Kennisgeving voorbereiding besluiten op aanvragen vergunningen Tracébesluit Capaciteitsuitbreiding Coentunnel

Krachtens artikel 20 van de Tracéwet bevordert de Minister van Infrastructuur en Milieu een gecoördineerde voorbereiding van de besluiten op de aanvragen om de vergunningen en van de overige ambtshalve te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit. Op deze besluiten is de Crisis- en herstelwet van toepassing.

In het kader van deze coördinatie geeft de Minister van Infrastructuur en Milieu kennis van het feit dat de volgende ontwerpbesluiten zijn genomen.

Welke ontwerpbesluiten zijn er genomen en liggen ter inzage?

Voor de uitvoering van het Tracébesluit Capaciteitsuitbreiding Coentunnel zijn de volgende ontwerpbesluiten voor cluster CTT 43 genomen overeenkomstig de procedure van artikel 20, lid 4, Tracéwet juncto afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht:

  • 1. ontwerpbesluit van het college van burgemeester en wethouders van Amsterdam tot verlening van een omgevingsvergunning voor het oprichten van een kunstwerk KW 623 op een terrein gelegen op het Coenplein ten behoeve van de realisatie van de 2e Coentunnel (kenmerk OLO 35089, zaaknummer HZ WABO-2010-165855);

  • 2. ontwerpbesluit van het college van burgemeester en wethouders van Amsterdam tot verlening van een omgevingsvergunning voor het oprichten van een bijzondere constructie KW 618A op een terrein gelegen op het Coenplein ten behoeve van de realisatie van de 2e Coentunnel (kenmerk OLO 70294, zaaknummer HZ WABO-2011-000959);

  • 3. ontwerpbesluit van het college van burgemeester en wethouders van Amsterdam tot verlening van een omgevingsvergunning voor het slopen van een geluidsscherm op een terrein gelegen aan de A10 West ten zuiden van KW 5 ten behoeve van de realisatie van de 2e Coentunnel (kenmerk OLO 61282, zaaknummer HZ WABO-2011-000816).

Waar en wanneer kunt u de stukken inzien?

De ontwerpbesluiten liggen met ingang van 10 maart 2011 tot en met 20 april 2011 tijdens kantooruren ter inzage bij de gemeente Amsterdam, Dienst Milieu en Bouwtoezicht, Cruquiusweg 5, 1019 AT Amsterdam.

Hoe kunnen zienswijzen worden ingediend?

Van 10 maart 2011 tot en met 20 april 2011 kan eenieder tegen de ontwerpbesluiten schriftelijk of mondeling zienswijzen naar voren brengen.

Zienswijzen tegen de ontwerpbesluiten kunt u naar voren brengen bij de gemeente Amsterdam, Dienst Milieu en Bouwtoezicht, Cruqiusweg 5, 1019 AT Amsterdam.

Degene die schriftelijk zienswijzen inbrengt, kan verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Het verzoek daartoe dient schriftelijk tegelijkertijd met de zienswijzen te worden ingediend.

Meer informatie?

Voor nadere informatie met betrekking tot de ontwerpbesluiten kunt u zich wenden tot mevrouw K. Schellen, Dienst Milieu en Bouwtoezicht, tel. 020-254 39 69.

De Minister van Infrastructuur en Milieu,

namens deze:

het hoofd van de afdeling Bestuurlijk juridische zaken en vastgoed,

D. Eibrink.

Naar boven