Opschorting subsidiëring Subsidieregeling Ministerie van Buitenlandse Zaken 2006 (Azië-faciliteit voor China)

Besluit van de Minister voor Ontwikkelingssamenwerking van 2 februari 2007, nr. DAO-055/07, tot opschorting van subsidiëring op grond van de Subsidieregeling Ministerie van Buitenlandse Zaken 2006 ten behoeve van activiteiten op het gebied van Human Resources Development ten behoeve van China (Azië-faciliteit voor China)

De Minister voor Ontwikkelingssamenwerking,

Gelet op de artikelen 6 en 10 van het Subsidiebesluit van het Ministerie van Buitenlandse Zaken1 en artikel 8.3 van de Subsidieregeling Ministerie van Buitenlandse Zaken 20062 ;

Besluit:

Artikel 1

Tot een door de Minister te bepalen datum zal geen subsidie worden verleend op grond van artikel 8.3 van de Subsidieregeling Ministerie van Buitenlandse Zaken 2006 ten behoeve van activiteiten op het gebied van Human Resources Development ten behoeve van China (Azië-faciliteit voor China)3 .

Artikel 2

Dit besluit treedt in werking met ingang van de tweede dag na de dagtekening van de Staatscourant waarin het geplaatst wordt.

Dit besluit zal in de Staatscourant worden geplaatst.

De Minister voor Ontwikkelingssamenwerking,
namens deze:
de plv. Directeur-Generaal Internationale Samenwerking, R.G. de Vos.

Toelichting

De wijze waarop de besluitvorming op subsidieaanvragen in het kader van de Azië-faciliteit voor China verloopt, wordt heroverwogen. Om alle subsidieaanvragen met inachtneming van dezelfde procedure te kunnen beoordelen is het nodig om de toepassing van de Azië-faciliteit voor China op te schorten totdat de uitkomsten van die heroverweging beschikbaar en verwerkt zijn.

De Minister voor Ontwikkelingssamenwerking

namens deze:

de plv. Directeur-Generaal Internationale Samenwerking,

R.G. de Vos

  • 1

    Stb. 2005, 137.

  • 2

    Stcrt 2005, 251.

  • 3

    Stcrt 2006, 29; 2007, 2.

Naar boven