Rotterdam

28

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

29

de Vries, A.A. (Albert) (m)

Middelburg

30

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

31

van Dijk, O.E.T. (Otwin) (m)

Doetinchem

32

Fokke, H. (Manon) (v)

Maastricht

33

Mohandis, M. (Mohamed) (m)

Gouda

34

Dikkers, S.W. (Sjoera) (v)

Haarlem

35

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

36

Oosenbrug-Blokland, R.F.A. (Astrid) (v)

Berkel en Rodenrijs

37

Vos, J.C. (Jan) (m)

Landsmeer

38

Maij, M.E. (Marit) (v)

's-Gravenhage

39

Öztürk, S. (Selcuk) (m)

Roermond

40

Tanamal, G.S.I.A. (Grace) (v)

Amersfoort

41

Hoogland, D. (Duco) (m)

Rotterdam

42

Günal-Gezer, S. (Sultan) (v)

Uden

43

van Laar, R.P. (Roelof) (m)

Leiden

44

Cegerek, Y. (Yasemin) (v)

Apeldoorn

45

Torunoglu, Y. (Yasin) (m)

Eindhoven

46

Rebel-Volp, M.J. (Marith) (v)

Haarlem

47

Leenders, H.J.M. (Henk) (m)

Breda

48

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

49

Brouwer, H. (Harm) (m)

Eelderwolde

50

Asante, A.A. (Amma) (v)

Badhoevedorp

51

van der Velde, R. (Rien) (m)

Emmeloord

52

Karisli, N. (Nurten) (v)

Rotterdam

53

Ünver, E. (Emre) (m)

Amsterdam

54

Meijerink, E.G. (Eefke) (v)

Zwolle

55

Riley, A.H. (Alvin) (m)

Bodegraven

56

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

57

van der Laan, F.T.S. (Fijko) (m)

Anna Paulowna

58

de Rooij, A. (Anne) (v)

Vijfhuizen

59

van Liempd, P.J. (Paul) (m)

Eindhoven

60

Haage, M.W. (Marleen) (v)

Utrecht

61

van Ballegooijen, W.M. (Marijn) (m)

Amsterdam

62

Nottelman, G. (Gritta) (v)

Amsterdam

63

Hemsteede, E. (Bert) (m)

Roden

64

Hoogland, J.M. (Anne Marie) (v)

Amsterdam

65

de Haan, P. (Peter) (m)

Rotterdam

66

van Drooge, F.F. (Femke) (v)

Hilversum

67

Morselt-de Ruijter, Y.M.M. (Yvonne) (v)

Ten Boer

68

Deckers, E.H. (Ward) (m)

Breda

69

van Zantvoort, A.H.G. (Anja) (v)

Zoetermeer

70

van Duijn, E.M. (Marieke) (v)

Kudelstaart

71

den Uijl, X.J. (Xander) (m)

Haarlem

72

den Uijl, S.E.A. (Saskia) (v)

Heemstede

73

Allach, M. (Mohamed) (m)

Veldhoven

74

van Rossem, M. (Maarten) (m)

Utrecht

75

Bosscher, D.F.J. (Doeko) (m)

Groningen

76

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

77

Lakerveld, C.P. (Kees) (m)

Zevenhuizen

78

Lechner, J.M. (Judith) (v)

Groningen

79

Eilert, W.J. (Wim) (m)

Ter Apelkanaal

Lijst 3 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

's-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

's-Gravenhage

3

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

4

Helder, L.M.J.S. (Lilian) (v)

Venlo

5

Bontes, L. (Louis) (m)

Hellevoetsluis

6

van Dijck, A.P.C. (Tony) (m)

's-Gravenhage

7

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

's-Gravenhage

8

Madlener, B. (Barry) (m)

Rockanje

9

van Klaveren, J.J. (Joram) (m)

Almere

10

Beertema, H.J. (Harm) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

11

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

12

Klever, R.J. (Reinette) (v)

Ermelo

13

van Vliet, R.A. (Roland) (m)

Nederweert

14

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

15

de Graaf, M. (Machiel) (m)

's-Gravenhage

16

Gerbrands, K. (Karen) (v)

's-Gravenhage

17

de Jong, L.W.E. (Léon) (m)

Maarssen

18

van Weerdenburg, V.D.D. (Danai) (v)

Amstelveen

19

van den Besselaar, I.H.C. (Ino) (m)

Utrecht

20

Elissen, A. (Andre) (m)

's-Gravenhage

21

Maeijer, V. (Vicky) (v)

Capelle aan den IJssel

22

Driessen, J.H.A. (Johan) (m)

's-Gravenhage

23

Dille, W.R. (Willie) (v)

's-Gravenhage

24

ter Haar, D. (Daniël) (m)

Borculo

25

Jansen, S.S. (Stephan) (m)

Noordwijk

26

van den Berg, H.W. (Marc) (m)

Rotterdam

27

Kops, A. (Alexander) (m)

Zoetermeer

28

Mulder, E. (Edgar) (m)

Zwolle

29

Popken, G.J.F. (Gabriëlle) (v)

's-Gravenhage

30

ter Linden, P.R. (Paul) (m)

's-Gravenhage

31

Moonen, G.P.N. (Gijs) (m)

's-Gravenhage

32

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

33

Broere-Kaal, E.J. (Elly) (v)

Soest

34

Wisse, A.S. (Addie) (v)

Clinge

35

Waterman, Y.R.K. (Yvonne) (v)

Wouwse Plantage

36

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Steensel

37

Zerfowski, J.D. (Jenny) (v)

Almere

38

van Kesteren, A.J.M. (Ton) (m)

Groningen

39

van Zonneveld, F. (Floris) (m)

Rotterdam

40

Joosse, I.B. (Irene) (v)

Almere

41

van Assendelft, J.W. (John) (m)

Rotterdam

42

van Beek, M.J. (Martin) (m)

Leersum

43

Boutkan, W. (Willem) (m)

Almere

44

van Dijk, E. (Emiel) (m)

Gilze

45

van Dijk, P. (Peter) (m)

Goes

46

Dol, R. (Ronald) (m)

Uden

47

van Hooff, J.J.A.M. (Johannes) (m)

Naarden

48

de Graaff, M.J.R.L. (Marcel) (m)

Rotterdam

49

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

Lijst 4 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

2

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Ilpendam

3

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

4

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Hegelsom

5

Rog, M.R.J. (Michel) (m)

Haarlem

6

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Laag Zuthem

7

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

8

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

9

Mulder, A.H. (Agnes) (v)

Assen

10

Oskam, P. (Peter) (m)

Rijswijk

11

Heerma, P.E. (Pieter) (m)

Purmerend

12

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

13

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Susteren

14

Ronnes, H.A.G. (Erik) (m)

Boxmeer

15

Boom, H. (Herma) (v)

Haaksbergen

16

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

17

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

18

Schermers, B.A. (Bernard) (m)

Barneveld

19

de Milliano-van den Hemel, P.C.A. (Patricia) (v)

Oostburg

20

Jager, M.J. (Marc) (m)

Haren

21

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

22

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

23

Erkel, P. (Arjan) (m)

Rotterdam

24

Yazir, T. (Turan) (m)

Rotterdam

25

Holtackers, M.P.M. (Michiel) (m)

Arnhem

26

van der Mik, E. (Elske) (v)

Deventer

27

Ensberg-Kleijkers, D.S.C. (Dave) (m)

Breda

28

Andreou, E. (Efstathios) (m)

Rotterdam

29

van der Rijt-van der Kruis, W.J.F. (Wilma) (v)

Heeze

30

Sweyen, T. (Ties) (m)

Tilburg

31

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede

32

Kloosterhof, D.Y.S. (Yang Soo) (m)

Appingedam

33

Weltevrede, N.E. (Nelleke) (v)

Rotterdam

34

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Arnhem

35

Snoek, M. (Merijn) (m)

Haarlem

36

Öztüre, E. (Ebubekir) (m)

Rotterdam

37

Hoogma, J.F. (Han) (m)

Maastricht

38

Verkoelen, P.J.H.D. (Ellen) (v)

Rotterdam

39

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

40

Vonk-Vedder, J. (Jobke) (v)

Abcoude

41

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

's-Gravenhage

42

van der Mast, D.W. (Dirk) (m)

Rotterdam

43

van Steenderen-Broekhuis, J.C. (Chantal) (v)

Driebergen-Rijsenburg

44

van Hal, J.L.J. (John) (m)

St. Willebrord

45

van de Vooren, M.S. (Margriet) (v)

Rhenen

46

Füss-Buitenhuis, C.C.B. (Claudia) (v)

Berkel en Rodenrijs

47

Moerland, J.M. (Hans) (m)

Willemstad

48

Telgen-Swarts, G.M. (Geeske) (v)

Lunteren

49

Rambaran, J.S. (Mitra) (v)

's-Gravenhage

50

Kramer, J.D. (Jan) (m)

Langedijk

51

van Agtmaal, J.M.A. (Jeffrey) (m)

Huijbergen

52

d' Haens, A.P. (Fons) (m)

Bergeijk

53

ten Barge, R. (Remko) (m)

Lievelde

54

de Haan, J. (Jan-Jaap) (m)

Leiden

55

Boeve, G. (Gert) (m)

Amersfoort

56

de Ridder, E. (Erik) (m)

Tilburg

57

de Jonge, H.M. (Hugo) (m)

Rotterdam

Lijst 5 SP (Socialistische Partij)

Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) en GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

2

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

3

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

4

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

5

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

6

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

7

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

's-Gravenhage

8

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

9

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

10

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

11

Smits, M. (Manja) (v)

's-Gravenhage

12

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

13

Bashir, F. (Farshad) (m)

Zoetermeer

14

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

's-Gravenhage

15

Merkies, A.Z. (Arnold) (m)

Amsterdam

16

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

17

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

18

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

19

de Kleijn, L.P.M. (Leo) (m)

Rotterdam

20

Teuling, I. (Ike) (v)

Rotterdam

21

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

22

Swinkels, H.A.J.M. (Henri) (m)

Vught

23

van der Pligt, M.M. (Maureen) (v)

Amsterdam

24

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Utrecht

25

Bakker, N.T. (Tiers) (m)

Amsterdam

26

de Vries, E. (Erik) (m)

Helmond

27

de Wit, D.H. (Daniël) (m)

's-Gravenhage

28

Wezel, A.M.T. (Anneke) (v)

Amsterdam

29

Coppus, T.H.C. (Thijs) (m)

Horst

30

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

31

van Lunteren, P.J. (Patrick) (m)

Breda

32

Schaeffer, C. (Chris) (m)

Amsterdam

33

Reudler Talsma, F. (Femke) (v)

Amsterdam

34

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

35

Kwint, J.P. (Peter) (m)

Amsterdam

36

Siegers, P.H. (Pim) (m)

Nieuwe Pekela

37

van Aelst, R. (Lies) (v)

Gorinchem

38

van Kent, B. (Bart) (m)

's-Gravenhage

39

Jongerius, N.A. (Niels) (m)

Amsterdam

40

van Rossum, L. (Lieke) (v)

Delft

41

Don, H.M. (Hans Martin) (m)

Waalre

42

Eikenaar, E. (Eelco) (m)

Groningen

43

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

44

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

45

Yahyaoui, J. (Jamila) (v)

Amsterdam

46

Peterse, B. (Bert) (m)

Weert

47

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

48

Afalah, S. (Saíd) (m)

Rotterdam

49

Broekema, J. (Jan) (m)

Assen

50

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

Lijst 6 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van Veldhoven-van der Meer, S. (Stientje) (v)

Rijswijk

3

Koolmees, W. (Wouter) (m)

Rotterdam

4

Verhoeven, K. (Kees) (m)

Amersfoort

5

Bergkamp, V.A. (Vera) (v)

Amsterdam

6

Schouw, A.G. (Gerard) (m)

Dordrecht

7

van Meenen, P.H. (Paul) (m)

Leiden

8

van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven) (m)

's-Gravenhage

9

Dijkstra, P.A. (Pia) (v)

Utrecht

10

Berndsen-Jansen, M.A. (Magda) (v)

Burdaard

11

Sjoerdsma, S.W. (Sjoerd Wiemer) (m)

Jeruzalem(IL)

12

Hachchi, W. (Wassila) (v)

Breda

13

Koşer-Kaya, F. (Fatma) (v)

's-Gravenhage

14

Swinkels, J.C.M. (Judith) (v)

Overveen

15

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

16

Groothuizen, M. (Maarten) (m)

Nijmegen

17

Verkoulen, M. (Michiel) (m)

Helmond

18

Dingemans, F.M. (Femke) (v)

Kaatsheuvel

19

Monasso, T. (Ton) (m)

Voorburg

20

Versteeg, J.C.M. (Jacqueline) (v)

Utrecht

21

de Beer, P.J.L.M. (Paul) (m)

Breda

22

van der Windt, T. (Thessa) (v)

Haarlem

23

Vink, B.L. (Bart) (m)

Amsterdam

24

Çoban, G. (Gökhan) (m)

Veenendaal

25

Keij, E.J. (Eelco) (m)

New York(US)

26

Corten, G.J.P.M. (Guido) (m)

Geleen

27

van Oirschot, F.C. (Frank) (m)

Heemstede

28

Salim, S. (Sina) (m)

Ede

29

de Vries, J.D. (Doede) (m)

Groningen

30

Groen, A.G.W. (Anneke) (v)

Amsterdam

31

Steenhoff, H.M. (Hélène) (v)

Haarlem

32

Walder, T.C. (Thomas) (m)

Deventer

33

van Grevenhof, B. (Bart) (m)

Amsterdam

34

de Kuijer, P.W.L. (Pim) (m)

Amsterdam

35

van Peski, C.J. (Caecilia) (v)

Tilburg

36

Verschoor, S.T. (Sabine) (v)

Leiden

37

Rijsberman, M.A. (Michiel) (m)

Almere

38

Koomen, J.C. (Joost) (m)

Voorhout

39

Winkel, B.T. (Bastiaan) (m)

's-Gravenhage

40

Leitner, D.C. (Dilia) (v)

Haarlem

41

van Asten, R.J. (Robert) (m)

's-Gravenhage

42

Venema, E. (Ellenus) (m)

Doetinchem

43

Visser, J.C. (Joris) (m)

Amsterdam

44

Halsema, H. (Huub) (m)

Delft

45

van Loef, G.J. (Gijs) (m)

Zeist

46

de Zeeuw, C.W. (Kees) (m)

Waalre

47

Verspuij, L. (Laurens) (m)

Tiel

48

de Groene, P.F. (Pieter) (m)

Maarssen

49

Carton, L.J. (Linda) (v)

Oosterbeek

50

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

Lijst 7 GROENLINKS

Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) en SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

2

van Ojik, A. (Bram) (m)

's-Gravenhage

3

van Tongeren, L. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

4

Klaver, J.F. (Jesse) (m)

's-Gravenhage

5

Voortman, L.G.J. (Linda) (v)

Utrecht

6

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

7

El Fassed, A. (Arjan) (m)

Utrecht

8

van den Berge, C.N. (Niels) (m)

's-Gravenhage

9

de Jonge van Ellemeet, C.E. (Corinne) (v)

Abcoude

10

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

11

de Wilt, P. (Paulus) (m)

Amsterdam

12

Barrahmun, H. (Hayat) (v)

Venlo

13

Diepeveen, K. (Kees) (m)

Amsterdam

14

Scheltema Beduin, A.B. (Anne) (v)

Amsterdam

15

van den Bosch, D. (Dirk) (m)

Amsterdam

16

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

17

Westerveld, E.M. (Lisa) (v)

Nijmegen

18

Vianen, I.M. (Inge) (v)

's-Gravenhage

19

Mos, M.C. (Marry) (v)

Utrecht

20

Heilbron, M.R. (Miguel) (m)

Amsterdam

21

Vintges, V.A.M. (Volkert) (m)

Nijmegen

22

Kwint, C. (Christiaan) (m)

Heerhugowaard

23

van de Venis, J.I. (Jan) (m)

De Meern

24

Jongert, A.C. (Bert) (m)

Oostzaan

25

Bruring, C.J. (Carel) (m)

Goes

26

Groeneveld, I. (Irona) (v)

Burgum

27

Dekker, C.T. (Karin) (v)

Groningen

28

Smith, G.H. (Gea) (v)

Assen

29

Nijhof, H.J. (Henk) (m)

Hengelo

30

van 't Erve, S.W. (Sebastiaan) (m)

Amersfoort

31

Pet, R. (Ruud) (m)

Almere

32

Georgopoulos, P. (Pascalle) (v)

Monnickendam

33

Harika, A. (Ahmed) (m)

Rotterdam

34

de la Court, M. (Thijs) (m)

Laren (Gld)

35

Eigeman, B.S. (Bart) (m)

's-Hertogenbosch

36

van Grootheest, G.J. (Gerdo) (m)

Maastricht

37

Sargentini, J. (Judith) (v)

Amsterdam

38

Eickhout, B. (Bas) (m)

Utrecht

39

Cornelissen, M. (Marije) (v)

Amsterdam

40

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

41

ten Have, P. (Pascal) (m)

's-Gravenhage

42

van Es, A.C. (Andrée) (v)

Amsterdam

Lijst 8 ChristenUnie

Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

2

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

3

Schouten, C.J. (Carola) (v)

Rotterdam

4

Segers, G.M. (Gert-Jan) (m)

Hoogland

5

Dik-Faber, R.K. (Carla) (v)

Veenendaal

6

Bruins, E.E.W. (Eppo) (m)

Alphen aan den Rijn

7

Wegter, H. (Herman) (m)

Amersfoort

8

Haga, A. (Anja) (v)

Leeuwarden

9

Balootje, I.S. (Ixora) (v)

Rotterdam

10

Kleijer, A. (Ard) (m)

Putten

11

de Wit, J. (Jan) (m)

Hilversum

12

Vonk, M.A. (Martine) (v)

Vianen

13

Tijhof, B.D. (Bert) (m)

Rijssen

14

Blokhuis, P. (Paul) (m)

Apeldoorn

15

van Kempen, A.B.M. (Arnout) (m)

Sint-Michielsgestel

16

Koops-Scheele, J.A. (Jacqueline) (v)

Amstelveen

17

van Schayck, C.P. (Onno) (m)

Maastricht

18

Scherff, H.C. (Hugo) (m)

Amsterdam

19

Vlieg-Kempe, H.A. (Harmke) (v)

Assen

20

Visser, B. (Ben) (m)

Urk

21

Veldhuizen, H.H.J. (Hugo) (m)

Amsterdam

22

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

23

Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m)

Nieuwendijk

24

Adema, P. (Piet) (m)

Drachten

25

Beekman, A.P. (Arjan) (m)

Krabbendijke

26

van Houdt, J.C.R. (Jurgen) (m)

Enschede

27

van Mulligen, R. (Remco) (m)

Amersfoort

28

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

29

Koppelaar, R.J. (Reinier) (m)

Beijing(CN)

30

Joosten-Leijendekker, J.M.J. (Janny) (v)

Enschede

31

Bikker, M.H. (Mirjam) (v)

Utrecht

32

Plug, P. (Pieter) (m)

Ede

33

Koops, G. (Bert) (m)

Bunschoten

34

Schuurman, J.M. (Martin) (m)

Nijkerk

35

Harink, K. (Klaas) (m)

Wirdum (Gn)

36

van Hoffen, R.A. (Reinier) (m)

Ede

37

de Rover, R.A. (Ron) (m)

Middelharnis

38

Busstra, M.J. (Marjolein) (v)

Rotterdam

39

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

40

Schaddelee, A.J. (Arne) (m)

Houten

41

Oldenkamp, A. (André) (m)

Warnsveld

42

van Ginkel, J.J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

43

Jaspers Faijer, B. (Bart) (m)

Rouveen

44

Anker, E.W. (Ed) (m)

's-Gravenhage

45

Fröling-Kok, J.A. (Jantien) (v)

Hellevoetsluis

46

Dommerholt, F.J. (Freek) (m)

Eindhoven

47

Visser, F.C. (Frank) (m)

Haarlem

48

Schutte, D.G. (Dick) (m)

Urk

49

Bottenbley, O.E. (Orlando) (m)

Drachten

50

van der Veer, A. (Arie) (m)

Zwolle

Lijst 9 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Gecombineerd met ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Staaij, C.G. (Kees) (m)

Benthuizen

2

Dijkgraaf, E. (Elbert) (m)

Rotterdam

3

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

4

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

5

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

7

Schipaanboord, G.P. (Geert) (m)

Leiderdorp

8

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

9

van Duijn, W.J. (Wim) (m)

Katwijk

10

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

11

van Bemmel, A.J.C. (Christian) (m)

Gouda

12

de Knegt, L. (Leendert) (m)

Barneveld

13

de Jong, S. (Sytse) (m)

Staphorst

14

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

15

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

16

van Oostenbrugge, T. (Teun) (m)

Bruinisse

17

Bosma, E.G. (Ewart) (m)

Rijssen

18

Noeverman, J. (Jan) (m)

Rijssen

19

Bakker, T. (Tom) (m)

Driezum

20

Donk, R.A.C. (Richard) (m)

Apeldoorn

21

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

22

de Haas, M. (Marcel) (m)

Ede

23

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

24

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

25

van Wikselaar, W. (Wim) (m)

Driebergen-Rijsenburg

26

Kievit, H. (Henk) (m)

Barneveld

27

Dorst, A.I.G. (Ad) (m)

Kapelle

28

Massink, H.F. (Henk) (m)

Houten

29

de Vries, W. (Wim) (m)

Veenendaal

30

Benschop, J.W. (Jan Willem) (m)

Lopik

Lijst 10 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Leiden

3

Wassenberg, F.P. (Frank) (m)

Geleen

4

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

5

van Lammeren, J.F.W. (Johnas) (m)

Amsterdam

6

van Liere, A.E. (Bram) (m)

Haarlem

7

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

8

Kelder, G.J. (Gerjan) (m)

Groningen

9

van der Veer, L.R. (Luuk) (m)

Apeldoorn

10

van Liere, D.W. (Diederik) (m)

Assen

11

Been, I. (Ida) (v)

Weert

12

Cornelisse, A.C. (Corinne) (v)

Haarlem

13

Janssens, T.A.O. (Trees) (v)

Middelburg

14

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

15

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

16

de Groot, M.J.E. (Marieke) (v)

's-Gravenhage

17

van Leeuwen, F. (Floriske) (v)

Wyler(DE)

18

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

19

Eskens, E.B. (Erno) (m)

Amsterdam

20

Moleman, P. (Pablo) (m)

Amsterdam

21

Bax, M.C. (Melissa) (v)

Almere

22

Ramaan, J. (Ingrid) (v)

Tilburg

23

Straver, L.M.C. (Laura) (v)

Middelburg

24

de Jong, E.J.G. (Janet) (v)

Zeewolde

25

Cruiming, J.P. (Jan Peter) (m)

Groningen

Lijst 11 Piratenpartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Poot, D. (Dirk) (m)

Hoeven

2

Palic, D. (Danny) (m)

Hilversum

3

van Doorn, R.A.A. (Rodger) (m)

Zandvoort

4

Lesparre, P.J.F. (Patriek) (m)

Almere

5

Bethlehem, C. (Catharina) (v)

Medemblik

6

van Deijk, D.D. (David) (m)

Eindhoven

7

Moretti, R.A.A.J. (Roberto) (m)

Voerendaal

8

Hopmans, J.W. (Jan) (m)

Breda

9

Hallegraeff, D.S. (Dylan) (m)

's-Gravenhage

10

Jansen, M.A. (Mark) (m)

Utrecht

11

Allioui, S. (Samir) (m)

Zwolle

Lijst 12 Partij voor Mens en Spirit (MenS)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Manders, L.R. (Lea) (v)

Arnhem

2

Sonneveld, L.L. (Leo) (m)

Woerden

3

van Steenbergen, J.T. (Hans) (m)

Breda

4

Verdonk, R. (Ruud) (m)

Enschede

5

Mauritz, H. (Erika) (v)

Haarlem

6

Zanda, F.W. (Ferdinand) (m)

Zwolle

7

Hendriksen, P.J. (Peter) (m)

Drachten

8

Kruger, T.A. (Trix) (v)

Dieren

9

Smeets, M.T. (Martin) (m)

Voerendaal

10

Fens, B.J.M. (Bianca) (v)

Etten-Leur

11

Hoeksema, A.S. (Alja) (v)

Hoogland

12

Laumans, P.C.M. (Pauline) (v)

Utrecht

13

Mosher, W.A. (Wayne) (m)

Apeldoorn

14

Simons, B. (Baukje) (v)

Dronten

15

van Twist, J.M.A. (Janine) (v)

Nijmegen

16

den Boer, P.H.J. (Peter) (m)

Amstelveen

17

van der Heijden, A.P.H. (Anna) (v)

Delft

18

Bruijnen, S.T.P.L. (Sung) (m)

Uden

19

Koenen, V.E. (Vera) (v)

Terheijden

20

Peeters, H.A.P. (Rieky) (v)

Nijmegen

21

Houweling, R. (Ron) (m)

Schiedam

22

Bervoets, L.F. (Louis) (m)

Groningen

23

Lammertink, A.H. (Arend) (m)

Goor

24

Greuter, R.M.M. (Robert) (m)

Tolkamer

25

Gulikers, J.M.H. (Jos) (m)

Ulestraten

26

Kuiper, T.R.M. (Micha) (m)

Egmond aan den Hoef

27

Sakes, P. (Patrick) (m)

Hoofddorp

28

Wisse, R.V. (Rascha) (v)

Egmond aan den Hoef

29

Kuipers, S. (Sayma) (v)

Meppel

30

Greijn, L. (Laura) (v)

Haarlem

31

Deenen, I.M. (Ingmar) (m)

Nijmegen

32

Ibrahim, M.H.M. (Mahmoud) (m)

Amsterdam

33

Westra, D. (Dick) (m)

Alkmaar

34

Hyndycz, R. (Rilana) (v)

Heerlen

35

Timmer, R.A. (Roelof) (m)

Zutphen

36

Laaning, M. (Menno) (m)

Groningen

37

Razenberg, J.C.A. (Jan) (m)

Rhenen

Lijst 13 Nederland Lokaal

Nr

Naam

Woonplaats

1

Schijvenaars, A.J. (Ton) (m)

Roosendaal

2

Sloot, M.J. (Mariska) (v)

Haren (Gn)

3

Schreuder, S.H.H. (Sonja) (v)

Blijham

4

Kraaijenbrink, R.A. (René) (m)

Zuidlaarderveen

5

Kloos, C.H. (Casper) (m)

Vries

6

van der Velde, Y. (Ytsen) (m)

Opende

7

Tuithof, T.J.G. (Dirk) (m)

Bontebok

8

de Boer, S. (Sierd) (m)

Appelscha

9

de Groot, F. (Fred) (m)

Opeinde

10

van Vlaanderen, A.J.P. (Peter) (m)

Haaksbergen

11

Holtland, A. (Albert) (m)

IJsselmuiden

12

Mekelenkamp, H.W. (Hein) (m)

Nieuwleusen

13

van Assem, H.A. (Hendrie) (m)

Woerden

14

Willink, D.L. (Dirk) (m)

Winterswijk Woold

15

Kox, G.H.H. (Gerard) (m)

't Harde

16

de Haan, R.A. (Ron) (m)

Castricum

17

Valkering, T.A.P.H. (Tijmen) (m)

Heiloo

18

Kolenbrander, J.R. (John) (m)

Heemskerk

19

de Koning, J.M. (Jan) (m)

Gouda

20

Schoenmakers, T.H. (Theo) (m)

Schiedam

21

Kaufmann, L.H. (Hedy) (v)

Vlaardingen

22

Karczewski, M.P. (Marek) (m)

's-Gravenhage

23

van Stuijvenberg, E.C. (Erik) (m)

Nieuwland

24

Meijdam, T. (Teus) (m)

Leerdam

25

van Pelt, C.H.A. (Kees) (m)

Hoogvliet Rotterdam

26

Arnold, E.R. (Ed) (m)

Rotterdam

27

Hageman, J.P.E.M. (Jean-Paul) (m)

Vogelwaarde

28

Kraak, E.W.J.B.I. (Emma) (v)

Kortgene

29

Schouwenaar, A.J. (Jos) (m)

Wemeldinge

30

Ooms, J.G. (Jan) (m)

Steenbergen

31

van der Kallen, L.H. (Louis) (m)

Bergen op Zoom

32

Rieter, M.P.J. (Michael) (m)

Helmond

33

Abbou, E.M. (Mostafa) (m)

Eindhoven

34

Verouden-Berens, H.C.A. (Henriëtte) (v)

Helmond

35

Arkenbosch, E.M.H.H. (Maan) (m)

Ittervoort

36

Ramdani, E.K. (Khalid) (m)

Roermond

37

Euser, B.G. (Bert) (m)

Rhoon

Lijst 14 Libertarische Partij (LP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Manders, T.T.A.J. (Toine)

Zoetermeer

2

Backhuijs, W.Q. (Quintus)

Leiden

3

Winkelaar, K.P.G.H. (Kim)

Alphen aan den Rijn

4

Brokke, M.A. (Mik)

Voorhout

5

de Poel, S. (Sujatha)

Achtkarspelen

6

Tjoa, K. (Kim)

Edam

7

van Dijken, H. (Harry)

Groningen

8

van der Sterren, V.L. (Victor)

Groningen

9

Voorn, B. (Bart)

Amsterdam

10

Wijbenga, M. (Marjan)

Groningen

11

Aandewiel, M. (Mario)

Amsterdam

12

Hartman, R.H. (René)

Maarssen

13

Beune, H.J. (Herma)

Maarssen

14

Sturman, H.R. (Henry)

's-Gravenhage

15

Brouwer, H. (Hendrik)

Amersfoort

16

Ramautarsing, Y.J.S. (Yernaz)

Amsterdam

17

Spits, A.P. (Albert)

Purmerend

18

Dijkstra, P.C. (Peter)

Kiev(UA)

19

Wijgergangs, F.J.S. (Frans)

Alkmaar

20

Bijl, R. (Ronald)

Rotterdam

21

van Driel, J.J. (Jeroen)

Amersfoort

22

Wessels, I. (Imre)

Enter

23

de Poel, H. (Riekus)

Achtkarspelen

24

Teijema, L.C. (Lukas)

Oegstgeest

25

Koopmans, S.F.P. (Pallieter)

Rotterdam

26

Beukelman, P.C.R. (Peter)

Houten

27

van der Linden, A.H.J. (Arthur)

Amsterdam

28

Ambtman, L.W. (Leendert)

Amstelveen

29

el Oufir, A. (Kader)

Amsterdam

30

van Dijken, J.R. (Joep)

Groningen

31

van Glabbeek, R.J. (Rob)

Waterloo(AU)

32

Vrijhof, J.O. (Otto)

Bilthoven

33

Nuijens, M.J. (Max)

Minsk(BY)

34

Arends, R. (Ron)

Alkmaar

35

Dauven, H.J.J.G. (Hein)

Linne

36

van der Stegen, L.J.W.R. (Luc)

's-Gravenhage

37

Knispel, K.J.M. (Karel)

Westervoort

38

Elzinga, P.O. (Pascal)

Alkmaar

39

Pailer, S. (Simone)

's-Gravenhage

40

Stulemeijer, H.J.A.M. (Harry)

Purmerend

41

Katgert, G.A. (Anthony)

Wageningen

42

van Straten, C. (Corné)

Rotterdam

43

Does, M.A. (Marian Aletta)

Isla Cristina - Huelva(ES)

44

Croughs, P.A. (Peter)

Groningen

45

Mosink, M.C.A. (Marina)

Wierden

46

de Winter, L.C. (Lennart)

Bergen op Zoom

47

Sakkers, D.J. (Diederik)

Laren

48

de Zeeuw, M.G. (Mels)

Atlanta(US)

49

Beckman, K.A. (Karel)

Amsterdam

50

Karsten, F.P.J. (Frank)

Amsterdam

Lijst 15 Democratisch Politiek Keerpunt DPK

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, H. (m)

Middenbeemster

2

Strijk, R.D. (m)

Amsterdam

3

Winters, J. (v)

's-Gravenhage

4

Arntz, J.A.M. (m)

Bunde

5

Hagen, M.L. (m)

Haarlem

6

van Benten, P.M. (m)

Bergschenhoek

7

Hottentot, C.A. (m)

Spijkenisse

8

van Puijenbroek, J.F.M. (m)

Tilburg

9

van der Velde, A. (v)

Amsterdam

10

Reker, R.G.J. (m)

Eindhoven

11

van Wijnen, F.G. (m)

Zevenhuizen (Zh)

12

Poppelier, H.J.M. (m)

Purmerend

13

Groos, B. (m)

Rotterdam

14

Muijs, J.W. (m)

Bunschoten

15

Jonkergouw, S.T.T. (m)

Amsterdam

16

van Zielst, H. (m)

Pijnacker

17

Geurtz, A.J.B. (m)

Arnhem

18

Scargo, T.S. (m)

Purmerend

19

Driesen, S.J.M. (m)

Gouda

20

Lammertink, A.G.H.M. (m)

Zoetermeer

21

Plantinga, P.O. (m)

Leeuwarden

22

Keetels, J.G.E. (m)

Valkenswaard

23

Klinkert, L.T. (m)

Winterberg(DE)

24

van der Starre, J.J. (m)

Heerhugowaard

25

van den Raadt, A.P.D. (m)

Haarlem

26

Pater, C.P. (m)

Den Hoorn

27

Bol, R.G. (m)

Spijkenisse

28

Boxma-Heij, C.C.A. (v)

Gouda

29

Baldwin, H.D. (m)

Lemmer

30

Jansen, A.A.A. (m)

Uithoorn

31

Kokshoorn, M.M. (v)

Voorburg

32

Jongenelis, W.J. (m)

Zoetermeer

33

Bakker, N.D. (v)

Brielle

34

van der Zee, R.P. (m)

Elst (Ut)

35

Wiedijk, M.M.M. (v)

Heerhugowaard

36

van Gorp, J.C.P. (m)

Tilburg

37

Husmans, G.W. (m)

Almere

38

Havik-Schaft, J.J. (v)

Zaandam

39

Stevens, J.M.G. (v)

's-Gravenhage

40

Boersma, M.E. (v)

Capelle aan den IJssel

41

van Schepen, H.B. (m)

's-Gravenhage

42

Bakker, G. (m)

Nuth

43

Dubois-Veenhuis, D.F.M. (v)

Alkmaar

44

de Jong, A.E.G. (m)

Teteringen

45

van Aert, J.L. (m)

Helmond

46

Schilt, P. (m)

Den Helder

47

Haarsma, R.L.H. (m)

Vlodrop

48

van Wijnen-Barendregt, M.M. (v)

Zevenhuizen (Zh)

49

Reijnen, T.W.A. (m)

Grave

50

Keijser, D.J. (m)

Voorburg

Lijst 16 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Krol, H.C.M. (Henk)

Eindhoven

2

Klein, N.P.M. (Norbert)

Hoevelaken

3

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine)

Huizen

4

Herrebrugh, W. (Willem)

Lelystad

5

van Overveld, W.A.A.M. (Wim)

Oudenbosch

6

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy)

Venhuizen

7

van de Griendt, M.W.E. (Monique)

Amsterdam

8

Siepel, H. (Harry)

Emmen

9

Lamberts, H. (Harry)

Leeuwarden

10

Hoek, W.M.M. (Mieke)

Vreeland

11

Woldinga, A. (Astrid)

Zuidlaren

12

Struijlaard, J.W.A. (John)

Rotterdam

13

Hompe, R. (Rob)

Heel

14

Karmelk-Brom, G.T. (Gerda)

Stadskanaal

15

Willemse, W. (Willem)

Vlissingen

16

de Caluwe, A.J.P.F. (Jeannette)

Deventer

17

van de Molengraft, C.M.I. (Kees)

Leunen

18

Brandt Corstius, G. (Guido)

Soest

19

van Arkel, J.D. (Jan-Dirk)

Son en Breugel

20

van Soest, W. (Wil)

Amsterdam

21

Colnot, F.E. (Frits)

Blijham

22

Pont, P. (Peter)

Delft

23

Tax-Philippi, A.I.M. (Lidie)

Helchteren(BE)

24

Schouw, H.J.C. (Dick)

's-Hertogenbosch

25

Erba, S.M. (Stefano)

Amsterdam

26

van 't Wout, P. (Piet)

Wierden

27

de Groot, H. (Harry)

Rotterdam

28

Prins, P.A. (Peter)

Diemen

29

Oosterveer, H. (Horst)

Waalre

30

Bakker, C.J. (Chris)

Uithuizen

31

Dor, F. (Frans)

Rotterdam

32

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

33

ten Cate, H.J. (Hylke)

Haarlem

34

Nagel, J.G. (Jan)

Hilversum

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij (LibDem)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

de Boevere, P.A. (Petra) (v)

Breskens

3

Visser, P.D. (Rikkert) (m)

Valkenswaard

4

van Teeffelen, B.K. (Bart) (m)

Rotterdam

5

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

6

Witteveen, E. (Eleonore) (v)

Amsterdam

7

Dorenbos, H. (Harm) (m)

Ochten

8

Rosdorff, M.W.M. (Martijn) (m)

Utrecht

9

de Best, J.A.R. (Rob) (m)

Alphen aan den Rijn

10

van Endhoven, P. (Frits) (m)

Well

11

Breet, J.M. (Marcel) (m)

Doorn

12

van den Broeke, S. (Sander) (m)

Oss

13

Lubberman, E.H.B. (Ewout) (m)

Groningen

14

van Berkel, F.W. (Frank) (m)

Soest

15

Hölscher, L.C. (Lisanne) (v)

Heemstede

16

van den Berg, B. (Bas) (m)

Harderwijk

17

Hilberts, B.M. (Ben) (m)

Nieuwleusen

18

Besjes-de Ruiter, C. (Caroline) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

19

de Vries, J.B. (Jan Bert) (m)

Almelo

20

van Kleef, M.C. (Mieke) (v)

Haarlem

21

Visser, P. (Peter) (m)

Hoogeveen

22

van Kempen, C.I. (Ingeborg) (v)

Zeist

23

Berends, J.H. (Hans) (m)

Utrecht

24

Frisch, D. (Diethild) (v)

Almelo

25

Borst, A.J.S. (Bram) (m)

Amsterdam

26

ten Hoor, J.J. (Jan Jaap) (m)

Leidschendam

27

van Ittersum, W. (Wolf) (m)

Tuk

28

Meerman, G.L. (Gijs) (m)

Amersfoort

29

Zweers, H.C. (Huub) (m)

Amsterdam

30

Dijs, M.W. (Willem) (m)

Linschoten

31

Witteveen, P.Y. (Paul) (m)

Hilversum

32

Cohen Tervaert, D.G. (Dirk) (m)

Bosch en Duin

33

Ankersmit, F.R. (Frank) (m)

Haren (Gn)

Lijst 18 Anti Europa Partij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Reinten, A.G. (Arnold) (m)

Moskou(RU)

2

de Jongh-Gijsberts, G.F. (Gerrie) (v)

Apeldoorn

3

Rijnders, J.T.G. (m)

Nieuwegein

4

Bergwerf, F. (m)

Beilen

5

van Dam, F.A.J. (m)

Harderwijk

6

Smit-Kamphorst, E. (v)

Ermelo

7

Pieron, C. (Claudia-Johanna) (v)

Purmerend

8

de Vries, C.E. (v)

Nieuwegein

Lijst 19 SOPN

Nr

Naam

Woonplaats

1

Oldenkamp, J.H. (Johan) (m)

Zeist

2

Bijl, J.H. (Hanneke) (v)

Voorburg

3

Vousten, G.J.H. (Geert) (m)

Amersfoort

4

Wasbauer, T.D. (Tabitha) (v)

Goch-Kessel(DE)

5

Westerbeek, E. (Elbert) (m)

Emmen

6

Verberk, W.M.A. (Wilma) (v)

Boxmeer

7

Baltink, P.W. (Paul) (m)

Groningen

8

van Wijlen, G. (Gaby) (v)

Breda

9

Bruijsten, J.A.A. (Sjaak) (m)

Overasselt

10

Huberts-Donker, I.M. (Ilse) (v)

Meppel

11

Eshaqzai, S. (Shahir) (m)

Oosterhout

12

Smit, Y.M. (Yvonne) (v)

Amersfoort

13

Wasbauer, M.A.M. (Maurice) (m)

Goch-Kessel(DE)

14

van Kessel, B.P.J. (Bea) (v)

Uden

15

van Wegen, C.J. (Kees) (m)

Burgh-Haamstede

16

Höhle, M. (Mylène) (v)

Baarn

17

van der Wolf, G. (Geert-Jan) (m)

Zeist

18

Zaremba, G.W.P. (Gerry) (v)

Soest

19

van der Gragt, J.G.M. (Jan) (m)

Medemblik

20

Gillot, F.M. (Farida) (v)

Lelystad

21

Botermans, M. (Melvin) (m)

's-Gravenzande

22

Zoete, H.C. (Cathalijne) (v)

Deventer

23

Arents, J. (Jeroen) (m)

Utrecht

24

van Rooij, E.J.M. (Lisette) (v)

Sint-Oedenrode

25

de Wilde, H. (Henk) (m)

IJsselmuiden

26

Muntendam, A.C.M. (Nynke) (v)

Groningen

27

Rijkens, J.T.L. (John) (m)

Roosendaal

28

Kattenberg-Toet, M. (Marijke) (v)

Westdorpe

29

de Zeeuw, C.J. (Kees) (m)

Roosendaal

30

Smit, H.G. (Helen) (v)

Capelle aan den IJssel

31

Hakkesteegt, K.K. (Kaspar) (m)

Utrecht

32

Schreuder, P.F.M. (Pierre) (m)

Haarsteeg

33

Hermers, E.G.M.H. (Lianne) (v)

Boxmeer

34

van den Heuvel, M.R.G.W. (Marjo) (m)

Sint-Oedenrode

35

van den Anker, A.P. (Arthur) (m)

Breskens

36

Fonk, S.G. (Syne) (m)

's-Heerenberg

37

Krop, J. (Jan) (m)

IJzendijke

38

Teuben, A. (Anton) (m)

Soest

39

Brockhus, R.M. (Rob) (m)

Huizen

40

Beusink, R. (Richard) (m)

Ruurlo

41

Lasut, A. (André) (m)

Stramproy

42

Brandsma, S.Y. (Sible) (m)

Joure

43

de Graaf, J.F.B. (Frank) (m)

Oosterbeek

44

Strobos, H.G. (Rene) (m)

Groningen

45

Dolleman, P. (Pascal) (m)

Doetinchem

46

Heidotting, M.C. (Chris) (m)

Barger-Compascuum

47

Iskandarani, O.S. (Omar) (m)

Stiens

48

Leenders, R. (Roy) (m)

's-Heerenberg

49

Muller-Beukeveld, M.J.M. (Gretha) (v)

Salzbergen(DE)

50

van Dieren, J.J. (Jaco) (m)

Balk

Lijst 20 Partij van de Toekomst (PvdT)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Vlemmix, J.C.W.M. (Johan) (m)

Huissen

2

Schampers, H.A. (Erik) (m)

Eindhoven

3

Verburg, J.A.C. (Jolanda) (v)

Beusichem

4

Fabius, C.H. (Henrick) (m)

's-Gravenhage

5

Sparla, M.M. (Monique) (v)

De Kwakel

6

Hellenbrand, C.J.A. (Chris) (m)

Heerlen

7

Roeten, H.J. (Helen) (v)

Amsterdam

8

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

's-Gravenhage

9

Berg, D.J. (David) (m)

Bussum

10

Altena, J.H.G. (Han) (m)

Westervoort

11

Hoedemaker, D.M.H. (Dyana) (v)

Eindhoven

12

Jansen, T. (Theo) (m)

Rotterdam

13

Bron, J. (Jos) (m)

Amsterdam

14

Smit, H.R.M.P. (Ron) (m)

Amsterdam

15

Veenhuizen, E.H.O. (Evert-Herman) (m)

Kampen

16

Schmitz-Broeren, J.G.M. (Ans) (v)

Best

17

Smits, W.G.M. (Wendy) (v)

Eindhoven

18

van Kuijck, C.H.M. (Carlo) (m)

Helmond

19

de Groot, D. (Dick) (m)

Ermelo

20

Goslinga, S.M. (Manon) (v)

Bourtange

21

van Leeuwen, M.J. (Martin) (m)

Broek op Langedijk

22

Petersen, G. (Gerda) (v)

Apeldoorn

23

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

Kieskring 2: Leeuwarden

Lijst 1 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

's-Gravenhage

2

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

3

Blok, S.A. (Stef) (m)

's-Gravenhage

4

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

5

Teeven, F. (Fred) (m)

Amsterdam

6

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

7

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Wassenaar

8

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

9

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

10

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

11

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

12

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

13

van Nieuwenhuizen-Wijbenga, C. (Cora) (v)

Oisterwijk

14

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

15

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

16

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

17

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

's-Gravenhage

18

Mulder, A. (Anne) (m)

's-Gravenhage

19

Verheijen, M.L. (Mark) (m)

Venlo

20

Azmani, M. (Malik) (m)

Stegeren

21

Visser, B. (Barbara) (v)

Zaandam

22

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

23

Duisenberg, P.J. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

24

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

25

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Kudelstaart

26

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

27

van 't Wout, B. (Bas) (m)

Amsterdam

28

Lucas-Smeerdijk, A.W. (Anne-Wil) (v)

Bakkeveen

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Leegte, R.W. (René) (m)

Amersfoort

31

Dijkstra, R.J. (Remco) (m)

Lienden

32

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

's-Gravenhage

33

van Oosten, F. (Foort) (m)

Schiedam

34

Straus, K.C.J. (Karin) (v)

Roermond

35

Huizing, M.E. (Matthijs) (m)

Oegstgeest

36

de Liefde, B.C. (Bart) (m)

's-Gravenhage

37

van Veen, M.S. (Michiel) (m)

Cuijk

38

Rutte, A.C.L. (Arno) (m)

Groningen

39

Berckmoes-Duindam, Y. (Ybeltje) (v)

Julianadorp

40

Schut-Welkzijn, A. (Anoushka) (v)

Amsterdam

41

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

's-Gravenhage

42

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

43

Houwers, J. (Johan) (m)

Winterswijk Woold

44

Taverne, J. (Joost) (m)

Amstelveen

45

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

46

Vuijk, R. (Ronald) (m)

Delft

47

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

48

Heerema, R.J. (Rudmer) (m)

Alkmaar

49

Veldman, H.S. (Hayke) (m)

Nijmegen

50

Moors, P.J.M.J. (Perjan) (m)

Houten

51

van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

52

Nijkerken-de Haan, C.N.A. (Chantal) (v)

Schinveld

53

de Lange, L.A. (Leendert) (m)

Noordwijk

54

Bosma, R.P.G. (Remco) (m)

Emmeloord

55

Hofstra, N. (Nina) (v)

Vries

56

van der Ree, D.A. (Daniël) (m)

Amsterdam

57

Helms, J.B. (Joost) (m)

Eindhoven

58

Geselschap, J.H. (Jock) (m)

Rotterdam

59

Hoekstra-Sikkema, J. (Jeltje) (v)

Langweer

60

van der Wal-Zeggelink, C. (Christianne) (v)

Hierden

61

Roks, B.J.A. (Bernd) (m)

Etten-Leur

62

Smals, B.M.G. (Bart) (m)

Delft

63

van Keulen, J.M. (Joost) (m)

Groningen

64

Struijlaart, E. (Erik) (m)

Purmerend

65

Osinga, S.S.E. (Sjoerd) (m)

Onna

66

Snoeren, M.A.J. (Mark) (m)

Nieuwegein

67

Koevoets, H.J.P.E. (Hubert) (m)

Bergen op Zoom

68

Koerhuis, D.A.N. (Daniel) (m)

Bridel(LU)

69

Mos, J. (Jasper) (m)

Dordrecht

70

Šormaz, T. (Tatjana) (v)

Capelle aan den IJssel

71

de Brey, B.M.H. (Baerte) (m)

Doorn

72

Abdullatif, A. (Asraa) (v)

Almelo

73

Schaafsma-Buijs, T.K. (Tine) (v)

Oostzaan

74

Lauwerier, R.G.J. (Roel) (m)

Tilburg

75

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Gecombineerd met SP (Socialistische Partij) en GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

2

Klijnsma, J. (Jetta) (v)

's-Gravenhage

3

Plasterk, R.H.A. (Ronald) (m)

Bussum

4

Jadnanansing, T.M. (Tanja) (v)

Amsterdam

5

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

6

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

7

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

's-Gravenhage

8

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

9

Bonis, D.E. (Désirée) (v)

Amsterdam

10

Kerstens, J.W.M. (John) (m)

Arnhem

11

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Wergea

12

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

's-Gravenhage

13

Nijboer, H. (Henk) (m)

Groningen

14

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

15

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

's-Gravenhage

16

Hilkens, M. (Myrthe) (v)

Bennebroek

17

Servaes, M. (Michiel) (m)

Londen(UK)

18

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

's-Gravenhage

19

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

20

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

21

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Haarlem

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Groot, V.A. (Ed) (m)

Amsterdam

24

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

25

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

's-Gravenhage

26

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

27

Kuzu, T. (Tunahan) (m)

Rotterdam

28

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

29

de Vries, A.A. (Albert) (m)

Middelburg

30

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

31

van Dijk, O.E.T. (Otwin) (m)

Doetinchem

32

Fokke, H. (Manon) (v)

Maastricht

33

Mohandis, M. (Mohamed) (m)

Gouda

34

Dikkers, S.W. (Sjoera) (v)

Haarlem

35

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

36

Oosenbrug-Blokland, R.F.A. (Astrid) (v)

Berkel en Rodenrijs

37

Vos, J.C. (Jan) (m)

Landsmeer

38

Maij, M.E. (Marit) (v)

's-Gravenhage

39

Öztürk, S. (Selcuk) (m)

Roermond

40

Tanamal, G.S.I.A. (Grace) (v)

Amersfoort

41

Hoogland, D. (Duco) (m)

Rotterdam

42

Günal-Gezer, S. (Sultan) (v)

Uden

43

van Laar, R.P. (Roelof) (m)

Leiden

44

Cegerek, Y. (Yasemin) (v)

Apeldoorn

45

Torunoglu, Y. (Yasin) (m)

Eindhoven

46

Rebel-Volp, M.J. (Marith) (v)

Haarlem

47

Leenders, H.J.M. (Henk) (m)

Breda

48

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

49

Brouwer, H. (Harm) (m)

Eelderwolde

50

Asante, A.A. (Amma) (v)

Badhoevedorp

51

van der Velde, R. (Rien) (m)

Emmeloord

52

Karisli, N. (Nurten) (v)

Rotterdam

53

Ünver, E. (Emre) (m)

Amsterdam

54

Meijerink, E.G. (Eefke) (v)

Zwolle

55

Riley, A.H. (Alvin) (m)

Bodegraven

56

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

57

van der Laan, F.T.S. (Fijko) (m)

Anna Paulowna

58

de Rooij, A. (Anne) (v)

Vijfhuizen

59

van Liempd, P.J. (Paul) (m)

Eindhoven

60

Haage, M.W. (Marleen) (v)

Utrecht

61

van Ballegooijen, W.M. (Marijn) (m)

Amsterdam

62

Nottelman, G. (Gritta) (v)

Amsterdam

63

Hemsteede, E. (Bert) (m)

Roden

64

Hoogland, J.M. (Anne Marie) (v)

Amsterdam

65

de Haan, P. (Peter) (m)

Rotterdam

66

van Drooge, F.F. (Femke) (v)

Hilversum

67

Morselt-de Ruijter, Y.M.M. (Yvonne) (v)

Ten Boer

68

Deckers, E.H. (Ward) (m)

Breda

69

van Zantvoort, A.H.G. (Anja) (v)

Zoetermeer

70

van Duijn, E.M. (Marieke) (v)

Kudelstaart

71

den Uijl, X.J. (Xander) (m)

Haarlem

72

den Uijl, S.E.A. (Saskia) (v)

Heemstede

73

Allach, M. (Mohamed) (m)

Veldhoven

74

van Rossem, M. (Maarten) (m)

Utrecht

75

Konst, J.H.J. (Hans) (m)

Joure

76

Ekhart, A. (Andries) (m)

Sneek

77

van der Laan, J. (Coby) (v)

Heerenveen

78

Rijpstra, H. (Houkje) (v)

Gytsjerk

79

Kisoenpersad, S. (Joy) (m)

Leeuwarden

Lijst 3 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

's-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

's-Gravenhage

3

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

4

Helder, L.M.J.S. (Lilian) (v)

Venlo

5

Bontes, L. (Louis) (m)

Hellevoetsluis

6

van Dijck, A.P.C. (Tony) (m)

's-Gravenhage

7

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

's-Gravenhage

8

Madlener, B. (Barry) (m)

Rockanje

9

van Klaveren, J.J. (Joram) (m)

Almere

10

Beertema, H.J. (Harm) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

11

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

12

Klever, R.J. (Reinette) (v)

Ermelo

13

van Vliet, R.A. (Roland) (m)

Nederweert

14

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

15

de Graaf, M. (Machiel) (m)

's-Gravenhage

16

Gerbrands, K. (Karen) (v)

's-Gravenhage

17

de Jong, L.W.E. (Léon) (m)

Maarssen

18

van Weerdenburg, V.D.D. (Danai) (v)

Amstelveen

19

van den Besselaar, I.H.C. (Ino) (m)

Utrecht

20

Elissen, A. (Andre) (m)

's-Gravenhage

21

Maeijer, V. (Vicky) (v)

Capelle aan den IJssel

22

Driessen, J.H.A. (Johan) (m)

's-Gravenhage

23

Dille, W.R. (Willie) (v)

's-Gravenhage

24

ter Haar, D. (Daniël) (m)

Borculo

25

Jansen, S.S. (Stephan) (m)

Noordwijk

26

van den Berg, H.W. (Marc) (m)

Rotterdam

27

Kops, A. (Alexander) (m)

Zoetermeer

28

Mulder, E. (Edgar) (m)

Zwolle

29

Popken, G.J.F. (Gabriëlle) (v)

's-Gravenhage

30

ter Linden, P.R. (Paul) (m)

's-Gravenhage

31

Moonen, G.P.N. (Gijs) (m)

's-Gravenhage

32

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

33

Broere-Kaal, E.J. (Elly) (v)

Soest

34

Wisse, A.S. (Addie) (v)

Clinge

35

Waterman, Y.R.K. (Yvonne) (v)

Wouwse Plantage

36

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Steensel

37

Zerfowski, J.D. (Jenny) (v)

Almere

38

van Kesteren, A.J.M. (Ton) (m)

Groningen

39

van Zonneveld, F. (Floris) (m)

Rotterdam

40

Joosse, I.B. (Irene) (v)

Almere

41

van Assendelft, J.W. (John) (m)

Rotterdam

42

van Beek, M.J. (Martin) (m)

Leersum

43

Boutkan, W. (Willem) (m)

Almere

44

van Dijk, E. (Emiel) (m)

Gilze

45

van Dijk, P. (Peter) (m)

Goes

46

Dol, R. (Ronald) (m)

Uden

47

van Hooff, J.J.A.M. (Johannes) (m)

Naarden

48

de Graaff, M.J.R.L. (Marcel) (m)

Rotterdam

49

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

Lijst 4 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

2

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Ilpendam

3

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

4

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Hegelsom

5

Rog, M.R.J. (Michel) (m)

Haarlem

6

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Laag Zuthem

7

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

8

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

9

Mulder, A.H. (Agnes) (v)

Assen

10

Oskam, P. (Peter) (m)

Rijswijk

11

Heerma, P.E. (Pieter) (m)

Purmerend

12

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

13

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Susteren

14

Ronnes, H.A.G. (Erik) (m)

Boxmeer

15

Boom, H. (Herma) (v)

Haaksbergen

16

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

17

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

18

Schermers, B.A. (Bernard) (m)

Barneveld

19

de Milliano-van den Hemel, P.C.A. (Patricia) (v)

Oostburg

20

Jager, M.J. (Marc) (m)

Haren

21

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

22

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

23

Erkel, P. (Arjan) (m)

Rotterdam

24

Yazir, T. (Turan) (m)

Rotterdam

25

Holtackers, M.P.M. (Michiel) (m)

Arnhem

26

van der Mik, E. (Elske) (v)

Deventer

27

Ensberg-Kleijkers, D.S.C. (Dave) (m)

Breda

28

Andreou, E. (Efstathios) (m)

Rotterdam

29

van der Rijt-van der Kruis, W.J.F. (Wilma) (v)

Heeze

30

Sweyen, T. (Ties) (m)

Tilburg

31

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede

32

Kloosterhof, D.Y.S. (Yang Soo) (m)

Appingedam

33

Weltevrede, N.E. (Nelleke) (v)

Rotterdam

34

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Arnhem

35

Snoek, M. (Merijn) (m)

Haarlem

36

Öztüre, E. (Ebubekir) (m)

Rotterdam

37

Hoogma, J.F. (Han) (m)

Maastricht

38

Verkoelen, P.J.H.D. (Ellen) (v)

Rotterdam

39

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

40

Vonk-Vedder, J. (Jobke) (v)

Abcoude

41

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

's-Gravenhage

42

van der Mast, D.W. (Dirk) (m)

Rotterdam

43

van Steenderen-Broekhuis, J.C. (Chantal) (v)

Driebergen-Rijsenburg

44

van Hal, J.L.J. (John) (m)

St. Willebrord

45

van de Vooren, M.S. (Margriet) (v)

Rhenen

46

Füss-Buitenhuis, C.C.B. (Claudia) (v)

Berkel en Rodenrijs

47

Moerland, J.M. (Hans) (m)

Willemstad

48

Telgen-Swarts, G.M. (Geeske) (v)

Lunteren

49

Rambaran, J.S. (Mitra) (v)

's-Gravenhage

50

Kramer, J.D. (Jan) (m)

Langedijk

51

van Agtmaal, J.M.A. (Jeffrey) (m)

Huijbergen

52

d' Haens, A.P. (Fons) (m)

Bergeijk

53

ten Barge, R. (Remko) (m)

Lievelde

54

de Haan, J. (Jan-Jaap) (m)

Leiden

55

Boeve, G. (Gert) (m)

Amersfoort

56

de Ridder, E. (Erik) (m)

Tilburg

57

de Jonge, H.M. (Hugo) (m)

Rotterdam

Lijst 5 SP (Socialistische Partij)

Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) en GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

2

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

3

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

4

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

5

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

6

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

7

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

's-Gravenhage

8

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

9

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

10

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

11

Smits, M. (Manja) (v)

's-Gravenhage

12

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

13

Bashir, F. (Farshad) (m)

Zoetermeer

14

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

's-Gravenhage

15

Merkies, A.Z. (Arnold) (m)

Amsterdam

16

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

17

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

18

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

19

de Kleijn, L.P.M. (Leo) (m)

Rotterdam

20

Teuling, I. (Ike) (v)

Rotterdam

21

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

22

Swinkels, H.A.J.M. (Henri) (m)

Vught

23

van der Pligt, M.M. (Maureen) (v)

Amsterdam

24

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Utrecht

25

Bakker, N.T. (Tiers) (m)

Amsterdam

26

de Vries, E. (Erik) (m)

Helmond

27

de Wit, D.H. (Daniël) (m)

's-Gravenhage