Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden

Datum publicatieOrganisatieJaargang en nummerRubriek
Centraal Stembureau's (cluster)Staatscourant 2010, 7565Centraal Stembureau

Kandidatenlijsten verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal

De voorzitter van het centraal stembureau voor verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal,

Gelet op artikel I 17 van de Kieswet;

maakt bekend dat voor de op 9 juni 2010 te houden verkiezing in de kieskringen zijn ingeleverd de volgende geldige lijsten van kandidaten:

Kieskring 1

Groningen

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle aan den IJssel

2

Bijleveld-Schouten, A.T.B. (Ank) (v)

Goor

3

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

4

Klink, A. (Ab) (m)

Rotterdam

5

van Bijsterveldt-Vliegenthart, J.M. (Marja) (v)

Schipluiden

6

de Jager, J.C. (Jan Kees) (m)

Rotterdam

7

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

8

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

9

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

10

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

11

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

12

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo Gld

13

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

14

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Laag Zuthem

15

de Vries, J.G. (Jack) (m)

Leiderdorp

16

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

17

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

18

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

19

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

20

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

21

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

22

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

23

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

24

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

25

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

26

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

27

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

’s-Gravenhage

28

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

29

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

30

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

31

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

32

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

33

Holtackers, M.P.M. (Michiel) (m)

Arnhem

34

Joldersma, F. (Ciska) (v)

Tilburg

35

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Schalkhaar

36

Verheijen, J.A.G. (Joost) (m)

’s-Gravenhage

37

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

38

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Susteren

39

de Jong, A.E. (Alwin) (m)

Amsterdam

40

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

41

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

42

Strijbis, A.N.J. (Arnoud) (m)

Goirle

43

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

44

van Extel-van Katwijk, A.A.H.C.M. (Anke) (v)

Gemert

45

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

46

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede Gld

47

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

48

Vermue-Vermue, M.M.D. (Marga) (v)

Oudelande

49

Callewaert-de Groot, A. (Arinda) (v)

’s-Gravendeel

50

Noordam-ter Maat, M.M. (Marijn) (v)

’s-Gravenhage

51

van Kuppeveld, F.J.M. (Frank) (m)

Nootdorp

52

Smidt-Beudeker, M.J.M. (Monique) (v)

Dieverbrug

53

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Arnhem

54

Assmann, P.E.M.T. (Patricia) (v)

Nijmegen

55

Deinum, J.F. (Jan Folkert) (m)

Groningen

56

van Lith-Woestenberg, D.P.J. (Daniëlle) (v)

Eersel

57

Vonk-Vedder, J. (Jobke) (v)

Abcoude

58

Offinga, M.W. (Maarten) (m)

Workum

59

Kwast-van Duursen, M.E. (Marja) (v)

Reeuwijk

60

Kramer, J.D. (Jan) (m)

Zuid-Scharwoude

61

Moolenburgh, D.L. (David) (m)

Middelburg

62

Rijssenbeek-van Pijkeren, E. (Elsa) (v)

Voorthuizen

63

Mulders, A.A.W.G. (Guus) (m)

Moergestel

64

de Haas, M.B. (Martijn) (m)

Rotterdam

65

van den Oord, H.C.A.M. (Erik) (m)

Oirschot

66

van de Ven, H.M.W.M. (Erna) (v)

Molenhoek Lb

67

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Purmerend

68

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

’s-Gravenhage

69

Cox-Sevenich, M.H. (Marij) (v)

Roermond

70

Netjes, C.J. (Clazinus) (m)

Steenwijk

71

Meulensteen, S.J.J. (Sjoerd) (m)

Arnhem

72

Ketelaars, W.G.J. (Willem) (m)

Rijen

73

Arendsen, R. (Rex) (m)

Putten

74

Kloosterhof, D.Y.S. (Yang Soo) (m)

Appingedam

75

Ruys, P.H. (Peter) (m)

Amsterdam

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)
Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Cohen, M.J. (Job) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Plasterk, R.H.A. (Ronald) (m)

Bussum

4

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

5

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

6

Klijnsma, J. (Jetta) (v)

’s-Gravenhage

7

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

8

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

9

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

10

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

11

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

12

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

’s-Gravenhage

13

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

14

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

15

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

16

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

’s-Gravenhage

17

Groot, V.A. (Ed) (m)

Amsterdam

18

Dikkers, S.W. (Sjoera) (v)

Haarlem

19

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

’s-Gravenhage

20

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

21

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Noord (AW)

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

24

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

25

Çelik, M. (Metin) (m)

Rotterdam

26

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Wergea

27

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

28

Jadnanansing, T.M. (Tanja) (v)

Amsterdam

29

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

30

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

31

de Lange, J. (Jeroen) (m)

Kampala (UG)

32

Hilkens, M. (Myrthe) (v)

Bennebroek

33

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

34

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

35

Mohandis, M. (Mohamed) (m)

Gouda

36

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen Lb

37

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Nijboer, H. (Henk) (m)

’s-Gravenhage

40

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo Ov

41

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

42

Troost, B.W.M. (Brigitte) (v)

Zierikzee

43

Vos, J.C. (Jan) (m)

Landsmeer

44

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

45

Neerings, W.J. (Wouter) (m)

Rijswijk ZH

46

Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

47

Wiemers, S.M. (Serv) (m)

’s-Gravenhage

48

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

49

Spigt, J.W. (Hans) (m)

Dordrecht

50

van den Berg, M.V.H. (Marije) (v)

Leiden

51

Reuten, M.J.A. (Thijs) (m)

Amsterdam

52

Oonk, B. (Ria) (v)

Culemborg

53

Terphuis, S. (Sander) (m)

’s-Gravenhage

54

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

55

Adriani, A.J. (Hans) (m)

Nieuwegein

56

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

57

van der Tuuk, A. (Ard) (m)

Schipborg

58

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

59

Helder, M. (Meint) (m)

Amsterdam

60

Tanamal, G.S.I.A. (Grace) (v)

Amersfoort

61

Polstra, I. (Inge) (v)

Amsterdam

62

Akdemir, G. (Gülhan) (v)

Alphen aan den Rijn

63

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

64

Hazewinkel, K.A. (Karin) (v)

Groningen

65

Kuitenbrouwer, M.M. (Martientje) (v)

Amsterdam

66

Divendal, M. (Maarten) (m)

Haarlem

67

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

68

Hamming, J. (Jan) (m)

Tilburg

69

d’Ancona, H. (Hedy) (v)

Amsterdam

70

de Waal, L.J. (Lodewijk) (m)

Haarlem

Lijst 3 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Boxmeer

2

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

3

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

4

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

5

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

8

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

9

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

10

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

’s-Gravenhage

11

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

12

Smits, M. (Manja) (v)

’s-Gravenhage

13

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

14

Bashir, F. (Farshad) (m)

Zoetermeer

15

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

Nieuwegein

16

Janssen, R.A. (Rik) (m)

Wassenaar

17

Heijmans, N.G.L. (Nico) (m)

’s-Hertogenbosch

18

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

19

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

20

van Ruitenburg, J. (Jessica) (v)

Rotterdam

21

van Velzen, K. (Krista) (v)

’s-Gravenhage

22

Meyer, R.P.E. (Ron) (m)

Heerlen

23

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Utrecht

24

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

25

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

26

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

27

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

28

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

29

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

30

van der Molen, H. (Hilde) (v)

Haarlem

31

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo Ov

32

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

’s-Gravenhage

33

Iding, J.A.M.E. (Jules) (m)

Oss

34

Alberts-Oosterbaan, R. (Remine) (v)

Amsterdam

35

Coşkun, T.S.J. (Theo) (m)

Rotterdam

36

Wouters-van Broekhoven, A.M. (Tonnie) (v)

Schijndel

37

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

38

Gerard, B.J.M. (Bernard) (m)

Eindhoven

39

Broekema, J. (Jan) (m)

Assen

40

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

41

Afalah, S. (Saíd) (m)

Rotterdam

42

Brouwer, J. (Jeroen) (m)

Wijk bij Duurstede

43

Lourenssen, W.B.M. (Willy) (m)

Raalte

44

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

45

Gyömörei-Agelink, I.M. (Ingrid) (v)

’s-Gravenhage

46

van Gammeren, W.H. (Wim) (m)

Amersfoort

47

Visscher, J.A. (Jannie) (v)

Groningen

48

Özeĝul-Özen, S. (Sibel) (v)

Haarlem

49

Vermeulen, P.L. (Bart) (m)

Leiden

50

van Aelst, R. (Lies) (v)

Gorinchem

Lijst 4 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

’s-Gravenhage

2

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

3

Teeven, F. (Fred) (m)

Amsterdam

4

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

5

Blok, S.A. (Stef) (m)

’s-Gravenhage

6

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

7

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

10

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

11

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

14

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

15

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

16

van Nieuwenhuizen, C. (Cora) (v)

Oisterwijk

17

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

18

Azmani, M. (Malik) (m)

Stegeren

19

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

20

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

’s-Gravenhage

21

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

22

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

23

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

24

Mulder, A. (Anne) (m)

’s-Gravenhage

25

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

26

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

27

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

28

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

29

Lucas-Smeerdijk, A.W. (Anne-Wil) (v)

Bakkeveen

30

Bosman, A. (André) (m)

Wichita Falls, TX (US)

31

Schaart, A.H.M. (Afke) (v)

Wassenaar

32

Leegte, R.W. (René) (m)

Amersfoort

33

Straus, K.C.J. (Karin) (v)

Roermond

34

Taverne, J. (Joost) (m)

Washington, DC (US)

35

Houwers, J. (Johan) (m)

Winterswijk

36

de Liefde, B.C. (Bart) (m)

’s-Gravenhage

37

Huizing, M.E. (Matthijs) (m)

Oegstgeest

38

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

39

Berckmoes-Duindam, Y. (Ybeltje) (v)

Julianadorp

40

Keuper, B. (Bart) (m)

Zeist

41

Dalenoort, A.A. (Alexander) (m)

’s-Gravenhage

42

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

43

van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

44

van Woensel, P.T. (Pieter) (m)

Leiden

45

Vuijk, R. (Ronald) (m)

Delft

46

Belinfante-van Gelder, M.E. (Monique) (v)

Venlo

47

Aerden, O. (Onno) (m)

Bussum

48

Diepemaat, J.B. (Jeroen) (m)

Enschede

49

Laudy, P.A.J. (Paul) (m)

Leiden

50

Hoekstra-Sikkema, J. (Jeltje) (v)

Langweer

51

Bartelds, J. (Jakob) (m)

Tweede Exloërmond

52

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

53

Haseloop-Amsing, T.H. (Tanja) (v)

Leek

54

de Vlaming, H.D. (Henk) (m)

Axel

55

van der Maat, C.A. (Christophe) (m)

Tilburg

56

de Neef, D. (Daan) (m)

’s-Gravenhage

57

Verwey, J.P.G.M.A. (Johan Pieter) (m)

’s-Gravenhage

58

Roks, B.J.A. (Bernd) (m)

Etten-Leur

59

Ullah, K. (Kamran) (m)

Amsterdam

60

Šormaz, T. (Tatjana) (v)

Capelle aan den IJssel

61

Borst, P.J. (Petra) (v)

Leiden

62

van den Dungen, H.M.J. (Eric) (m)

Waalwijk

63

Paymans, F.A. (Frits) (m)

Nieuwkoop

64

Pieters, J.W. (Jan Willem) (m)

Geleen

65

van Pelt, L.M.N. (Alex) (m)

Steenbergen NB

66

Werger, L.J. (Laura) (v)

Gouda

67

Hoogland, E.N.W. (Erwin) (m)

Almelo

68

Aeijelts Averink, H. (Hans) (m)

Lekkerkerk

69

Verveld, F. (Frank) (m)

Bloemendaal

70

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

71

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

72

Gillis, C.F.M. (Kees) (m)

Vleuten

73

van Santen, H. (Herman) (m)

Gorinchem

Lijst 5 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (m)

’s-Gravenhage

2

Agema, M. (v)

’s-Gravenhage

3

Helder, L.M.J.S. (v)

Venlo

4

de Roon, R. (m)

Almere

5

Bosma, M. (m)

Amsterdam

6

Fritsma, S.R. (m)

’s-Gravenhage

7

van Dijck, A.P.C. (m)

Venlo

8

Bontes, L. (m)

Hellevoetsluis

9

Graus, D.J.G. (m)

Heerlen

10

de Mos, R. (m)

’s-Gravenhage

11

Brinkman, H. (m)

Middenbeemster

12

Lucassen, E. (m)

Zandvoort

13

van Vliet, R.A. (m)

Nederweert

14

Driessen, J.H.A. (m)

’s-Gravenhage

15

Gerbrands, K. (v)

’s-Gravenhage

16

van Klaveren, J.J. (m)

Almere

17

Hernandez, M.M. (m)

Kampen

18

Dille, W.R. (v)

’s-Gravenhage

19

de Jong, L.W.E. (m)

Maarssen

20

Beertema, H.J. (m)

Ouderkerk aan den IJssel

21

Sharpe, J.E.J.W. (m)

Singeorgiu de Mures (RO)

22

Kortenoeven, W.R.F. (m)

’s-Gravenhage

23

van Bemmel, J.J.G. (m)

Zoetermeer

24

Elissen, A. (m)

’s-Gravenhage

25

van den Besselaar, I.H.C. (m)

Zoetermeer

26

Zijlstra, A.J. (m)

Ridderkerk

27

Kops, A. (m)

Zoetermeer

28

van Koppen, J.J.C. (m)

Raamsdonksveer

29

Spierings, O.F.H.P.M. (m)

Nijmegen

30

Mulder, E. (m)

Zwolle

31

Maeijer, V. (v)

Capelle aan den IJssel

32

van de Klashorst-Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

33

Visser, M.T.M. (v)

Almere

34

van den Berg, H.W. (m)

Rotterdam

35

Nunes, M.C. (v)

Vijfhuizen

36

van Haaren, V.H.C.M. (m)

Amsterdam

37

Romeijn, P. (m)

Leiden

38

van de Waal, M. (v)

’s-Gravenhage

39

Eekhuis, R.A. (m)

Almere

40

Dubbelman, R. (m)

Almere

41

van Dijk, A.J.A. (m)

Almere

42

de Graaf, M. (m)

’s-Gravenhage

43

van Doorn, A. (m)

’s-Gravenhage

44

van Delft, L. (m)

Leiderdorp

45

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

46

van der Helm, J.C. (m)

’s-Gravenhage

47

Madlener, B. (m)

Rockanje

48

van Strien, G.A. (m)

Arcen

Lijst 6 GROENLINKS
Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

3

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

’s-Gravenhage

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

van Tongeren, L. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

7

Klaver, J.F. (Jesse) (m)

’s-Hertogenbosch

8

Braakhuis, B.A.M. (Bruno) (m)

Haarlem

9

El Fassed, A. (Arjen) (m)

Utrecht

10

Voortman, L.G.J. (Linda) (v)

Utrecht

11

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

12

van den Berge, C.N. (Niels) (m)

’s-Gravenhage

13

van den Berg, N.C.C. (Natasja) (v)

Amsterdam

14

van Boggelen, H. (Bert) (m)

Amersfoort

15

van Os, E.C.C. (Carla) (v)

’s-Gravenhage

16

van Schendel, H. (Hann) (v)

Amsterdam

17

Uijlenhoet, A. (Arno) (m)

Rosmalen

18

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

19

van Putten, N.L. (Nadya) (v)

Rotterdam

20

Harika, A. (Ahmed) (m)

Rotterdam

21

Barrahmun, H. (Hayat) (v)

Venlo

22

Smeulders, P.H.M. (Paul) (m)

Helmond

23

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

24

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

25

Diks, L.I. (Isabella) (v)

Leeuwarden

26

Harpe, L. (Leen) (m)

Middelburg

27

Groeneveld, I. (Irona) (v)

Burgum

28

Wijnia, J. (Jan) (m)

Nijmegen

29

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 ChristenUnie
Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Schouten, C.J. (Carola) (v)

Rotterdam

7

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

8

Vonk, M.A. (Martine) (v)

Vianen Ut

9

Anker, E.W. (Ed) (m)

’s-Gravenhage

10

Muilwijk, IJ. (IJmert) (m)

Utrecht

11

Koppelaar, R.J. (Reinier) (m)

’s-Gravenhage

12

Segers, G.M. (Gert-Jan) (m)

Hoogland

13

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

14

Koops-Scheele, J.A. (Jacqueline) (v)

Amstelveen

15

Oldenkamp, A. (André) (m)

Warnsveld

16

Derks, K.P. (Klaas Pieter) (m)

Utrecht

17

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede Gld

18

Krins, J.T. (Theo) (m)

Gouda

19

Bikker, M.H. (Mirjam) (v)

Utrecht

20

Scherff, H.C. (Hugo) (m)

Amsterdam

21

van Eijle, R.W. (Ruud) (m)

Ermelo

22

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

23

Blokhuis, P. (Paul) (m)

Apeldoorn

24

Adema, P. (Piet) (m)

Drachten

25

Hamelink, F.K. (Frans) (m)

Zaamslag

26

de Rover, R.A. (Ron) (m)

Middelharnis

27

Helmus, M.A. (Menno) (m)

Nieuwegein

28

Selderhuis, H.J. (Herman) (m)

Hasselt

29

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

30

Frissen, P.E.A.F. (Pascal) (m)

Sittard

31

Visser, B. (Ben) (m)

Urk

32

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

33

Visser, F.C. (Frank) (m)

Haarlem

34

Oosterhoff, R.E. (Remco) (m)

Rotterdam

35

de Kluijver, P.G. (Peter) (m)

Papendrecht

36

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

37

Visser-van Eijk, S.H. (Silva) (v)

Andijk

38

Kleijer, A. (Ard) (m)

Putten

39

Ceuleers, S.J. (Shamir) (m)

Breda

40

Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m)

Nieuwendijk NB

41

van der Geer, J.K. (Jonathan) (m)

’s-Gravenhage

42

Philipsen, H.J.P. (Harry) (m)

Echt

43

Tadema, K. (Kees) (m)

Almere

44

van der Kolk, A.E.H. (Annelies) (v)

Harderwijk

45

du Chatinier, M.H. (Michel) (m)

Alphen aan den Rijn

46

van der Elst, C. (Kees) (m)

Tholen

47

de Jong, D. (David) (m)

Groningen

48

Jansen, J. (Ko) (m)

Eindhoven

49

Schouwstra, G.C.A. (Gert) (m)

Sneek

50

Schutte, D.G. (Dick) (m)

Urk

Lijst 8 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Berndsen-Jansen, M.A. (Magda) (v)

Burdaard

4

Schouw, A.G. (Gerard) (m)

Dordrecht

5

Koşer-Kaya, F. (Fatma) (v)

’s-Gravenhage

6

Hachchi, W. (Wassila) (v)

Haarlem

7

van Veldhoven-van der Meer, S. (Stientje) (v)

Rijswijk ZH

8

Koolmees, W. (Wouter) (m)

Rotterdam

9

Verhoeven, K. (Kees) (m)

Amsterdam

10

Smits, M.L.H. (Marty) (m)

Amsterdam

11

Swinkels, J.C.M. (Judith) (v)

Heemstede

12

Paternotte, J.M. (Jan) (m)

Amsterdam

13

Dijkstra, P.A. (Pia) (v)

Utrecht

14

Goote, M.M. (Maas) (m)

Voorburg

15

van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven) (m)

’s-Gravenhage

16

Meindersma, C.F. (Christa) (v)

Amsterdam

17

Ansems, M.C. (Mieke) (v)

’s-Gravenhage

18

Gräper-van Koolwijk, F.Q. (Fleur) (v)

Groningen

19

Klijnsma, M.H. (Meine Henk) (m)

’s-Gravenhage

20

Bartelse, J.A. (Jeroen) (m)

Utrecht

21

Jaeger, M.W. (Wimar) (m)

Hilversum

22

Mulder, G.J. (Gerhard) (m)

Bussum

23

Verkoulen, M. (Michiel) (m)

Utrecht

24

van Vugt, A.A.M. (Ad) (m)

Amsterdam

25

van den Akker, M.B. (Marieke) (v)

Napperville, IL (US)

26

Mulder, T. (Thijs) (m)

Maastricht

27

de Zeeuw, C.W. (Kees) (m)

Waalre

28

Wessels, P.H.B. (Paul) (m)

Gennep

29

Sluiter, M. (Mark) (m)

Meppel

30

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk ZH

31

Wichard, M.F. (Marion) (v)

Kampen

32

Vink, B.L. (Bart) (m)

Amsterdam

33

Farla, R.C.A. (Robert) (m)

’s-Gravenhage

34

Boucke, R.M. (Raoul) (m)

Brussel (BE)

35

Keulemans, M.T. (Maudy) (v)

Rotterdam

36

Jedema, K.N. (Karen) (v)

Utrecht

37

Hoogendijk, A.N. (André) (m)

Zeist

38

Petit, G.M. (Frederique) (v)

’s-Gravenhage

39

Rutjens, I.T.C. (Iwan) (m)

Boekarest (RO)

40

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

41

Maassen, M.M.C. (Martin) (m)

Apeldoorn

42

Hartogh Heys van de Lier, R. (Robin) (m)

Arnhem

43

van Dalen, J.A. (Jurr) (m)

Zuidwolde Dr

44

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

45

de Winter, P.H. (Paul) (m)

Bergen NH

46

Geldhof, J. (Joke) (v)

Amsterdam

47

Spangenberg-Carlier, M.I. (Marianne) (v)

Rotterdam

48

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

’s-Gravenhage

49

Schimmel, A.J. (Arthie) (v)

’s-Gravenhage

50

Verburgh, L.D. (Luc) (m)

Doorn

Lijst 9 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Leiden

3

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer Gn

4

Wassenberg, F.P. (Frank) (m)

Geleen

5

van Liere, A.E. (Bram) (m)

Haarlem

6

Folkerts, L. (Luuk) (m)

Amersfoort

7

Pampin Zuidmeer, E. (Estefania) (v)

Leiden

8

de Boo, M.J. (Jasmijn) (v)

Londen (UK)

9

van der Veer, L.R. (Luuk) (m)

Apeldoorn

10

van Lammeren, J.F.W. (Johnas) (m)

Amsterdam

11

de Groot, M.J.E. (Marieke) (v)

’s-Gravenhage

12

van der Steeg, W. (Willem) (m)

De Meern

13

van Genne, B. (Barbara) (v)

Amsterdam

14

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

15

Oomen, A.J.M.M. (Ton) (m)

Grave

16

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

17

Cruiming, J.P. (Jan Peter) (m)

Zuidhorn

Lijst 10 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)
Gecombineerd met ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Staaij, C.G. (Kees) (m)

Benthuizen

2

Dijkgraaf, E. (Elbert) (m)

Rotterdam

3

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

4

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

5

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

7

Schipaanboord, G.P. (Geert) (m)

Leiderdorp

8

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

9

van Duijn, W.J. (Wim) (m)

Katwijk ZH

10

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

11

van Bemmel, A.J.C. (Christian) (m)

Gouda

12

de Knegt, L. (Leendert) (m)

Barneveld

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

15

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

16

van Oostenbrugge, T. (Teun) (m)

Bruinisse

17

Bosma, E.G. (Ewart) (m)

Rijssen

18

Noeverman, J. (Jan) (m)

Rotterdam

19

Bakker, T. (Tom) (m)

Driesum

20

Donk, R.A.C. (Richard) (m)

Apeldoorn

21

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

22

de Haas, M. (Marcel) (m)

Ede Gld

23

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

24

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

25

van Heteren, A. (Adri) (m)

Urk

26

Kievit, H. (Henk) (m)

Barneveld

27

Dorst, A.I.G. (Ad) (m)

Kapelle

28

Massink, H.F. (Henk) (m)

Houten

29

de Vries, W. (Wim) (m)

Veenendaal

30

Benschop, J.W. (Jan Willem) (m)

Lopik

Lijst 12 Nieuw Nederland

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koers, J.F. (Jan-Frank) (m)

Utrecht

2

Scherp, C.M. (Cora) (v)

Hansweert

3

Fabius, C.H. (Henrick) (m)

’s-Gravenhage

4

Geerdink, I. (Iwanjka) (m)

Amersfoort

5

van Elsen, G.M.J. (Gérard) (m)

Alphen aan den Rijn

6

Labout, H. (Hugo) (m)

Bussum

7

Leltz, A.F.E.M. (Eric) (m)

Ede Gld

8

Baijens, C. (Christel) (v)

Middelburg

9

Reemer, C. (Chiel) (m)

Amsterdam

10

Glorie, A.M. (Arthur) (m)

Alphen aan den Rijn

11

van Hengel, B. (Brigitte) (v)

Woerden

12

Dolleman, P. (Pascal) (m)

Doetinchem

13

Beljaars, P.A.M. (Els) (v)

Alphen aan den Rijn

14

Arents, J. (Jeroen) (m)

Leiden

15

Jansen, W.C. (Wilko) (m)

Zeddam

16

Dolleman, R. (Ronald) (m)

Doetinchem

17

Fokker, H.C. (Henk) (m)

Bussum

18

Janssen, T. (Tamara) (v)

Amersfoort

19

Storm van ’s Gravesande, O.F. (Otto) (m)

Ouderkerk aan de Amstel

20

Bijl, J.H. (Hanneke) (v)

Voorburg

21

Walter, R.H.J. (Ron) (m)

Hoofddorp

22

Huisken, R.G. (Richard) (m)

Enschede

23

Louwen, M. (Marion) (v)

Valkenburg aan de Geul

24

Vredegoor, A.H. (André) (m)

Doetinchem

25

Schmitz, D.J.H. (Danny) (m)

Emmen

26

Sibbel, P.J. (Pauline) (v)

Egmond aan den Hoef

27

Verburg, J.A.C. (Jolanda) (v)

Beusichem

28

de Groot, D. (Dick) (m)

Ermelo

29

Brasem, M. (Martijn) (m)

Cleve (DE)

30

Mellink, J.W. (Jan) (m)

Groningen

31

Koers, J. (Jenny) (v)

Zwolle

Lijst 13 TROTS OP NEDERLAND LIJST RITA VERDONK

Nr

Naam

Woonplaats

1

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Pijnacker

2

van der Putte, A.J.M. (Arthur) (m)

’s-Gravenhage

3

Hoffman, C.J. (Carel) (m)

Amsterdam

4

Koppens, C.W. (Kees) (m)

’s-Gravenhage

5

Uittenbogaard, D.J. (Dirk) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

6

Martens, R.E. (Roel) (m)

Delft

7

Smits, O.P.S.T.M. (Olof-Jan) (m)

Antwerpen (BE)

8

Liedekerken, J.G.M. (Mark) (m)

Hulsberg

9

Hanekamp, A. (André) (m)

Purmerend

10

Hoekstra, H. (Hanno) (m)

Gemonde

11

Arntz, J.A.M. (Jacques) (m)

Bunde

12

van Hoek, L.M.G. (Luc) (m)

Amsterdam

13

den Dulk-Winder, S.C.G.M. (Suzanne) (v)

Alkmaar

14

Hagen, M.L. (Martin) (m)

Haarlem

15

Jansen, A.A.A. (André) (m)

Uithoorn

16

Bakker, G. (Harry) (m)

Nuth

17

Melchers, R.G.G.M. (Reginald) (m)

Rosmalen

18

Kruijer, F. (Fred) (m)

Amersfoort

19

Bergwerff, J. (Koos) (m)

Schiedam

20

Stulemeijer, H.J.F.X.P. (Hein) (m)

Weesp

21

Bakker, N.D. (Nicole) (v)

Hellevoetsluis

22

Mauritz, A.L. (Dolf) (m)

Leiderdorp

23

Donkers, L.C.M. (Loet) (m)

Voorburg

24

Lancee, S.R.L. (René) (m)

Rijswijk ZH

25

Maslow, A. (Anna) (v)

Deventer

26

Huzemeier, A.P.P. (Paul) (m)

Amstelhoek

27

de Groot, N.H.E.A. (Nathalie) (v)

Eindhoven

28

Lucas, M.S. (Mark) (m)

Heerlen

29

Baldwin, H.D. (Henri) (m)

Lemmer

30

Valkestijn, L.A.W. (Leo) (m)

Hingene (BE)

31

Schuller, A.M.T. (Annemieke) (v)

’s-Gravenhage

Lijst 14 Partij voor Mens en Spirit (MenS)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Manders, L.R. (Lea) (v)

Arnhem

2

van Steenbergen, J.T. (Hans) (m)

Breda

3

van der Heijden, A.P.H. (Anna) (v)

’s-Gravenhage

4

Been, F.M. (Fleur) (v)

Enschede

5

Greuter, R.M.M. (Rob) (m)

Tolkamer

6

Hendriksen, P.J. (Peter) (m)

Drachten

7

Cornelis, W. (Willie) (m)

Doetinchem

8

den Boer, P.H.J. (Peter) (m)

Amstelveen

9

Zeevat, A. (Arend) (m)

Arnhem

10

Wijma, A. (Andries) (m)

Kollum

11

Brockhus, R.M. (Rob) (m)

Huizen

12

Singor-Bleeker, A.C. (Anneke) (v)

Bergen NH

13

Kruger, T.A. (Trix) (v)

Dieren

14

van Beers, A.G.M. (Ton) (m)

Arnhem

15

Claassen, B. (Balder) (m)

Alkmaar

16

van Hoek-Steinz, M. (Meike) (v)

Oostzaan

17

Schoorstra, S.H. (Sipke) (m)

Amsterdam

18

Bosveld, H. (Henk) (m)

Ter Apel

19

van Dekken, M.E.D. (Mariska) (v)

Amsterdam

20

Steinz, M.J. (Martijn) (m)

Oostzaan

21

Meijer, E.W. (Edvard) (m)

Amsterdam

22

Heus, E.J.S. (Edwin) (m)

Almere

23

van den Adel-Vermeeren, C.G.J. (Christel) (v)

Eindhoven

24

Hereijgers, H.J.C. (Richard) (m)

Eindhoven

25

Koenen, V.E. (Vera) (v)

Terheijden

26

Houweling, R. (Ron) (m)

Schiedam

27

Ibrahim, M.H.M. (Mahmoud) (m)

Amsterdam

28

Luysterburg, D.T.J. (Daniël) (m)

Uffelte

29

de Niet, E.M. (Edwin) (m)

Uden

30

Peeters, H.A.P. (Rieky) (v)

Nijmegen

31

Rink, S.A. (Sebastiaan) (m)

’s-Gravenhage

32

Holtslag, M.S. (Martijn) (m)

Diepenheim

33

Timmer, R.A. (Roelof) (m)

Zutphen

34

Theunissen, A.H.M. (Lou) (m)

Amsterdam

35

Scheerder, R.L. (Ron) (m)

Breda

36

Kuiper, T.R.M. (Micha) (m)

Voorst Oude IJsselstreek

37

Wisse, R.V. (Rascha) (v)

Egmond aan den Hoef

38

Deenen, I.M. (Ingmar) (m)

Nijmegen

39

Storms, J.M.J. (Jan) (m)

Amsterdam

40

Stolp, P.J.C. (Hans) (m)

Bilthoven

Lijst 16 Partij één

Nr

Naam

Woonplaats

1

Candan, Y. (Yesim) (v)

Amsterdam

2

Jessurun, J.M. (Joziene) (v)

Bloemendaal

3

Mokoginta, L.R.M. (Layana) (v)

Amsterdam

4

van Heemstra, A.C.M. (Alwine) (v)

Amsterdam

5

Şener, N. (Nafize) (v)

Amsterdam

6

Ruigrok, M.M.F. (Miriam) (v)

Schagen

7

Visscher-Endeveld, E. (Lies) (v)

Etten

8

Zandwijk, C.M. (Meino) (m)

Soest

9

Poortman, H.H. (Huib) (m)

Rotterdam

10

Lanting, M. (Menno) (m)

Arnhem

11

van Kampen, B.Q. (Bart) (m)

Bergen NH

12

Karpes, D. (Dennis) (m)

Vijfhuizen

13

Starren, H.G. (Harry) (m)

Amsterdam

14

Weggeman, M.C.D.P. (Mathieu) (m)

Eindhoven

15

Yerli, N. (Nilgün) (v)

Zandvoort

16

Soetendorp, S.A. (Awraham) (m)

’s-Gravenhage

Lijst 17

Nr

Naam

Woonplaats

1

Feijen, L.L. (Lotte) (v)

Wijchen

2

Wong, W.C. (Wing Che) (v)

Haarlem

3

Rodrigues Pereira, N. (Nachshon) (m)

Amstelveen

4

Groen, M.M. (Marisja) (v)

’s-Gravenhage

5

Arts, S. (Stephen) (m)

Amsterdam

6

Andeweg, M. (Michiel) (m)

Leiden

7

Meijs, M. (Mark) (m)

Tilburg

8

Planjer, Z.P. (Zoey) (v)

Utrecht

9

Dekker, J.G. (Jantien) (v)

Blijham

10

van den Biggelaar, M.E.C. (Mirjam) (v)

Rotterdam

11

Bakker, M. (Marieke) (v)

Amsterdam

12

Bode, J.A. (Jessica) (v)

Ophemert

13

Rasser, E. (Edwin) (m)

Leiderdorp

14

van Gelder, T. (Teun) (m)

Geldrop

15

Pruijn, A.A. (Robbin) (m)

Kerk Avezaath

16

Krens, E.M. (Thijs) (m)

Poeldijk

17

Glim, R. (Ronald) (m)

Leeuwarden

18

Mooijman, E.M.J. (Stella) (v)

Hoorn NH

19

Lotfi, A. (Ali) (m)

Bunschoten-Spakenburg

20

Becker, F.J.J. (Fransie) (m)

Almere

21

Andeweg, S. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

22

Asscher, I.D. (Daniël) (m)

Amsterdam

23

Bakx, A.C. (Annelot) (v)

Oegstgeest

24

van den Bemt, P. (Pelle) (m)

Tilburg

25

Blokker, R.J. (Robert) (m)

Leiden

26

Hulsbos, M.A. (Marjolijn) (v)

Westervoort

27

Hulsegge, G. (Gerben) (m)

Utrecht

28

Lentjes, P. (Pim) (m)

Tilburg

29

Lentjes, T. (Tommie) (m)

Tilburg

30

Otten, K.E. (Kim) (v)

Amsterdam

31

Petter, J.G. (Jocelyn) (v)

Utrecht

32

Sukhraj, N. (Shalinie) (v)

Amsterdam

33

Verburg, R. (Rutger) (m)

Amsterdam

34

de Wit, P. (Patricia) (v)

Nijmegen

Lijst 18 Piratenpartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Allioui, S. (Samir) (m)

Zwolle

2

Jobse, E.A. (Eva) (v)

Zeist

3

Poutsma, R.T. (Ruud) (m)

Oosterbeek

4

Poot, D. (Dirk) (m)

Hoeven

5

Lammertink, A.H. (Arend) (m)

Goor

6

Schwengle, W.G. (Wesley) (m)

Amsterdam

7

Koopmans, B.D. (Bas) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, R.A.A. (Rodger) (m)

Zandvoort

9

Tulp, J.H. (Jorrit) (m)

Utrecht

10

Palic, D. (Danny) (m)

Hilversum

11

de Konink, S.A.M.M. (Stefan) (m)

Leidschendam

12

Halma, A.R. (Arjen) (m)

Arnhem

13

Grasmaijer, B. (Bas) (m)

Hagestein

14

Hontelé, R.E.C.A. (Robbie) (m)

Bergen op Zoom

Lijst 19

Nr

Naam

Woonplaats

1

Laclé, Y.I. (Yvette) (v)

Almere

2

van der Veen, J. (m)

Groningen

3

Heller, L. (v)

Rotterdam

4

van de Beek, M.G. (m)

’t Harde

5

Schuijn, J. (m)

Oldebroek

6

de Bloois, K. (m)

Wageningen

7

van der Meer, L.J. (m)

’s-Gravenhage

8

de Boer-Woord, C.J.I. (v)

Urk

9

de Feijter, J. (m)

Tholen

10

Cicilia, S.O. (m)

Eindhoven

11

Laclé, F.A. (m)

Almere

12

Eersel, C.I. (v)

Amsterdam

13

Vishnudatt, G.E.S. (m)

Amsterdam

Kieskring 2

Leeuwarden

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle aan den IJssel

2

Bijleveld-Schouten, A.T.B. (Ank) (v)

Goor

3

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

4

Klink, A. (Ab) (m)

Rotterdam

5

van Bijsterveldt-Vliegenthart, J.M. (Marja) (v)

Schipluiden

6

de Jager, J.C. (Jan Kees) (m)

Rotterdam

7

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

8

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

9

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

10

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

11

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

12

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo Gld

13

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

14

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Laag Zuthem

15

de Vries, J.G. (Jack) (m)

Leiderdorp

16

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

17

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

18

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

19

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

20

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

21

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

22

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

23

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

24

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

25

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

26

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

27

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

’s-Gravenhage

28

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

29

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

30

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

31

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

32

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

33

Holtackers, M.P.M. (Michiel) (m)

Arnhem

34

Joldersma, F. (Ciska) (v)

Tilburg

35

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Schalkhaar

36

Verheijen, J.A.G. (Joost) (m)

’s-Gravenhage

37

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

38

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Susteren

39

de Jong, A.E. (Alwin) (m)

Amsterdam

40

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

41

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

42

Strijbis, A.N.J. (Arnoud) (m)

Goirle

43

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

44

van Extel-van Katwijk, A.A.H.C.M. (Anke) (v)

Gemert

45

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

46

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede Gld

47

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

48

Vermue-Vermue, M.M.D. (Marga) (v)

Oudelande

49

Callewaert-de Groot, A. (Arinda) (v)

’s-Gravendeel

50

Noordam-ter Maat, M.M. (Marijn) (v)

’s-Gravenhage

51

van Kuppeveld, F.J.M. (Frank) (m)

Nootdorp

52

Smidt-Beudeker, M.J.M. (Monique) (v)

Dieverbrug

53

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Arnhem

54

Assmann, P.E.M.T. (Patricia) (v)

Nijmegen

55

Deinum, J.F. (Jan Folkert) (m)

Groningen

56

van Lith-Woestenberg, D.P.J. (Daniëlle) (v)

Eersel

57

Vonk-Vedder, J. (Jobke) (v)

Abcoude

58

Offinga, M.W. (Maarten) (m)

Workum

59

Kwast-van Duursen, M.E. (Marja) (v)

Reeuwijk

60

Kramer, J.D. (Jan) (m)

Zuid-Scharwoude

61

Moolenburgh, D.L. (David) (m)

Middelburg

62

Rijssenbeek-van Pijkeren, E. (Elsa) (v)

Voorthuizen

63

Mulders, A.A.W.G. (Guus) (m)

Moergestel

64

de Haas, M.B. (Martijn) (m)

Rotterdam

65

van den Oord, H.C.A.M. (Erik) (m)

Oirschot

66

van de Ven, H.M.W.M. (Erna) (v)

Molenhoek Lb

67

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Purmerend

68

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

’s-Gravenhage

69

Cox-Sevenich, M.H. (Marij) (v)

Roermond

70

Netjes, C.J. (Clazinus) (m)

Steenwijk

71

Meulensteen, S.J.J. (Sjoerd) (m)

Arnhem

72

Ketelaars, W.G.J. (Willem) (m)

Rijen

73

Arendsen, R. (Rex) (m)

Putten

74

Kloosterhof, D.Y.S. (Yang Soo) (m)

Appingedam

75

Ruys, P.H. (Peter) (m)

Amsterdam

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)
Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Cohen, M.J. (Job) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Plasterk, R.H.A. (Ronald) (m)

Bussum

4

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

5

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

6

Klijnsma, J. (Jetta) (v)

’s-Gravenhage

7

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

8

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

9

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

10

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

11

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

12

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

’s-Gravenhage

13

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

14

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

15

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

16

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

’s-Gravenhage

17

Groot, V.A. (Ed) (m)

Amsterdam

18

Dikkers, S.W. (Sjoera) (v)

Haarlem

19

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

’s-Gravenhage

20

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

21

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Noord (AW)

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

24

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

25

Çelik, M. (Metin) (m)

Rotterdam

26

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Wergea

27

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

28

Jadnanansing, T.M. (Tanja) (v)

Amsterdam

29

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

30

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

31

de Lange, J. (Jeroen) (m)

Kampala (UG)

32

Hilkens, M. (Myrthe) (v)

Bennebroek

33

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

34

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

35

Mohandis, M. (Mohamed) (m)

Gouda

36

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen Lb

37

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Nijboer, H. (Henk) (m)

’s-Gravenhage

40

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo Ov

41

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

42

Troost, B.W.M. (Brigitte) (v)

Zierikzee

43

Vos, J.C. (Jan) (m)

Landsmeer

44

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

45

Neerings, W.J. (Wouter) (m)

Rijswijk ZH

46

Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

47

Wiemers, S.M. (Serv) (m)

’s-Gravenhage

48

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

49

Spigt, J.W. (Hans) (m)

Dordrecht

50

van den Berg, M.V.H. (Marije) (v)

Leiden

51

Reuten, M.J.A. (Thijs) (m)

Amsterdam

52

Oonk, B. (Ria) (v)

Culemborg

53

Terphuis, S. (Sander) (m)

’s-Gravenhage

54

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

55

Adriani, A.J. (Hans) (m)

Nieuwegein

56

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

57

van der Tuuk, A. (Ard) (m)

Schipborg

58

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

59

Helder, M. (Meint) (m)

Amsterdam

60

Tanamal, G.S.I.A. (Grace) (v)

Amersfoort

61

Polstra, I. (Inge) (v)

Amsterdam

62

Akdemir, G. (Gülhan) (v)

Alphen aan den Rijn

63

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

64

Hazewinkel, K.A. (Karin) (v)

Groningen

65

Kuitenbrouwer, M.M. (Martientje) (v)

Amsterdam

66

Divendal, M. (Maarten) (m)

Haarlem

67

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

68

Hamming, J. (Jan) (m)

Tilburg

69

d’Ancona, H. (Hedy) (v)

Amsterdam

70

de Waal, L.J. (Lodewijk) (m)

Haarlem

Lijst 3 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Boxmeer

2

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

3

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

4

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

5

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

8

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

9

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

10

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

’s-Gravenhage

11

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

12

Smits, M. (Manja) (v)

’s-Gravenhage

13

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

14

Bashir, F. (Farshad) (m)

Zoetermeer

15

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

Nieuwegein

16

Janssen, R.A. (Rik) (m)

Wassenaar

17

Heijmans, N.G.L. (Nico) (m)

’s-Hertogenbosch

18

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

19

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

20

van Ruitenburg, J. (Jessica) (v)

Rotterdam

21

van Velzen, K. (Krista) (v)

’s-Gravenhage

22

Meyer, R.P.E. (Ron) (m)

Heerlen

23

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Utrecht

24

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

25

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

26

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

27

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

28

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

29

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

30

van der Molen, H. (Hilde) (v)

Haarlem

31

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo Ov

32

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

’s-Gravenhage

33

Iding, J.A.M.E. (Jules) (m)

Oss

34

Alberts-Oosterbaan, R. (Remine) (v)

Amsterdam

35

Coşkun, T.S.J. (Theo) (m)

Rotterdam

36

Wouters-van Broekhoven, A.M. (Tonnie) (v)

Schijndel

37

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

38

Gerard, B.J.M. (Bernard) (m)

Eindhoven

39

Broekema, J. (Jan) (m)

Assen

40

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

41

Afalah, S. (Saíd) (m)

Rotterdam

42

Brouwer, J. (Jeroen) (m)

Wijk bij Duurstede

43

Lourenssen, W.B.M. (Willy) (m)

Raalte

44

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

45

Gyömörei-Agelink, I.M. (Ingrid) (v)

’s-Gravenhage

46

van Gammeren, W.H. (Wim) (m)

Amersfoort

47

Visscher, J.A. (Jannie) (v)

Groningen

48

Özeĝul-Özen, S. (Sibel) (v)

Haarlem

49

Vermeulen, P.L. (Bart) (m)

Leiden

50

van Aelst, R. (Lies) (v)

Gorinchem

Lijst 4 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

’s-Gravenhage

2

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

3

Teeven, F. (Fred) (m)

Amsterdam

4

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

5

Blok, S.A. (Stef) (m)

’s-Gravenhage

6

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

7

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

10

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

11

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

14

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

15

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

16

van Nieuwenhuizen, C. (Cora) (v)

Oisterwijk

17

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

18

Azmani, M. (Malik) (m)

Stegeren

19

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

20

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

’s-Gravenhage

21

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

22

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

23

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

24

Mulder, A. (Anne) (m)

’s-Gravenhage

25

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

26

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

27

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

28

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

29

Lucas-Smeerdijk, A.W. (Anne-Wil) (v)

Bakkeveen

30

Bosman, A. (André) (m)

Wichita Falls, TX (US)

31

Schaart, A.H.M. (Afke) (v)

Wassenaar

32

Leegte, R.W. (René) (m)

Amersfoort

33

Straus, K.C.J. (Karin) (v)

Roermond

34

Taverne, J. (Joost) (m)

Washington, DC (US)

35

Houwers, J. (Johan) (m)

Winterswijk

36

de Liefde, B.C. (Bart) (m)

’s-Gravenhage

37

Huizing, M.E. (Matthijs) (m)

Oegstgeest

38

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

39

Berckmoes-Duindam, Y. (Ybeltje) (v)

Julianadorp

40

Keuper, B. (Bart) (m)

Zeist

41

Dalenoort, A.A. (Alexander) (m)

’s-Gravenhage

42

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

43

van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

44

van Woensel, P.T. (Pieter) (m)

Leiden

45

Vuijk, R. (Ronald) (m)

Delft

46

Belinfante-van Gelder, M.E. (Monique) (v)

Venlo

47

Aerden, O. (Onno) (m)

Bussum

48

Diepemaat, J.B. (Jeroen) (m)

Enschede

49

Laudy, P.A.J. (Paul) (m)

Leiden

50

Hoekstra-Sikkema, J. (Jeltje) (v)

Langweer

51

Bartelds, J. (Jakob) (m)

Tweede Exloërmond

52

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

53

Haseloop-Amsing, T.H. (Tanja) (v)

Leek

54

de Vlaming, H.D. (Henk) (m)

Axel

55

van der Maat, C.A. (Christophe) (m)

Tilburg

56

de Neef, D. (Daan) (m)

’s-Gravenhage

57

Verwey, J.P.G.M.A. (Johan Pieter) (m)

’s-Gravenhage

58

Roks, B.J.A. (Bernd) (m)

Etten-Leur

59

Ullah, K. (Kamran) (m)

Amsterdam

60

Šormaz, T. (Tatjana) (v)

Capelle aan den IJssel

61

Borst, P.J. (Petra) (v)

Leiden

62

van den Dungen, H.M.J. (Eric) (m)

Waalwijk

63

Paymans, F.A. (Frits) (m)

Nieuwkoop

64

Pieters, J.W. (Jan Willem) (m)

Geleen

65

van Pelt, L.M.N. (Alex) (m)

Steenbergen NB

66

Werger, L.J. (Laura) (v)

Gouda

67

Hoogland, E.N.W. (Erwin) (m)

Almelo

68

Aeijelts Averink, H. (Hans) (m)

Lekkerkerk

69

Verveld, F. (Frank) (m)

Bloemendaal

70

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

71

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

72

Gillis, C.F.M. (Kees) (m)

Vleuten

73

van Santen, H. (Herman) (m)

Gorinchem

Lijst 5 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (m)

’s-Gravenhage

2

Agema, M. (v)

’s-Gravenhage

3

Helder, L.M.J.S. (v)

Venlo

4

de Roon, R. (m)

Almere

5

Bosma, M. (m)

Amsterdam

6

Fritsma, S.R. (m)

’s-Gravenhage

7

van Dijck, A.P.C. (m)

Venlo

8

Bontes, L. (m)

Hellevoetsluis

9

Graus, D.J.G. (m)

Heerlen

10

de Mos, R. (m)

’s-Gravenhage

11

Brinkman, H. (m)

Middenbeemster

12

Lucassen, E. (m)

Zandvoort

13

van Vliet, R.A. (m)

Nederweert

14

Driessen, J.H.A. (m)

’s-Gravenhage

15

Gerbrands, K. (v)

’s-Gravenhage

16

van Klaveren, J.J. (m)

Almere

17

Hernandez, M.M. (m)

Kampen

18

Dille, W.R. (v)

’s-Gravenhage

19

de Jong, L.W.E. (m)

Maarssen

20

Beertema, H.J. (m)

Ouderkerk aan den IJssel

21

Sharpe, J.E.J.W. (m)

Singeorgiu de Mures (RO)

22

Kortenoeven, W.R.F. (m)

’s-Gravenhage

23

van Bemmel, J.J.G. (m)

Zoetermeer

24

Elissen, A. (m)

’s-Gravenhage

25

van den Besselaar, I.H.C. (m)

Zoetermeer

26

Zijlstra, A.J. (m)

Ridderkerk

27

Kops, A. (m)

Zoetermeer

28

van Koppen, J.J.C. (m)

Raamsdonksveer

29

Spierings, O.F.H.P.M. (m)

Nijmegen

30

Mulder, E. (m)

Zwolle

31

Maeijer, V. (v)

Capelle aan den IJssel

32

van de Klashorst-Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

33

Visser, M.T.M. (v)

Almere

34

van den Berg, H.W. (m)

Rotterdam

35

Nunes, M.C. (v)

Vijfhuizen

36

van Haaren, V.H.C.M. (m)

Amsterdam

37

Romeijn, P. (m)

Leiden

38

van de Waal, M. (v)

’s-Gravenhage

39

Eekhuis, R.A. (m)

Almere

40

Dubbelman, R. (m)

Almere

41

van Dijk, A.J.A. (m)

Almere

42

de Graaf, M. (m)

’s-Gravenhage

43

van Doorn, A. (m)

’s-Gravenhage

44

van Delft, L. (m)

Leiderdorp

45

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

46

van der Helm, J.C. (m)

’s-Gravenhage

47

Madlener, B. (m)

Rockanje

48

van Strien, G.A. (m)

Arcen

Lijst 6 GROENLINKS
Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

3

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

’s-Gravenhage

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

van Tongeren, L. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

7

Klaver, J.F. (Jesse) (m)

’s-Hertogenbosch

8

Braakhuis, B.A.M. (Bruno) (m)

Haarlem

9

El Fassed, A. (Arjen) (m)

Utrecht

10

Voortman, L.G.J. (Linda) (v)

Utrecht

11

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

12

van den Berge, C.N. (Niels) (m)

’s-Gravenhage

13

van den Berg, N.C.C. (Natasja) (v)

Amsterdam

14

van Boggelen, H. (Bert) (m)

Amersfoort

15

van Os, E.C.C. (Carla) (v)

’s-Gravenhage

16

van Schendel, H. (Hann) (v)

Amsterdam

17

Uijlenhoet, A. (Arno) (m)

Rosmalen

18

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

19

van Putten, N.L. (Nadya) (v)

Rotterdam

20

Harika, A. (Ahmed) (m)

Rotterdam

21

Barrahmun, H. (Hayat) (v)

Venlo

22

Smeulders, P.H.M. (Paul) (m)

Helmond

23

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

24

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

25

Diks, L.I. (Isabella) (v)

Leeuwarden

26

Harpe, L. (Leen) (m)

Middelburg

27

Groeneveld, I. (Irona) (v)

Burgum

28

Wijnia, J. (Jan) (m)

Nijmegen

29

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 ChristenUnie
Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Schouten, C.J. (Carola) (v)

Rotterdam

7

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

8

Vonk, M.A. (Martine) (v)

Vianen Ut

9

Anker, E.W. (Ed) (m)

’s-Gravenhage

10

Muilwijk, IJ. (IJmert) (m)

Utrecht

11

Koppelaar, R.J. (Reinier) (m)

’s-Gravenhage

12

Segers, G.M. (Gert-Jan) (m)

Hoogland

13

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

14

Koops-Scheele, J.A. (Jacqueline) (v)

Amstelveen

15

Oldenkamp, A. (André) (m)

Warnsveld

16

Derks, K.P. (Klaas Pieter) (m)

Utrecht

17

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede Gld

18

Krins, J.T. (Theo) (m)

Gouda

19

Bikker, M.H. (Mirjam) (v)

Utrecht

20

Scherff, H.C. (Hugo) (m)

Amsterdam

21

van Eijle, R.W. (Ruud) (m)

Ermelo

22

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

23

Blokhuis, P. (Paul) (m)

Apeldoorn

24

Adema, P. (Piet) (m)

Drachten

25

Hamelink, F.K. (Frans) (m)

Zaamslag

26

de Rover, R.A. (Ron) (m)

Middelharnis

27

Helmus, M.A. (Menno) (m)

Nieuwegein

28

Selderhuis, H.J. (Herman) (m)

Hasselt

29

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

30

Frissen, P.E.A.F. (Pascal) (m)

Sittard

31

Visser, B. (Ben) (m)

Urk

32

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

33

Visser, F.C. (Frank) (m)

Haarlem

34

Oosterhoff, R.E. (Remco) (m)

Rotterdam

35

de Kluijver, P.G. (Peter) (m)

Papendrecht

36

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

37

Visser-van Eijk, S.H. (Silva) (v)

Andijk

38

Kleijer, A. (Ard) (m)

Putten

39

Ceuleers, S.J. (Shamir) (m)

Breda

40

Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m)

Nieuwendijk NB

41

van der Geer, J.K. (Jonathan) (m)

’s-Gravenhage

42

Philipsen, H.J.P. (Harry) (m)

Echt

43

Tadema, K. (Kees) (m)

Almere

44

van der Kolk, A.E.H. (Annelies) (v)

Harderwijk

45

du Chatinier, M.H. (Michel) (m)

Alphen aan den Rijn

46

van der Elst, C. (Kees) (m)

Tholen

47

de Jong, D. (David) (m)

Groningen

48

Jansen, J. (Ko) (m)

Eindhoven

49

Schouwstra, G.C.A. (Gert) (m)

Sneek

50

Schutte, D.G. (Dick) (m)

Urk

Lijst 8 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Berndsen-Jansen, M.A. (Magda) (v)

Burdaard

4

Schouw, A.G. (Gerard) (m)

Dordrecht

5

Koşer-Kaya, F. (Fatma) (v)

’s-Gravenhage

6

Hachchi, W. (Wassila) (v)

Haarlem

7

van Veldhoven-van der Meer, S. (Stientje) (v)

Rijswijk ZH

8

Koolmees, W. (Wouter) (m)

Rotterdam

9

Verhoeven, K. (Kees) (m)

Amsterdam

10

Smits, M.L.H. (Marty) (m)

Amsterdam

11

Swinkels, J.C.M. (Judith) (v)

Heemstede

12

Paternotte, J.M. (Jan) (m)

Amsterdam

13

Dijkstra, P.A. (Pia) (v)

Utrecht

14

Goote, M.M. (Maas) (m)

Voorburg

15

van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven) (m)

’s-Gravenhage

16

Meindersma, C.F. (Christa) (v)

Amsterdam

17

Ansems, M.C. (Mieke) (v)

’s-Gravenhage

18

Gräper-van Koolwijk, F.Q. (Fleur) (v)

Groningen

19

Klijnsma, M.H. (Meine Henk) (m)

’s-Gravenhage

20

Bartelse, J.A. (Jeroen) (m)

Utrecht

21

Jaeger, M.W. (Wimar) (m)

Hilversum

22

Mulder, G.J. (Gerhard) (m)

Bussum

23

Verkoulen, M. (Michiel) (m)

Utrecht

24

van Vugt, A.A.M. (Ad) (m)

Amsterdam

25

van den Akker, M.B. (Marieke) (v)

Napperville, IL (US)

26

Mulder, T. (Thijs) (m)

Maastricht

27

de Zeeuw, C.W. (Kees) (m)

Waalre

28

Wessels, P.H.B. (Paul) (m)

Gennep

29

Sluiter, M. (Mark) (m)

Meppel

30

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk ZH

31

Wichard, M.F. (Marion) (v)

Kampen

32

Vink, B.L. (Bart) (m)

Amsterdam

33

Farla, R.C.A. (Robert) (m)

’s-Gravenhage

34

Boucke, R.M. (Raoul) (m)

Brussel (BE)

35

Keulemans, M.T. (Maudy) (v)

Rotterdam

36

Jedema, K.N. (Karen) (v)

Utrecht

37

Hoogendijk, A.N. (André) (m)

Zeist

38

Petit, G.M. (Frederique) (v)

’s-Gravenhage

39

Rutjens, I.T.C. (Iwan) (m)

Boekarest (RO)

40

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

41

Maassen, M.M.C. (Martin) (m)

Apeldoorn

42

Hartogh Heys van de Lier, R. (Robin) (m)

Arnhem

43

van Dalen, J.A. (Jurr) (m)

Zuidwolde Dr

44

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

45

de Winter, P.H. (Paul) (m)

Bergen NH

46

Geldhof, J. (Joke) (v)

Amsterdam

47

Spangenberg-Carlier, M.I. (Marianne) (v)

Rotterdam

48

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

’s-Gravenhage

49

Schimmel, A.J. (Arthie) (v)

’s-Gravenhage

50

Verburgh, L.D. (Luc) (m)

Doorn

Lijst 9 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Leiden

3

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer Gn

4

Wassenberg, F.P. (Frank) (m)

Geleen

5

van Liere, A.E. (Bram) (m)

Haarlem

6

Folkerts, L. (Luuk) (m)

Amersfoort

7

Pampin Zuidmeer, E. (Estefania) (v)

Leiden

8

de Boo, M.J. (Jasmijn) (v)

Londen (UK)

9

van der Veer, L.R. (Luuk) (m)

Apeldoorn

10

van Lammeren, J.F.W. (Johnas) (m)

Amsterdam

11

de Groot, M.J.E. (Marieke) (v)

’s-Gravenhage

12

van der Steeg, W. (Willem) (m)

De Meern

13

van Genne, B. (Barbara) (v)

Amsterdam

14

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

15

Oomen, A.J.M.M. (Ton) (m)

Grave

16

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

17

Cruiming, J.P. (Jan Peter) (m)

Zuidhorn

Lijst 10 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)
Gecombineerd met ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Staaij, C.G. (Kees) (m)

Benthuizen

2

Dijkgraaf, E. (Elbert) (m)

Rotterdam

3

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

4

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

5

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

7

Schipaanboord, G.P. (Geert) (m)

Leiderdorp

8

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

9

van Duijn, W.J. (Wim) (m)

Katwijk ZH

10

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

11

van Bemmel, A.J.C. (Christian) (m)

Gouda

12

de Knegt, L. (Leendert) (m)

Barneveld

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

15

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

16

van Oostenbrugge, T. (Teun) (m)

Bruinisse

17

Bosma, E.G. (Ewart) (m)

Rijssen

18

Noeverman, J. (Jan) (m)

Rotterdam

19

Bakker, T. (Tom) (m)

Driesum

20

Donk, R.A.C. (Richard) (m)

Apeldoorn

21

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

22

de Haas, M. (Marcel) (m)

Ede Gld

23

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

24

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

25

van Heteren, A. (Adri) (m)

Urk

26

Kievit, H. (Henk) (m)

Barneveld

27

Dorst, A.I.G. (Ad) (m)

Kapelle

28

Massink, H.F. (Henk) (m)

Houten

29

de Vries, W. (Wim) (m)

Veenendaal

30

Benschop, J.W. (Jan Willem) (m)

Lopik

Lijst 12 Nieuw Nederland

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koers, J.F. (Jan-Frank) (m)

Utrecht

2

Scherp, C.M. (Cora) (v)

Hansweert

3

Fabius, C.H. (Henrick) (m)

’s-Gravenhage

4

Geerdink, I. (Iwanjka) (m)

Amersfoort

5

van Elsen, G.M.J. (Gérard) (m)

Alphen aan den Rijn

6

Labout, H. (Hugo) (m)

Bussum

7

Leltz, A.F.E.M. (Eric) (m)

Ede Gld

8

Baijens, C. (Christel) (v)

Middelburg

9

Reemer, C. (Chiel) (m)

Amsterdam

10

Glorie, A.M. (Arthur) (m)

Alphen aan den Rijn

11

van Hengel, B. (Brigitte) (v)

Woerden

12

Dolleman, P. (Pascal) (m)

Doetinchem

13

Beljaars, P.A.M. (Els) (v)

Alphen aan den Rijn

14

Arents, J. (Jeroen) (m)

Leiden

15

Jansen, W.C. (Wilko) (m)

Zeddam

16

Dolleman, R. (Ronald) (m)

Doetinchem

17

Fokker, H.C. (Henk) (m)

Bussum

18

Janssen, T. (Tamara) (v)

Amersfoort

19

Storm van ’s Gravesande, O.F. (Otto) (m)

Ouderkerk aan de Amstel

20

Bijl, J.H. (Hanneke) (v)

Voorburg

21

Walter, R.H.J. (Ron) (m)

Hoofddorp

22

Huisken, R.G. (Richard) (m)

Enschede

23

Louwen, M. (Marion) (v)

Valkenburg aan de Geul

24

Vredegoor, A.H. (André) (m)

Doetinchem

25

Schmitz, D.J.H. (Danny) (m)

Emmen

26

Sibbel, P.J. (Pauline) (v)

Egmond aan den Hoef

27

Verburg, J.A.C. (Jolanda) (v)

Beusichem

28

de Groot, D. (Dick) (m)

Ermelo

29

Brasem, M. (Martijn) (m)

Cleve (DE)

30

Mellink, J.W. (Jan) (m)

Groningen

31

Koers, J. (Jenny) (v)

Zwolle

Lijst 13 TROTS OP NEDERLAND LIJST RITA VERDONK

Nr

Naam

Woonplaats

1

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Pijnacker

2

van der Putte, A.J.M. (Arthur) (m)

’s-Gravenhage

3

Hoffman, C.J. (Carel) (m)

Amsterdam

4

Koppens, C.W. (Kees) (m)

’s-Gravenhage

5

Uittenbogaard, D.J. (Dirk) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

6

Martens, R.E. (Roel) (m)

Delft

7

Smits, O.P.S.T.M. (Olof-Jan) (m)

Antwerpen (BE)

8

Liedekerken, J.G.M. (Mark) (m)

Hulsberg

9

Hanekamp, A. (André) (m)

Purmerend

10

Hoekstra, H. (Hanno) (m)

Gemonde

11

Arntz, J.A.M. (Jacques) (m)

Bunde

12

van Hoek, L.M.G. (Luc) (m)

Amsterdam

13

den Dulk-Winder, S.C.G.M. (Suzanne) (v)

Alkmaar

14

Hagen, M.L. (Martin) (m)

Haarlem

15

Jansen, A.A.A. (André) (m)

Uithoorn

16

Bakker, G. (Harry) (m)

Nuth

17

Melchers, R.G.G.M. (Reginald) (m)

Rosmalen

18

Kruijer, F. (Fred) (m)

Amersfoort

19

Bergwerff, J. (Koos) (m)

Schiedam

20

Stulemeijer, H.J.F.X.P. (Hein) (m)

Weesp

21

Bakker, N.D. (Nicole) (v)

Hellevoetsluis

22

Mauritz, A.L. (Dolf) (m)

Leiderdorp

23

Donkers, L.C.M. (Loet) (m)

Voorburg

24

Lancee, S.R.L. (René) (m)

Rijswijk ZH

25

Maslow, A. (Anna) (v)

Deventer

26

Huzemeier, A.P.P. (Paul) (m)

Amstelhoek

27

de Groot, N.H.E.A. (Nathalie) (v)

Eindhoven

28

Lucas, M.S. (Mark) (m)

Heerlen

29

Baldwin, H.D. (Henri) (m)

Lemmer

30

Valkestijn, L.A.W. (Leo) (m)

Hingene (BE)

31

Schuller, A.M.T. (Annemieke) (v)

’s-Gravenhage

Lijst 14 Partij voor Mens en Spirit (MenS)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Manders, L.R. (Lea) (v)

Arnhem

2

van Steenbergen, J.T. (Hans) (m)

Breda

3

van der Heijden, A.P.H. (Anna) (v)

’s-Gravenhage

4

Been, F.M. (Fleur) (v)

Enschede

5

Greuter, R.M.M. (Rob) (m)

Tolkamer

6

Hendriksen, P.J. (Peter) (m)

Drachten

7

Cornelis, W. (Willie) (m)

Doetinchem

8

den Boer, P.H.J. (Peter) (m)

Amstelveen

9

Zeevat, A. (Arend) (m)

Arnhem

10

Wijma, A. (Andries) (m)

Kollum

11

Brockhus, R.M. (Rob) (m)

Huizen

12

Singor-Bleeker, A.C. (Anneke) (v)

Bergen NH

13

Kruger, T.A. (Trix) (v)

Dieren

14

van Beers, A.G.M. (Ton) (m)

Arnhem

15

Claassen, B. (Balder) (m)

Alkmaar

16

van Hoek-Steinz, M. (Meike) (v)

Oostzaan

17

Schoorstra, S.H. (Sipke) (m)

Amsterdam

18

Bosveld, H. (Henk) (m)

Ter Apel

19

van Dekken, M.E.D. (Mariska) (v)

Amsterdam

20

Steinz, M.J. (Martijn) (m)

Oostzaan

21

Meijer, E.W. (Edvard) (m)

Amsterdam

22

Heus, E.J.S. (Edwin) (m)

Almere

23

van den Adel-Vermeeren, C.G.J. (Christel) (v)

Eindhoven

24

Hereijgers, H.J.C. (Richard) (m)

Eindhoven

25

Koenen, V.E. (Vera) (v)

Terheijden

26

Houweling, R. (Ron) (m)

Schiedam

27

Ibrahim, M.H.M. (Mahmoud) (m)

Amsterdam

28

Luysterburg, D.T.J. (Daniël) (m)

Uffelte

29

de Niet, E.M. (Edwin) (m)

Uden

30

Peeters, H.A.P. (Rieky) (v)

Nijmegen

31

Rink, S.A. (Sebastiaan) (m)

’s-Gravenhage

32

Holtslag, M.S. (Martijn) (m)

Diepenheim

33

Timmer, R.A. (Roelof) (m)

Zutphen

34

Theunissen, A.H.M. (Lou) (m)

Amsterdam

35

Scheerder, R.L. (Ron) (m)

Breda

36

Kuiper, T.R.M. (Micha) (m)

Voorst Oude IJsselstreek

37

Wisse, R.V. (Rascha) (v)

Egmond aan den Hoef

38

Deenen, I.M. (Ingmar) (m)

Nijmegen

39

Storms, J.M.J. (Jan) (m)

Amsterdam

40

Stolp, P.J.C. (Hans) (m)

Bilthoven

Lijst 16 Partij één

Nr

Naam

Woonplaats

1

Candan, Y. (Yesim) (v)

Amsterdam

2

Jessurun, J.M. (Joziene) (v)

Bloemendaal

3

Mokoginta, L.R.M. (Layana) (v)

Amsterdam

4

van Heemstra, A.C.M. (Alwine) (v)

Amsterdam

5

Şener, N. (Nafize) (v)

Amsterdam

6

Ruigrok, M.M.F. (Miriam) (v)

Schagen

7

Visscher-Endeveld, E. (Lies) (v)

Etten

8

Zandwijk, C.M. (Meino) (m)

Soest

9

Poortman, H.H. (Huib) (m)

Rotterdam

10

Lanting, M. (Menno) (m)

Arnhem

11

van Kampen, B.Q. (Bart) (m)

Bergen NH

12

Karpes, D. (Dennis) (m)

Vijfhuizen

13

Starren, H.G. (Harry) (m)

Amsterdam

14

Weggeman, M.C.D.P. (Mathieu) (m)

Eindhoven

15

Yerli, N. (Nilgün) (v)

Zandvoort

16

Soetendorp, S.A. (Awraham) (m)

’s-Gravenhage

Lijst 17

Nr

Naam

Woonplaats

1

Feijen, L.L. (Lotte) (v)

Wijchen

2

Wong, W.C. (Wing Che) (v)

Haarlem

3

Rodrigues Pereira, N. (Nachshon) (m)

Amstelveen

4

Groen, M.M. (Marisja) (v)

’s-Gravenhage

5

Arts, S. (Stephen) (m)

Amsterdam

6

Andeweg, M. (Michiel) (m)

Leiden

7

Meijs, M. (Mark) (m)

Tilburg

8

Planjer, Z.P. (Zoey) (v)

Utrecht

9

Dekker, J.G. (Jantien) (v)

Blijham

10

van den Biggelaar, M.E.C. (Mirjam) (v)

Rotterdam

11

Bakker, M. (Marieke) (v)

Amsterdam

12

Bode, J.A. (Jessica) (v)

Ophemert

13

Rasser, E. (Edwin) (m)

Leiderdorp

14

van Gelder, T. (Teun) (m)

Geldrop

15

Pruijn, A.A. (Robbin) (m)

Kerk Avezaath

16

Krens, E.M. (Thijs) (m)

Poeldijk

17

Glim, R. (Ronald) (m)

Leeuwarden

18

Mooijman, E.M.J. (Stella) (v)

Hoorn NH

19

Lotfi, A. (Ali) (m)

Bunschoten-Spakenburg

20

Becker, F.J.J. (Fransie) (m)

Almere

21

Andeweg, S. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

22

Asscher, I.D. (Daniël) (m)

Amsterdam

23

Bakx, A.C. (Annelot) (v)

Oegstgeest

24

van den Bemt, P. (Pelle) (m)

Tilburg

25

Blokker, R.J. (Robert) (m)

Leiden

26

Hulsbos, M.A. (Marjolijn) (v)

Westervoort

27

Hulsegge, G. (Gerben) (m)

Utrecht

28

Lentjes, P. (Pim) (m)

Tilburg

29

Lentjes, T. (Tommie) (m)

Tilburg

30

Otten, K.E. (Kim) (v)

Amsterdam

31

Petter, J.G. (Jocelyn) (v)

Utrecht

32

Sukhraj, N. (Shalinie) (v)

Amsterdam

33

Verburg, R. (Rutger) (m)

Amsterdam

34

de Wit, P. (Patricia) (v)

Nijmegen

Lijst 18 Piratenpartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Allioui, S. (Samir) (m)

Zwolle

2

Jobse, E.A. (Eva) (v)

Zeist

3

Poutsma, R.T. (Ruud) (m)

Oosterbeek

4

Poot, D. (Dirk) (m)

Hoeven

5

Lammertink, A.H. (Arend) (m)

Goor

6

Schwengle, W.G. (Wesley) (m)

Amsterdam

7

Koopmans, B.D. (Bas) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, R.A.A. (Rodger) (m)

Zandvoort

9

Tulp, J.H. (Jorrit) (m)

Utrecht

10

Palic, D. (Danny) (m)

Hilversum

11

de Konink, S.A.M.M. (Stefan) (m)

Leidschendam

12

Halma, A.R. (Arjen) (m)

Arnhem

13

Grasmaijer, B. (Bas) (m)

Hagestein

14

Hontelé, R.E.C.A. (Robbie) (m)

Bergen op Zoom

Lijst 19

Nr

Naam

Woonplaats

1

Laclé, Y.I. (Yvette) (v)

Almere

2

van der Veen, J. (m)

Groningen

3

Heller, L. (v)

Rotterdam

4

van de Beek, M.G. (m)

’t Harde

5

Schuijn, J. (m)

Oldebroek

6

de Bloois, K. (m)

Wageningen

7

van der Meer, L.J. (m)

’s-Gravenhage

8

de Boer-Woord, C.J.I. (v)

Urk

9

de Feijter, J. (m)

Tholen

10

Cicilia, S.O. (m)

Eindhoven

11

Laclé, F.A. (m)

Almere

12

Eersel, C.I. (v)

Amsterdam

13

Vishnudatt, G.E.S. (m)

Amsterdam

Kieskring 3

Assen

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle aan den IJssel

2

Bijleveld-Schouten, A.T.B. (Ank) (v)

Goor

3

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

4

Klink, A. (Ab) (m)

Rotterdam

5

van Bijsterveldt-Vliegenthart, J.M. (Marja) (v)

Schipluiden

6

de Jager, J.C. (Jan Kees) (m)

Rotterdam

7

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

8

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

9

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

10

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

11

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

12

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo Gld

13

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

14

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Laag Zuthem

15

de Vries, J.G. (Jack) (m)

Leiderdorp

16

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

17

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

18

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

19

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

20

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

21

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

22

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

23

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

24

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

25

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

26

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

27

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

’s-Gravenhage

28

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

29

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

30

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

31

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

32

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

33

Holtackers, M.P.M. (Michiel) (m)

Arnhem

34

Joldersma, F. (Ciska) (v)

Tilburg

35

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Schalkhaar

36

Verheijen, J.A.G. (Joost) (m)

’s-Gravenhage

37

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

38

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Susteren

39

de Jong, A.E. (Alwin) (m)

Amsterdam

40

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

41

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

42

Strijbis, A.N.J. (Arnoud) (m)

Goirle

43

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

44

van Extel-van Katwijk, A.A.H.C.M. (Anke) (v)

Gemert

45

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

46

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede Gld

47

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

48

Vermue-Vermue, M.M.D. (Marga) (v)

Oudelande

49

Callewaert-de Groot, A. (Arinda) (v)

’s-Gravendeel

50

Noordam-ter Maat, M.M. (Marijn) (v)

’s-Gravenhage

51

van Kuppeveld, F.J.M. (Frank) (m)

Nootdorp

52

Smidt-Beudeker, M.J.M. (Monique) (v)

Dieverbrug

53

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Arnhem

54

Assmann, P.E.M.T. (Patricia) (v)

Nijmegen

55

Deinum, J.F. (Jan Folkert) (m)

Groningen

56

van Lith-Woestenberg, D.P.J. (Daniëlle) (v)

Eersel

57

Vonk-Vedder, J. (Jobke) (v)

Abcoude

58

Offinga, M.W. (Maarten) (m)

Workum

59

Kwast-van Duursen, M.E. (Marja) (v)

Reeuwijk

60

Kramer, J.D. (Jan) (m)

Zuid-Scharwoude

61

Moolenburgh, D.L. (David) (m)

Middelburg

62

Rijssenbeek-van Pijkeren, E. (Elsa) (v)

Voorthuizen

63

Mulders, A.A.W.G. (Guus) (m)

Moergestel

64

de Haas, M.B. (Martijn) (m)

Rotterdam

65

van den Oord, H.C.A.M. (Erik) (m)

Oirschot

66

van de Ven, H.M.W.M. (Erna) (v)

Molenhoek Lb

67

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Purmerend

68

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

’s-Gravenhage

69

Cox-Sevenich, M.H. (Marij) (v)

Roermond

70

Netjes, C.J. (Clazinus) (m)

Steenwijk

71

Meulensteen, S.J.J. (Sjoerd) (m)

Arnhem

72

Ketelaars, W.G.J. (Willem) (m)

Rijen

73

Arendsen, R. (Rex) (m)

Putten

74

Kloosterhof, D.Y.S. (Yang Soo) (m)

Appingedam

75

Ruys, P.H. (Peter) (m)

Amsterdam

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)
Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Cohen, M.J. (Job) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Plasterk, R.H.A. (Ronald) (m)

Bussum

4

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

5

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

6

Klijnsma, J. (Jetta) (v)

’s-Gravenhage

7

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

8

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

9

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

10

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

11

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

12

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

’s-Gravenhage

13

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

14

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

15

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

16

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

’s-Gravenhage

17

Groot, V.A. (Ed) (m)

Amsterdam

18

Dikkers, S.W. (Sjoera) (v)

Haarlem

19

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

’s-Gravenhage

20

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

21

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Noord (AW)

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

24

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

25

Çelik, M. (Metin) (m)

Rotterdam

26

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Wergea

27

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

28

Jadnanansing, T.M. (Tanja) (v)

Amsterdam

29

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

30

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

31

de Lange, J. (Jeroen) (m)

Kampala (UG)

32

Hilkens, M. (Myrthe) (v)

Bennebroek

33

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

34

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

35

Mohandis, M. (Mohamed) (m)

Gouda

36

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen Lb

37

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Nijboer, H. (Henk) (m)

’s-Gravenhage

40

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo Ov

41

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

42

Troost, B.W.M. (Brigitte) (v)

Zierikzee

43

Vos, J.C. (Jan) (m)

Landsmeer

44

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

45

Neerings, W.J. (Wouter) (m)

Rijswijk ZH

46

Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

47

Wiemers, S.M. (Serv) (m)

’s-Gravenhage

48

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

49

Spigt, J.W. (Hans) (m)

Dordrecht

50

van den Berg, M.V.H. (Marije) (v)

Leiden

51

Reuten, M.J.A. (Thijs) (m)

Amsterdam

52

Oonk, B. (Ria) (v)

Culemborg

53

Terphuis, S. (Sander) (m)

’s-Gravenhage

54

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

55

Adriani, A.J. (Hans) (m)

Nieuwegein

56

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

57

van der Tuuk, A. (Ard) (m)

Schipborg

58

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

59

Helder, M. (Meint) (m)

Amsterdam

60

Tanamal, G.S.I.A. (Grace) (v)

Amersfoort

61

Polstra, I. (Inge) (v)

Amsterdam

62

Akdemir, G. (Gülhan) (v)

Alphen aan den Rijn

63

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

64

Hazewinkel, K.A. (Karin) (v)

Groningen

65

Kuitenbrouwer, M.M. (Martientje) (v)

Amsterdam

66

Divendal, M. (Maarten) (m)

Haarlem

67

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

68

Hamming, J. (Jan) (m)

Tilburg

69

d’Ancona, H. (Hedy) (v)

Amsterdam

70

de Waal, L.J. (Lodewijk) (m)

Haarlem

Lijst 3 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Boxmeer

2

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

3

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

4

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

5

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

8

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

9

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

10

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

’s-Gravenhage

11

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

12

Smits, M. (Manja) (v)

’s-Gravenhage

13

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

14

Bashir, F. (Farshad) (m)

Zoetermeer

15

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

Nieuwegein

16

Janssen, R.A. (Rik) (m)

Wassenaar

17

Heijmans, N.G.L. (Nico) (m)

’s-Hertogenbosch

18

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

19

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

20

van Ruitenburg, J. (Jessica) (v)

Rotterdam

21

van Velzen, K. (Krista) (v)

’s-Gravenhage

22

Meyer, R.P.E. (Ron) (m)

Heerlen

23

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Utrecht

24

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

25

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

26

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

27

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

28

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

29

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

30

van der Molen, H. (Hilde) (v)

Haarlem

31

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo Ov

32

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

’s-Gravenhage

33

Iding, J.A.M.E. (Jules) (m)

Oss

34

Alberts-Oosterbaan, R. (Remine) (v)

Amsterdam

35

Coşkun, T.S.J. (Theo) (m)

Rotterdam

36

Wouters-van Broekhoven, A.M. (Tonnie) (v)

Schijndel

37

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

38

Gerard, B.J.M. (Bernard) (m)

Eindhoven

39

Broekema, J. (Jan) (m)

Assen

40

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

41

Afalah, S. (Saíd) (m)

Rotterdam

42

Brouwer, J. (Jeroen) (m)

Wijk bij Duurstede

43

Lourenssen, W.B.M. (Willy) (m)

Raalte

44

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

45

Gyömörei-Agelink, I.M. (Ingrid) (v)

’s-Gravenhage

46

van Gammeren, W.H. (Wim) (m)

Amersfoort

47

Visscher, J.A. (Jannie) (v)

Groningen

48

Özeĝul-Özen, S. (Sibel) (v)

Haarlem

49

Vermeulen, P.L. (Bart) (m)

Leiden

50

van Aelst, R. (Lies) (v)

Gorinchem

Lijst 4 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

’s-Gravenhage

2

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

3

Teeven, F. (Fred) (m)

Amsterdam

4

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

5

Blok, S.A. (Stef) (m)

’s-Gravenhage

6

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

7

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

10

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

11

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

14

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

15

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

16

van Nieuwenhuizen, C. (Cora) (v)

Oisterwijk

17

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

18

Azmani, M. (Malik) (m)

Stegeren

19

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

20

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

’s-Gravenhage

21

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

22

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

23

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

24

Mulder, A. (Anne) (m)

’s-Gravenhage

25

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

26

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

27

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

28

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

29

Lucas-Smeerdijk, A.W. (Anne-Wil) (v)

Bakkeveen

30

Bosman, A. (André) (m)

Wichita Falls, TX (US)

31

Schaart, A.H.M. (Afke) (v)

Wassenaar

32

Leegte, R.W. (René) (m)

Amersfoort

33

Straus, K.C.J. (Karin) (v)

Roermond

34

Taverne, J. (Joost) (m)

Washington, DC (US)

35

Houwers, J. (Johan) (m)

Winterswijk

36

de Liefde, B.C. (Bart) (m)

’s-Gravenhage

37

Huizing, M.E. (Matthijs) (m)

Oegstgeest

38

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

39

Berckmoes-Duindam, Y. (Ybeltje) (v)

Julianadorp

40

Keuper, B. (Bart) (m)

Zeist

41

Dalenoort, A.A. (Alexander) (m)

’s-Gravenhage

42

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

43

van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

44

van Woensel, P.T. (Pieter) (m)

Leiden

45

Vuijk, R. (Ronald) (m)

Delft

46

Belinfante-van Gelder, M.E. (Monique) (v)

Venlo

47

Aerden, O. (Onno) (m)

Bussum

48

Diepemaat, J.B. (Jeroen) (m)

Enschede

49

Laudy, P.A.J. (Paul) (m)

Leiden

50

Hoekstra-Sikkema, J. (Jeltje) (v)

Langweer

51

Bartelds, J. (Jakob) (m)

Tweede Exloërmond

52

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

53

Haseloop-Amsing, T.H. (Tanja) (v)

Leek

54

de Vlaming, H.D. (Henk) (m)

Axel

55

van der Maat, C.A. (Christophe) (m)

Tilburg

56

de Neef, D. (Daan) (m)

’s-Gravenhage

57

Verwey, J.P.G.M.A. (Johan Pieter) (m)

’s-Gravenhage

58

Roks, B.J.A. (Bernd) (m)

Etten-Leur

59

Ullah, K. (Kamran) (m)

Amsterdam

60

Šormaz, T. (Tatjana) (v)

Capelle aan den IJssel

61

Borst, P.J. (Petra) (v)

Leiden

62

van den Dungen, H.M.J. (Eric) (m)

Waalwijk

63

Paymans, F.A. (Frits) (m)

Nieuwkoop

64

Pieters, J.W. (Jan Willem) (m)

Geleen

65

van Pelt, L.M.N. (Alex) (m)

Steenbergen NB

66

Werger, L.J. (Laura) (v)

Gouda

67

Hoogland, E.N.W. (Erwin) (m)

Almelo

68

Aeijelts Averink, H. (Hans) (m)

Lekkerkerk

69

Verveld, F. (Frank) (m)

Bloemendaal

70

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

71

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

72

Gillis, C.F.M. (Kees) (m)

Vleuten

73

van Santen, H. (Herman) (m)

Gorinchem

Lijst 5 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (m)

’s-Gravenhage

2

Agema, M. (v)

’s-Gravenhage

3

Helder, L.M.J.S. (v)

Venlo

4

de Roon, R. (m)

Almere

5

Bosma, M. (m)

Amsterdam

6

Fritsma, S.R. (m)

’s-Gravenhage

7

van Dijck, A.P.C. (m)

Venlo

8

Bontes, L. (m)

Hellevoetsluis

9

Graus, D.J.G. (m)

Heerlen

10

de Mos, R. (m)

’s-Gravenhage

11

Brinkman, H. (m)

Middenbeemster

12

Lucassen, E. (m)

Zandvoort

13

van Vliet, R.A. (m)

Nederweert

14

Driessen, J.H.A. (m)

’s-Gravenhage

15

Gerbrands, K. (v)

’s-Gravenhage

16

van Klaveren, J.J. (m)

Almere

17

Hernandez, M.M. (m)

Kampen

18

Dille, W.R. (v)

’s-Gravenhage

19

de Jong, L.W.E. (m)

Maarssen

20

Beertema, H.J. (m)

Ouderkerk aan den IJssel

21

Sharpe, J.E.J.W. (m)

Singeorgiu de Mures (RO)

22

Kortenoeven, W.R.F. (m)

’s-Gravenhage

23

van Bemmel, J.J.G. (m)

Zoetermeer

24

Elissen, A. (m)

’s-Gravenhage

25

van den Besselaar, I.H.C. (m)

Zoetermeer

26

Zijlstra, A.J. (m)

Ridderkerk

27

Kops, A. (m)

Zoetermeer

28

van Koppen, J.J.C. (m)

Raamsdonksveer

29

Spierings, O.F.H.P.M. (m)

Nijmegen

30

Mulder, E. (m)

Zwolle

31

Maeijer, V. (v)

Capelle aan den IJssel

32

van de Klashorst-Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

33

Visser, M.T.M. (v)

Almere

34

van den Berg, H.W. (m)

Rotterdam

35

Nunes, M.C. (v)

Vijfhuizen

36

van Haaren, V.H.C.M. (m)

Amsterdam

37

Romeijn, P. (m)

Leiden

38

van de Waal, M. (v)

’s-Gravenhage

39

Eekhuis, R.A. (m)

Almere

40

Dubbelman, R. (m)

Almere

41

van Dijk, A.J.A. (m)

Almere

42

de Graaf, M. (m)

’s-Gravenhage

43

van Doorn, A. (m)

’s-Gravenhage

44

van Delft, L. (m)

Leiderdorp

45

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

46

van der Helm, J.C. (m)

’s-Gravenhage

47

Madlener, B. (m)

Rockanje

48

van Strien, G.A. (m)

Arcen

Lijst 6 GROENLINKS
Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

3

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

’s-Gravenhage

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

van Tongeren, L. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

7

Klaver, J.F. (Jesse) (m)

’s-Hertogenbosch

8

Braakhuis, B.A.M. (Bruno) (m)

Haarlem

9

El Fassed, A. (Arjen) (m)

Utrecht

10

Voortman, L.G.J. (Linda) (v)

Utrecht

11

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

12

van den Berge, C.N. (Niels) (m)

’s-Gravenhage

13

van den Berg, N.C.C. (Natasja) (v)

Amsterdam

14

van Boggelen, H. (Bert) (m)

Amersfoort

15

van Os, E.C.C. (Carla) (v)

’s-Gravenhage

16

van Schendel, H. (Hann) (v)

Amsterdam

17

Uijlenhoet, A. (Arno) (m)

Rosmalen

18

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

19

van Putten, N.L. (Nadya) (v)

Rotterdam

20

Harika, A. (Ahmed) (m)

Rotterdam

21

Barrahmun, H. (Hayat) (v)

Venlo

22

Smeulders, P.H.M. (Paul) (m)

Helmond

23

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

24

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

25

Diks, L.I. (Isabella) (v)

Leeuwarden

26

Harpe, L. (Leen) (m)

Middelburg

27

Groeneveld, I. (Irona) (v)

Burgum

28

Wijnia, J. (Jan) (m)

Nijmegen

29

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 ChristenUnie
Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Schouten, C.J. (Carola) (v)

Rotterdam

7

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

8

Vonk, M.A. (Martine) (v)

Vianen Ut

9

Anker, E.W. (Ed) (m)

’s-Gravenhage

10

Muilwijk, IJ. (IJmert) (m)

Utrecht

11

Koppelaar, R.J. (Reinier) (m)

’s-Gravenhage

12

Segers, G.M. (Gert-Jan) (m)

Hoogland

13

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

14

Koops-Scheele, J.A. (Jacqueline) (v)

Amstelveen

15

Oldenkamp, A. (André) (m)

Warnsveld

16

Derks, K.P. (Klaas Pieter) (m)

Utrecht

17

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede Gld

18

Krins, J.T. (Theo) (m)

Gouda

19

Bikker, M.H. (Mirjam) (v)

Utrecht

20

Scherff, H.C. (Hugo) (m)

Amsterdam

21

van Eijle, R.W. (Ruud) (m)

Ermelo

22

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

23

Blokhuis, P. (Paul) (m)

Apeldoorn

24

Adema, P. (Piet) (m)

Drachten

25

Hamelink, F.K. (Frans) (m)

Zaamslag

26

de Rover, R.A. (Ron) (m)

Middelharnis

27

Helmus, M.A. (Menno) (m)

Nieuwegein

28

Selderhuis, H.J. (Herman) (m)

Hasselt

29

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

30

Frissen, P.E.A.F. (Pascal) (m)

Sittard

31

Visser, B. (Ben) (m)

Urk

32

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

33

Visser, F.C. (Frank) (m)

Haarlem

34

Oosterhoff, R.E. (Remco) (m)

Rotterdam

35

de Kluijver, P.G. (Peter) (m)

Papendrecht

36

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

37

Visser-van Eijk, S.H. (Silva) (v)

Andijk

38

Kleijer, A. (Ard) (m)

Putten

39

Ceuleers, S.J. (Shamir) (m)

Breda

40

Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m)

Nieuwendijk NB

41

van der Geer, J.K. (Jonathan) (m)

’s-Gravenhage

42

Philipsen, H.J.P. (Harry) (m)

Echt

43

Tadema, K. (Kees) (m)

Almere

44

van der Kolk, A.E.H. (Annelies) (v)

Harderwijk

45

du Chatinier, M.H. (Michel) (m)

Alphen aan den Rijn

46

van der Elst, C. (Kees) (m)

Tholen

47

de Jong, D. (David) (m)

Groningen

48

Jansen, J. (Ko) (m)

Eindhoven

49

Schouwstra, G.C.A. (Gert) (m)

Sneek

50

Schutte, D.G. (Dick) (m)

Urk

Lijst 8 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Berndsen-Jansen, M.A. (Magda) (v)

Burdaard

4

Schouw, A.G. (Gerard) (m)

Dordrecht

5

Koşer-Kaya, F. (Fatma) (v)

’s-Gravenhage

6

Hachchi, W. (Wassila) (v)

Haarlem

7

van Veldhoven-van der Meer, S. (Stientje) (v)

Rijswijk ZH

8

Koolmees, W. (Wouter) (m)

Rotterdam

9

Verhoeven, K. (Kees) (m)

Amsterdam

10

Smits, M.L.H. (Marty) (m)

Amsterdam

11

Swinkels, J.C.M. (Judith) (v)

Heemstede

12

Paternotte, J.M. (Jan) (m)

Amsterdam

13

Dijkstra, P.A. (Pia) (v)

Utrecht

14

Goote, M.M. (Maas) (m)

Voorburg

15

van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven) (m)

’s-Gravenhage

16

Meindersma, C.F. (Christa) (v)

Amsterdam

17

Ansems, M.C. (Mieke) (v)

’s-Gravenhage

18

Gräper-van Koolwijk, F.Q. (Fleur) (v)

Groningen

19

Klijnsma, M.H. (Meine Henk) (m)

’s-Gravenhage

20

Bartelse, J.A. (Jeroen) (m)

Utrecht

21

Jaeger, M.W. (Wimar) (m)

Hilversum

22

Mulder, G.J. (Gerhard) (m)

Bussum

23

Verkoulen, M. (Michiel) (m)

Utrecht

24

van Vugt, A.A.M. (Ad) (m)

Amsterdam

25

van den Akker, M.B. (Marieke) (v)

Napperville, IL (US)

26

Mulder, T. (Thijs) (m)

Maastricht

27

de Zeeuw, C.W. (Kees) (m)

Waalre

28

Wessels, P.H.B. (Paul) (m)

Gennep

29

Sluiter, M. (Mark) (m)

Meppel

30

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk ZH

31

Wichard, M.F. (Marion) (v)

Kampen

32

Vink, B.L. (Bart) (m)

Amsterdam

33

Farla, R.C.A. (Robert) (m)

’s-Gravenhage

34

Boucke, R.M. (Raoul) (m)

Brussel (BE)

35

Keulemans, M.T. (Maudy) (v)

Rotterdam

36

Jedema, K.N. (Karen) (v)

Utrecht

37

Hoogendijk, A.N. (André) (m)

Zeist

38

Petit, G.M. (Frederique) (v)

’s-Gravenhage

39

Rutjens, I.T.C. (Iwan) (m)

Boekarest (RO)

40

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

41

Maassen, M.M.C. (Martin) (m)

Apeldoorn

42

Hartogh Heys van de Lier, R. (Robin) (m)

Arnhem

43

van Dalen, J.A. (Jurr) (m)

Zuidwolde Dr

44

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

45

de Winter, P.H. (Paul) (m)

Bergen NH

46

Geldhof, J. (Joke) (v)

Amsterdam

47

Spangenberg-Carlier, M.I. (Marianne) (v)

Rotterdam

48

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

’s-Gravenhage

49

Schimmel, A.J. (Arthie) (v)

’s-Gravenhage

50

Verburgh, L.D. (Luc) (m)

Doorn

Lijst 9 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Leiden

3

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer Gn

4

Wassenberg, F.P. (Frank) (m)

Geleen

5

van Liere, A.E. (Bram) (m)

Haarlem

6

Folkerts, L. (Luuk) (m)

Amersfoort

7

Pampin Zuidmeer, E. (Estefania) (v)

Leiden

8

de Boo, M.J. (Jasmijn) (v)

Londen (UK)

9

van der Veer, L.R. (Luuk) (m)

Apeldoorn

10

van Lammeren, J.F.W. (Johnas) (m)

Amsterdam

11

de Groot, M.J.E. (Marieke) (v)

’s-Gravenhage

12

van der Steeg, W. (Willem) (m)

De Meern

13

van Genne, B. (Barbara) (v)

Amsterdam

14

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

15

Oomen, A.J.M.M. (Ton) (m)

Grave

16

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

17

Cruiming, J.P. (Jan Peter) (m)

Zuidhorn

Lijst 10 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)
Gecombineerd met ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Staaij, C.G. (Kees) (m)

Benthuizen

2

Dijkgraaf, E. (Elbert) (m)

Rotterdam

3

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

4

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

5

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

7

Schipaanboord, G.P. (Geert) (m)

Leiderdorp

8

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

9

van Duijn, W.J. (Wim) (m)

Katwijk ZH

10

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

11

van Bemmel, A.J.C. (Christian) (m)

Gouda

12

de Knegt, L. (Leendert) (m)

Barneveld

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

15

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

16

van Oostenbrugge, T. (Teun) (m)

Bruinisse

17

Bosma, E.G. (Ewart) (m)

Rijssen

18

Noeverman, J. (Jan) (m)

Rotterdam

19

Bakker, T. (Tom) (m)

Driesum

20

Donk, R.A.C. (Richard) (m)

Apeldoorn

21

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

22

de Haas, M. (Marcel) (m)

Ede Gld

23

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

24

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

25

van Heteren, A. (Adri) (m)

Urk

26

Kievit, H. (Henk) (m)

Barneveld

27

Dorst, A.I.G. (Ad) (m)

Kapelle

28

Massink, H.F. (Henk) (m)

Houten

29

de Vries, W. (Wim) (m)

Veenendaal

30

Benschop, J.W. (Jan Willem) (m)

Lopik

Lijst 12 Nieuw Nederland

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koers, J.F. (Jan-Frank) (m)

Utrecht

2

Scherp, C.M. (Cora) (v)

Hansweert

3

Fabius, C.H. (Henrick) (m)

’s-Gravenhage

4

Geerdink, I. (Iwanjka) (m)

Amersfoort

5

van Elsen, G.M.J. (Gérard) (m)

Alphen aan den Rijn

6

Labout, H. (Hugo) (m)

Bussum

7

Leltz, A.F.E.M. (Eric) (m)

Ede Gld

8

Baijens, C. (Christel) (v)

Middelburg

9

Reemer, C. (Chiel) (m)

Amsterdam

10

Glorie, A.M. (Arthur) (m)

Alphen aan den Rijn

11

van Hengel, B. (Brigitte) (v)

Woerden

12

Dolleman, P. (Pascal) (m)

Doetinchem

13

Beljaars, P.A.M. (Els) (v)

Alphen aan den Rijn

14

Arents, J. (Jeroen) (m)

Leiden

15

Jansen, W.C. (Wilko) (m)

Zeddam

16

Dolleman, R. (Ronald) (m)

Doetinchem

17

Fokker, H.C. (Henk) (m)

Bussum

18

Janssen, T. (Tamara) (v)

Amersfoort

19

Storm van ’s Gravesande, O.F. (Otto) (m)

Ouderkerk aan de Amstel

20

Bijl, J.H. (Hanneke) (v)

Voorburg

21

Walter, R.H.J. (Ron) (m)

Hoofddorp

22

Huisken, R.G. (Richard) (m)

Enschede

23

Louwen, M. (Marion) (v)

Valkenburg aan de Geul

24

Vredegoor, A.H. (André) (m)

Doetinchem

25

Schmitz, D.J.H. (Danny) (m)

Emmen

26

Sibbel, P.J. (Pauline) (v)

Egmond aan den Hoef

27

Verburg, J.A.C. (Jolanda) (v)

Beusichem

28

de Groot, D. (Dick) (m)

Ermelo

29

Brasem, M. (Martijn) (m)

Cleve (DE)

30

Mellink, J.W. (Jan) (m)

Groningen

31

Koers, J. (Jenny) (v)

Zwolle

Lijst 13 TROTS OP NEDERLAND LIJST RITA VERDONK

Nr

Naam

Woonplaats

1

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Pijnacker

2

van der Putte, A.J.M. (Arthur) (m)

’s-Gravenhage

3

Hoffman, C.J. (Carel) (m)

Amsterdam

4

Koppens, C.W. (Kees) (m)

’s-Gravenhage

5

Uittenbogaard, D.J. (Dirk) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

6

Martens, R.E. (Roel) (m)

Delft

7

Smits, O.P.S.T.M. (Olof-Jan) (m)

Antwerpen (BE)

8

Liedekerken, J.G.M. (Mark) (m)

Hulsberg

9

Hanekamp, A. (André) (m)

Purmerend

10

Hoekstra, H. (Hanno) (m)

Gemonde

11

Arntz, J.A.M. (Jacques) (m)

Bunde

12

van Hoek, L.M.G. (Luc) (m)

Amsterdam

13

den Dulk-Winder, S.C.G.M. (Suzanne) (v)

Alkmaar

14

Hagen, M.L. (Martin) (m)

Haarlem

15

Jansen, A.A.A. (André) (m)

Uithoorn

16

Bakker, G. (Harry) (m)

Nuth

17

Melchers, R.G.G.M. (Reginald) (m)

Rosmalen

18

Kruijer, F. (Fred) (m)

Amersfoort

19

Bergwerff, J. (Koos) (m)

Schiedam

20

Stulemeijer, H.J.F.X.P. (Hein) (m)

Weesp

21

Bakker, N.D. (Nicole) (v)

Hellevoetsluis

22

Mauritz, A.L. (Dolf) (m)

Leiderdorp

23

Donkers, L.C.M. (Loet) (m)

Voorburg

24

Lancee, S.R.L. (René) (m)

Rijswijk ZH

25

Maslow, A. (Anna) (v)

Deventer

26

Huzemeier, A.P.P. (Paul) (m)

Amstelhoek

27

de Groot, N.H.E.A. (Nathalie) (v)

Eindhoven

28

Lucas, M.S. (Mark) (m)

Heerlen

29

Baldwin, H.D. (Henri) (m)

Lemmer

30

Valkestijn, L.A.W. (Leo) (m)

Hingene (BE)

31

Schuller, A.M.T. (Annemieke) (v)

’s-Gravenhage

Lijst 14 Partij voor Mens en Spirit (MenS)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Manders, L.R. (Lea) (v)

Arnhem

2

van Steenbergen, J.T. (Hans) (m)

Breda

3

van der Heijden, A.P.H. (Anna) (v)

’s-Gravenhage

4

Been, F.M. (Fleur) (v)

Enschede

5

Greuter, R.M.M. (Rob) (m)

Tolkamer

6

Hendriksen, P.J. (Peter) (m)

Drachten

7

Cornelis, W. (Willie) (m)

Doetinchem

8

den Boer, P.H.J. (Peter) (m)

Amstelveen

9

Zeevat, A. (Arend) (m)

Arnhem

10

Wijma, A. (Andries) (m)

Kollum

11

Brockhus, R.M. (Rob) (m)

Huizen

12

Singor-Bleeker, A.C. (Anneke) (v)

Bergen NH

13

Kruger, T.A. (Trix) (v)

Dieren

14

van Beers, A.G.M. (Ton) (m)

Arnhem

15

Claassen, B. (Balder) (m)

Alkmaar

16

van Hoek-Steinz, M. (Meike) (v)

Oostzaan

17

Schoorstra, S.H. (Sipke) (m)

Amsterdam

18

Bosveld, H. (Henk) (m)

Ter Apel

19

van Dekken, M.E.D. (Mariska) (v)

Amsterdam

20

Steinz, M.J. (Martijn) (m)

Oostzaan

21

Meijer, E.W. (Edvard) (m)

Amsterdam

22

Heus, E.J.S. (Edwin) (m)

Almere

23

van den Adel-Vermeeren, C.G.J. (Christel) (v)

Eindhoven

24

Hereijgers, H.J.C. (Richard) (m)

Eindhoven

25

Koenen, V.E. (Vera) (v)

Terheijden

26

Houweling, R. (Ron) (m)

Schiedam

27

Ibrahim, M.H.M. (Mahmoud) (m)

Amsterdam

28

Luysterburg, D.T.J. (Daniël) (m)

Uffelte

29

de Niet, E.M. (Edwin) (m)

Uden

30

Peeters, H.A.P. (Rieky) (v)

Nijmegen

31

Rink, S.A. (Sebastiaan) (m)

’s-Gravenhage

32

Holtslag, M.S. (Martijn) (m)

Diepenheim

33

Timmer, R.A. (Roelof) (m)

Zutphen

34

Theunissen, A.H.M. (Lou) (m)

Amsterdam

35

Scheerder, R.L. (Ron) (m)

Breda

36

Kuiper, T.R.M. (Micha) (m)

Voorst Oude IJsselstreek

37

Wisse, R.V. (Rascha) (v)

Egmond aan den Hoef

38

Deenen, I.M. (Ingmar) (m)

Nijmegen

39

Storms, J.M.J. (Jan) (m)

Amsterdam

40

Stolp, P.J.C. (Hans) (m)

Bilthoven

Lijst 15 Heel NL

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Wijs-van Geijn, T.J.M. (Daisha) (v)

Voorst

2

de Wijs, S. (Sander) (m)

Voorst

3

Vermeulen, M.H.P. (Maria) (v)

Leudal

4

Bol, F.E. (Ferdinand) (m)

Haarlem

Lijst 16 Partij één

Nr

Naam

Woonplaats

1

Candan, Y. (Yesim) (v)

Amsterdam

2

Jessurun, J.M. (Joziene) (v)

Bloemendaal

3

Mokoginta, L.R.M. (Layana) (v)

Amsterdam

4

van Heemstra, A.C.M. (Alwine) (v)

Amsterdam

5

Şener, N. (Nafize) (v)

Amsterdam

6

Ruigrok, M.M.F. (Miriam) (v)

Schagen

7

Visscher-Endeveld, E. (Lies) (v)

Etten

8

Zandwijk, C.M. (Meino) (m)

Soest

9

Poortman, H.H. (Huib) (m)

Rotterdam

10

Lanting, M. (Menno) (m)

Arnhem

11

van Kampen, B.Q. (Bart) (m)

Bergen NH

12

Karpes, D. (Dennis) (m)

Vijfhuizen

13

Starren, H.G. (Harry) (m)

Amsterdam

14

Weggeman, M.C.D.P. (Mathieu) (m)

Eindhoven

15

Yerli, N. (Nilgün) (v)

Zandvoort

16

Soetendorp, S.A. (Awraham) (m)

’s-Gravenhage

Lijst 17

Nr

Naam

Woonplaats

1

Feijen, L.L. (Lotte) (v)

Wijchen

2

Wong, W.C. (Wing Che) (v)

Haarlem

3

Rodrigues Pereira, N. (Nachshon) (m)

Amstelveen

4

Groen, M.M. (Marisja) (v)

’s-Gravenhage

5

Arts, S. (Stephen) (m)

Amsterdam

6

Andeweg, M. (Michiel) (m)

Leiden

7

Meijs, M. (Mark) (m)

Tilburg

8

Planjer, Z.P. (Zoey) (v)

Utrecht

9

Dekker, J.G. (Jantien) (v)

Blijham

10

van den Biggelaar, M.E.C. (Mirjam) (v)

Rotterdam

11

Bakker, M. (Marieke) (v)

Amsterdam

12

Bode, J.A. (Jessica) (v)

Ophemert

13

Rasser, E. (Edwin) (m)

Leiderdorp

14

van Gelder, T. (Teun) (m)

Geldrop

15

Pruijn, A.A. (Robbin) (m)

Kerk Avezaath

16

Krens, E.M. (Thijs) (m)

Poeldijk

17

Glim, R. (Ronald) (m)

Leeuwarden

18

Mooijman, E.M.J. (Stella) (v)

Hoorn NH

19

Lotfi, A. (Ali) (m)

Bunschoten-Spakenburg

20

Becker, F.J.J. (Fransie) (m)

Almere

21

Andeweg, S. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

22

Asscher, I.D. (Daniël) (m)

Amsterdam

23

Bakx, A.C. (Annelot) (v)

Oegstgeest

24

van den Bemt, P. (Pelle) (m)

Tilburg

25

Blokker, R.J. (Robert) (m)

Leiden

26

Hulsbos, M.A. (Marjolijn) (v)

Westervoort

27

Hulsegge, G. (Gerben) (m)

Utrecht

28

Lentjes, P. (Pim) (m)

Tilburg

29

Lentjes, T. (Tommie) (m)

Tilburg

30

Otten, K.E. (Kim) (v)

Amsterdam

31

Petter, J.G. (Jocelyn) (v)

Utrecht

32

Sukhraj, N. (Shalinie) (v)

Amsterdam

33

Verburg, R. (Rutger) (m)

Amsterdam

34

de Wit, P. (Patricia) (v)

Nijmegen

Lijst 18 Piratenpartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Allioui, S. (Samir) (m)

Zwolle

2

Jobse, E.A. (Eva) (v)

Zeist

3

Poutsma, R.T. (Ruud) (m)

Oosterbeek

4

Poot, D. (Dirk) (m)

Hoeven

5

Lammertink, A.H. (Arend) (m)

Goor

6

Schwengle, W.G. (Wesley) (m)

Amsterdam

7

Koopmans, B.D. (Bas) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, R.A.A. (Rodger) (m)

Zandvoort

9

Tulp, J.H. (Jorrit) (m)

Utrecht

10

Palic, D. (Danny) (m)

Hilversum

11

de Konink, S.A.M.M. (Stefan) (m)

Leidschendam

12

Halma, A.R. (Arjen) (m)

Arnhem

13

Grasmaijer, B. (Bas) (m)

Hagestein

14

Hontelé, R.E.C.A. (Robbie) (m)

Bergen op Zoom

Kieskring 4

Zwolle

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle aan den IJssel

2

Bijleveld-Schouten, A.T.B. (Ank) (v)

Goor

3

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

4

Klink, A. (Ab) (m)

Rotterdam

5

van Bijsterveldt-Vliegenthart, J.M. (Marja) (v)

Schipluiden

6

de Jager, J.C. (Jan Kees) (m)

Rotterdam

7

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

8

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

9

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

10

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

11

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

12

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo Gld

13

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

14

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Laag Zuthem

15

de Vries, J.G. (Jack) (m)

Leiderdorp

16

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

17

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

18

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

19

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

20

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

21

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

22

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

23

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

24

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

25

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

26

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

27

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

’s-Gravenhage

28

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

29

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

30

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

31

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

32

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

33

Holtackers, M.P.M. (Michiel) (m)

Arnhem

34

Joldersma, F. (Ciska) (v)

Tilburg

35

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Schalkhaar

36

Verheijen, J.A.G. (Joost) (m)

’s-Gravenhage

37

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

38

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Susteren

39

de Jong, A.E. (Alwin) (m)

Amsterdam

40

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

41

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

42

Strijbis, A.N.J. (Arnoud) (m)

Goirle

43

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

44

van Extel-van Katwijk, A.A.H.C.M. (Anke) (v)

Gemert

45

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

46

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede Gld

47

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

48

Vermue-Vermue, M.M.D. (Marga) (v)

Oudelande

49

Callewaert-de Groot, A. (Arinda) (v)

’s-Gravendeel

50

Noordam-ter Maat, M.M. (Marijn) (v)

’s-Gravenhage

51

van Kuppeveld, F.J.M. (Frank) (m)

Nootdorp

52

Smidt-Beudeker, M.J.M. (Monique) (v)

Dieverbrug

53

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Arnhem

54

Assmann, P.E.M.T. (Patricia) (v)

Nijmegen

55

Deinum, J.F. (Jan Folkert) (m)

Groningen

56

van Lith-Woestenberg, D.P.J. (Daniëlle) (v)

Eersel

57

Vonk-Vedder, J. (Jobke) (v)

Abcoude

58

Offinga, M.W. (Maarten) (m)

Workum

59

Kwast-van Duursen, M.E. (Marja) (v)

Reeuwijk

60

Kramer, J.D. (Jan) (m)

Zuid-Scharwoude

61

Moolenburgh, D.L. (David) (m)

Middelburg

62

Rijssenbeek-van Pijkeren, E. (Elsa) (v)

Voorthuizen

63

Mulders, A.A.W.G. (Guus) (m)

Moergestel

64

de Haas, M.B. (Martijn) (m)

Rotterdam

65

van den Oord, H.C.A.M. (Erik) (m)

Oirschot

66

van de Ven, H.M.W.M. (Erna) (v)

Molenhoek Lb

67

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Purmerend

68

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

’s-Gravenhage

69

Cox-Sevenich, M.H. (Marij) (v)

Roermond

70

Netjes, C.J. (Clazinus) (m)

Steenwijk

71

Meulensteen, S.J.J. (Sjoerd) (m)

Arnhem

72

Ketelaars, W.G.J. (Willem) (m)

Rijen

73

Arendsen, R. (Rex) (m)

Putten

74

Kloosterhof, D.Y.S. (Yang Soo) (m)

Appingedam

75

Ruys, P.H. (Peter) (m)

Amsterdam

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)
Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Cohen, M.J. (Job) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Plasterk, R.H.A. (Ronald) (m)

Bussum

4

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

5

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

6

Klijnsma, J. (Jetta) (v)

’s-Gravenhage

7

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

8

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

9

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

10

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

11

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

12

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

’s-Gravenhage

13

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

14

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

15

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

16

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

’s-Gravenhage

17

Groot, V.A. (Ed) (m)

Amsterdam

18

Dikkers, S.W. (Sjoera) (v)

Haarlem

19

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

’s-Gravenhage

20

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

21

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Noord (AW)

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

24

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

25

Çelik, M. (Metin) (m)

Rotterdam

26

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Wergea

27

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

28

Jadnanansing, T.M. (Tanja) (v)

Amsterdam

29

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

30

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

31

de Lange, J. (Jeroen) (m)

Kampala (UG)

32

Hilkens, M. (Myrthe) (v)

Bennebroek

33

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

34

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

35

Mohandis, M. (Mohamed) (m)

Gouda

36

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen Lb

37

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Nijboer, H. (Henk) (m)

’s-Gravenhage

40

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo Ov

41

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

42

Troost, B.W.M. (Brigitte) (v)

Zierikzee

43

Vos, J.C. (Jan) (m)

Landsmeer

44

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

45

Neerings, W.J. (Wouter) (m)

Rijswijk ZH

46

Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

47

Wiemers, S.M. (Serv) (m)

’s-Gravenhage

48

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

49

Spigt, J.W. (Hans) (m)

Dordrecht

50

van den Berg, M.V.H. (Marije) (v)

Leiden

51

Reuten, M.J.A. (Thijs) (m)

Amsterdam

52

Oonk, B. (Ria) (v)

Culemborg

53

Terphuis, S. (Sander) (m)

’s-Gravenhage

54

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

55

Adriani, A.J. (Hans) (m)

Nieuwegein

56

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

57

van der Tuuk, A. (Ard) (m)

Schipborg

58

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

59

Helder, M. (Meint) (m)

Amsterdam

60

Tanamal, G.S.I.A. (Grace) (v)

Amersfoort

61

Polstra, I. (Inge) (v)

Amsterdam

62

Akdemir, G. (Gülhan) (v)

Alphen aan den Rijn

63

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

64

Hazewinkel, K.A. (Karin) (v)

Groningen

65

Kuitenbrouwer, M.M. (Martientje) (v)

Amsterdam

66

Divendal, M. (Maarten) (m)

Haarlem

67

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

68

Hamming, J. (Jan) (m)

Tilburg

69

d’Ancona, H. (Hedy) (v)

Amsterdam

70

de Waal, L.J. (Lodewijk) (m)

Haarlem

Lijst 3 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Boxmeer

2

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

3

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

4

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

5

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

8

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

9

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

10

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

’s-Gravenhage

11

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

12

Smits, M. (Manja) (v)

’s-Gravenhage

13

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

14

Bashir, F. (Farshad) (m)

Zoetermeer

15

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

Nieuwegein

16

Janssen, R.A. (Rik) (m)

Wassenaar

17

Heijmans, N.G.L. (Nico) (m)

’s-Hertogenbosch

18

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

19

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

20

van Ruitenburg, J. (Jessica) (v)

Rotterdam

21

van Velzen, K. (Krista) (v)

’s-Gravenhage

22

Meyer, R.P.E. (Ron) (m)

Heerlen

23

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Utrecht

24

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

25

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

26

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

27

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

28

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

29

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

30

van der Molen, H. (Hilde) (v)

Haarlem

31

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo Ov

32

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

’s-Gravenhage

33

Iding, J.A.M.E. (Jules) (m)

Oss

34

Alberts-Oosterbaan, R. (Remine) (v)

Amsterdam

35

Coşkun, T.S.J. (Theo) (m)

Rotterdam

36

Wouters-van Broekhoven, A.M. (Tonnie) (v)

Schijndel

37

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

38

Gerard, B.J.M. (Bernard) (m)

Eindhoven

39

Broekema, J. (Jan) (m)

Assen

40

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

41

Afalah, S. (Saíd) (m)

Rotterdam

42

Brouwer, J. (Jeroen) (m)

Wijk bij Duurstede

43

Lourenssen, W.B.M. (Willy) (m)

Raalte

44

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

45

Gyömörei-Agelink, I.M. (Ingrid) (v)

’s-Gravenhage

46

van Gammeren, W.H. (Wim) (m)

Amersfoort

47

Visscher, J.A. (Jannie) (v)

Groningen

48

Özeĝul-Özen, S. (Sibel) (v)

Haarlem

49

Vermeulen, P.L. (Bart) (m)

Leiden

50

van Aelst, R. (Lies) (v)

Gorinchem

Lijst 4 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

’s-Gravenhage

2

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

3

Teeven, F. (Fred) (m)

Amsterdam

4

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

5

Blok, S.A. (Stef) (m)

’s-Gravenhage

6

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

7

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

10

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

11

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

14

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

15

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

16

van Nieuwenhuizen, C. (Cora) (v)

Oisterwijk

17

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

18

Azmani, M. (Malik) (m)

Stegeren

19

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

20

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

’s-Gravenhage

21

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

22

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

23

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

24

Mulder, A. (Anne) (m)

’s-Gravenhage

25

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

26

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

27

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

28

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

29

Lucas-Smeerdijk, A.W. (Anne-Wil) (v)

Bakkeveen

30

Bosman, A. (André) (m)

Wichita Falls, TX (US)

31

Schaart, A.H.M. (Afke) (v)

Wassenaar

32

Leegte, R.W. (René) (m)

Amersfoort

33

Straus, K.C.J. (Karin) (v)

Roermond

34

Taverne, J. (Joost) (m)

Washington, DC (US)

35

Houwers, J. (Johan) (m)

Winterswijk

36

de Liefde, B.C. (Bart) (m)

’s-Gravenhage

37

Huizing, M.E. (Matthijs) (m)

Oegstgeest

38

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

39

Berckmoes-Duindam, Y. (Ybeltje) (v)

Julianadorp

40

Keuper, B. (Bart) (m)

Zeist

41

Dalenoort, A.A. (Alexander) (m)

’s-Gravenhage

42

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

43

van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

44

van Woensel, P.T. (Pieter) (m)

Leiden

45

Vuijk, R. (Ronald) (m)

Delft

46

Belinfante-van Gelder, M.E. (Monique) (v)

Venlo

47

Aerden, O. (Onno) (m)

Bussum

48

Diepemaat, J.B. (Jeroen) (m)

Enschede

49

Laudy, P.A.J. (Paul) (m)

Leiden

50

Hoekstra-Sikkema, J. (Jeltje) (v)

Langweer

51

Bartelds, J. (Jakob) (m)

Tweede Exloërmond

52

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

53

Haseloop-Amsing, T.H. (Tanja) (v)

Leek

54

de Vlaming, H.D. (Henk) (m)

Axel

55

van der Maat, C.A. (Christophe) (m)

Tilburg

56

de Neef, D. (Daan) (m)

’s-Gravenhage

57

Verwey, J.P.G.M.A. (Johan Pieter) (m)

’s-Gravenhage

58

Roks, B.J.A. (Bernd) (m)

Etten-Leur

59

Ullah, K. (Kamran) (m)

Amsterdam

60

Šormaz, T. (Tatjana) (v)

Capelle aan den IJssel

61

Borst, P.J. (Petra) (v)

Leiden

62

van den Dungen, H.M.J. (Eric) (m)

Waalwijk

63

Paymans, F.A. (Frits) (m)

Nieuwkoop

64

Pieters, J.W. (Jan Willem) (m)

Geleen

65

van Pelt, L.M.N. (Alex) (m)

Steenbergen NB

66

Werger, L.J. (Laura) (v)

Gouda

67

Hoogland, E.N.W. (Erwin) (m)

Almelo

68

Aeijelts Averink, H. (Hans) (m)

Lekkerkerk

69

Verveld, F. (Frank) (m)

Bloemendaal

70

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

71

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

72

Gillis, C.F.M. (Kees) (m)

Vleuten

73

van Santen, H. (Herman) (m)

Gorinchem

Lijst 5 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (m)

’s-Gravenhage

2

Agema, M. (v)

’s-Gravenhage

3

Helder, L.M.J.S. (v)

Venlo

4

de Roon, R. (m)

Almere

5

Bosma, M. (m)

Amsterdam

6

Fritsma, S.R. (m)

’s-Gravenhage

7

van Dijck, A.P.C. (m)

Venlo

8

Bontes, L. (m)

Hellevoetsluis

9

Graus, D.J.G. (m)

Heerlen

10

de Mos, R. (m)

’s-Gravenhage

11

Brinkman, H. (m)

Middenbeemster

12

Lucassen, E. (m)

Zandvoort

13

van Vliet, R.A. (m)

Nederweert

14

Driessen, J.H.A. (m)

’s-Gravenhage

15

Gerbrands, K. (v)

’s-Gravenhage

16

van Klaveren, J.J. (m)

Almere

17

Hernandez, M.M. (m)

Kampen

18

Dille, W.R. (v)

’s-Gravenhage

19

de Jong, L.W.E. (m)

Maarssen

20

Beertema, H.J. (m)

Ouderkerk aan den IJssel

21

Sharpe, J.E.J.W. (m)

Singeorgiu de Mures (RO)

22

Kortenoeven, W.R.F. (m)

’s-Gravenhage

23

van Bemmel, J.J.G. (m)

Zoetermeer

24

Elissen, A. (m)

’s-Gravenhage

25

van den Besselaar, I.H.C. (m)

Zoetermeer

26

Zijlstra, A.J. (m)

Ridderkerk

27

Kops, A. (m)

Zoetermeer

28

van Koppen, J.J.C. (m)

Raamsdonksveer

29

Spierings, O.F.H.P.M. (m)

Nijmegen

30

Mulder, E. (m)

Zwolle

31

Maeijer, V. (v)

Capelle aan den IJssel

32

van de Klashorst-Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

33

Visser, M.T.M. (v)

Almere

34

van den Berg, H.W. (m)

Rotterdam

35

Nunes, M.C. (v)

Vijfhuizen

36

van Haaren, V.H.C.M. (m)

Amsterdam

37

Romeijn, P. (m)

Leiden

38

van de Waal, M. (v)

’s-Gravenhage

39

Eekhuis, R.A. (m)

Almere

40

Dubbelman, R. (m)

Almere

41

van Dijk, A.J.A. (m)

Almere

42

de Graaf, M. (m)

’s-Gravenhage

43

van Doorn, A. (m)

’s-Gravenhage

44

van Delft, L. (m)

Leiderdorp

45

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

46

van der Helm, J.C. (m)

’s-Gravenhage

47

Madlener, B. (m)

Rockanje

48

van Strien, G.A. (m)

Arcen

Lijst 6 GROENLINKS
Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

3

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

’s-Gravenhage

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

van Tongeren, L. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

7

Klaver, J.F. (Jesse) (m)

’s-Hertogenbosch

8

Braakhuis, B.A.M. (Bruno) (m)

Haarlem

9

El Fassed, A. (Arjen) (m)

Utrecht

10

Voortman, L.G.J. (Linda) (v)

Utrecht

11

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

12

van den Berge, C.N. (Niels) (m)

’s-Gravenhage

13

van den Berg, N.C.C. (Natasja) (v)

Amsterdam

14

van Boggelen, H. (Bert) (m)

Amersfoort

15

van Os, E.C.C. (Carla) (v)

’s-Gravenhage

16

van Schendel, H. (Hann) (v)

Amsterdam

17

Uijlenhoet, A. (Arno) (m)

Rosmalen

18

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

19

van Putten, N.L. (Nadya) (v)

Rotterdam

20

Harika, A. (Ahmed) (m)

Rotterdam

21

Barrahmun, H. (Hayat) (v)

Venlo

22

Smeulders, P.H.M. (Paul) (m)

Helmond

23

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

24

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

25

Diks, L.I. (Isabella) (v)

Leeuwarden

26

Harpe, L. (Leen) (m)

Middelburg

27

Groeneveld, I. (Irona) (v)

Burgum

28

Wijnia, J. (Jan) (m)

Nijmegen

29

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 ChristenUnie
Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Schouten, C.J. (Carola) (v)

Rotterdam

7

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

8

Vonk, M.A. (Martine) (v)

Vianen Ut

9

Anker, E.W. (Ed) (m)

’s-Gravenhage

10

Muilwijk, IJ. (IJmert) (m)

Utrecht

11

Koppelaar, R.J. (Reinier) (m)

’s-Gravenhage

12

Segers, G.M. (Gert-Jan) (m)

Hoogland

13

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

14

Koops-Scheele, J.A. (Jacqueline) (v)

Amstelveen

15

Oldenkamp, A. (André) (m)

Warnsveld

16

Derks, K.P. (Klaas Pieter) (m)

Utrecht

17

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede Gld

18

Krins, J.T. (Theo) (m)

Gouda

19

Bikker, M.H. (Mirjam) (v)

Utrecht

20

Scherff, H.C. (Hugo) (m)

Amsterdam

21

van Eijle, R.W. (Ruud) (m)

Ermelo

22

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

23

Blokhuis, P. (Paul) (m)

Apeldoorn

24

Adema, P. (Piet) (m)

Drachten

25

Hamelink, F.K. (Frans) (m)

Zaamslag

26

de Rover, R.A. (Ron) (m)

Middelharnis

27

Helmus, M.A. (Menno) (m)

Nieuwegein

28

Selderhuis, H.J. (Herman) (m)

Hasselt

29

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

30

Frissen, P.E.A.F. (Pascal) (m)

Sittard

31

Visser, B. (Ben) (m)

Urk

32

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

33

Visser, F.C. (Frank) (m)

Haarlem

34

Oosterhoff, R.E. (Remco) (m)

Rotterdam

35

de Kluijver, P.G. (Peter) (m)

Papendrecht

36

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

37

Visser-van Eijk, S.H. (Silva) (v)

Andijk

38

Kleijer, A. (Ard) (m)

Putten

39

Ceuleers, S.J. (Shamir) (m)

Breda

40

Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m)

Nieuwendijk NB

41

van der Geer, J.K. (Jonathan) (m)

’s-Gravenhage

42

Philipsen, H.J.P. (Harry) (m)

Echt

43

Tadema, K. (Kees) (m)

Almere

44

van der Kolk, A.E.H. (Annelies) (v)

Harderwijk

45

du Chatinier, M.H. (Michel) (m)

Alphen aan den Rijn

46

van der Elst, C. (Kees) (m)

Tholen

47

de Jong, D. (David) (m)

Groningen

48

Jansen, J. (Ko) (m)

Eindhoven

49

Schouwstra, G.C.A. (Gert) (m)

Sneek

50

Schutte, D.G. (Dick) (m)

Urk

Lijst 8 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Berndsen-Jansen, M.A. (Magda) (v)

Burdaard

4

Schouw, A.G. (Gerard) (m)

Dordrecht

5

Koşer-Kaya, F. (Fatma) (v)

’s-Gravenhage

6

Hachchi, W. (Wassila) (v)

Haarlem

7

van Veldhoven-van der Meer, S. (Stientje) (v)

Rijswijk ZH

8

Koolmees, W. (Wouter) (m)

Rotterdam

9

Verhoeven, K. (Kees) (m)

Amsterdam

10

Smits, M.L.H. (Marty) (m)

Amsterdam

11

Swinkels, J.C.M. (Judith) (v)

Heemstede

12

Paternotte, J.M. (Jan) (m)

Amsterdam

13

Dijkstra, P.A. (Pia) (v)

Utrecht

14

Goote, M.M. (Maas) (m)

Voorburg

15

van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven) (m)

’s-Gravenhage

16

Meindersma, C.F. (Christa) (v)

Amsterdam

17

Ansems, M.C. (Mieke) (v)

’s-Gravenhage

18

Gräper-van Koolwijk, F.Q. (Fleur) (v)

Groningen

19

Klijnsma, M.H. (Meine Henk) (m)

’s-Gravenhage

20

Bartelse, J.A. (Jeroen) (m)

Utrecht

21

Jaeger, M.W. (Wimar) (m)

Hilversum

22

Mulder, G.J. (Gerhard) (m)

Bussum

23

Verkoulen, M. (Michiel) (m)

Utrecht

24

van Vugt, A.A.M. (Ad) (m)

Amsterdam

25

van den Akker, M.B. (Marieke) (v)

Napperville, IL (US)

26

Mulder, T. (Thijs) (m)

Maastricht

27

de Zeeuw, C.W. (Kees) (m)

Waalre

28

Wessels, P.H.B. (Paul) (m)

Gennep

29

Sluiter, M. (Mark) (m)

Meppel

30

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk ZH

31

Wichard, M.F. (Marion) (v)

Kampen

32

Vink, B.L. (Bart) (m)

Amsterdam

33

Farla, R.C.A. (Robert) (m)

’s-Gravenhage

34

Boucke, R.M. (Raoul) (m)

Brussel (BE)

35

Keulemans, M.T. (Maudy) (v)

Rotterdam

36

Jedema, K.N. (Karen) (v)

Utrecht

37

Hoogendijk, A.N. (André) (m)

Zeist

38

Petit, G.M. (Frederique) (v)

’s-Gravenhage

39

Rutjens, I.T.C. (Iwan) (m)

Boekarest (RO)

40

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

41

Maassen, M.M.C. (Martin) (m)

Apeldoorn

42

Hartogh Heys van de Lier, R. (Robin) (m)

Arnhem

43

van Dalen, J.A. (Jurr) (m)

Zuidwolde Dr

44

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

45

de Winter, P.H. (Paul) (m)

Bergen NH

46

Geldhof, J. (Joke) (v)

Amsterdam

47

Spangenberg-Carlier, M.I. (Marianne) (v)

Rotterdam

48

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

’s-Gravenhage

49

Schimmel, A.J. (Arthie) (v)

’s-Gravenhage

50

Verburgh, L.D. (Luc) (m)

Doorn

Lijst 9 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Leiden

3

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer Gn

4

Wassenberg, F.P. (Frank) (m)

Geleen

5

van Liere, A.E. (Bram) (m)

Haarlem

6

Folkerts, L. (Luuk) (m)

Amersfoort

7

Pampin Zuidmeer, E. (Estefania) (v)

Leiden

8

de Boo, M.J. (Jasmijn) (v)

Londen (UK)

9

van der Veer, L.R. (Luuk) (m)

Apeldoorn

10

van Lammeren, J.F.W. (Johnas) (m)

Amsterdam

11

de Groot, M.J.E. (Marieke) (v)

’s-Gravenhage

12

van der Steeg, W. (Willem) (m)

De Meern

13

van Genne, B. (Barbara) (v)

Amsterdam

14

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

15

Oomen, A.J.M.M. (Ton) (m)

Grave

16

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

17

Cruiming, J.P. (Jan Peter) (m)

Zuidhorn

Lijst 10 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)
Gecombineerd met ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Staaij, C.G. (Kees) (m)

Benthuizen

2

Dijkgraaf, E. (Elbert) (m)

Rotterdam

3

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

4

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

5

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

7

Schipaanboord, G.P. (Geert) (m)

Leiderdorp

8

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

9

van Duijn, W.J. (Wim) (m)

Katwijk ZH

10

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

11

van Bemmel, A.J.C. (Christian) (m)

Gouda

12

de Knegt, L. (Leendert) (m)

Barneveld

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

15

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

16

van Oostenbrugge, T. (Teun) (m)

Bruinisse

17

Bosma, E.G. (Ewart) (m)

Rijssen

18

Noeverman, J. (Jan) (m)

Rotterdam

19

Bakker, T. (Tom) (m)

Driesum

20

Donk, R.A.C. (Richard) (m)

Apeldoorn

21

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

22

de Haas, M. (Marcel) (m)

Ede Gld

23

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

24

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

25

van Heteren, A. (Adri) (m)

Urk

26

Kievit, H. (Henk) (m)

Barneveld

27

Dorst, A.I.G. (Ad) (m)

Kapelle

28

Massink, H.F. (Henk) (m)

Houten

29

de Vries, W. (Wim) (m)

Veenendaal

30

Benschop, J.W. (Jan Willem) (m)

Lopik

Lijst 12 Nieuw Nederland

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koers, J.F. (Jan-Frank) (m)

Utrecht

2

Scherp, C.M. (Cora) (v)

Hansweert

3

Fabius, C.H. (Henrick) (m)

’s-Gravenhage

4

Geerdink, I. (Iwanjka) (m)

Amersfoort

5

van Elsen, G.M.J. (Gérard) (m)

Alphen aan den Rijn

6

Labout, H. (Hugo) (m)

Bussum

7

Leltz, A.F.E.M. (Eric) (m)

Ede Gld

8

Baijens, C. (Christel) (v)

Middelburg

9

Reemer, C. (Chiel) (m)

Amsterdam

10

Glorie, A.M. (Arthur) (m)

Alphen aan den Rijn

11

van Hengel, B. (Brigitte) (v)

Woerden

12

Dolleman, P. (Pascal) (m)

Doetinchem

13

Beljaars, P.A.M. (Els) (v)

Alphen aan den Rijn

14

Arents, J. (Jeroen) (m)

Leiden

15

Jansen, W.C. (Wilko) (m)

Zeddam

16

Dolleman, R. (Ronald) (m)

Doetinchem

17

Fokker, H.C. (Henk) (m)

Bussum

18

Janssen, T. (Tamara) (v)

Amersfoort

19

Storm van ’s Gravesande, O.F. (Otto) (m)

Ouderkerk aan de Amstel

20

Bijl, J.H. (Hanneke) (v)

Voorburg

21

Walter, R.H.J. (Ron) (m)

Hoofddorp

22

Huisken, R.G. (Richard) (m)

Enschede

23

Louwen, M. (Marion) (v)

Valkenburg aan de Geul

24

Vredegoor, A.H. (André) (m)

Doetinchem

25

Schmitz, D.J.H. (Danny) (m)

Emmen

26

Sibbel, P.J. (Pauline) (v)

Egmond aan den Hoef

27

Verburg, J.A.C. (Jolanda) (v)

Beusichem

28

de Groot, D. (Dick) (m)

Ermelo

29

Brasem, M. (Martijn) (m)

Cleve (DE)

30

Mellink, J.W. (Jan) (m)

Groningen

31

Koers, J. (Jenny) (v)

Zwolle

Lijst 13 TROTS OP NEDERLAND LIJST RITA VERDONK

Nr

Naam

Woonplaats

1

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Pijnacker

2

van der Putte, A.J.M. (Arthur) (m)

’s-Gravenhage

3

Hoffman, C.J. (Carel) (m)

Amsterdam

4

Koppens, C.W. (Kees) (m)

’s-Gravenhage

5

Uittenbogaard, D.J. (Dirk) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

6

Martens, R.E. (Roel) (m)

Delft

7

Smits, O.P.S.T.M. (Olof-Jan) (m)

Antwerpen (BE)

8

Liedekerken, J.G.M. (Mark) (m)

Hulsberg

9

Hanekamp, A. (André) (m)

Purmerend

10

Hoekstra, H. (Hanno) (m)

Gemonde

11

Arntz, J.A.M. (Jacques) (m)

Bunde

12

van Hoek, L.M.G. (Luc) (m)

Amsterdam

13

den Dulk-Winder, S.C.G.M. (Suzanne) (v)

Alkmaar

14

Hagen, M.L. (Martin) (m)

Haarlem

15

Jansen, A.A.A. (André) (m)

Uithoorn

16

Bakker, G. (Harry) (m)

Nuth

17

Melchers, R.G.G.M. (Reginald) (m)

Rosmalen

18

Kruijer, F. (Fred) (m)

Amersfoort

19

Bergwerff, J. (Koos) (m)

Schiedam

20

Stulemeijer, H.J.F.X.P. (Hein) (m)

Weesp

21

Bakker, N.D. (Nicole) (v)

Hellevoetsluis

22

Mauritz, A.L. (Dolf) (m)

Leiderdorp

23

Donkers, L.C.M. (Loet) (m)

Voorburg

24

Lancee, S.R.L. (René) (m)

Rijswijk ZH

25

Maslow, A. (Anna) (v)

Deventer

26

Huzemeier, A.P.P. (Paul) (m)

Amstelhoek

27

de Groot, N.H.E.A. (Nathalie) (v)

Eindhoven

28

Lucas, M.S. (Mark) (m)

Heerlen

29

Baldwin, H.D. (Henri) (m)

Lemmer

30

Valkestijn, L.A.W. (Leo) (m)

Hingene (BE)

31

Schuller, A.M.T. (Annemieke) (v)

’s-Gravenhage

Lijst 14 Partij voor Mens en Spirit (MenS)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Manders, L.R. (Lea) (v)

Arnhem

2

van Steenbergen, J.T. (Hans) (m)

Breda

3

van der Heijden, A.P.H. (Anna) (v)

’s-Gravenhage

4

Been, F.M. (Fleur) (v)

Enschede

5

Greuter, R.M.M. (Rob) (m)

Tolkamer

6

Hendriksen, P.J. (Peter) (m)

Drachten

7

Cornelis, W. (Willie) (m)

Doetinchem

8

den Boer, P.H.J. (Peter) (m)

Amstelveen

9

Zeevat, A. (Arend) (m)

Arnhem

10

Wijma, A. (Andries) (m)

Kollum

11

Brockhus, R.M. (Rob) (m)

Huizen

12

Singor-Bleeker, A.C. (Anneke) (v)

Bergen NH

13

Kruger, T.A. (Trix) (v)

Dieren

14

van Beers, A.G.M. (Ton) (m)

Arnhem

15

Claassen, B. (Balder) (m)

Alkmaar

16

van Hoek-Steinz, M. (Meike) (v)

Oostzaan

17

Schoorstra, S.H. (Sipke) (m)

Amsterdam

18

Bosveld, H. (Henk) (m)

Ter Apel

19

van Dekken, M.E.D. (Mariska) (v)

Amsterdam

20

Steinz, M.J. (Martijn) (m)

Oostzaan

21

Meijer, E.W. (Edvard) (m)

Amsterdam

22

Heus, E.J.S. (Edwin) (m)

Almere

23

van den Adel-Vermeeren, C.G.J. (Christel) (v)

Eindhoven

24

Hereijgers, H.J.C. (Richard) (m)

Eindhoven

25

Koenen, V.E. (Vera) (v)

Terheijden

26

Houweling, R. (Ron) (m)

Schiedam

27

Ibrahim, M.H.M. (Mahmoud) (m)

Amsterdam

28

Luysterburg, D.T.J. (Daniël) (m)

Uffelte

29

de Niet, E.M. (Edwin) (m)

Uden

30

Peeters, H.A.P. (Rieky) (v)

Nijmegen

31

Rink, S.A. (Sebastiaan) (m)

’s-Gravenhage

32

Holtslag, M.S. (Martijn) (m)

Diepenheim

33

Timmer, R.A. (Roelof) (m)

Zutphen

34

Theunissen, A.H.M. (Lou) (m)

Amsterdam

35

Scheerder, R.L. (Ron) (m)

Breda

36

Kuiper, T.R.M. (Micha) (m)

Voorst Oude IJsselstreek

37

Wisse, R.V. (Rascha) (v)

Egmond aan den Hoef

38

Deenen, I.M. (Ingmar) (m)

Nijmegen

39

Storms, J.M.J. (Jan) (m)

Amsterdam

40

Stolp, P.J.C. (Hans) (m)

Bilthoven

Lijst 15 Heel NL

Nr

Naam

Woonplaats

1

de Wijs-van Geijn, T.J.M. (Daisha) (v)

Voorst

2

de Wijs, S. (Sander) (m)

Voorst

3

Vermeulen, M.H.P. (Maria) (v)

Leudal

4

Bol, F.E. (Ferdinand) (m)

Haarlem

Lijst 16 Partij één

Nr

Naam

Woonplaats

1

Candan, Y. (Yesim) (v)

Amsterdam

2

Jessurun, J.M. (Joziene) (v)

Bloemendaal

3

Mokoginta, L.R.M. (Layana) (v)

Amsterdam

4

van Heemstra, A.C.M. (Alwine) (v)

Amsterdam

5

Şener, N. (Nafize) (v)

Amsterdam

6

Ruigrok, M.M.F. (Miriam) (v)

Schagen

7

Visscher-Endeveld, E. (Lies) (v)

Etten

8

Zandwijk, C.M. (Meino) (m)

Soest

9

Poortman, H.H. (Huib) (m)

Rotterdam

10

Lanting, M. (Menno) (m)

Arnhem

11

van Kampen, B.Q. (Bart) (m)

Bergen NH

12

Karpes, D. (Dennis) (m)

Vijfhuizen

13

Starren, H.G. (Harry) (m)

Amsterdam

14

Weggeman, M.C.D.P. (Mathieu) (m)

Eindhoven

15

Yerli, N. (Nilgün) (v)

Zandvoort

16

Soetendorp, S.A. (Awraham) (m)

’s-Gravenhage

Lijst 17

Nr

Naam

Woonplaats

1

Feijen, L.L. (Lotte) (v)

Wijchen

2

Wong, W.C. (Wing Che) (v)

Haarlem

3

Rodrigues Pereira, N. (Nachshon) (m)

Amstelveen

4

Groen, M.M. (Marisja) (v)

’s-Gravenhage

5

Arts, S. (Stephen) (m)

Amsterdam

6

Andeweg, M. (Michiel) (m)

Leiden

7

Meijs, M. (Mark) (m)

Tilburg

8

Planjer, Z.P. (Zoey) (v)

Utrecht

9

Dekker, J.G. (Jantien) (v)

Blijham

10

van den Biggelaar, M.E.C. (Mirjam) (v)

Rotterdam

11

Bakker, M. (Marieke) (v)

Amsterdam

12

Bode, J.A. (Jessica) (v)

Ophemert

13

Rasser, E. (Edwin) (m)

Leiderdorp

14

van Gelder, T. (Teun) (m)

Geldrop

15

Pruijn, A.A. (Robbin) (m)

Kerk Avezaath

16

Krens, E.M. (Thijs) (m)

Poeldijk

17

Glim, R. (Ronald) (m)

Leeuwarden

18

Mooijman, E.M.J. (Stella) (v)

Hoorn NH

19

Lotfi, A. (Ali) (m)

Bunschoten-Spakenburg

20

Becker, F.J.J. (Fransie) (m)

Almere

21

Andeweg, S. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

22

Asscher, I.D. (Daniël) (m)

Amsterdam

23

Bakx, A.C. (Annelot) (v)

Oegstgeest

24

van den Bemt, P. (Pelle) (m)

Tilburg

25

Blokker, R.J. (Robert) (m)

Leiden

26

Hulsbos, M.A. (Marjolijn) (v)

Westervoort

27

Hulsegge, G. (Gerben) (m)

Utrecht

28

Lentjes, P. (Pim) (m)

Tilburg

29

Lentjes, T. (Tommie) (m)

Tilburg

30

Otten, K.E. (Kim) (v)

Amsterdam

31

Petter, J.G. (Jocelyn) (v)

Utrecht

32

Sukhraj, N. (Shalinie) (v)

Amsterdam

33

Verburg, R. (Rutger) (m)

Amsterdam

34

de Wit, P. (Patricia) (v)

Nijmegen

Lijst 18 Piratenpartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Allioui, S. (Samir) (m)

Zwolle

2

Jobse, E.A. (Eva) (v)

Zeist

3

Poutsma, R.T. (Ruud) (m)

Oosterbeek

4

Poot, D. (Dirk) (m)

Hoeven

5

Lammertink, A.H. (Arend) (m)

Goor

6

Schwengle, W.G. (Wesley) (m)

Amsterdam

7

Koopmans, B.D. (Bas) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, R.A.A. (Rodger) (m)

Zandvoort

9

Tulp, J.H. (Jorrit) (m)

Utrecht

10

Palic, D. (Danny) (m)

Hilversum

11

de Konink, S.A.M.M. (Stefan) (m)

Leidschendam

12

Halma, A.R. (Arjen) (m)

Arnhem

13

Grasmaijer, B. (Bas) (m)

Hagestein

14

Hontelé, R.E.C.A. (Robbie) (m)

Bergen op Zoom

Kieskring 5

Lelystad

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle aan den IJssel

2

Bijleveld-Schouten, A.T.B. (Ank) (v)

Goor

3

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

4

Klink, A. (Ab) (m)

Rotterdam

5

van Bijsterveldt-Vliegenthart, J.M. (Marja) (v)

Schipluiden

6

de Jager, J.C. (Jan Kees) (m)

Rotterdam

7

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

8

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

9

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

10

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

11

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

12

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo Gld

13

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

14

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Laag Zuthem

15

de Vries, J.G. (Jack) (m)

Leiderdorp

16

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

17

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

18

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

19

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

20

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

21

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

22

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

23

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

24

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

25

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

26

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

27

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

’s-Gravenhage

28

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

29

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

30

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

31

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

32

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

33

Holtackers, M.P.M. (Michiel) (m)

Arnhem

34

Joldersma, F. (Ciska) (v)

Tilburg

35

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Schalkhaar

36

Verheijen, J.A.G. (Joost) (m)

’s-Gravenhage

37

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

38

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Susteren

39

de Jong, A.E. (Alwin) (m)

Amsterdam

40

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

41

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

42

Strijbis, A.N.J. (Arnoud) (m)

Goirle

43

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

44

van Extel-van Katwijk, A.A.H.C.M. (Anke) (v)

Gemert

45

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

46

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede Gld

47

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

48

Vermue-Vermue, M.M.D. (Marga) (v)

Oudelande

49

Callewaert-de Groot, A. (Arinda) (v)

’s-Gravendeel

50

Noordam-ter Maat, M.M. (Marijn) (v)

’s-Gravenhage

51

van Kuppeveld, F.J.M. (Frank) (m)

Nootdorp

52

Smidt-Beudeker, M.J.M. (Monique) (v)

Dieverbrug

53

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Arnhem

54

Assmann, P.E.M.T. (Patricia) (v)

Nijmegen

55

Deinum, J.F. (Jan Folkert) (m)

Groningen

56

van Lith-Woestenberg, D.P.J. (Daniëlle) (v)

Eersel

57

Vonk-Vedder, J. (Jobke) (v)

Abcoude

58

Offinga, M.W. (Maarten) (m)

Workum

59

Kwast-van Duursen, M.E. (Marja) (v)

Reeuwijk

60

Kramer, J.D. (Jan) (m)

Zuid-Scharwoude

61

Moolenburgh, D.L. (David) (m)

Middelburg

62

Rijssenbeek-van Pijkeren, E. (Elsa) (v)

Voorthuizen

63

Mulders, A.A.W.G. (Guus) (m)

Moergestel

64

de Haas, M.B. (Martijn) (m)

Rotterdam

65

van den Oord, H.C.A.M. (Erik) (m)

Oirschot

66

van de Ven, H.M.W.M. (Erna) (v)

Molenhoek Lb

67

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Purmerend

68

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

’s-Gravenhage

69

Cox-Sevenich, M.H. (Marij) (v)

Roermond

70

Netjes, C.J. (Clazinus) (m)

Steenwijk

71

Meulensteen, S.J.J. (Sjoerd) (m)

Arnhem

72

Ketelaars, W.G.J. (Willem) (m)

Rijen

73

Arendsen, R. (Rex) (m)

Putten

74

Kloosterhof, D.Y.S. (Yang Soo) (m)

Appingedam

75

Ruys, P.H. (Peter) (m)

Amsterdam

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)
Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Cohen, M.J. (Job) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Plasterk, R.H.A. (Ronald) (m)

Bussum

4

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

5

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

6

Klijnsma, J. (Jetta) (v)

’s-Gravenhage

7

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

8

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

9

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

10

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

11

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

12

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

’s-Gravenhage

13

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

14

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

15

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

16

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

’s-Gravenhage

17

Groot, V.A. (Ed) (m)

Amsterdam

18

Dikkers, S.W. (Sjoera) (v)

Haarlem

19

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

’s-Gravenhage

20

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

21

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Noord (AW)

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

24

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

25

Çelik, M. (Metin) (m)

Rotterdam

26

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Wergea

27

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

28

Jadnanansing, T.M. (Tanja) (v)

Amsterdam

29

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

30

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

31

de Lange, J. (Jeroen) (m)

Kampala (UG)

32

Hilkens, M. (Myrthe) (v)

Bennebroek

33

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

34

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

35

Mohandis, M. (Mohamed) (m)

Gouda

36

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen Lb

37

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Nijboer, H. (Henk) (m)

’s-Gravenhage

40

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo Ov

41

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

42

Troost, B.W.M. (Brigitte) (v)

Zierikzee

43

Vos, J.C. (Jan) (m)

Landsmeer

44

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

45

Neerings, W.J. (Wouter) (m)

Rijswijk ZH

46

Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

47

Wiemers, S.M. (Serv) (m)

’s-Gravenhage

48

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

49

Spigt, J.W. (Hans) (m)

Dordrecht

50

van den Berg, M.V.H. (Marije) (v)

Leiden

51

Reuten, M.J.A. (Thijs) (m)

Amsterdam

52

Oonk, B. (Ria) (v)

Culemborg

53

Terphuis, S. (Sander) (m)

’s-Gravenhage

54

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

55

Adriani, A.J. (Hans) (m)

Nieuwegein

56

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

57

van der Tuuk, A. (Ard) (m)

Schipborg

58

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

59

Helder, M. (Meint) (m)

Amsterdam

60

Tanamal, G.S.I.A. (Grace) (v)

Amersfoort

61

Polstra, I. (Inge) (v)

Amsterdam

62

Akdemir, G. (Gülhan) (v)

Alphen aan den Rijn

63

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

64

Hazewinkel, K.A. (Karin) (v)

Groningen

65

Kuitenbrouwer, M.M. (Martientje) (v)

Amsterdam

66

Divendal, M. (Maarten) (m)

Haarlem

67

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

68

Hamming, J. (Jan) (m)

Tilburg

69

d’Ancona, H. (Hedy) (v)

Amsterdam

70

de Waal, L.J. (Lodewijk) (m)

Haarlem

Lijst 3 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Boxmeer

2

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

3

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

4

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

5

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

8

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

9

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

10

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

’s-Gravenhage

11

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

12

Smits, M. (Manja) (v)

’s-Gravenhage

13

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

14

Bashir, F. (Farshad) (m)

Zoetermeer

15

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

Nieuwegein

16

Janssen, R.A. (Rik) (m)

Wassenaar

17

Heijmans, N.G.L. (Nico) (m)

’s-Hertogenbosch

18

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

19

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

20

van Ruitenburg, J. (Jessica) (v)

Rotterdam

21

van Velzen, K. (Krista) (v)

’s-Gravenhage

22

Meyer, R.P.E. (Ron) (m)

Heerlen

23

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Utrecht

24

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

25

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

26

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

27

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

28

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

29

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

30

van der Molen, H. (Hilde) (v)

Haarlem

31

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo Ov

32

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

’s-Gravenhage

33

Iding, J.A.M.E. (Jules) (m)

Oss

34

Alberts-Oosterbaan, R. (Remine) (v)

Amsterdam

35

Coşkun, T.S.J. (Theo) (m)

Rotterdam

36

Wouters-van Broekhoven, A.M. (Tonnie) (v)

Schijndel

37

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

38

Gerard, B.J.M. (Bernard) (m)

Eindhoven

39

Broekema, J. (Jan) (m)

Assen

40

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

41

Afalah, S. (Saíd) (m)

Rotterdam

42

Brouwer, J. (Jeroen) (m)

Wijk bij Duurstede

43

Lourenssen, W.B.M. (Willy) (m)

Raalte

44

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

45

Gyömörei-Agelink, I.M. (Ingrid) (v)

’s-Gravenhage

46

van Gammeren, W.H. (Wim) (m)

Amersfoort

47

Visscher, J.A. (Jannie) (v)

Groningen

48

Özeĝul-Özen, S. (Sibel) (v)

Haarlem

49

Vermeulen, P.L. (Bart) (m)

Leiden

50

van Aelst, R. (Lies) (v)

Gorinchem

Lijst 4 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

’s-Gravenhage

2

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

3

Teeven, F. (Fred) (m)

Amsterdam

4

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

5

Blok, S.A. (Stef) (m)

’s-Gravenhage

6

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

7

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

10

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

11

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

14

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

15

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

16

van Nieuwenhuizen, C. (Cora) (v)

Oisterwijk

17

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

18

Azmani, M. (Malik) (m)

Stegeren

19

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

20

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

’s-Gravenhage

21

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

22

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

23

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

24

Mulder, A. (Anne) (m)

’s-Gravenhage

25

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

26

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

27

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

28

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

29

Lucas-Smeerdijk, A.W. (Anne-Wil) (v)

Bakkeveen

30

Bosman, A. (André) (m)

Wichita Falls, TX (US)

31

Schaart, A.H.M. (Afke) (v)

Wassenaar

32

Leegte, R.W. (René) (m)

Amersfoort

33

Straus, K.C.J. (Karin) (v)

Roermond

34

Taverne, J. (Joost) (m)

Washington, DC (US)

35

Houwers, J. (Johan) (m)

Winterswijk

36

de Liefde, B.C. (Bart) (m)

’s-Gravenhage

37

Huizing, M.E. (Matthijs) (m)

Oegstgeest

38

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

39

Berckmoes-Duindam, Y. (Ybeltje) (v)

Julianadorp

40

Keuper, B. (Bart) (m)

Zeist

41

Dalenoort, A.A. (Alexander) (m)

’s-Gravenhage

42

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

43

van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

44

van Woensel, P.T. (Pieter) (m)

Leiden

45

Vuijk, R. (Ronald) (m)

Delft

46

Belinfante-van Gelder, M.E. (Monique) (v)

Venlo

47

Aerden, O. (Onno) (m)

Bussum

48

Diepemaat, J.B. (Jeroen) (m)

Enschede

49

Laudy, P.A.J. (Paul) (m)

Leiden

50

Hoekstra-Sikkema, J. (Jeltje) (v)

Langweer

51

Bartelds, J. (Jakob) (m)

Tweede Exloërmond

52

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

53

Haseloop-Amsing, T.H. (Tanja) (v)

Leek

54

de Vlaming, H.D. (Henk) (m)

Axel

55

van der Maat, C.A. (Christophe) (m)

Tilburg

56

de Neef, D. (Daan) (m)

’s-Gravenhage

57

Verwey, J.P.G.M.A. (Johan Pieter) (m)

’s-Gravenhage

58

Roks, B.J.A. (Bernd) (m)

Etten-Leur

59

Ullah, K. (Kamran) (m)

Amsterdam

60

Šormaz, T. (Tatjana) (v)

Capelle aan den IJssel

61

Borst, P.J. (Petra) (v)

Leiden

62

van den Dungen, H.M.J. (Eric) (m)

Waalwijk

63

Paymans, F.A. (Frits) (m)

Nieuwkoop

64

Pieters, J.W. (Jan Willem) (m)

Geleen

65

van Pelt, L.M.N. (Alex) (m)

Steenbergen NB

66

Werger, L.J. (Laura) (v)

Gouda

67

Hoogland, E.N.W. (Erwin) (m)

Almelo

68

Aeijelts Averink, H. (Hans) (m)

Lekkerkerk

69

Verveld, F. (Frank) (m)

Bloemendaal

70

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

71

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

72

Gillis, C.F.M. (Kees) (m)

Vleuten

73

van Santen, H. (Herman) (m)

Gorinchem

Lijst 5 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (m)

’s-Gravenhage

2

Agema, M. (v)

’s-Gravenhage

3

Helder, L.M.J.S. (v)

Venlo

4

de Roon, R. (m)

Almere

5

Bosma, M. (m)

Amsterdam

6

Fritsma, S.R. (m)

’s-Gravenhage

7

van Dijck, A.P.C. (m)

Venlo

8

Bontes, L. (m)

Hellevoetsluis

9

Graus, D.J.G. (m)

Heerlen

10

de Mos, R. (m)

’s-Gravenhage

11

Brinkman, H. (m)

Middenbeemster

12

Lucassen, E. (m)

Zandvoort

13

van Vliet, R.A. (m)

Nederweert

14

Driessen, J.H.A. (m)

’s-Gravenhage

15

Gerbrands, K. (v)

’s-Gravenhage

16

van Klaveren, J.J. (m)

Almere

17

Hernandez, M.M. (m)

Kampen

18

Dille, W.R. (v)

’s-Gravenhage

19

de Jong, L.W.E. (m)

Maarssen

20

Beertema, H.J. (m)

Ouderkerk aan den IJssel

21

Sharpe, J.E.J.W. (m)

Singeorgiu de Mures (RO)

22

Kortenoeven, W.R.F. (m)

’s-Gravenhage

23

van Bemmel, J.J.G. (m)

Zoetermeer

24

Elissen, A. (m)

’s-Gravenhage

25

van den Besselaar, I.H.C. (m)

Zoetermeer

26

Zijlstra, A.J. (m)

Ridderkerk

27

Kops, A. (m)

Zoetermeer

28

van Koppen, J.J.C. (m)

Raamsdonksveer

29

Spierings, O.F.H.P.M. (m)

Nijmegen

30

Mulder, E. (m)

Zwolle

31

Maeijer, V. (v)

Capelle aan den IJssel

32

van de Klashorst-Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

33

Visser, M.T.M. (v)

Almere

34

van den Berg, H.W. (m)

Rotterdam

35

Nunes, M.C. (v)

Vijfhuizen

36

van Haaren, V.H.C.M. (m)

Amsterdam

37

Romeijn, P. (m)

Leiden

38

van de Waal, M. (v)

’s-Gravenhage

39

Eekhuis, R.A. (m)

Almere

40

Dubbelman, R. (m)

Almere

41

van Dijk, A.J.A. (m)

Almere

42

de Graaf, M. (m)

’s-Gravenhage

43

van Doorn, A. (m)

’s-Gravenhage

44

van Delft, L. (m)

Leiderdorp

45

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

46

van der Helm, J.C. (m)

’s-Gravenhage

47

Madlener, B. (m)

Rockanje

48

van Strien, G.A. (m)

Arcen

Lijst 6 GROENLINKS
Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

3

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

’s-Gravenhage

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

van Tongeren, L. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

7

Klaver, J.F. (Jesse) (m)

’s-Hertogenbosch

8

Braakhuis, B.A.M. (Bruno) (m)

Haarlem

9

El Fassed, A. (Arjen) (m)

Utrecht

10

Voortman, L.G.J. (Linda) (v)

Utrecht

11

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

12

van den Berge, C.N. (Niels) (m)

’s-Gravenhage

13

van den Berg, N.C.C. (Natasja) (v)

Amsterdam

14

van Boggelen, H. (Bert) (m)

Amersfoort

15

van Os, E.C.C. (Carla) (v)

’s-Gravenhage

16

van Schendel, H. (Hann) (v)

Amsterdam

17

Uijlenhoet, A. (Arno) (m)

Rosmalen

18

Ganzevoort, R.R. (Ruard) (m)

Utrecht

19

van Putten, N.L. (Nadya) (v)

Rotterdam

20

Harika, A. (Ahmed) (m)

Rotterdam

21

Barrahmun, H. (Hayat) (v)

Venlo

22

Smeulders, P.H.M. (Paul) (m)

Helmond

23

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

24

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

25

Diks, L.I. (Isabella) (v)

Leeuwarden

26

Harpe, L. (Leen) (m)

Middelburg

27

Groeneveld, I. (Irona) (v)

Burgum

28

Wijnia, J. (Jan) (m)

Nijmegen

29

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 ChristenUnie
Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Schouten, C.J. (Carola) (v)

Rotterdam

7

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

8

Vonk, M.A. (Martine) (v)

Vianen Ut

9

Anker, E.W. (Ed) (m)

’s-Gravenhage

10

Muilwijk, IJ. (IJmert) (m)

Utrecht

11

Koppelaar, R.J. (Reinier) (m)

’s-Gravenhage

12

Segers, G.M. (Gert-Jan) (m)

Hoogland

13

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

14

Koops-Scheele, J.A. (Jacqueline) (v)

Amstelveen

15

Oldenkamp, A. (André) (m)

Warnsveld

16

Derks, K.P. (Klaas Pieter) (m)

Utrecht

17

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede Gld

18

Krins, J.T. (Theo) (m)

Gouda

19

Bikker, M.H. (Mirjam) (v)

Utrecht

20

Scherff, H.C. (Hugo) (m)

Amsterdam

21

van Eijle, R.W. (Ruud) (m)

Ermelo

22

van der Graaf, S.J.F. (Stieneke) (v)

Groningen

23

Blokhuis, P. (Paul) (m)

Apeldoorn

24

Adema, P. (Piet) (m)

Drachten

25

Hamelink, F.K. (Frans) (m)

Zaamslag

26

de Rover, R.A. (Ron) (m)

Middelharnis

27

Helmus, M.A. (Menno) (m)

Nieuwegein

28

Selderhuis, H.J. (Herman) (m)

Hasselt

29

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

30

Frissen, P.E.A.F. (Pascal) (m)

Sittard

31

Visser, B. (Ben) (m)

Urk

32

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

33

Visser, F.C. (Frank) (m)

Haarlem

34

Oosterhoff, R.E. (Remco) (m)

Rotterdam

35

de Kluijver, P.G. (Peter) (m)

Papendrecht

36

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

37

Visser-van Eijk, S.H. (Silva) (v)

Andijk

38

Kleijer, A. (Ard) (m)

Putten

39

Ceuleers, S.J. (Shamir) (m)

Breda

40

Vreugdenhil, H.J. (Hermen) (m)

Nieuwendijk NB

41

van der Geer, J.K. (Jonathan) (m)

’s-Gravenhage

42

Philipsen, H.J.P. (Harry) (m)

Echt

43

Tadema, K. (Kees) (m)

Almere

44

van der Kolk, A.E.H. (Annelies) (v)

Harderwijk

45

du Chatinier, M.H. (Michel) (m)

Alphen aan den Rijn

46

van der Elst, C. (Kees) (m)

Tholen

47

de Jong, D. (David) (m)

Groningen

48

Jansen, J. (Ko) (m)

Eindhoven

49

Schouwstra, G.C.A. (Gert) (m)

Sneek

50

Schutte, D.G. (Dick) (m)

Urk

Lijst 8 Democraten 66 (D66)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Berndsen-Jansen, M.A. (Magda) (v)

Burdaard

4

Schouw, A.G. (Gerard) (m)

Dordrecht

5

Koşer-Kaya, F. (Fatma) (v)

’s-Gravenhage

6

Hachchi, W. (Wassila) (v)

Haarlem

7

van Veldhoven-van der Meer, S. (Stientje) (v)

Rijswijk ZH

8

Koolmees, W. (Wouter) (m)

Rotterdam

9

Verhoeven, K. (Kees) (m)

Amsterdam

10

Smits, M.L.H. (Marty) (m)

Amsterdam

11

Swinkels, J.C.M. (Judith) (v)

Heemstede

12

Paternotte, J.M. (Jan) (m)

Amsterdam

13

Dijkstra, P.A. (Pia) (v)

Utrecht

14

Goote, M.M. (Maas) (m)

Voorburg

15

van Weyenberg, S.P.R.A. (Steven) (m)

’s-Gravenhage

16

Meindersma, C.F. (Christa) (v)

Amsterdam

17

Ansems, M.C. (Mieke) (v)

’s-Gravenhage

18

Gräper-van Koolwijk, F.Q. (Fleur) (v)

Groningen

19

Klijnsma, M.H. (Meine Henk) (m)

’s-Gravenhage

20

Bartelse, J.A. (Jeroen) (m)

Utrecht

21

Jaeger, M.W. (Wimar) (m)

Hilversum

22

Mulder, G.J. (Gerhard) (m)

Bussum

23

Verkoulen, M. (Michiel) (m)

Utrecht

24

van Vugt, A.A.M. (Ad) (m)

Amsterdam

25

van den Akker, M.B. (Marieke) (v)

Napperville, IL (US)

26

Mulder, T. (Thijs) (m)

Maastricht

27

de Zeeuw, C.W. (Kees) (m)

Waalre

28

Wessels, P.H.B. (Paul) (m)

Gennep

29

Sluiter, M. (Mark) (m)

Meppel

30

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk ZH

31

Wichard, M.F. (Marion) (v)

Kampen

32

Vink, B.L. (Bart) (m)

Amsterdam

33

Farla, R.C.A. (Robert) (m)

’s-Gravenhage

34

Boucke, R.M. (Raoul) (m)

Brussel (BE)

35

Keulemans, M.T. (Maudy) (v)

Rotterdam

36

Jedema, K.N. (Karen) (v)

Utrecht

37

Hoogendijk, A.N. (André) (m)

Zeist

38

Petit, G.M. (Frederique) (v)

’s-Gravenhage

39

Rutjens, I.T.C. (Iwan) (m)

Boekarest (RO)

40

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

41

Maassen, M.M.C. (Martin) (m)

Apeldoorn

42

Hartogh Heys van de Lier, R. (Robin) (m)

Arnhem

43

van Dalen, J.A. (Jurr) (m)

Zuidwolde Dr

44

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

45

de Winter, P.H. (Paul) (m)

Bergen NH

46

Geldhof, J. (Joke) (v)

Amsterdam

47

Spangenberg-Carlier, M.I. (Marianne) (v)

Rotterdam

48

van den Bos, B.R.A. (Bob) (m)

’s-Gravenhage

49

Schimmel, A.J. (Arthie) (v)

’s-Gravenhage

50

Verburgh, L.D. (Luc) (m)

Doorn

Lijst 9 Partij voor de Dieren

Nr

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Leiden

3

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer Gn

4

Wassenberg, F.P. (Frank) (m)

Geleen

5

van Liere, A.E. (Bram) (m)

Haarlem

6

Folkerts, L. (Luuk) (m)

Amersfoort

7

Pampin Zuidmeer, E. (Estefania) (v)

Leiden

8

de Boo, M.J. (Jasmijn) (v)

Londen (UK)

9

van der Veer, L.R. (Luuk) (m)

Apeldoorn

10

van Lammeren, J.F.W. (Johnas) (m)

Amsterdam

11

de Groot, M.J.E. (Marieke) (v)

’s-Gravenhage

12

van der Steeg, W. (Willem) (m)

De Meern

13

van Genne, B. (Barbara) (v)

Amsterdam

14

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

15

Oomen, A.J.M.M. (Ton) (m)

Grave

16

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

17

Cruiming, J.P. (Jan Peter) (m)

Zuidhorn

Lijst 10 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)
Gecombineerd met ChristenUnie

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Staaij, C.G. (Kees) (m)

Benthuizen

2

Dijkgraaf, E. (Elbert) (m)

Rotterdam

3

Bisschop, R. (Roelof) (m)

Veenendaal

4

Stoop, S. (Servaas) (m)

Dirksland

5

Tanis, J.P. (Hans) (m)

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H. (Diederik) (m)

Benthuizen

7

Schipaanboord, G.P. (Geert) (m)

Leiderdorp

8

Weggeman, A. (Arnold) (m)

Capelle aan den IJssel

9

van Duijn, W.J. (Wim) (m)

Katwijk ZH

10

Zevenbergen, P.A. (Peter) (m)

Alblasserdam

11

van Bemmel, A.J.C. (Christian) (m)

Gouda

12

de Knegt, L. (Leendert) (m)

Barneveld

13

van Dijk, D. (Dirk) (m)

Genemuiden

14

Bogerd, M. (Rien) (m)

Urk

15

van Meeuwen, D. (Dick) (m)

Sliedrecht

16

van Oostenbrugge, T. (Teun) (m)

Bruinisse

17

Bosma, E.G. (Ewart) (m)

Rijssen

18

Noeverman, J. (Jan) (m)

Rotterdam

19

Bakker, T. (Tom) (m)

Driesum

20

Donk, R.A.C. (Richard) (m)

Apeldoorn

21

Luteijn, J.J. (Jan) (m)

Werkendam

22

de Haas, M. (Marcel) (m)

Ede Gld

23

Barth, L.G.I. (Leo) (m)

Ouderkerk aan den IJssel

24

Schalk, P. (Peter) (m)

Veenendaal

25

van Heteren, A. (Adri) (m)

Urk

26

Kievit, H. (Henk) (m)

Barneveld

27

Dorst, A.I.G. (Ad) (m)

Kapelle

28

Massink, H.F. (Henk) (m)

Houten

29

de Vries, W. (Wim) (m)

Veenendaal

30

Benschop, J.W. (Jan Willem) (m)

Lopik

Lijst 12 Nieuw Nederland

Nr

Naam

Woonplaats

1

Koers, J.F. (Jan-Frank) (m)

Utrecht

2

Scherp, C.M. (Cora) (v)

Hansweert

3

Fabius, C.H. (Henrick) (m)

’s-Gravenhage

4

Geerdink, I. (Iwanjka) (m)

Amersfoort

5

van Elsen, G.M.J. (Gérard) (m)

Alphen aan den Rijn

6

Labout, H. (Hugo) (m)

Bussum

7

Leltz, A.F.E.M. (Eric) (m)

Ede Gld

8

Baijens, C. (Christel) (v)

Middelburg

9

Reemer, C. (Chiel) (m)

Amsterdam

10

Glorie, A.M. (Arthur) (m)

Alphen aan den Rijn

11

van Hengel, B. (Brigitte) (v)

Woerden

12

Dolleman, P. (Pascal) (m)

Doetinchem

13

Beljaars, P.A.M. (Els) (v)

Alphen aan den Rijn

14

Arents, J. (Jeroen) (m)

Leiden

15

Jansen, W.C. (Wilko) (m)

Zeddam

16

Dolleman, R. (Ronald) (m)

Doetinchem

17

Fokker, H.C. (Henk) (m)

Bussum

18

Janssen, T. (Tamara) (v)

Amersfoort

19

Storm van ’s Gravesande, O.F. (Otto) (m)

Ouderkerk aan de Amstel

20

Bijl, J.H. (Hanneke) (v)

Voorburg

21

Walter, R.H.J. (Ron) (m)

Hoofddorp

22

Huisken, R.G. (Richard) (m)

Enschede

23

Louwen, M. (Marion) (v)

Valkenburg aan de Geul

24

Vredegoor, A.H. (André) (m)

Doetinchem

25

Schmitz, D.J.H. (Danny) (m)

Emmen

26

Sibbel, P.J. (Pauline) (v)

Egmond aan den Hoef

27

Verburg, J.A.C. (Jolanda) (v)

Beusichem

28

de Groot, D. (Dick) (m)

Ermelo

29

Brasem, M. (Martijn) (m)

Cleve (DE)

30

Mellink, J.W. (Jan) (m)

Groningen

31

Koers, J. (Jenny) (v)

Zwolle

Lijst 13 TROTS OP NEDERLAND LIJST RITA VERDONK

Nr

Naam

Woonplaats

1

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Pijnacker

2

van der Putte, A.J.M. (Arthur) (m)

’s-Gravenhage

3

Hoffman, C.J. (Carel) (m)

Amsterdam

4

Koppens, C.W. (Kees) (m)

’s-Gravenhage

5

Uittenbogaard, D.J. (Dirk) (m)

Nieuwerkerk aan den IJssel

6

Martens, R.E. (Roel) (m)

Delft

7

Smits, O.P.S.T.M. (Olof-Jan) (m)

Antwerpen (BE)

8

Liedekerken, J.G.M. (Mark) (m)

Hulsberg

9

Hanekamp, A. (André) (m)

Purmerend

10

Hoekstra, H. (Hanno) (m)

Gemonde

11

Arntz, J.A.M. (Jacques) (m)

Bunde

12

van Hoek, L.M.G. (Luc) (m)

Amsterdam

13

den Dulk-Winder, S.C.G.M. (Suzanne) (v)

Alkmaar

14

Hagen, M.L. (Martin) (m)

Haarlem

15

Jansen, A.A.A. (André) (m)

Uithoorn

16

Bakker, G. (Harry) (m)

Nuth

17

Melchers, R.G.G.M. (Reginald) (m)

Rosmalen

18

Kruijer, F. (Fred) (m)

Amersfoort

19

Bergwerff, J. (Koos) (m)

Schiedam

20

Stulemeijer, H.J.F.X.P. (Hein) (m)

Weesp

21

Bakker, N.D. (Nicole) (v)

Hellevoetsluis

22

Mauritz, A.L. (Dolf) (m)

Leiderdorp

23

Donkers, L.C.M. (Loet) (m)

Voorburg

24

Lancee, S.R.L. (René) (m)

Rijswijk ZH

25

Maslow, A. (Anna) (v)

Deventer

26

Huzemeier, A.P.P. (Paul) (m)

Amstelhoek

27

de Groot, N.H.E.A. (Nathalie) (v)

Eindhoven

28

Lucas, M.S. (Mark) (m)

Heerlen

29

Baldwin, H.D. (Henri) (m)

Lemmer

30

Valkestijn, L.A.W. (Leo) (m)

Hingene (BE)

31

Schuller, A.M.T. (Annemieke) (v)

’s-Gravenhage

Lijst 14 Partij voor Mens en Spirit (MenS)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Manders, L.R. (Lea) (v)

Arnhem

2

van Steenbergen, J.T. (Hans) (m)

Breda

3

van der Heijden, A.P.H. (Anna) (v)

’s-Gravenhage

4

Been, F.M. (Fleur) (v)

Enschede

5

Greuter, R.M.M. (Rob) (m)

Tolkamer

6

Hendriksen, P.J. (Peter) (m)

Drachten

7

Cornelis, W. (Willie) (m)

Doetinchem

8

den Boer, P.H.J. (Peter) (m)

Amstelveen

9

Zeevat, A. (Arend) (m)

Arnhem

10

Wijma, A. (Andries) (m)

Kollum

11

Brockhus, R.M. (Rob) (m)

Huizen

12

Singor-Bleeker, A.C. (Anneke) (v)

Bergen NH

13

Kruger, T.A. (Trix) (v)

Dieren

14

van Beers, A.G.M. (Ton) (m)

Arnhem

15

Claassen, B. (Balder) (m)

Alkmaar

16

van Hoek-Steinz, M. (Meike) (v)

Oostzaan

17

Schoorstra, S.H. (Sipke) (m)

Amsterdam

18

Bosveld, H. (Henk) (m)

Ter Apel

19

van Dekken, M.E.D. (Mariska) (v)

Amsterdam

20

Steinz, M.J. (Martijn) (m)

Oostzaan

21

Meijer, E.W. (Edvard) (m)

Amsterdam

22

Heus, E.J.S. (Edwin) (m)

Almere

23

van den Adel-Vermeeren, C.G.J. (Christel) (v)

Eindhoven

24

Hereijgers, H.J.C. (Richard) (m)

Eindhoven

25

Koenen, V.E. (Vera) (v)

Terheijden

26

Houweling, R. (Ron) (m)

Schiedam

27

Ibrahim, M.H.M. (Mahmoud) (m)

Amsterdam

28

Luysterburg, D.T.J. (Daniël) (m)

Uffelte

29

de Niet, E.M. (Edwin) (m)

Uden

30

Peeters, H.A.P. (Rieky) (v)

Nijmegen

31

Rink, S.A. (Sebastiaan) (m)

’s-Gravenhage

32

Holtslag, M.S. (Martijn) (m)

Diepenheim

33

Timmer, R.A. (Roelof) (m)

Zutphen

34

Theunissen, A.H.M. (Lou) (m)

Amsterdam

35

Scheerder, R.L. (Ron) (m)

Breda

36

Kuiper, T.R.M. (Micha) (m)

Voorst Oude IJsselstreek

37

Wisse, R.V. (Rascha) (v)

Egmond aan den Hoef

38

Deenen, I.M. (Ingmar) (m)

Nijmegen

39

Storms, J.M.J. (Jan) (m)

Amsterdam

40

Stolp, P.J.C. (Hans) (m)

Bilthoven

Lijst 16 Partij één

Nr

Naam

Woonplaats

1

Candan, Y. (Yesim) (v)

Amsterdam

2

Jessurun, J.M. (Joziene) (v)

Bloemendaal

3

Mokoginta, L.R.M. (Layana) (v)

Amsterdam

4

van Heemstra, A.C.M. (Alwine) (v)

Amsterdam

5

Şener, N. (Nafize) (v)

Amsterdam

6

Ruigrok, M.M.F. (Miriam) (v)

Schagen

7

Visscher-Endeveld, E. (Lies) (v)

Etten

8

Zandwijk, C.M. (Meino) (m)

Soest

9

Poortman, H.H. (Huib) (m)

Rotterdam

10

Lanting, M. (Menno) (m)

Arnhem

11

van Kampen, B.Q. (Bart) (m)

Bergen NH

12

Karpes, D. (Dennis) (m)

Vijfhuizen

13

Starren, H.G. (Harry) (m)

Amsterdam

14

Weggeman, M.C.D.P. (Mathieu) (m)

Eindhoven

15

Yerli, N. (Nilgün) (v)

Zandvoort

16

Soetendorp, S.A. (Awraham) (m)

’s-Gravenhage

Lijst 17

Nr

Naam

Woonplaats

1

Feijen, L.L. (Lotte) (v)

Wijchen

2

Wong, W.C. (Wing Che) (v)

Haarlem

3

Rodrigues Pereira, N. (Nachshon) (m)

Amstelveen

4

Groen, M.M. (Marisja) (v)

’s-Gravenhage

5

Arts, S. (Stephen) (m)

Amsterdam

6

Andeweg, M. (Michiel) (m)

Leiden

7

Meijs, M. (Mark) (m)

Tilburg

8

Planjer, Z.P. (Zoey) (v)

Utrecht

9

Dekker, J.G. (Jantien) (v)

Blijham

10

van den Biggelaar, M.E.C. (Mirjam) (v)

Rotterdam

11

Bakker, M. (Marieke) (v)

Amsterdam

12

Bode, J.A. (Jessica) (v)

Ophemert

13

Rasser, E. (Edwin) (m)

Leiderdorp

14

van Gelder, T. (Teun) (m)

Geldrop

15

Pruijn, A.A. (Robbin) (m)

Kerk Avezaath

16

Krens, E.M. (Thijs) (m)

Poeldijk

17

Glim, R. (Ronald) (m)

Leeuwarden

18

Mooijman, E.M.J. (Stella) (v)

Hoorn NH

19

Lotfi, A. (Ali) (m)

Bunschoten-Spakenburg

20

Becker, F.J.J. (Fransie) (m)

Almere

21

Andeweg, S. (Sebastiaan) (m)

Nijmegen

22

Asscher, I.D. (Daniël) (m)

Amsterdam

23

Bakx, A.C. (Annelot) (v)

Oegstgeest

24

van den Bemt, P. (Pelle) (m)

Tilburg

25

Blokker, R.J. (Robert) (m)

Leiden

26

Hulsbos, M.A. (Marjolijn) (v)

Westervoort

27

Hulsegge, G. (Gerben) (m)

Utrecht

28

Lentjes, P. (Pim) (m)

Tilburg

29

Lentjes, T. (Tommie) (m)

Tilburg

30

Otten, K.E. (Kim) (v)

Amsterdam

31

Petter, J.G. (Jocelyn) (v)

Utrecht

32

Sukhraj, N. (Shalinie) (v)

Amsterdam

33

Verburg, R. (Rutger) (m)

Amsterdam

34

de Wit, P. (Patricia) (v)

Nijmegen

Lijst 18 Piratenpartij

Nr

Naam

Woonplaats

1

Allioui, S. (Samir) (m)

Zwolle

2

Jobse, E.A. (Eva) (v)

Zeist

3

Poutsma, R.T. (Ruud) (m)

Oosterbeek

4

Poot, D. (Dirk) (m)

Hoeven

5

Lammertink, A.H. (Arend) (m)

Goor

6

Schwengle, W.G. (Wesley) (m)

Amsterdam

7

Koopmans, B.D. (Bas) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, R.A.A. (Rodger) (m)

Zandvoort

9

Tulp, J.H. (Jorrit) (m)

Utrecht

10

Palic, D. (Danny) (m)

Hilversum

11

de Konink, S.A.M.M. (Stefan) (m)

Leidschendam

12

Halma, A.R. (Arjen) (m)

Arnhem

13

Grasmaijer, B. (Bas) (m)

Hagestein

14

Hontelé, R.E.C.A. (Robbie) (m)

Bergen op Zoom

Lijst 19

Nr

Naam

Woonplaats

1

Laclé, Y.I. (Yvette) (v)

Almere

2

van der Veen, J. (m)

Groningen

3

Heller, L. (v)

Rotterdam

4

van de Beek, M.G. (m)

’t Harde

5

Schuijn, J. (m)

Oldebroek

6

de Bloois, K. (m)

Wageningen

7

van der Meer, L.J. (m)

’s-Gravenhage

8

de Boer-Woord, C.J.I. (v)

Urk

9

de Feijter, J. (m)

Tholen

10

Cicilia, S.O. (m)

Eindhoven

11

Laclé, F.A. (m)

Almere

12

Eersel, C.I. (v)

Amsterdam

13

Vishnudatt, G.E.S. (m)

Amsterdam

Kieskring 6

Nijmegen

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle aan den IJssel

2

Bijleveld-Schouten, A.T.B. (Ank) (v)

Goor

3

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

4

Klink, A. (Ab) (m)

Rotterdam

5

van Bijsterveldt-Vliegenthart, J.M. (Marja) (v)

Schipluiden

6

de Jager, J.C. (Jan Kees) (m)

Rotterdam

7

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

8

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

9

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

10

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

11

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

12

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo Gld

13

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

14

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Laag Zuthem

15

de Vries, J.G. (Jack) (m)

Leiderdorp

16

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

17

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

18

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

19

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

20

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

21

Bruins Slot, H.G.J. (Hanke) (v)

Utrecht

22

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

23

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

24

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

25

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

26

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

27

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

’s-Gravenhage

28

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

29

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Enschede

30

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

31

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

32

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

33

Holtackers, M.P.M. (Michiel) (m)

Arnhem

34

Joldersma, F. (Ciska) (v)

Tilburg

35

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Schalkhaar

36

Verheijen, J.A.G. (Joost) (m)

’s-Gravenhage

37

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

38

van Helvert, M.J.F. (Martijn) (m)

Susteren

39

de Jong, A.E. (Alwin) (m)

Amsterdam

40

Geurts, J.L. (Jaco) (m)

Voorthuizen

41

Amhaouch, M. (Mustafa) (m)

Panningen

42

Strijbis, A.N.J. (Arnoud) (m)

Goirle

43

van der Molen, H. (Harry) (m)

Leeuwarden

44

van Extel-van Katwijk, A.A.H.C.M. (Anke) (v)

Gemert

45

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

46

Vreman-Muijrers, A.M.T. (Anne-Marie) (v)

Ede Gld

47

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

48

Vermue-Vermue, M.M.D. (Marga) (v)

Oudelande

49

Callewaert-de Groot, A. (Arinda) (v)

’s-Gravendeel

50

Noordam-ter Maat, M.M. (Marijn) (v)

’s-Gravenhage

51

van Kuppeveld, F.J.M. (Frank) (m)

Nootdorp

52

Smidt-Beudeker, M.J.M. (Monique) (v)

Dieverbrug

53

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Arnhem

54

Assmann, P.E.M.T. (Patricia) (v)

Nijmegen

55

Deinum, J.F. (Jan Folkert) (m)

Groningen

56

van Lith-Woestenberg, D.P.J. (Daniëlle) (v)

Eersel

57

Vonk-Vedder, J. (Jobke) (v)

Abcoude

58

Offinga, M.W. (Maarten) (m)

Workum

59

Kwast-van Duursen, M.E. (Marja) (v)

Reeuwijk

60

Kramer, J.D. (Jan) (m)

Zuid-Scharwoude

61

Moolenburgh, D.L. (David) (m)

Middelburg

62

Rijssenbeek-van Pijkeren, E. (Elsa) (v)

Voorthuizen

63

Mulders, A.A.W.G. (Guus) (m)

Moergestel

64

de Haas, M.B. (Martijn) (m)

Rotterdam

65

van den Oord, H.C.A.M. (Erik) (m)

Oirschot

66

van de Ven, H.M.W.M. (Erna) (v)

Molenhoek Lb

67

Keijzer, M.C.G. (Mona) (v)

Purmerend

68

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

’s-Gravenhage

69

Cox-Sevenich, M.H. (Marij) (v)

Roermond

70

Netjes, C.J. (Clazinus) (m)

Steenwijk

71

Meulensteen, S.J.J. (Sjoerd) (m)

Arnhem

72

Ketelaars, W.G.J. (Willem) (m)

Rijen

73

Arendsen, R. (Rex) (m)

Putten

74

Kloosterhof, D.Y.S. (Yang Soo) (m)

Appingedam

75

Ruys, P.H. (Peter) (m)

Amsterdam

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)
Gecombineerd met GROENLINKS

Nr

Naam

Woonplaats

1

Cohen, M.J. (Job) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Plasterk, R.H.A. (Ronald) (m)

Bussum

4

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

5

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

6

Klijnsma, J. (Jetta) (v)

’s-Gravenhage

7

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

8

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

9

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

10

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

11

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

12

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

’s-Gravenhage

13

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

14

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

15

Marcouch, A. (Ahmed) (m)

Amsterdam

16

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

’s-Gravenhage

17

Groot, V.A. (Ed) (m)

Amsterdam

18

Dikkers, S.W. (Sjoera) (v)

Haarlem

19

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

’s-Gravenhage

20

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

21

Recourt, J. (Jeroen) (m)

Noord (AW)

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

24

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

25

Çelik, M. (Metin) (m)

Rotterdam

26

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Wergea

27

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

28

Jadnanansing, T.M. (Tanja) (v)

Amsterdam

29

Monasch, J.S. (Jacques) (m)

Sneek

30

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

31

de Lange, J. (Jeroen) (m)

Kampala (UG)

32

Hilkens, M. (Myrthe) (v)

Bennebroek

33

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

34

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

35

Mohandis, M. (Mohamed) (m)

Gouda

36

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen Lb

37

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Nijboer, H. (Henk) (m)

’s-Gravenhage

40

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo Ov

41

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

42

Troost, B.W.M. (Brigitte) (v)

Zierikzee

43

Vos, J.C. (Jan) (m)

Landsmeer

44

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

45

Neerings, W.J. (Wouter) (m)

Rijswijk ZH

46

Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

47

Wiemers, S.M. (Serv) (m)

’s-Gravenhage

48

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

49

Spigt, J.W. (Hans) (m)

Dordrecht

50

van den Berg, M.V.H. (Marije) (v)

Leiden

51

Reuten, M.J.A. (Thijs) (m)

Amsterdam

52

Oonk, B. (Ria) (v)

Culemborg

53

Terphuis, S. (Sander) (m)

’s-Gravenhage

54

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

55

Adriani, A.J. (Hans) (m)

Nieuwegein

56

Ypma, L. (Loes) (v)

Woerden

57

van der Tuuk, A. (Ard) (m)

Schipborg

58

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

59

Helder, M. (Meint) (m)

Amsterdam

60

Tanamal, G.S.I.A. (Grace) (v)

Amersfoort

61

Polstra, I. (Inge) (v)

Amsterdam

62

Akdemir, G. (Gülhan) (v)

Alphen aan den Rijn

63

Vermue, J.G.P. (Joyce) (v)

Schoondijke

64

Hazewinkel, K.A. (Karin) (v)

Groningen

65

Kuitenbrouwer, M.M. (Martientje) (v)

Amsterdam

66

Divendal, M. (Maarten) (m)

Haarlem

67

Drees, J.M. (Marijke) (v)

Groningen

68

Hamming, J. (Jan) (m)

Tilburg

69

d’Ancona, H. (Hedy) (v)

Amsterdam

70

de Waal, L.J. (Lodewijk) (m)

Haarlem

Lijst 3 SP (Socialistische Partij)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Boxmeer

2

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

3

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

4

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

5

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

8

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

9

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

10

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

’s-Gravenhage

11

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

12

Smits, M. (Manja) (v)

’s-Gravenhage

13

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

14

Bashir, F. (Farshad) (m)

Zoetermeer

15

Kooiman, C.J.E. (Nine) (v)

Nieuwegein

16

Janssen, R.A. (Rik) (m)

Wassenaar

17

Heijmans, N.G.L. (Nico) (m)

’s-Hertogenbosch

18

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

19

Hoekstra, A.J. (Arnout) (m)

Vlaardingen

20

van Ruitenburg, J. (Jessica) (v)

Rotterdam

21

van Velzen, K. (Krista) (v)

’s-Gravenhage

22

Meyer, R.P.E. (Ron) (m)

Heerlen

23

Hijink, H.P.M. (Maarten) (m)

Utrecht

24

van Gemert, N.M. (Nicole) (v)

Utrecht

25

van Nispen, M. (Michiel) (m)

Breda

26

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

27

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

28

van der Horst, J.B. (Jos) (m)

Drachten

29

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

30

van der Molen, H. (Hilde) (v)

Haarlem

31

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo Ov

32

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

’s-Gravenhage

33

Iding, J.A.M.E. (Jules) (m)

Oss

34

Alberts-Oosterbaan, R. (Remine) (v)

Amsterdam

35

Coşkun, T.S.J. (Theo) (m)

Rotterdam

36

Wouters-van Broekhoven, A.M. (Tonnie) (v)

Schijndel

37

de Wit-Romans, M.F.A. (Riet) (v)

Heerlen

38

Gerard, B.J.M. (Bernard) (m)

Eindhoven

39

Broekema, J. (Jan) (m)

Assen

40

Mulckhuijse, W.F. (Frans) (m)

Almere

41

Afalah, S. (Saíd) (m)

Rotterdam

42

Brouwer, J. (Jeroen) (m)

Wijk bij Duurstede

43

Lourenssen, W.B.M. (Willy) (m)

Raalte

44

Bouman, J.W. (Willem) (m)

Doesburg

45

Gyömörei-Agelink, I.M. (Ingrid) (v)

’s-Gravenhage

46

van Gammeren, W.H. (Wim) (m)

Amersfoort

47

Visscher, J.A. (Jannie) (v)

Groningen

48

Özeĝul-Özen, S. (Sibel) (v)

Haarlem

49

Vermeulen, P.L. (Bart) (m)

Leiden

50

van Aelst, R. (Lies) (v)

Gorinchem

Lijst 4 VVD

Nr

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

’s-Gravenhage

2

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

3

Teeven, F. (Fred) (m)

Amsterdam

4

Hennis-Plasschaert, J.A. (Jeanine) (v)

Nederhorst den Berg

5

Blok, S.A. (Stef) (m)

’s-Gravenhage

6

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

7

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

10

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

11

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

14

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

15

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

16

van Nieuwenhuizen, C. (Cora) (v)

Oisterwijk

17

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

18

Azmani, M. (Malik) (m)

Stegeren

19

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

20

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

’s-Gravenhage

21

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

22

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

23

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk aan den IJssel

24

Mulder, A. (Anne) (m)

’s-Gravenhage

25

Ziengs, E. (Erik) (m)

Assen

26

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

27

Dijkhoff, K.H.D.M. (Klaas) (m)

Breda

28

Lodders, W.J.H. (Helma) (v)

Zeewolde

29

Lucas-Smeerdijk, A.W. (Anne-Wil) (v)

Bakkeveen

30

Bosman, A. (André) (m)

Wichita Falls, TX (US)

31

Schaart, A.H.M. (Afke) (v)

Wassenaar

32

Leegte, R.W. (René) (m)

Amersfoort

33

Straus, K.C.J. (Karin) (v)

Roermond

34

Taverne, J. (Joost) (m)

Washington, DC (US)

35

Houwers, J. (Johan) (m)

Winterswijk

36

de Liefde, B.C. (Bart) (m)

’s-Gravenhage

37

Huizing, M.E. (Matthijs) (m)

Oegstgeest

38

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

39

Berckmoes-Duindam, Y. (Ybeltje) (v)

Julianadorp

40

Keuper, B. (Bart) (m)

Zeist

41

Dalenoort, A.A. (Alexander) (m)

’s-Gravenhage

42

de Vries, A. (Aukje) (v)

Leeuwarden

43

van Wijngaarden, J. (Jeroen) (m)

Amsterdam

44

van Woensel, P.T. (Pieter) (m)

Leiden

45

Vuijk, R. (Ronald) (m)

Delft

46

Belinfante-van Gelder, M.E. (Monique) (v)

Venlo

47

Aerden, O. (Onno) (m)

Bussum

48

Diepemaat, J.B. (Jeroen) (m)

Enschede

49

Laudy, P.A.J. (Paul) (m)

Leiden

50

Hoekstra-Sikkema, J. (Jeltje) (v)

Langweer

51

Bartelds, J. (Jakob) (m)

Tweede Exloërmond

52

van der Linde, R.E. (Roald) (m)

Rotterdam

53

Haseloop-Amsing, T.H. (Tanja) (v)

Leek

54

de Vlaming, H.D. (Henk) (m)

Axel

55

van der Maat, C.A. (Christophe) (m)

Tilburg

56

de Neef, D. (Daan) (m)

’s-Gravenhage

57

Verwey, J.P.G.M.A. (Johan Pieter) (m)

’s-Gravenhage

58

Roks, B.J.A. (Bernd) (m)

Etten-Leur

59

Ullah, K. (Kamran) (m)

Amsterdam

60

Šormaz, T. (Tatjana) (v)

Capelle aan den IJssel

61

Borst, P.J. (Petra) (v)

Leiden

62

van den Dungen, H.M.J. (Eric) (m)

Waalwijk

63

Paymans, F.A. (Frits) (m)

Nieuwkoop

64

Pieters, J.W. (Jan Willem) (m)

Geleen

65

van Pelt, L.M.N. (Alex) (m)

Steenbergen NB

66

Werger, L.J. (Laura) (v)

Gouda

67

Hoogland, E.N.W. (Erwin) (m)

Almelo

68

Aeijelts Averink, H. (Hans) (m)

Lekkerkerk

69

Verveld, F. (Frank) (m)

Bloemendaal

70

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

71

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

72

Gillis, C.F.M. (Kees) (m)

Vleuten

73

van Santen, H. (Herman) (m)

Gorinchem

Lijst 5 PVV (Partij voor de Vrijheid)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (m)

’s-Gravenhage

2

Agema, M. (v)

’s-Gravenhage

3

Helder, L.M.J.S. (v)

Venlo

4

de Roon, R. (m)

Almere

5

Bosma, M. (m)

Amsterdam

6

Fritsma, S.R. (m)

’s-Gravenhage

7

van Dijck, A.P.C. (m)

Venlo

8

Bontes, L. (m)

Hellevoetsluis

9

Graus, D.J.G. (m)

Heerlen

10

de Mos, R. (m)

’s-Gravenhage

11

Brinkman, H. (m)

Middenbeemster

12

Lucassen, E. (m)

Zandvoort

13

van Vliet, R.A. (m)

Nederweert

14

Driessen, J.H.A. (m)

’s-Gravenhage

15

Gerbrands, K. (v)

’s-Gravenhage

16

van Klaveren, J.J. (m)

Almere

17

Hernandez, M.M. (m)

Kampen

18

Dille, W.R. (v)

’s-Gravenhage

19

de Jong, L.W.E. (m)

Maarssen

20

Beertema, H.J. (m)

Ouderkerk aan den IJssel

21

Sharpe, J.E.J.W. (m)

Singeorgiu de Mures (RO)

22

Kortenoeven, W.R.F. (m)

’s-Gravenhage

23

van Bemmel, J.J.G. (m)

Zoetermeer

24

Elissen, A. (m)

’s-Gravenhage

25

van den Besselaar, I.H.C. (m)

Zoetermeer

26

Zijlstra, A.J. (m)

Ridderkerk

27

Kops, A. (m)

Zoetermeer

28

van Koppen, J.J.C. (m)

Raamsdonksveer

29

Spierings, O.F.H.P.M. (m)

Nijmegen

30

Mulder, E. (m)

Zwolle

31

Maeijer, V. (v)

Capelle aan den IJssel

32

van de Klashorst-Faber, M.H.M. (v)

Hoevelaken

33

Visser, M.T.M. (v)

Almere

34

van den Berg, H.W. (m)

Rotterdam

35

Nunes, M.C. (v)

Vijfhuizen

36

van Haaren, V.H.C.M. (m)

Amsterdam

37

Romeijn, P. (m)

Leiden

38

van de Waal, M. (v)

’s-Gravenhage

39

Eekhuis, R.A. (m)

Almere

40

Dubbelman, R. (m)

Almere

41

van Dijk, A.J.A. (m)

Almere

42

de Graaf, M. (m)

’s-Gravenhage

43

van Doorn, A. (m)

’s-Gravenhage

44

van Delft, L. (m)

Leiderdorp

45

Ludriks, M.S. (m)

Uithoorn

46

van der Helm, J.C. (m)

’s-Gravenhage

47

Madlener, B. (m)

Rockanje

48

van Strien, G.A. (m)

Arcen

Lijst 6 GROENLINKS
Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nr

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

3

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

’s-Gravenhage

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

van Tongeren, L. (Liesbeth) (v)

Amsterdam

7

Klaver, J.F. (Jesse) (m)

’s-Hertogenbosch

8

Braakhuis, B.A.M. (Bruno) (m)

Haarlem

9

El Fassed, A. (Arjen) (m)