Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden

Datum publicatieOrganisatieJaargang en nummerRubriek
Centraal Stembureau's (cluster)Staatscourant 2011, 7988Centraal Stembureau

DE KIESRAAD

Kandidatenlijsten verkiezing van de leden van de Eerste Kamer der Staten-Generaal

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de Eerste Kamer der Staten-Generaal,

Gelet op artikel S 13 van de Kieswet;

Maakt bekend dat voor de op 23 mei 2011 te houden verkiezing voor de provincies zijn ingeleverd de volgende geldige lijsten van kandidaten:

Provincie Groningen

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 8 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koffeman, N.K. (Niko) (m)

Vierhouten

2

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

3

Eskens, E.B. (Erno) (m)

Amsterdam

4

van Liere, D.W. (Diederik) (m)

Assen

5

Soeters, K.E. (Karen) (v)

Amsterdam

6

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

7

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 10 Onafhankelijke Senaatsfractie

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Lange, C.A. (Kees) (m)

Monnickendam

2

ten Hoeve, H. (Hendrik) (m)

Stiens

3

Bierman, M. (Marten) (m)

Amsterdam

4

Babijn, F. (François) (m)

Oostburg

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Provincie Fryslân

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 10 Onafhankelijke Senaatsfractie

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Lange, C.A. (Kees) (m)

Monnickendam

2

ten Hoeve, H. (Hendrik) (m)

Stiens

3

Bierman, M. (Marten) (m)

Amsterdam

4

Babijn, F. (François) (m)

Oostburg

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Provincie Drenthe

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Provincie Overijssel

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Lijst 13 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Nagel, J.G. (Jan) (m)

Hilversum

2

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine) (v)

Marbella (ES)

3

van Hulten, M.H.M. (Michel) (m)

Lelystad

4

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

5

Steendam Visser, C. (Cees) (m)

Amsterdam

6

Slothouber, C. (Cor) (m)

Groningen

7

Peters, J.W.H. (John) (m)

Amersfoort

8

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

9

Meerts, W.L. (Leo) (m)

Nijmegen

10

van der Haak-Levers, D.H. (Dieuwke) (v)

Nieuwleusen

11

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

12

Holthuizen, W.J.M. (Willem) (m)

Heemstede

13

Vellinga, O.H. (Otto) (m)

Bolsward

14

Münninghoff, A.H.J.F.S. (Alexander) (m)

's-Gravenhage

Provincie Flevoland

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 8 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koffeman, N.K. (Niko) (m)

Vierhouten

2

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

3

Eskens, E.B. (Erno) (m)

Amsterdam

4

van Liere, D.W. (Diederik) (m)

Assen

5

Soeters, K.E. (Karen) (v)

Amsterdam

6

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

7

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 10 Onafhankelijke Senaatsfractie

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Lange, C.A. (Kees) (m)

Monnickendam

2

ten Hoeve, H. (Hendrik) (m)

Stiens

3

Bierman, M. (Marten) (m)

Amsterdam

4

Babijn, F. (François) (m)

Oostburg

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Lijst 13 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Nagel, J.G. (Jan) (m)

Hilversum

2

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine) (v)

Marbella (ES)

3

van Hulten, M.H.M. (Michel) (m)

Lelystad

4

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

5

Steendam Visser, C. (Cees) (m)

Amsterdam

6

Slothouber, C. (Cor) (m)

Groningen

7

Peters, J.W.H. (John) (m)

Amersfoort

8

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

9

Meerts, W.L. (Leo) (m)

Nijmegen

10

van der Haak-Levers, D.H. (Dieuwke) (v)

Nieuwleusen

11

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

12

Holthuizen, W.J.M. (Willem) (m)

Heemstede

13

Vellinga, O.H. (Otto) (m)

Bolsward

14

Münninghoff, A.H.J.F.S. (Alexander) (m)

's-Gravenhage

Provincie Gelderland

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 8 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koffeman, N.K. (Niko) (m)

Vierhouten

2

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

3

Eskens, E.B. (Erno) (m)

Amsterdam

4

van Liere, D.W. (Diederik) (m)

Assen

5

Soeters, K.E. (Karen) (v)

Amsterdam

6

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

7

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Lijst 13 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Nagel, J.G. (Jan) (m)

Hilversum

2

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine) (v)

Marbella (ES)

3

van Hulten, M.H.M. (Michel) (m)

Lelystad

4

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

5

Steendam Visser, C. (Cees) (m)

Amsterdam

6

Slothouber, C. (Cor) (m)

Groningen

7

Peters, J.W.H. (John) (m)

Amersfoort

8

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

9

Meerts, W.L. (Leo) (m)

Nijmegen

10

van der Haak-Levers, D.H. (Dieuwke) (v)

Nieuwleusen

11

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

12

Holthuizen, W.J.M. (Willem) (m)

Heemstede

13

Vellinga, O.H. (Otto) (m)

Bolsward

14

Münninghoff, A.H.J.F.S. (Alexander) (m)

's-Gravenhage

Provincie Utrecht

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 8 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koffeman, N.K. (Niko) (m)

Vierhouten

2

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

3

Eskens, E.B. (Erno) (m)

Amsterdam

4

van Liere, D.W. (Diederik) (m)

Assen

5

Soeters, K.E. (Karen) (v)

Amsterdam

6

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

7

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Lijst 13 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Nagel, J.G. (Jan) (m)

Hilversum

2

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine) (v)

Marbella (ES)

3

van Hulten, M.H.M. (Michel) (m)

Lelystad

4

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

5

Steendam Visser, C. (Cees) (m)

Amsterdam

6

Slothouber, C. (Cor) (m)

Groningen

7

Peters, J.W.H. (John) (m)

Amersfoort

8

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

9

Meerts, W.L. (Leo) (m)

Nijmegen

10

van der Haak-Levers, D.H. (Dieuwke) (v)

Nieuwleusen

11

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

12

Holthuizen, W.J.M. (Willem) (m)

Heemstede

13

Vellinga, O.H. (Otto) (m)

Bolsward

14

Münninghoff, A.H.J.F.S. (Alexander) (m)

's-Gravenhage

Provincie Noord-Holland

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 8 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koffeman, N.K. (Niko) (m)

Vierhouten

2

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

3

Eskens, E.B. (Erno) (m)

Amsterdam

4

van Liere, D.W. (Diederik) (m)

Assen

5

Soeters, K.E. (Karen) (v)

Amsterdam

6

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

7

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 10 Onafhankelijke Senaatsfractie

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Lange, C.A. (Kees) (m)

Monnickendam

2

ten Hoeve, H. (Hendrik) (m)

Stiens

3

Bierman, M. (Marten) (m)

Amsterdam

4

Babijn, F. (François) (m)

Oostburg

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Lijst 13 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Nagel, J.G. (Jan) (m)

Hilversum

2

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine) (v)

Marbella (ES)

3

van Hulten, M.H.M. (Michel) (m)

Lelystad

4

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

5

Steendam Visser, C. (Cees) (m)

Amsterdam

6

Slothouber, C. (Cor) (m)

Groningen

7

Peters, J.W.H. (John) (m)

Amersfoort

8

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

9

Meerts, W.L. (Leo) (m)

Nijmegen

10

van der Haak-Levers, D.H. (Dieuwke) (v)

Nieuwleusen

11

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

12

Holthuizen, W.J.M. (Willem) (m)

Heemstede

13

Vellinga, O.H. (Otto) (m)

Bolsward

14

Münninghoff, A.H.J.F.S. (Alexander) (m)

's-Gravenhage

Provincie Zuid-Holland

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 8 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koffeman, N.K. (Niko) (m)

Vierhouten

2

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

3

Eskens, E.B. (Erno) (m)

Amsterdam

4

van Liere, D.W. (Diederik) (m)

Assen

5

Soeters, K.E. (Karen) (v)

Amsterdam

6

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

7

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Lijst 13 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Nagel, J.G. (Jan) (m)

Hilversum

2

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine) (v)

Marbella (ES)

3

van Hulten, M.H.M. (Michel) (m)

Lelystad

4

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

5

Steendam Visser, C. (Cees) (m)

Amsterdam

6

Slothouber, C. (Cor) (m)

Groningen

7

Peters, J.W.H. (John) (m)

Amersfoort

8

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

9

Meerts, W.L. (Leo) (m)

Nijmegen

10

van der Haak-Levers, D.H. (Dieuwke) (v)

Nieuwleusen

11

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

12

Holthuizen, W.J.M. (Willem) (m)

Heemstede

13

Vellinga, O.H. (Otto) (m)

Bolsward

14

Münninghoff, A.H.J.F.S. (Alexander) (m)

's-Gravenhage

Provincie Zeeland

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 5 ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kuiper, R. (Roel) (m)

Barneveld

2

Ester, P. (Peter) (m)

Baarn

3

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

4

Sietsma, H.H. (Herman) (m)

Ermelo

5

van Dijke, L.C. (Leen) (m)

Middelburg

6

de Graaf, B.A. (Beatrice) (v)

Utrecht

7

Haak-Griffioen, M. (Marjan) (v)

Woerden

8

Groen, L.C. (Bert) (m)

Ruinen

9

Hoogendoorn, A. (Adriaan) (m)

Waddinxveen

10

van Meppelen Scheppink, M.C. (Martijn) (m)

Barendrecht

11

Schaafsma, H.R. (Henk) (m)

Kampen

12

van Daalen, M. (Thijs) (m)

Zeewolde

13

Ferwerda, R. (Rein) (m)

Morra

14

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

15

Westert, J. (Jan) (m)

Ommen

16

de Vries, J.P. (Jurn) (m)

Amersfoort

17

van Kranenburg, C.J. (Kees) (m)

Driebergen-Rijsenburg

18

van Rhee, H.J. (Henk) (m)

Nieuwer ter Aa

19

de Graaff, R.J. (Robert) (m)

Amstelveen

20

Lamberink, H. (Harry) (m)

Hattem

21

Evertse, J.L. (Joop) (m)

Hardinxveld-Giessendam

22

Bolks, G.J. (Gerrit Jan) (m)

Ommen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 10 Onafhankelijke Senaatsfractie

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Lange, C.A. (Kees) (m)

Monnickendam

2

ten Hoeve, H. (Hendrik) (m)

Stiens

3

Bierman, M. (Marten) (m)

Amsterdam

4

Babijn, F. (François) (m)

Oostburg

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Provincie Noord-Brabant

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 7 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Holdijk, G. (Gerrit) (m)

Uddel

2

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

3

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

4

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

5

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

6

van Heukelom, G.R.J. (George) (m)

Nieuwerkerk

7

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

8

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

9

Heemskerk, D. (Dick) (m)

Genemuiden

10

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

11

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

12

Kats, K.J.G. (Gert-Jan) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Hoekman, J. (Jaap) (m)

's-Gravenpolder

15

Fieret, W. (Wim) (m)

Woudenberg

16

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

17

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

18

de Kruijf, A. (Aart) (m)

Barneveld

19

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

20

de Vries, P.T. (Piter) (m)

Veenwouden

Lijst 8 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koffeman, N.K. (Niko) (m)

Vierhouten

2

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

3

Eskens, E.B. (Erno) (m)

Amsterdam

4

van Liere, D.W. (Diederik) (m)

Assen

5

Soeters, K.E. (Karen) (v)

Amsterdam

6

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

7

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Lijst 13 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Nagel, J.G. (Jan) (m)

Hilversum

2

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine) (v)

Marbella (ES)

3

van Hulten, M.H.M. (Michel) (m)

Lelystad

4

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

5

Steendam Visser, C. (Cees) (m)

Amsterdam

6

Slothouber, C. (Cor) (m)

Groningen

7

Peters, J.W.H. (John) (m)

Amersfoort

8

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

9

Meerts, W.L. (Leo) (m)

Nijmegen

10

van der Haak-Levers, D.H. (Dieuwke) (v)

Nieuwleusen

11

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

12

Holthuizen, W.J.M. (Willem) (m)

Heemstede

13

Vellinga, O.H. (Otto) (m)

Bolsward

14

Münninghoff, A.H.J.F.S. (Alexander) (m)

's-Gravenhage

Provincie Limburg

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Brinkman, L.C. (Elco) (m)

Leiden

2

van Bijsterveld, S.C. (Sophie) (v)

Rijen

3

de Vries-Leggedoor, G. (Greetje) (v)

Nieuw-Buinen

4

van der Linden, P.R.H.M. (René) (m)

Nuth

5

Flierman, A.H. (Anne) (m)

Markelo

6

Martens, M.J.T. (Maria) (v)

Nijmegen

7

Franken, H. (Hans) (m)

Zoeterwoude

8

Terpstra, G.H. (Gerrit) (m)

Utrecht

9

Hoekstra, W.B. (Wopke) (m)

Amsterdam

10

Lokin-Sassen, P.E.M.S. (Pia) (v)

Groningen

11

Buijs, S. (Siem) (m)

Goes

12

Essers, P.H.J. (Peter) (m)

Loon op Zand

13

Benedictus, G. (Geart) (m)

Joure

14

Tiesinga, H.L. (Henk) (m)

Bant

15

Dekker, C.J. (Lianne) (v)

's-Gravenhage

16

Doek, H.A. (Huub) (m)

Arnhem

17

Jansen, G.J. (Geert) (m)

Zwolle

18

Janse de Jonge, E.J. (Eric) (m)

Engelen

19

Klein Breteler, J.J.A.H. (Hans) (m)

Wateringen

20

Leunissen, K.M.L. (Karel) (m)

Eijsden

21

Passchier, M.J. (Marian) (v)

Katwijk ZH

22

Roes, J.S.L.A.W.B. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

23

Luyer, M. (Marianne) (v)

Almere

24

Boekhoud, P. (Piet) (m)

Barendrecht

25

van der Tas, M.A.J. (Marja) (v)

Apeldoorn

26

Buiting, J.M. (Marius) (m)

Utrecht

27

Kamp, J.G.J. (Annie) (v)

Breukelen UT

28

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede GLD

29

van Fessem, W.M.M. (Wim) (m)

Breda

30

van den Heuvel, F.A.M. (Frank) (m)

Middelburg

Lijst 2 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Hermans, L.M.L.H.A. (Loek) (m)

Beetsterzwaag

2

Dupuis, H.M. (Heleen) (v)

Voorschoten

3

Kneppers-Heijnert, E.M. (Liesbeth) (v)

Sauwerd

4

de Graaf, G.J. (Fred) (m)

Loenen GLD

5

de Grave, F.H.G. (Frank) (m)

Amsterdam

6

Broekers-Knol, A. (Ankie) (v)

Overveen

7

Huijbregts-Schiedon, W.H. (Helmi) (v)

Oosterhout NB

8

van Rey, J.F.B. (Jos) (m)

Herten

9

Bröcker, W.L.J. (Willem) (m)

Wassenaar

10

van Kappen, F.E. (Frank) (m)

Doorn

11

Duthler, A.W. (Anne-Wil) (v)

's-Gravenhage

12

Schaap, S. (Sybe) (m)

Emmeloord

13

Knip, M.A.J. (Menno) (m)

Almelo

14

Beckers, H.G.J.M. (Henk) (m)

's-Hertogenbosch

15

Schouwenaar, J.M. (Koos) (m)

Middelburg

16

Swagerman, B.J. (Ben) (m)

Bilthoven

17

Bruijn, J.A. (Jan Anthonie) (m)

Wassenaar

18

Meijer, H.J. (Henk Jan) (m)

Zwolle

19

ter Heegde, H.M.W. (Han) (m)

Heerhugowaard

20

Meijdam, H.M. (Henry) (m)

Hoorn NH

21

Swierstra, S.B. (Sipke) (m)

Assen

22

Wijsenbeek, F.A. (Florus) (m)

's-Gravenhage

23

Dijksma, H. (Harry) (m)

Almere

24

Boertjens, J.R.A. (Joop) (m)

Groningen

25

Schrijen, J.J. (Jan) (m)

Sittard

26

Lantink, F.W. (Frans Willem) (m)

Haarlem

27

Zevenbergen, R.P. (Paul) (m)

Rotterdam

28

Lodder, D.H. (Duco) (m)

Rockanje

29

van Veldhuizen, I.L. (Ida) (v)

's-Gravenhage

30

van Dijk, E. (Bert) (m)

Ulvenhout AC

31

Kapelle, H. (Hans) (m)

Lunteren

32

Jaarsma, G. (Ger) (m)

Leeuwarden

33

Bierens, C.W. (Kees) (m)

Meliskerke

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Barth, M.A.M. (Marleen) (v)

Wassenaar

2

Putters, K. (Kim) (m)

Hardinxveld-Giessendam

3

Meurs, P.L. (Pauline) (v)

Bilthoven

4

de Vries, K.G. (Klaas) (m)

Pijnacker

5

ter Horst, G. (Guusje) (v)

Amsterdam

6

Noten, H.C.P. (Han) (m)

Dalfsen

7

Beuving, J. (Jannette) (v)

's-Gravenhage

8

Koole, R.A. (Ruud) (m)

Oegstgeest

9

Sylvester, J.J. (Joyce) (v)

Naarden

10

Schrijver, N.J. (Nico) (m)

Oegstgeest

11

Linthorst, M.Y. (Marijke) (v)

Abcoude

12

Duivesteijn, A.T. (Adri) (m)

's-Gravenhage

13

Sent, E.M. (Esther-Mirjam) (v)

Nijmegen

14

Postema, A. (André) (m)

Maastricht

15

Vlietstra, J.G. (Janny) (v)

Winschoten

16

Witteveen, W.J. (Willem) (m)

Breda

17

Koning, A.L. (Anne) (v)

Delft

18

van Zandbrink, W.W. (Wouter) (m)

Aagtekerke

19

Goudappel, F.A.N.J. (Flora) (v)

Rotterdam

20

Smidt van Gelder, P.D. (Pieter) (m)

's-Gravenhage

21

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

22

Schouwaert, R.A.P. (Rudi) (m)

Zeewolde

23

Ketelaar, P.G. (Ineke) (v)

Amsterdam

24

Hardon, J.W.M. (Michiel) (m)

's-Gravenhage

25

Branderhorst, E.M. (Martien) (v)

Rijswijk ZH

26

Tekin Erdogan, A.B. (Alper) (m)

Amsterdam

27

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

28

van Paridon, C.W.A.M. (Kees) (m)

Voorburg

Lijst 4 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

2

Slagter-Roukema, T.M. (Tineke) (v)

Zuidhorn

3

Smaling, E.M.A. (Eric) (m)

Weesp

4

Vliegenthart, A. (Arjan) (m)

Amsterdam

5

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

6

Reuten, G.A.T.M. (Geert) (m)

Amsterdam

7

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

8

Elzinga, A. (Tuur) (m)

Haarlem

9

Quik-Schuijt, A.C. (Nanneke) (v)

Zeist

10

Palm, B.T.H.M. (Ineke) (v)

Rotterdam

11

Meijer, E.T.M. (Erik) (m)

Rotterdam

12

Polderman, H.J. (Hugo) (m)

Roosendaal

13

Lempens, P.P.E. (Paul) (m)

Weert

14

Meijer, M.P. (Meta) (v)

Amsterdam

15

Steenbakkers, L.J.M. (Leo) (m)

Heesch

16

Verschuren, P.W.G. (Peter) (m)

Groningen

17

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

18

Erciyas, M. (Mahmut) (m)

Oss

19

Dekker-van het Hof, A. (Alie) (v)

Assen

20

Siderius, T.E. (Tjitske) (v)

Zwolle

21

de Roos-Consemulder, B. (Trix) (v)

Vlissingen

22

Lucassen, P.J.J. (Peter) (m)

Nijmegen

23

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

24

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

25

Don, H.M. (Hans-Martin) (m)

Eindhoven

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo OV

27

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

28

Brader, H. (Rikus) (m)

Finsterwolde

29

ten Horn, G.H.M.M. (Sineke) (v)

Groningen

30

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

Lijst 6 GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

2

Strik, M.H.A. (Tineke) (v)

Oosterbeek

3

Vos, M.B. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

5

de Boer, M.M. (Margreet) (v)

Amsterdam

6

Koster-Dreese, Y. (Yolan) (v)

Harmelen

7

Binnema, H.A. (Harmen) (m)

Amsterdam

8

van Eijk, C.J.M. (Cees) (m)

Utrecht

9

Laurier, J.P. (Jan) (m)

Leiden

10

Paardekooper, B.P. (Brechtje) (v)

Utrecht

11

Duijvestein, C.A.J. (Kees) (m)

's-Gravenhage

12

de Ruijter, T. (Tys) (m)

Amsterdam

13

Warmelink, H.G. (Han) (m)

Feerwerd

14

Boddeke, M.M. (Michaël) (m)

Apeldoorn

15

Wiersma, M. (Marten) (m)

's-Heer Hendrikskinderen

Lijst 9 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Boxtel, R.H.L.M. (Roger) (m)

Gorinchem

2

Engels, J.W.M. (Hans) (m)

Paterswolde

3

Scholten, M.C. (Marijke) (v)

Amsterdam

4

Backer, J.P. (Joris) (m)

's-Gravenhage

5

de Graaf, T.C. (Thom) (m)

Nijmegen

6

Wladimiroff, M. (Mischa) (m)

's-Gravenhage

7

Peters, C.E. (Klaartje) (v)

Maastricht

8

Entzinger, H.B. (Han) (m)

Rotterdam

9

Kool, M.M. (Marga) (v)

Linde DR

10

Bakker, E.C. (Ernst) (m)

Hilversum

11

Witteveen, W.M. (Menno) (m)

's-Gravenhage

12

Boogerd-Quaak, J.L.A. (Johanna) (v)

Zaamslag

13

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

's-Gravenhage

14

Linthorst, H.M. (Huub) (m)

's-Gravenhage

15

Galama, A.S.M. (Anna) (v)

Amsterdam

16

van den Boomgaard, C.P. (Petra) (v)

's-Gravenhage

17

Booij, J.A. (Arnaud) (m)

Haarlem

18

van Oogen-Visser, S. (Sietske) (v)

Almere

19

di Bucchianico-Bakker, M.A.A. (Marion) (v)

Weesp

20

Yurdakul, Z. (Zafer) (m)

Amsterdam

21

Jouwstra, W.T. (Tjerk) (m)

Utrecht

22

Jaasma, R. (Remco) (m)

Schwyz (CH)

Lijst 10 Onafhankelijke Senaatsfractie

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Lange, C.A. (Kees) (m)

Monnickendam

2

ten Hoeve, H. (Hendrik) (m)

Stiens

3

Bierman, M. (Marten) (m)

Amsterdam

4

Babijn, F. (François) (m)

Oostburg

Lijst 11 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Graaf, M. (m)

's-Gravenhage

2

Klever, R.J. (v)

Ermelo

3

de Graaff, M.J.R.L. (m)

Rotterdam

4

van Strien, G.A. (m)

Arcen

5

Sörensen, R. (m)

Rotterdam

6

Reynaers, T.P.A.M. (m)

Roosendaal

7

Popken, G.J.F. (v)

Purmerend

8

Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

9

Frijters-Klijnen, M.A.J.L. (v)

Bergen op Zoom

10

van Dijk, P. (m)

Kattendijke

11

van Beek, M.J. (m)

Leersum

12

Kok, C.J. (m)

Almere

13

Deurloo, R. (m)

Mijnsheerenland

14

Kops, A. (m)

Zoetermeer

15

Romeijn, P. (m)

Leiden

16

Folkersma, H.J. (v)

Leiden

17

Muste, R. (m)

Hulst

18

Choenni, N.A. (v)

's-Gravenhage

19

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

20

Waterman, Y.R.K. (v)

Wouwse Plantage

Lijst 12

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koornstra, R.H.T. (Ruud) (m)

Eefde

Lijst 13 50PLUS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Nagel, J.G. (Jan) (m)

Hilversum

2

Baay-Timmerman, M.H.H. (Martine) (v)

Marbella (ES)

3

van Hulten, M.H.M. (Michel) (m)

Lelystad

4

Krol, H.C.M. (Henk) (m)

Eindhoven

5

Steendam Visser, C. (Cees) (m)

Amsterdam

6

Slothouber, C. (Cor) (m)

Groningen

7

Peters, J.W.H. (John) (m)

Amersfoort

8

Hoek, W.M.M. (Mieke) (v)

Vreeland

9

Meerts, W.L. (Leo) (m)

Nijmegen

10

van der Haak-Levers, D.H. (Dieuwke) (v)

Nieuwleusen

11

Ho Ten Soeng, K.L.R. (Roy) (m)

Venhuizen

12

Holthuizen, W.J.M. (Willem) (m)

Heemstede

13

Vellinga, O.H. (Otto) (m)

Bolsward

14

Münninghoff, A.H.J.F.S. (Alexander) (m)

's-Gravenhage

's-Gravenhage, 28 april 2011

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de Eerste Kamer der Staten-Generaal,

H.R.B.M. Kummeling.