Mededeling Tracébesluit A4 Burgerveen – Leiden 2009, gedeelte Leiderdorp – Leiden

Op grond van artikel 20 van de Tracéwet bevordert de Minister van Infrastructuur en Milieu een gecoördineerde voorbereiding van de besluiten op de aanvragen om vergunningen en van de overige ambtshalve te nemen besluiten met het oog op de uitvoering van een Tracébesluit.

In het kader van deze coördinatie geeft de Minister van Infrastructuur en Milieu kennis van het feit dat de volgende ontwerpbesluiten zijn genomen.

Welk ontwerpbesluiten zijn genomen en liggen ter inzage?

Voor de uitvoering van het Tracébesluit A4 Burgerveen – Leiden 2009, gedeelte Leiderdorp – Leiden, zijn onderstaande ontwerpbesluiten voor cluster 19 genomen, overeenkomstig de procedure van artikel 20, lid 4, van de Tracéwet in samenhang met afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht.

Cluster 19 bestaat uit een tweetal aanvragen van vergunningen in het kader van de verbreding van Rijksweg A4.

De betreffende ontwerpbesluiten zijn:

  • 1. ontwerpbesluit afgegeven op 7 september 2011 door burgemeester en wethouders van de gemeente Leiden voor een omgevingsvergunning voor de activiteit slopen ten behoeve van de sloop van het A4 spoorviaduct Leiden – Alphen a/d Rijn en het A4 viaduct met de Hoge Rijndijk;

  • 2. ontwerpbesluit afgegeven op 22 september 2011 door burgemeester en wethouders van de gemeente Leiderdorp voor een omgevingsvergunning voor de activiteit slopen ten behoeve van de sloop van de viaducten in de Rijksweg A4 met de kruising Ericalaan, kruising Hoofdstraat en de Oude Rijn.

Waar en wanneer kunt u de stukken inzien?

De ontwerpbesluiten en de bijbehorende stukken liggen met ingang van 13 oktober 2011 tot en met 23 november 2011 ter inzage.

  • Ontwerpbesluit 1 ligt ter inzage in het atrium van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72 te Leiden, alsmede in het Stadhuis, Stadhuisplein 1 te Leiden. Hiertoe dient telefonisch een afspraak gemaakt te worden met de heer R. Bakker, tel. 071-516 57 79.

  • Ontwerpbesluit 2 ligt ter inzage bij de receptie van het gemeentehuis van Leiderdorp, Statendaalder 1, 2353 TH Leiderdorp, op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur en tevens op woensdag van 18.30 uur tot 20.00 uur. Buiten deze tijden kunt u op afspraak de stukken inzien.

Hiertoe dient telefonisch een afspraak gemaakt te worden met de heer F. van Dieten (071-545 99 04) of een van de medewerkers van de gemeentewinkel (071-545 85 00).

Hoe kunnen zienswijzen naar voren worden gebracht?

Van 13 oktober 2011 tot en met 23 november 2011 kan eenieder tegen een ontwerpbesluit of de ontwerpbesluiten schriftelijk of mondeling zienswijzen naar voren brengen.

  • Zienswijzen tegen ontwerpbesluit 1 kunt u naar voren brengen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden.

  • Zienswijzen tegen ontwerpbesluit 2 kunt u naar voren brengen bij de burgemeester en wethouders van de gemeente Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA Leiderdorp.

Meer informatie?

Voor nadere informatie met betrekking tot ontwerpbesluit 1 kunt u zich wenden tot de heer R. Bakker, tel. 070-337 86 09.

Voor nadere informatie met betrekking tot ontwerpbesluit 2 kunt u zich wenden tot de heer F. van Dieten, tel. 071-545 99 04.

Bij afwezigheid van de heer F. van Dieten kunt u zich wenden tot een van de medewerkers van de gemeentewinkel, tel. 071-545 85 00.

De Minister van Infrastructuur en Milieu,

namens deze,

het hoofd van de afdeling Bestuurlijk-Juridische Zaken en Vastgoed,

C.G.J.M. Peeters.

Naar boven