Staatscourant van het Koninkrijk der Nederlanden

Datum publicatieOrganisatieJaargang en nummerRubriekDatum ondertekening
Centraal Stembureau's (cluster)Staatscourant 2006, 207 pagina 18Centraal Stembureau

Kandidatenlijsten verkiezing leden Tweede Kamer der Staten-Generaal

De voorzitter van het centraal stembureau voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal;

Gelet op artikel I 17 van de Kieswet;

Maakt bekend dat voor de op 22 november 2006 te houden verkiezing in de kieskringen zijn ingeleverd de volgende geldige lijsten van kandidaten:

Kieskring 1

Groningen

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

Hakvoort, B.J. (Bert-Jan) (m)

Eelde

53

Wigchering-van Delden, T.H. (Tineke) (v)

Borgercompagnie

54

Broekman-Veltman, A.A. (Anneke) (v)

Enschede

55

de Heer, R.E. (René) (m)

Zwolle

56

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Bashir, F. (Farshad) (m)

Leeuwarden

26

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

27

Baron, F. (Frans) (m)

Drachten

28

Smits, M. (Manja) (v)

Groningen

29

Moinat, W.L.H. (Wim) (m)

Zwartemeer

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

27

Sieswerda, J.J. (Johan) (m)

Bakkeveen

28

Zelle, J.J. (Jan) (m)

Zwolle

29

Bronner, T.M. (Thirza) (v)

Amsterdam

30

de Vries, J.D. (Doede) (m)

Groningen

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G.

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P. V

eenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I.

Ouderkerk a/d IJssel

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

2

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

Drijgers, M.H. (Marleen) (v)

Vlissingen

11

Stoop, L.A.M. (Bert) (m)

Groningen

12

Cruiming, J.P. (Jan Peter) (m)

Zuidhorn

13

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

14

Hollander, B. (Bert) (m)

Oldeberkoop

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

Bierenbroodspot, G. (Gerti) (v)

Amsterdam

20

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

21

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

22

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

23

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

24

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

25

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

26

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

27

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

28

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

29

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

30

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 14

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Poortman, H.H. (Huib)

Rotterdam

2

Freriks, P.J.M. (Paul)

Zevenaar

3

Visscher-Endeveld, E. (Lies)

Etten

4

van Aken, J.N.H. (Jan)

Amsterdam

5

Wortmann, E.J.S.A. (Edgar)

Hoogvliet

6

van Rooij, A.M.L. (Ad)

Sint-Oedenrode

7

Tromp, T.C.H. (Theo)

Lelystad

8

van der Beek, R.J.E.J. (Ronald)

Elsloo (L)

9

Kuiper, T.R.M. (Micha)

Utrecht

10

Dessing, M.P.W.M. (Martin)

Laren (NH)

11

Brockhus, R.M. (Rob)

Huizen

12

Haije, A.F. (Arno)

Bussum

13

Fleeré, A.A.T. (André)

Purmerend

14

Parmentier, J.A. (Jan)

Hengelo (O)

15

Sweers, W.A. (Wim)

Velp (Gld)

16

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

17

Verlinden, R.A. (Robert)

Rotterdam

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

Beijlsmit, L.E. (Linda) (v)

‘s-Gravenhage

3

Harrems, C.D. (Carolien) (v)

Amstelveen

4

Heck, J.P. (John) (m)

Leidschendam

5

Sprenger, J.J.L. (Jochem) (m)

Utrecht

6

Daale, H.H. (Hans) (m)

Amsterdam

7

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

8

Zeldenrust, R.D. (Reinier) (m)

Utrecht

9

van de Camp, F.N.B. (Frans) (m)

Nuenen

10

Harpenau, A. (Patty) (v)

Diemen

11

Endtz, J.A. (Antoine) (m)

Diemen

12

Beyer, N.H.H. (Hans) (m)

Heemstede

13

Luijten, P.J.M. (Peter) (m)

Tilburg

Lijst 18 VERENIGDE SENIOREN PARTIJ

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Troost, H.J. (Herman) (m)

Nieuwegein

2

Vonk, C.M.J.O. (Corrie) (v)

Zeewolde

3

Veugen, P.J.G.J (Piet) (m)

Sittard

4

Wouters, M.H.J.M. (Mechteld) (v)

Heerlen

5

Wijbers, U.I. (Ulrich) (m)

Dordrecht

6

Spanjerberg, E. (Ed) (m)

Ter Apel

7

Broers-Meyer, R.A. (Anka) (v)

Eindhoven

8

Koehorst, J. (Jack) (m)

Nieuwegein

9

Blankenstein, C. (Cees) (m)

Nieuwegein

10

Zwahlen, E.H. (Eric) (m)

‘s-Gravenhage

11

Pot, C. (Cor) (m)

Almere

12

Braat, A.C.L. (Anton) (m)

Almere

13

Moonen, J.T. (Joop) (m)

Middelburg

14

Meyer, R.A. (Ron) (m)

Nieuwegein

15

Le Hane, F.M.J.J.H. (Floor) (m)

Eindhoven

16

Bruijstens, P.J. (Piet) (m)

Hippolytushoef

17

Broers, L.D.S.P. (Selene) (v)

Nieuwegein

18

Tempelman, J.A. (Hans) (m)

Apeldoorn

19

Spithoven, W.T. (Wim) (m)

Breukelen

20

de Wolf, J. (Ann) (v)

Nieuwegein

21

de Bruin, C.J.R. (Lieke) (v)

Nieuwegein

22

van Zandbergen, A. (Ton) (m)

Nieuwegein

23

Rensen, J.K.M. (Jan) (m)

Nieuwegein

24

Schoenmakers, P.A. (Nell) (v)

Tilburg

25

Creijghton, J. (Jac) (m)

Tilburg

26

van den Acker, M.J. (Theo) (m)

Uitgeest

27

Inslegers, J.A.W. (Jo) (m)

Rhenen

Lijst 19 Ad Bos Collectief

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, A.M. (Ad) (m)

Limmen

2

Boer, J.C. (Hans) (m)

Reeuwijk

3

Jonkers, L.A. (Leonard) (m)

Hoeven

4

Menger, M.K. (Marco) (m)

Amersfoort

5

Miete, J. (Jasmijn) (v)

Purmerend

6

Bakker jr., H.H.G. (Henk) (m)

Amsterdam

7

Salama, F.S. (Fatima) (v)

Amersfoort

8

van der Veen, G.C. (Ger) (m)

Amsterdam

9

Vervloet, W. (Wil) (m)

Ridderkerk

10

Landers, J. (Koos) (m)

Rotterdam

   

Kieskring 2

Leeuwarden

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

Hakvoort, B.J. (Bert-Jan) (m)

Eelde

53

Wigchering-van Delden, T.H. (Tineke) (v)

Borgercompagnie

54

Broekman-Veltman, A.A. (Anneke) (v)

Enschede

55

de Heer, R.E. (René) (m)

Zwolle

56

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Bashir, F. (Farshad) (m)

Leeuwarden

26

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

27

Baron, F. (Frans) (m)

Drachten

28

Smits, M. (Manja) (v)

Groningen

29

Moinat, W.L.H. (Wim) (m)

Zwartemeer

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

27

Sieswerda, J.J. (Johan) (m)

Bakkeveen

28

Zelle, J.J. (Jan) (m)

Zwolle

29

de Vries, J.D. (Doede) (m)

Groningen

30

Polomski, J. (Jolanta) (v)

Zeist

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G.

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P.

Veenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I.

Ouderkerk a/d IJssel

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

2

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

Westerhof, D. (Dafne) (v)

Amsterdam

11

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

12

Nicolai, M.A. (Menno) (m)

Hoornsterzwaag

13

Hollander, B. (Bert) (m)

Oldeberkoop

14

Stoop, L.A.M. (Bert) (m)

Groningen

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

20

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

21

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

22

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

23

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

24

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

25

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

26

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

27

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

28

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

29

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 14

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Poortman, H.H. (Huib)

Rotterdam

2

Freriks, P.J.M. (Paul)

Zevenaar

3

Visscher-Endeveld, E. (Lies)

Etten

4

van Aken, J.N.H. (Jan)

Amsterdam

5

Wortmann, E.J.S.A. (Edgar)

Hoogvliet

6

van Rooij, A.M.L. (Ad)

Sint-Oedenrode

7

Tromp, T.C.H. (Theo)

Lelystad

8

van der Beek, R.J.E.J. (Ronald)

Elsloo (L)

9

Kuiper, T.R.M. (Micha)

Utrecht

10

Dessing, M.P.W.M. (Martin)

Laren (NH)

11

Brockhus, R.M. (Rob)

Huizen

12

Haije, A.F. (Arno)

Bussum

13

Fleeré, A.A.T. (André)

Purmerend

14

Parmentier, J.A. (Jan)

Hengelo (O)

15

Sweers, W.A. (Wim)

Velp (Gld)

16

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

17

Verlinden, R.A. (Robert)

Rotterdam

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Lijst 18 VERENIGDE SENIOREN PARTIJ

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Troost, H.J. (Herman) (m)

Nieuwegein

2

Vonk, C.M.J.O. (Corrie) (v)

Zeewolde

3

Veugen, P.J.G.J (Piet) (m)

Sittard

4

Wouters, M.H.J.M. (Mechteld) (v)

Heerlen

5

Wijbers, U.I. (Ulrich) (m)

Dordrecht

6

Spanjerberg, E. (Ed) (m)

Ter Apel

7

Broers-Meyer, R.A. (Anka) (v)

Eindhoven

8

Koehorst, J. (Jack) (m)

Nieuwegein

9

Blankenstein, C. (Cees) (m)

Nieuwegein

10

Zwahlen, E.H. (Eric) (m)

‘s-Gravenhage

11

Pot, C. (Cor) (m)

Almere

12

Braat, A.C.L. (Anton) (m)

Almere

13

Moonen, J.T. (Joop) (m)

Middelburg

14

Meyer, R.A. (Ron) (m)

Nieuwegein

15

Le Hane, F.M.J.J.H. (Floor) (m)

Eindhoven

16

Bruijstens, P.J. (Piet) (m)

Hippolytushoef

17

Broers, L.D.S.P. (Selene) (v)

Nieuwegein

18

Tempelman, J.A. (Hans) (m)

Apeldoorn

19

Spithoven, W.T. (Wim) (m)

Breukelen

20

de Wolf, J. (Ann) (v)

Nieuwegein

21

de Bruin, C.J.R. (Lieke) (v)

Nieuwegein

22

van Zandbergen, A. (Ton) (m)

Nieuwegein

23

Rensen, J.K.M. (Jan) (m)

Nieuwegein

24

Schoenmakers, P.A. (Nell) (v)

Tilburg

25

Creijghton, J. (Jac) (m)

Tilburg

26

van den Acker, M.J. (Theo) (m)

Uitgeest

27

Inslegers, J.A.W. (Jo) (m)

Rhenen

Lijst 19 Ad Bos Collectief

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, A.M. (Ad) (m)

Limmen

2

Boer, J.C. (Hans) (m)

Reeuwijk

3

Jonkers, L.A. (Leonard) (m)

Hoeven

4

Menger, M.K. (Marco) (m)

Amersfoort

5

Miete, J. (Jasmijn) (v)

Purmerend

6

Bakker jr., H.H.G. (Henk) (m)

Amsterdam

7

Salama, F.S. (Fatima) (v)

Amersfoort

8

van der Veen, G.C. (Ger) (m)

Amsterdam

9

Vervloet, W. (Wil) (m)

Ridderkerk

10

Landers, J. (Koos) (m)

Rotterdam

Lijst 20 Groen Vrij Internet Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bruining, W.E. (Wernard)

Tiel

2

Bouwkamp, S.S. (Simon)

Groningen

3

Beijer, R.J.L. (Ruud)

Almere

4

Weber, J.J. (Joop)

Lelystad

5

Hendriks, C.T.C.M. (Cees)

Dronten

6

Vinkenoog, S. (Simon)

Amsterdam

Kieskring 3

Assen

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

Hakvoort, B.J. (Bert-Jan) (m)

Eelde

53

Wigchering-van Delden, T.H. (Tineke) (v)

Borgercompagnie

54

Broekman-Veltman, A.A. (Anneke) (v)

Enschede

55

de Heer, R.E. (René) (m)

Zwolle

56

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Bashir, F. (Farshad) (m)

Leeuwarden

26

Hemmes, H. (Hennie) (m)

Oude Pekela

27

Baron, F. (Frans) (m)

Drachten

28

Smits, M. (Manja) (v)

Groningen

29

Moinat, W.L.H. (Wim) (m)

Zwartemeer

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

27

Sieswerda, J.J. (Johan) (m)

Bakkeveen

28

Zelle, J.J. (Jan) (m)

Zwolle

29

de Vries, J.D. (Doede) (m)

Groningen

30

Span, H.L.M. (Harry) (m)

Asten

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P.

Veenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I.

Ouderkerk a/d IJssel

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

2

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

van Wingerde, E.G.J.C. (Eric) (m)

Gieten

11

Lindenbergh, J. (Jacob) (m)

Eexterzandvoort

12

Hollander, B. (Bert) (m)

Oldeberkoop

13

Stoop, L.A.M. (Bert) (m)

Groningen

14

van Gelder, A.M.E. (Annemarie) (v)

Makkinga

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

Bierenbroodspot, G. (Gerti) (v)

Amsterdam

20

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

21

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

22

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

23

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

24

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

25

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

26

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

27

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

28

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

29

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

30

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 14

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Poortman, H.H. (Huib)

Rotterdam

2

Freriks, P.J.M. (Paul)

Zevenaar

3

Visscher-Endeveld, E. (Lies)

Etten

4

van Aken, J.N.H. (Jan)

Amsterdam

5

Wortmann, E.J.S.A. (Edgar)

Hoogvliet

6

van Rooij, A.M.L. (Ad)

Sint-Oedenrode

7

Tromp, T.C.H. (Theo)

Lelystad

8

van der Beek, R.J.E.J. (Ronald)

Elsloo (L)

9

Kuiper, T.R.M. (Micha)

Utrecht

10

Dessing, M.P.W.M. (Martin)

Laren (NH)

11

Brockhus, R.M. (Rob)

Huizen

12

Haije, A.F. (Arno)

Bussum

13

Fleeré, A.A.T. (André)

Purmerend

14

Parmentier, J.A. (Jan)

Hengelo (O)

15

Sweers, W.A. (Wim)

Velp (Gld)

16

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

17

Verlinden, R.A. (Robert)

Rotterdam

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

Beijlsmit, L.E. (Linda) (v)

‘s-Gravenhage

3

Harrems, C.D. (Carolien) (v)

Amstelveen

4

Heck, J.P. (John) (m)

Leidschendam

5

Sprenger, J.J.L. (Jochem) (m)

Utrecht

6

Daale, H.H. (Hans) (m)

Amsterdam

7

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

8

Zeldenrust, R.D. (Reinier) (m)

Utrecht

9

van de Camp, F.N.B. (Frans) (m)

Nuenen

10

Harpenau, A. (Patty) (v)

Diemen

11

Endtz, J.A. (Antoine) (m)

Diemen

12

Beyer, N.H.H. (Hans) (m)

Heemstede

13

Luijten, P.J.M. (Peter) (m)

Tilburg

14

Bax, T.A.C. (Theo) (m)

Mierlo

Kieskring 4

Zwolle

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

Hakvoort, B.J. (Bert-Jan) (m)

Eelde

53

Wigchering-van Delden, T.H. (Tineke) (v)

Borgercompagnie

54

Broekman-Veltman, A.A. (Anneke) (v)

Enschede

55

de Heer, R.E. (René) (m)

Zwolle

56

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Brader, H. (Rikus) (m)

Dieren

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo (O)

27

van Hooft, J.A.C. (Hans) (m)

Nijmegen

28

Yildirim, D. (Düzgün) (m)

Zwolle

29

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Bodewes, D.J. (Duco) (m)

Nijmegen

27

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

28

Sieswerda, J.J. (Johan) (m)

Bakkeveen

29

Zelle, J.J. (Jan) (m)

Zwolle

30

de Vries, J.D. (Doede) (m)

Groningen

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G.

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P.

Veenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I. Ouderkerk a/d IJssel

 

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

2

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

Drijgers, M.H. (Marleen) (v)

Vlissingen

11

de Jonge, J. (Joop) (m)

Eck en Wiel

12

Saaman, D.M. (Diana) (v)

Wehl

13

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

14

Neijenhuijs, L. (Leo) (m)

Baak

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

20

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

21

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

22

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

23

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

24

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

25

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

26

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

27

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

28

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

29

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Verboom, R.P. (Rob) (m)

Rijswijk (ZH)

2

van Wingerden, J. (Joop) (m)

Berkel-Enschot

3

de Grooth, H.M. (Manfred) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Meijer, M.J. (Maarten) (m)

Haarlem

5

Wilson, J.A. (Johan) (m)

Zoetermeer

6

Wilson, J.H. (John) (m)

Zoetermeer

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

Beijlsmit, L.E. (Linda) (v)

‘s-Gravenhage

3

Harrems, C.D. (Carolien) (v)

Amstelveen

4

Heck, J.P. (John) (m)

Leidschendam

5

Sprenger, J.J.L. (Jochem) (m)

Utrecht

6

Daale, H.H. (Hans) (m)

Amsterdam

7

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

8

Zeldenrust, R.D. (Reinier) (m)

Utrecht

9

van de Camp, F.N.B. (Frans) (m)

Nuenen

10

Harpenau, A. (Patty) (v)

Diemen

11

Endtz, J.A. (Antoine) (m)

Diemen

12

Beyer, N.H.H. (Hans) (m)

Heemstede

13

Luijten, P.J.M. (Peter) (m)

Tilburg

14

Bax, T.A.C. (Theo) (m)

Mierlo

Lijst 18 VERENIGDE SENIOREN PARTIJ

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Troost, H.J. (Herman) (m)

Nieuwegein

2

Vonk, C.M.J.O. (Corrie) (v)

Zeewolde

3

Veugen, P.J.G.J (Piet) (m)

Sittard

4

Wouters, M.H.J.M. (Mechteld) (v)

Heerlen

5

Wijbers, U.I. (Ulrich) (m)

Dordrecht

6

Spanjerberg, E. (Ed) (m)

Ter Apel

7

Broers-Meyer, R.A. (Anka) (v)

Eindhoven

8

Koehorst, J. (Jack) (m)

Nieuwegein

9

Blankenstein, C. (Cees) (m)

Nieuwegein

10

Zwahlen, E.H. (Eric) (m)

‘s-Gravenhage

11

Pot, C. (Cor) (m)

Almere

12

Braat, A.C.L. (Anton) (m)

Almere

13

Moonen, J.T. (Joop) (m)

Middelburg

14

Meyer, R.A. (Ron) (m)

Nieuwegein

15

Le Hane, F.M.J.J.H. (Floor) (m)

Eindhoven

16

Bruijstens, P.J. (Piet) (m)

Hippolytushoef

17

Broers, L.D.S.P. (Selene) (v)

Nieuwegein

18

Tempelman, J.A. (Hans) (m)

Apeldoorn

19

Spithoven, W.T. (Wim) (m)

Breukelen

20

de Wolf, J. (Ann) (v)

Nieuwegein

21

de Bruin, C.J.R. (Lieke) (v)

Nieuwegein

22

van Zandbergen, A. (Ton) (m)

Nieuwegein

23

Rensen, J.K.M. (Jan) (m)

Nieuwegein

24

Schoenmakers, P.A. (Nell) (v)

Tilburg

25

Creijghton, J. (Jac) (m)

Tilburg

26

van den Acker, M.J. (Theo) (m)

Uitgeest

27

Inslegers, J.A.W. (Jo)

Rhenen

Lijst 19 Ad Bos Collectief

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, A.M. (Ad) (m)

Limmen

2

Boer, J.C. (Hans) (m)

Reeuwijk

3

Jonkers, L.A. (Leonard) (m)

Hoeven

4

Salama, F.S. (Fatima) (v)

Amersfoort

5

Miete, J. (Jasmijn) (v)

Purmerend

6

Bakker jr., H.H.G. (Henk) (m)

Amsterdam

7

Menger, M.K. (Marco) (m)

Amersfoort

8

van der Veen, G.C. (Ger) (m)

Amsterdam

9

Vervloet, W. (Wil) (m)

Ridderkerk

10

Landers, J. (Koos) (m)

Rotterdam

Lijst 20 Groen Vrij Internet Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bruining, W.E. (Wernard)

Tiel

2

Bouwkamp, S.S. (Simon)

Groningen

3

Beijer, R.J.L. (Ruud)

Almere

4

Weber, J.J. (Joop)

Lelystad

5

Hendriks, C.T.C.M. (Cees)

Dronten

6

Vinkenoog, S. (Simon)

Amsterdam

Kieskring 5

Lelystad

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

Hakvoort, B.J. (Bert-Jan) (m)

Eelde

53

Wigchering-van Delden, T.H. (Tineke) (v)

Borgercompagnie

54

Broekman-Veltman, A.A. (Anneke) (v)

Enschede

55

de Heer, R.E. (René) (m)

Zwolle

56

de Boer, B.G. (Betty) (v)

Groningen

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Voogdt, J.A. (Jan) (m)

Zeist

26

van Gammeren, W.H. (Wim) (m)

Amersfoort

27

van Vlaanderen, P. (Paulien) (v)

Biddinghuizen

28

Demirbilek, N. (Nuh) (m)

Almere

29

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

27

Sieswerda, J.J. (Johan) (m)

Bakkeveen

28

Zelle, J.J. (Jan) (m)

Zwolle

29

Bijl, J.L.W. (John) (m)

Rotterdam

30

Polomski, J. (Jolanta) (v)

Zeist

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G.

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P.

Veenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I.

Ouderkerk a/d IJssel

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

2

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

Drijgers, M.H. (Marleen) (v)

Vlissingen

11

Westerhof, D. (Dafne) (v)

Amsterdam

12

Bodewitz, W.A. (Wanda) (v)

Vleuten

13

de Jonge, J. (Joop) (m)

Eck en Wiel

14

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

Bierenbroodspot, G. (Gerti) (v)

Amsterdam

20

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

21

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

22

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

23

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

24

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

25

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

26

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

27

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

28

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

29

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

30

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 14

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Poortman, H.H. (Huib)

Rotterdam

2

Freriks, P.J.M. (Paul)

Zevenaar

3

Visscher-Endeveld, E. (Lies)

Etten

4

van Aken, J.N.H. (Jan)

Amsterdam

5

Wortmann, E.J.S.A. (Edgar)

Hoogvliet

6

van Rooij, A.M.L. (Ad)

Sint-Oedenrode

7

Tromp, T.C.H. (Theo)

Lelystad

8

van der Beek, R.J.E.J. (Ronald)

Elsloo (L)

9

Kuiper, T.R.M. (Micha)

Utrecht

10

Dessing, M.P.W.M. (Martin)

Laren (NH)

11

Brockhus, R.M. (Rob)

Huizen

12

Haije, A.F. (Arno)

Bussum

13

Fleeré, A.A.T. (André)

Purmerend

14

Parmentier, J.A. (Jan)

Hengelo (O)

15

Sweers, W.A. (Wim)

Velp (Gld)

16

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

17

Verlinden, R.A. (Robert)

Rotterdam

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Verboom, R.P. (Rob) (m)

Rijswijk (ZH)

2

van Wingerden, J. (Joop) (m)

Berkel-Enschot

3

de Grooth, H.M. (Manfred) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Meijer, M.J. (Maarten) (m)

Haarlem

5

Wilson, J.A. (Johan) (m)

Zoetermeer

6

Wilson, J.H. (John) (m)

Zoetermeer

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

Beijlsmit, L.E. (Linda) (v)

‘s-Gravenhage

3

Harrems, C.D. (Carolien) (v)

Amstelveen

4

Heck, J.P. (John) (m)

Leidschendam

5

Sprenger, J.J.L. (Jochem) (m)

Utrecht

6

Daale, H.H. (Hans) (m)

Amsterdam

7

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

8

Zeldenrust, R.D. (Reinier) (m)

Utrecht

9

van de Camp, F.N.B. (Frans) (m)

Nuenen

10

Harpenau, A. (Patty) (v)

Diemen

11

Endtz, J.A. (Antoine) (m)

Diemen

12

Beyer, N.H.H. (Hans) (m)

Heemstede

13

Luijten, P.J.M. (Peter) (m)

Tilburg

14

Bax, T.A.C. (Theo) (m)

Mierlo

Lijst 18 VERENIGDE SENIOREN PARTIJ

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Troost, H.J. (Herman) (m)

Nieuwegein

2

Vonk, C.M.J.O. (Corrie) (v)

Zeewolde

3

Veugen, P.J.G.J (Piet) (m)

Sittard

4

Wouters, M.H.J.M. (Mechteld) (v)

Heerlen

5

Wijbers, U.I. (Ulrich) (m)

Dordrecht

6

Spanjerberg, E. (Ed) (m)

Ter Apel

7

Broers-Meyer, R.A. (Anka) (v)

Eindhoven

8

Koehorst, J. (Jack) (m)

Nieuwegein

9

Blankenstein, C. (Cees) (m)

Nieuwegein

10

Zwahlen, E.H. (Eric) (m)

‘s-Gravenhage

11

Pot, C. (Cor) (m)

Almere

12

Braat, A.C.L. (Anton) (m)

Almere

13

Moonen, J.T. (Joop) (m)

Middelburg

14

Meyer, R.A. (Ron) (m)

Nieuwegein

15

Le Hane, F.M.J.J.H. (Floor) (m)

Eindhoven

16

Bruijstens, P.J. (Piet) (m)

Hippolytushoef

17

Broers, L.D.S.P. (Selene) (v)

Nieuwegein

18

Tempelman, J.A. (Hans) (m)

Apeldoorn

19

Spithoven, W.T. (Wim) (m)

Breukelen

20

de Wolf, J. (Ann) (v)

Nieuwegein

21

de Bruin, C.J.R. (Lieke) (v)

Nieuwegein

22

van Zandbergen, A. (Ton) (m)

Nieuwegein

23

Rensen, J.K.M. (Jan) (m)

Nieuwegein

24

Schoenmakers, P.A. (Nell) (v)

Tilburg

25

Creijghton, J. (Jac) (m)

Tilburg

26

van den Acker, M.J. (Theo) (m)

Uitgeest

27

Inslegers, J.A.W. (Jo)

Rhenen

Lijst 19 Ad Bos Collectief

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, A.M. (Ad) (m)

Limmen

2

Boer, J.C. (Hans) (m)

Reeuwijk

3

Jonkers, L.A. (Leonard) (m)

Hoeven

4

Bakker jr., H.H.G. (Henk) (m)

Amsterdam

5

Miete, J. (Jasmijn) (v)

Purmerend

6

Menger, M.K. (Marco) (m)

Amersfoort

7

Salama, F.S. (Fatima) (v)

Amersfoort

8

van der Veen, G.C. (Ger) (m)

Amsterdam

9

Vervloet, W. (Wil) (m)

Ridderkerk

10

Landers, J. (Koos) (m)

Rotterdam

Lijst 20 Groen Vrij Internet Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bruining, W.E. (Wernard)

Tiel

2

Bouwkamp, S.S. (Simon) G

roningen

3

Beijer, R.J.L. (Ruud)

Almere

4

Weber, J.J. (Joop)

Lelystad

5

Hendriks, C.T.C.M. (Cees)

Dronten

6

Vinkenoog, S. (Simon)

Amsterdam

Kieskring 6

Nijmegen

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

van Heeswijk, H.G.J. (Lonneke) (v)

Tilburg

53

van Pelt, L.M.N. (Alex) (m)

Steenbergen

54

Schlösser, J.C.J. (Hans) (m)

Oss

55

de Goeij, A.L. (Alexander) (m)

Tilburg

56

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Brader, H. (Rikus) (m)

Dieren

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo (O)

27

van Hooft, J.A.C. (Hans) (m)

Nijmegen

28

Yildirim, D. (Düzgün) (m)

Zwolle

29

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Wessels, P.H.B. (Paul) (m)

Gennep

27

Bodewes, D.J. (Duco) (m)

Nijmegen

28

de Vries, B.R. (Berend) (m)

Tilburg

29

van der Ploeg, P. (Pieter) (m)

Den Dolder

30

Ayoubi, M.N. (Marom) (v)

Gemonde

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G.

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P.

Veenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I.

Ouderkerk a/d IJssel

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

2

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

de Jonge, J. (Joop) (m)

Eck en Wiel

11

Drijgers, M.H. (Marleen) (v)

Vlissingen

12

Saaman, D.M. (Diana) (v)

Wehl

13

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

14

Neijenhuijs, L. (Leo) (m)

Baak

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

Bierenbroodspot, G. (Gerti) (v)

Amsterdam

20

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

21

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

22

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

23

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

24

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

25

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

26

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

27

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

28

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

29

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

30

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 14

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Poortman, H.H. (Huib)

Rotterdam

2

Freriks, P.J.M. (Paul)

Zevenaar

3

Visscher-Endeveld, E. (Lies)

Etten

4

van Aken, J.N.H. (Jan)

Amsterdam

5

Wortmann, E.J.S.A. (Edgar)

Hoogvliet

6

van Rooij, A.M.L. (Ad)

Sint-Oedenrode

7

Tromp, T.C.H. (Theo)

Lelystad

8

van der Beek, R.J.E.J. (Ronald)

Elsloo (L)

9

Kuiper, T.R.M. (Micha)

Utrecht

10

Dessing, M.P.W.M. (Martin)

Laren (NH)

11

Brockhus, R.M. (Rob)

Huizen

12

Haije, A.F. (Arno)

Bussum

13

Fleeré, A.A.T. (André)

Purmerend

14

Parmentier, J.A. (Jan)

Hengelo (O)

15

Sweers, W.A. (Wim)

Velp (Gld)

16

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

17

Verlinden, R.A. (Robert)

Rotterdam

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Verboom, R.P. (Rob) (m)

Rijswijk (ZH)

2

van Wingerden, J. (Joop) (m)

Berkel-Enschot

3

de Grooth, H.M. (Manfred) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Meijer, M.J. (Maarten) (m)

Haarlem

5

Wilson, J.A. (Johan) (m)

Zoetermeer

6

Wilson, J.H. (John) (m)

Zoetermeer

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

Beijlsmit, L.E. (Linda) (v)

‘s-Gravenhage

3

Harrems, C.D. (Carolien) (v)

Amstelveen

4

Heck, J.P. (John) (m)

Leidschendam

5

Sprenger, J.J.L. (Jochem) (m)

Utrecht

6

Daale, H.H. (Hans) (m)

Amsterdam

7

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

8

Zeldenrust, R.D. (Reinier) (m)

Utrecht

9

van de Camp, F.N.B. (Frans) (m)

Nuenen

10

Harpenau, A. (Patty) (v)

Diemen

11

Endtz, J.A. (Antoine) (m)

Diemen

12

Beyer, N.H.H. (Hans) (m)

Heemstede

13

Luijten, P.J.M. (Peter) (m)

Tilburg

14

Bax, T.A.C. (Theo) (m)

Mierlo

Lijst 18 VERENIGDE SENIOREN PARTIJ

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Troost, H.J. (Herman) (m)

Nieuwegein

2

Vonk, C.M.J.O. (Corrie) (v)

Zeewolde

3

Veugen, P.J.G.J (Piet) (m)

Sittard

4

Wouters, M.H.J.M. (Mechteld) (v)

Heerlen

5

Wijbers, U.I. (Ulrich) (m)

Dordrecht

6

Spanjerberg, E. (Ed) (m)

Ter Apel

7

Broers-Meyer, R.A. (Anka) (v)

Eindhoven

8

Koehorst, J. (Jack) (m)

Nieuwegein

9

Blankenstein, C. (Cees) (m)

Nieuwegein

10

Zwahlen, E.H. (Eric) (m)

‘s-Gravenhage

11

Pot, C. (Cor) (m)

Almere

12

Braat, A.C.L. (Anton) (m)

Almere

13

Moonen, J.T. (Joop) (m)

Middelburg

14

Meyer, R.A. (Ron) (m)

Nieuwegein

15

Le Hane, F.M.J.J.H. (Floor) (m)

Eindhoven

16

Bruijstens, P.J. (Piet) (m)

Hippolytushoef

17

Broers, L.D.S.P. (Selene) (v)

Nieuwegein

18

Tempelman, J.A. (Hans) (m)

Apeldoorn

19

Spithoven, W.T. (Wim) (m)

Breukelen

20

de Wolf, J. (Ann) (v)

Nieuwegein

21

de Bruin, C.J.R. (Lieke) (v)

Nieuwegein

22

van Zandbergen, A. (Ton) (m)

Nieuwegein

23

Rensen, J.K.M. (Jan) (m)

Nieuwegein

24

Schoenmakers, P.A. (Nell) (v)

Tilburg

25

Creijghton, J. (Jac) (m)

Tilburg

26

van den Acker, M.J. (Theo) (m)

Uitgeest

27

Inslegers, J.A.W. (Jo) (m)

Rhenen

Lijst 19 Ad Bos Collectief

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, A.M. (Ad) (m)

Limmen

2

Boer, J.C. (Hans) (m)

Reeuwijk

3

Jonkers, L.A. (Leonard) (m)

Hoeven

4

Bakker jr., H.H.G. (Henk) (m)

Amsterdam

5

Miete, J. (Jasmijn) (v)

Purmerend

6

Menger, M.K. (Marco) (m)

Amersfoort

7

Salama, F.S. (Fatima) (v)

Amersfoort

8

van der Veen, G.C. (Ger) (m)

Amsterdam

9

Vervloet, W. (Wil) (m)

Ridderkerk

10

Landers, J. (Koos) (m)

Rotterdam

Kieskring 7

Arnhem

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

van Heeswijk, H.G.J. (Lonneke) (v)

Tilburg

53

van Pelt, L.M.N. (Alex) (m)

Steenbergen

54

Schlösser, J.C.J. (Hans)(m)

Oss

55

de Goeij, A.L. (Alexander) (m)

Tilburg

56

Koppe, E.J. (Erik) (m)

Brunssum

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Brader, H. (Rikus) (m)

Dieren

26

ten Heuw, M.A. (Mariska) (v)

Hengelo (O)

27

van Hooft, J.A.C. (Hans) (m)

Nijmegen

28

Yildirim, D. (Düzgün) (m)

Zwolle

29

Elfrink, G.E. (Gerrie) (m)

Arnhem

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Wessels, P.H.B. (Paul) (m)

Gennep

27

Bodewes, D.J. (Duco) (m)

Nijmegen

28

de Vries, B.R. (Berend) (m)

Tilburg

29

van der Ploeg, P. (Pieter) (m)

Den Dolder

30

Polomski, J. (Jolanta) (v)

Zeist

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G.

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P.

Veenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I.

Ouderkerk a/d IJssel

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

2

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

de Jonge, J. (Joop) (m)

Eck en Wiel

11

Drijgers, M.H. (Marleen) (v)

Vlissingen

12

Saaman, D.M. (Diana) (v)

Wehl

13

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

14

Neijenhuijs, L. (Leo) (m)

Baak

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

Bierenbroodspot, G. (Gerti) (v)

Amsterdam

20

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

21

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

22

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

23

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

24

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

25

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

26

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

27

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

28

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

29

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

30

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 14

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Poortman, H.H. (Huib)

Rotterdam

2

Freriks, P.J.M. (Paul)

Zevenaar

3

Visscher-Endeveld, E. (Lies)

Etten

4

van Aken, J.N.H. (Jan)

Amsterdam

5

Wortmann, E.J.S.A. (Edgar)

Hoogvliet

6

van Rooij, A.M.L. (Ad)

Sint-Oedenrode

7

Tromp, T.C.H. (Theo)

Lelystad

8

van der Beek, R.J.E.J. (Ronald)

Elsloo (L)

9

Kuiper, T.R.M. (Micha)

Utrecht

10

Dessing, M.P.W.M. (Martin)

Laren (NH)

11

Brockhus, R.M. (Rob)

Huizen

12

Haije, A.F. (Arno)

Bussum

13

Fleeré, A.A.T. (André)

Purmerend

14

Parmentier, J.A. (Jan)

Hengelo (O)

15

Sweers, W.A. (Wim)

Velp (Gld)

16

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

17

Verlinden, R.A. (Robert)

Rotterdam

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

Beijlsmit, L.E. (Linda) (v)

‘s-Gravenhage

3

Harrems, C.D. (Carolien) (v)

Amstelveen

4

Heck, J.P. (John) (m)

Leidschendam

5

Sprenger, J.J.L. (Jochem) (m)

Utrecht

6

Daale, H.H. (Hans) (m)

Amsterdam

7

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

8

Zeldenrust, R.D. (Reinier) (m)

Utrecht

9

van de Camp, F.N.B. (Frans) (m)

Nuenen

10

Harpenau, A. (Patty) (v)

Diemen

11

Endtz, J.A. (Antoine) (m)

Diemen

12

Beyer, N.H.H. (Hans) (m)

Heemstede

13

Luijten, P.J.M. (Peter) (m)

Tilburg

14

Bax, T.A.C. (Theo) (m)

Mierlo

Lijst 18 VERENIGDE SENIOREN PARTIJ

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Troost, H.J. (Herman) (m)

Nieuwegein

2

Vonk, C.M.J.O. (Corrie) (v)

Zeewolde

3

Veugen, P.J.G.J (Piet) (m)

Sittard

4

Wouters, M.H.J.M. (Mechteld) (v)

Heerlen

5

Wijbers, U.I. (Ulrich) (m)

Dordrecht

6

Spanjerberg, E. (Ed) (m)

Ter Apel

7

Broers-Meyer, R.A. (Anka) (v)

Eindhoven

8

Koehorst, J. (Jack) (m)

Nieuwegein

9

Blankenstein, C. (Cees) (m)

Nieuwegein

10

Zwahlen, E.H. (Eric) (m)

‘s-Gravenhage

11

Pot, C. (Cor) (m)

Almere

12

Braat, A.C.L. (Anton) (m)

Almere

13

Moonen, J.T. (Joop) (m)

Middelburg

14

Meyer, R.A. (Ron) (m)

Nieuwegein

15

Le Hane, F.M.J.J.H. (Floor) (m)

Eindhoven

16

Bruijstens, P.J. (Piet) (m)

Hippolytushoef

17

Broers, L.D.S.P. (Selene) (v)

Nieuwegein

18

Tempelman, J.A. (Hans) (m)

Apeldoorn

19

Spithoven, W.T. (Wim) (m)

Breukelen

20

de Wolf, J. (Ann) (v)

Nieuwegein

21

de Bruin, C.J.R. (Lieke) (v)

Nieuwegein

22

van Zandbergen, A. (Ton) (m)

Nieuwegein

23

Rensen, J.K.M. (Jan) (m)

Nieuwegein

24

Schoenmakers, P.A. (Nell) (v)

Tilburg

25

Creijghton, J. (Jac) (m)

Tilburg

26

van den Acker, M.J. (Theo) (m)

Uitgeest

27

Inslegers, J.A.W. (Jo) (m)

Rhenen

Lijst 19 Ad Bos Collectief

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, A.M. (Ad) (m)

Limmen

2

Boer, J.C. (Hans) (m)

Reeuwijk

3

Jonkers, L.A. (Leonard) (m)

Hoeven

4

Bakker jr., H.H.G. (Henk) (m)

Amsterdam

5

Miete, J. (Jasmijn) (v)

Purmerend

6

Salama, F.S. (Fatima) (v)

Amersfoort

7

van der Veen, G.C. (Ger) (m)

Amsterdam

8

Menger, M.K. (Marco) (m)

Amersfoort

9

Vervloet, W. (Wil) (m)

Ridderkerk

10

Landers, J. (Koos) (m)

Rotterdam

Lijst 20 Groen Vrij Internet Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bruining, W.E. (Wernard)

Tiel

2

Bouwkamp, S.S. (Simon)

Groningen

3

Beijer, R.J.L. (Ruud)

Almere

4

Hendriks, C.T.C.M. (Cees)

Dronten

5

Vinkenoog, S. (Simon)

Amsterdam

Lijst 21

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Potmis, R.A.E. (Arif) (m)

Zoetermeer

2

Budak, B. (Bedrettin) (m)

Arnhem

3

El Baghdadi, A. (Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

4

Sadiek, R.M.F. (Robert) (m)

Uithoorn

5

Maas, A. (Abdelsadek) (m)

‘s-Gravenhage

6

Ismaeil, I.M. (Ismaeil Mohamed) (m)

Houten

7

Elci, S. (Suzan) (v)

Zaandam

8

Abgar, A. (Abderrahim) (m)

‘s-Gravenhage

Kieskring 8

Utrecht

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

Vogels, H.J.P. (Harry) (m)

Hilversum

53

Eikelenboom, D. (Denise) (v)

Haarlem

54

Middelhoek, D. (Dick) (m)

Abcoude

55

Schut-Welkzijn, A. (Anoushka) (v)

Amsterdam

56

Schaafsma-Buijs, T.K. (Tine) (v)

Oostzaan

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Voogdt, J.A. (Jan) (m)

Zeist

26

van Gammeren, W.H. (Wim) (m)

Amersfoort

27

van Vlaanderen, P. (Paulien) (v)

Biddinghuizen

28

Demirbilek, N. (Nuh) (m)

Almere

29

Ruers, R.F. (Bob) (m)

Utrecht

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Bodewes, D.J. (Duco) (m)

Nijmegen

27

van Wanrooij, A.C.P. (André) (m)

Roosendaal

28

van der Ploeg, P. (Pieter) (m)

Den Dolder

29

Bronner, T.M. (Thirza) (v)

Amsterdam

30

Polomski, J. (Jolanta) (v)

Zeist

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G.

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P.

Veenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I.

Ouderkerk a/d IJssel

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

2

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

Drijgers, M.H. (Marleen) (v)

Vlissingen

11

Westerhof, D. (Dafne) (v)

Amsterdam

12

Bodewitz, W.A. (Wanda) (v)

Vleuten

13

de Jonge, J. (Joop) (m)

Eck en Wiel

14

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

Bierenbroodspot, G. (Gerti) (v)

Amsterdam

20

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

21

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

22

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

23

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

24

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

25

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

26

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

27

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

28

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

29

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

30

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 14

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Poortman, H.H. (Huib)

Rotterdam

2

Freriks, P.J.M. (Paul)

Zevenaar

3

Visscher-Endeveld, E. (Lies)

Etten

4

van Aken, J.N.H. (Jan)

Amsterdam

5

Wortmann, E.J.S.A. (Edgar)

Hoogvliet

6

van Rooij, A.M.L. (Ad)

Sint-Oedenrode

7

Tromp, T.C.H. (Theo)

Lelystad

8

van der Beek, R.J.E.J. (Ronald)

Elsloo (L)

9

Kuiper, T.R.M. (Micha)

Utrecht

10

Dessing, M.P.W.M. (Martin)

Laren (NH)

11

Brockhus, R.M. (Rob)

Huizen

12

Haije, A.F. (Arno)

Bussum

13

Fleeré, A.A.T. (André)

Purmerend

14

Parmentier, J.A. (Jan)

Hengelo (O)

15

Sweers, W.A. (Wim)

Velp (Gld)

16

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

17

Verlinden, R.A. (Robert)

Rotterdam

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Verboom, R.P. (Rob) (m)

Rijswijk (ZH)

2

van Wingerden, J. (Joop) (m)

Berkel-Enschot

3

de Grooth, H.M. (Manfred) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Meijer, M.J. (Maarten) (m)

Haarlem

5

Wilson, J.A. (Johan) (m)

Zoetermeer

6

Wilson, J.H. (John) (m)

Zoetermeer

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

Beijlsmit, L.E. (Linda) (v)

‘s-Gravenhage

3

Harrems, C.D. (Carolien) (v)

Amstelveen

4

Heck, J.P. (John) (m)

Leidschendam

5

Sprenger, J.J.L. (Jochem) (m)

Utrecht

6

Daale, H.H. (Hans) (m)

Amsterdam

7

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

8

Zeldenrust, R.D. (Reinier) (m)

Utrecht

9

van de Camp, F.N.B. (Frans) (m)

Nuenen

10

Harpenau, A. (Patty) (v)

Diemen

11

Endtz, J.A. (Antoine) (m)

Diemen

12

Beyer, N.H.H. (Hans) (m)

Heemstede

13

Luijten, P.J.M. (Peter) (m)

Tilburg

14

Bax, T.A.C. (Theo) (m)

Mierlo

Lijst 18 VERENIGDE SENIOREN PARTIJ

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Troost, H.J. (Herman) (m)

Nieuwegein

2

Vonk, C.M.J.O. (Corrie) (v)

Zeewolde

3

Veugen, P.J.G.J (Piet) (m)

Sittard

4

Wouters, M.H.J.M. (Mechteld) (v)

Heerlen

5

Wijbers, U.I. (Ulrich) (m)

Dordrecht

6

Spanjerberg, E. (Ed) (m)

Ter Apel

7

Broers-Meyer, R.A. (Anka) (v)

Eindhoven

8

Koehorst, J. (Jack) (m)

Nieuwegein

9

Blankenstein, C. (Cees) (m)

Nieuwegein

10

Zwahlen, E.H. (Eric) (m)

‘s-Gravenhage

11

Pot, C. (Cor) (m)

Almere

12

Braat, A.C.L. (Anton) (m)

Almere

13

Moonen, J.T. (Joop) (m)

Middelburg

14

Meyer, R.A. (Ron) (m)

Nieuwegein

15

Le Hane, F.M.J.J.H. (Floor) (m)

Eindhoven

16

Bruijstens, P.J. (Piet) (m)

Hippolytushoef

17

Broers, L.D.S.P. (Selene) (v)

Nieuwegein

18

Tempelman, J.A. (Hans) (m)

Apeldoorn

19

Spithoven, W.T. (Wim) (m)

Breukelen

20

de Wolf, J. (Ann) (v)

Nieuwegein

21

de Bruin, C.J.R. (Lieke) (v)

Nieuwegein

22

van Zandbergen, A. (Ton) (m)

Nieuwegein

23

Rensen, J.K.M. (Jan) (m)

Nieuwegein

24

Schoenmakers, P.A. (Nell) (v)

Tilburg

25

Creijghton, J. (Jac) (m)

Tilburg

26

van den Acker, M.J. (Theo) (m)

Uitgeest

27

Inslegers, J.A.W. (Jo) (m)

Rhenen

Lijst 19 Ad Bos Collectief

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, A.M. (Ad) (m)

Limmen

2

Boer, J.C. (Hans) (m)

Reeuwijk

3

Jonkers, L.A. (Leonard) (m)

Hoeven

4

Salama, F.S. (Fatima) (v)

Amersfoort

5

Menger, M.K. (Marco) (m)

Amersfoort

6

Miete, J. (Jasmijn) (v)

Purmerend

7

Bakker jr., H.H.G. (Henk) (m)

Amsterdam

8

van der Veen, G.C. (Ger) (m)

Amsterdam

9

Vervloet, W. (Wil) (m)

Ridderkerk

10

Landers, J. (Koos) (m)

Rotterdam

Lijst 21

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Potmis, R.A.E. (Arif) (m)

Zoetermeer

2

Budak, B. (Bedrettin) (m)

Arnhem

3

El Baghdadi, A. (Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

4

Sadiek, R.M.F. (Robert) (m)

Uithoorn

5

Maas, A. (Abdelsadek) (m)

‘s-Gravenhage

6

Ismaeil, I.M. (Ismaeil Mohamed) (m)

Houten

7

Elci, S. (Suzan) (v)

Zaandam

8

Abgar, A. (Abderrahim) (m)

‘s-Gravenhage

Kieskring 9

Amsterdam

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)

Velden

23

van der Knaap, C. (Cees) (m)

Rotterdam

24

van de Camp, W.G.J.M. (Wim) (m)

‘s-Gravenhage

25

Blanksma-van den Heuvel, P.J.M.G. (Elly) (v)

Eindhoven

26

Koppejan, A.J. (Ad) (m)

Zoutelande

27

Jager, H. (Rikus) (m)

Appingedam

28

Joldersma, F. (Cisca) (v)

Tilburg

29

van Dijk, J.J. (Jan Jacob) (m)

Culemborg

30

Schermers, J.P. (Janneke) (v)

Bunnik

31

Mastwijk, J.J. (Jan) (m)

Hoogeveen

32

de Nerée tot Babberich, F.J.F.M. (Frans) (m)

Leefdaal (BE)

33

Biskop, J.J.G.M. (Jack) (m)

Roosendaal

34

Kortenhorst, R.W.F. (Roland) (m)

Joure

35

Hessels, J.W.M.M.J. (Jos) (m)

Montfort

36

ten Hoopen, J. (Jan) (m)

Zoetermeer

37

Omtzigt, P.H. (Pieter) (m)

Hengelo (O)

38

van Vroonhoven-Kok, J.N. (Nicolien) (v)

‘s-Gravenhage

39

Haverkamp, M.C. (Maarten) (m)

Nederhorst den Berg

40

de Pater-van der Meer, M.L. (Marleen) (v)

Zutphen

41

Kortenhorst, J.T.H.M. (Jules) (m)

Wassenaar

42

Willemse-van der Ploeg, A.A.M. (Ans) (v)

Heiloo

43

Jonker, C.W.A. (Corien) (v)

Maarheeze

44

Bilder, E.J. (Eddy) (m)

Ermelo

45

Knops, R.W. (Raymond) (m)

Meterik

46

de Rouwe, S. (Sander) (m)

Bolsward

47

van Toorenburg, M.M. (Madeleine) (v)

Rosmalen

48

Vietsch, C.A. (Antoinette) (v)

Utrecht

49

Smilde, M.C.A. (Margreeth) (v)

Eelde

50

Uitslag, A.S. (Sabine) (v)

Welsum

51

Aasted-Madsen-van Stiphout, J.D.M.P. (Ine) (v)

Kerkrade

52

Stolte, W.J. (Wilbert) (m)

‘s-Gravenhage

53

Pieper, H.T.M. (Hein) (m)

Deventer

54

Algra, R.H. (Rendert) (m)

Jubbega

55

Eski, N. (Nihat) (m)

Utrecht

56

van Dijk, O.C. (Olger) (m)

Utrecht

57

Frankemölle, T.G.W. (Titus) (m)

Axel

58

Ekkel, E.D. (Dinand) (m)

Dronten

59

van der Werf, M.C.I. (Marieke) (v)

Amsterdam

60

Hanssen, T.J.G.M. (Theo) (m)

Sittard

61

de Haan, G.A. (Gerald) (m)

Nijverdal

62

Kempen-van Dommelen, G.J.M. (Gerda) (v)

Nijmegen

63

Bogaards-Simonse, H.R. (Hennie) (v)

Zeewolde

64

van Zeeland, A.P.A.M. (Ans) (v)

Haps

65

Bos, C. (Couzijn) (m)

Vriezenveen

66

Eerbeek, J.D.W. (Jan) (m)

Westdorp

67

Weigand-Timmer, H.A.C. (Jet) (v)

Ermelo

68

Hak-Loots, M. (Marjolein) (v)

Dussen

69

Koster, T. (Thea) (v)

Leeuwarden

70

Karssenberg, G.A. (Gerben) (m)

Wezep

71

Homan, B.E.H. (Brigit) (v)

‘s-Gravenhage

72

van der Zaag, P.J. (Pieter) (m)

Waalre

73

Kolodziejak, A.M.M. (André) (m)

Posterholt

74

Jalink, L.E. (Luc) (m)

Amstelveen

Lijst 2 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, W.J. (Wouter) (m)

Amsterdam

2

Albayrak, N. (Nebahat) (v)

Rotterdam

3

Wolfsen, A. (Aleid) (m)

Amsterdam

4

Bussemaker, M. (Jet) (v)

Amsterdam

5

Heerts, A.J.M. (Ton) (m)

Apeldoorn

6

Dijksma, S.A.M. (Sharon) (v)

Enschede

7

Koenders, A.G. (Bert) (m)

Amsterdam

8

Hamer, M.I. (Mariëtte) (v)

Maassluis

9

van Dam, M.H.P. (Martijn) (m)

Utrecht

10

Besselink, M. (Marianne) (v)

Groningen

11

Timmermans, F.C.G.M. (Frans) (m)

Heerlen

12

Kuiken, A.H. (Attje) (v)

Breda

13

Tichelaar, J. (Jacques) (m)

Oranjewoud

14

Verbeet, G.A. (Gerdi) (v)

Amsterdam

15

Crone, F.J.M. (Ferd) (m)

Heemstede

16

Smeets, P.E. (Pauline) (v)

Sittard

17

Spekman, J.L. (Hans) (m)

Utrecht

18

Eijsink, A.M.C. (Angelien) (v)

‘s-Gravenhage

19

Samsom, D.M. (Diederik) (m)

Leiden

20

Gill’ard, C.D.M. (Chantal) (v)

Rotterdam

21

Depla, G.C.F.M. (Staf) (m)

Utrecht

22

Wolbert, A.G. (Agnes) (v)

Annen

23

Dijsselbloem, J.R.V.A. (Jeroen) (m)

Wageningen

24

Jacobi, L. (Lutz) (v)

Jirnsum

25

Kalma, P. (Paul) (m)

Amsterdam

26

Bouchibti, S. (Samira) (v)

Amsterdam

27

Leerdam, J.A.W.J. (John) (m)

Amsterdam

28

Roefs, C.W.J.M. (Lia) (v)

Bergen (L)

29

Blom, L. (Luuk) (m)

Sint Annaland

30

Bouwmeester, L.T. (Lea) (v)

Almere

31

van der Veen, E. (Eelke) (m)

Nieuwegein

32

Vermeij, R.A. (Roos) (v)

‘s-Gravenhage

33

Waalkens, H.E. (Harm Evert) (m)

Finsterwolde

34

Arib, K. (Khadija) (v)

Amsterdam

35

Tang, P.J.G. (Paul) (m)

Amsterdam

36

Kraneveldt-van der Veen, M. (Margot) (v)

Zoetermeer

37

Heijnen, P.M.M. (Pierre) (m)

‘s-Gravenhage

38

Vos, M.L. (Mei Li) (v)

Amsterdam

39

Heemskerk, F. (Frank) (m)

‘s-Gravenhage

40

van Dijken, M.J. (Marjo) (v)

Groningen

41

Verdaas, J.C. (Co) (m)

Zwolle

42

Timmer, A.J. (Anja) (v)

Hengelo (O)

43

Boelhouwer, A.J.W. (Jan) (m)

Tilburg

44

Linhard, P. (Patricia) (v)

Amsterdam

45

Dubbelboer, J.N. (Niesco) (m)

Amsterdam

46

van Haeften, M.P.H. (Martin) (m)

Rotterdam

47

Laaper-ter Steege, S.T.M. (Saskia) (v)

Eindhoven

48

Serry, R.H. (Robert) (m)

Dublin (IE)

49

Demir-Yücel, K. (Keklik) (v)

Deventer

50

van den Berg, A. (Andries) (m)

Utrecht

51

Oonk, B. (Ria) (v)

‘s-Gravenhage

52

Schaapman, K.C. (Karina) (v)

Amsterdam

53

van Munster, O. (Ocker) (m)

Rotterdam

54

Asante, A.A. (Amma) (v)

Amsterdam

55

Krähe, A.J. (Guus) (m)

Zaltbommel

56

Blom, M.H.J. (Marieke) (v)

Amsterdam

57

Larouz, A. (Ahmed) (m)

Almere

58

Verdel, C.D.M. (Kirsten) (v)

Rotterdam

59

Saraç, A. (Ali) (m)

Mierlo

60

Macrander, H.V.A. (Hester) (v)

Arnhem

61

Beekmans, C.A.B. (Kees) (m)

Rabat (MA)

62

Riem Vis, C.H.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

63

Prijten, R.P.W. (Reinier) (m)

New York (US)

64

Hooghiemstra, B.T.J. (Erna) (v)

Voorburg

65

Sprokkereef, J.D.M. (Jan-Dirk) (m)

Hattem

66

van Hijlckama Vlieg, E.E. (Elsbeth) (v)

‘s-Gravenhage

67

van Dekken, T.R. (Tjeerd) (m)

Groningen

68

Roelfsema, J.G. (Janine) (v)

Winschoten

69

van der Kooye, M.I.D. (Ian) (m)

Diemen

70

Laffeber, H. (Hilde) (v)

‘s-Gravenhage

71

van Esch, J.A.C. (Joris) (m)

Nijmegen

72

Teeuwsen-de Haas, H.A.M.C. (Riet) (v)

Vlissingen

73

van Zuilen, R.F. (Ruud) (m)

Arnhem

74

Muller, A.C. (Alice) (v)

Lemmer

75

de Werd, R.P. (Rob) (m)

Tilburg

76

Sahin, H. (Huri) (v)

Zoetermeer

77

van de Haar, A.P.W. (Alain) (m)

Doetinchem

78

Dijkman, M.N. (Milou) (v)

‘s-Gravenhage

79

Hauptmeijer, S.A.H. (Sjoerd) (m)

‘s-Gravenhage

80

Brouwer, W.C. (Wilma) (v)

Goes

Lijst 3 VVD

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rutte, M. (Mark) (m)

‘s-Gravenhage

2

Verdonk, M.C.F. (Rita) (v)

Nootdorp

3

Kamp, H.G.J. (Henk) (m)

Zutphen

4

van der Burg, B.I. (Brigitte) (v)

Bergschenhoek

5

Griffith, L.J. (Laetitia) (v)

Amsterdam

6

Teeven, F. (Fred) (m)

Diemen

7

Schippers, E.I. (Edith) (v)

Baarn

8

Nicolaï, A. (Atzo) (m)

Amstelveen

9

Remkes, J.W. (Johan) (m)

Groningen

10

van Beek, W.I.I. (Willibrord) (m)

Maarheeze

11

van Baalen, J.C. (Hans) (m)

‘s-Gravenhage

12

van Miltenburg, A. (Anouchka) (v)

Zaltbommel

13

Aptroot, C.B. (Charlie) (m)

Wassenaar

14

Boekestijn, A.J. (Arend Jan) (m)

Leiden

15

Neppérus, H. (Helma) (v)

Voorschoten

16

Dezentjé Hamming-Bluemink, I. (Ineke) (v)

Numansdorp

17

Blok, S.A. (Stef) (m)

‘s-Gravenhage

18

de Krom, P. (Paul) (m)

Leidschendam

19

Zijlstra, H. (Halbe) (m)

Utrecht

20

ten Broeke, J.H. (Han) (m)

Haaksbergen

21

Weekers, F.H.H. (Frans) (m)

Weert

22

Snijder-Hazelhoff, J.F. (Janneke) (v)

Wagenborgen

23

Elias, T.M.C. (Ton) (m)

‘s-Gravenhage

24

Oplaat, G.J. (Gert-Jan) (m)

Markelo

25

Meeuwis, C.L.M. (Cees) (m)

Breda

26

Harbers, M.G.J. (Mark) (m)

Rotterdam

27

Callender, L.E. (Lilian) (v)

‘s-Gravenhage

28

Bats, J.H. (Rob) (m)

Meppel

29

Bosman, A. (André) (m)

Middelburg

30

Szabó, F.Z. (Zsolt) (m)

Heemskerk

31

Kuperus, T. (Tom) (m)

Lemmer

32

de Bruijn, L.W.L. (Wiet) (m)

Amsterdam

33

Veenendaal, J. (Jelleke) (v)

Purmerend

34

Lenards, J.M. (Janmarc) (m)

Emmeloord

35

Schwirtz, O.A.L.E. (Oswald) (m)

Amsterdam

36

Kabalt, N. (Nancy) (v)

Sint Pancras

37

Litjens, P.J.M. (Pieter) (m)

Amsterdam

38

Verhoeven, J.A. (Jan) (m)

Bergeijk

39

van der Steur, G.A. (Ard) (m)

Warmond

40

Venrooy-van Ark, T. (Tamara) (v)

Nieuwerkerk a/d IJssel

41

Cooijmans, M.P.M. (Margot) (v)

Amersfoort

42

de Caluwé, I.S.H. (Ingrid) (v)

Amsterdam

43

de Veth, A.A. (Jeroen) (m)

‘s-Gravenhage

44

Lücht, M.H. (Marcel) (m)

Almere

45

Aarts, J.J.M. (John) (m)

Maastricht

46

Tellegen, O.C. (Ockje) (v)

‘s-Gravenhage

47

Mouton, B.C. (Bas) (m)

Amsterdam

48

de Boer, H.P.G. (Hildebrand) (m)

Vogelenzang

49

Potters, S.C.C.M. (Sjoerd) (m)

Waalwijk

50

de Ridder, M.P.J. (Marnix) (m)

Maastricht

51

van Heusden-Wienen, G.G.A.M. (Gemma) (v)

Lage Zwaluwe

52

Vogels, H.J.P. (Harry) (m)

Hilversum

53

Eikelenboom, D. (Denise) (v)

Haarlem

54

Middelhoek, D. (Dick) (m)

Abcoude

55

Schut-Welkzijn, A. (Anoushka) (v)

Amsterdam

56

Schaafsma-Buijs, T.K. (Tine) (v)

Oostzaan

Lijst 4 SP (Socialistische Partij) Gecombineerd met 6

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Marijnissen, J.G.C.A. (Jan) (m)

Oss

2

Kant, A.C. (Agnes) (v)

Doesburg

3

van Bommel, H. (Harry) (m)

Diemen

4

de Wit, J.M.A.M. (Jan) (m)

Heerlen

5

van Velzen, K. (Krista) (v)

‘s-Gravenhage

6

Irrgang, E. (Ewout) (m)

Amsterdam

7

van Raak, A.A.G.M. (Ronald) (m)

Amsterdam

8

Roemer, E.G.M. (Emile) (m)

Sambeek

9

Leijten, R.M. (Renske) (v)

Haarlem

10

Ulenbelt, P. (Paul) (m)

Leiden

11

Abel, R.T.G. (Ron) (m)

Schiedam

12

Gesthuizen, S.M.J.G. (Sharon) (v)

Haarlem

13

van Dijk, J.J. (Jasper) (m)

Amsterdam

14

Karabulut, S. (Sadet) (v)

Amsterdam

15

de Rooij, N. (Nathalie) (v)

Tilburg

16

van Leeuwen, H. (Hans) (m)

Leidschendam

17

Luijben, A.P.M. (Fons) (m)

Walsoorden

18

Jansen, P.F.C. (Paulus) (m)

Utrecht

19

Poppe, R.J.L. (Remi) (m)

Vlaardingen

20

Gerkens, A.M.V. (Arda) (v)

Haarlem

21

van Gijlswijk, L.R. (Rosita) (v)

Groningen

22

van Gerven, H.P.J. (Henk) (m)

Oss

23

Langkamp, M.C. (Marianne) (v)

‘s-Gravenhage

24

Kox, M.J.M. (Tiny) (m)

Tilburg

25

Sacco, C. (Colette) (v)

Purmerend

26

van Otterloo, J. (John) (m)

Hilversum

27

van der Molen, H. (Hilde) (v)

Haarlem

28

de Vries, A.A. (Ake) (m)

Hoorn

29

Alberts-Oosterbaan, R. (Remine) (v)

Amsterdam

30

Oosterhuis, H.G.J.H. (Huub) (m)

Amsterdam

Lijst 5 Fortuyn

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Stuger, O.F. (Olaf) (m)

Bussum

2

Herben, M. (Mat) (m)

Linschoten

3

Gardien-Reinders, J.A. (Cobie) (v)

Maasdijk

4

Varela, J.M. (João) (m)

Rotterdam

5

Ridder van Rappard, R.M. (René) (m)

Naarden

6

Leewis, A.E. (Agnes) (v)

Roelofarendsveen

7

Datema, R. (Rick) (m)

Berkel en Rodenrijs

8

Mulder, J.G. (Joost) (m)

Leiden

9

Witkamp, J.G.M. (John) (m)

Poeldijk

10

de Lange, P.H. (Pierre) (m)

Hierden

11

van Hattem, A.W.J.A. (Alexander) (m)

Eindhoven

12

Hottentot, C.A. (Chris) (m)

Spijkenisse

13

Koenen, C. (Cees) (m)

Rotterdam

14

van Overveld, W.A.A.M. (Wim) (m)

Oudenbosch

15

Reebergen, A.F. (Anton) (m)

Duiven

16

Molenkamp, L.P. (Leen) (m)

Monster

17

Reker, R.G.J. (Rudy) (m)

Eindhoven

18

Zuijderduijn, D. (Daan) (m)

Woerden

19

Vis, C.A. (Claudia) (v)

Kwintsheul

20

van der Meer, D. (Dave) (m)

Naaldwijk

21

Arnold, E. (Ed) (m)

Rotterdam

22

Doelman, B.A. (Bert) (m)

Maasdijk

23

Lagewaard, T.S. (Theun) (m)

Zeewolde

24

Vlasveld-van Langen, E.J. (Elke) (v)

Vledder

25

Schaaf, A.G. (Anne) (m)

Dokkum

26

Wullink, O.G.H. (Olof) (m)

Velp (Gld)

27

Vrijenhoek, D.S. (Dave) (m)

Hilversum

28

Vrouwe, E.H. (Engel) (m)

Groningen

Lijst 6 GroenLinks Gecombineerd met 4

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Halsema, F. (Femke) (v)

Amsterdam

2

Vendrik, C.C.M. (Kees) (m)

Hensbroek

3

Duijvendak, A.J.W. (Wijnand) (m)

Amsterdam

4

Peters, M. (Mariko) (v)

Amsterdam

5

van Gent, W. (Ineke) (v)

Groningen

6

Azough, N. (Naima) (v)

Amsterdam

7

Dibi, T. (Tofik) (m)

Amsterdam

8

Sap, J.C.M. (Jolande) (v)

Amsterdam

9

Heemelaar, M.L. (Mathieu) (m)

Amsterdam

10

Diks, L.I. (Isabelle) (v)

Apeldoorn

11

van ‘t Veld, J.J. (Jup) (m)

Amsterdam

12

van Veen, M.P. (Mária) (v)

Amsterdam

13

Korvinus, C.F. (Cees) (m)

Overveen

14

Grashoff, H.J. (Rik) (m)

Delft

15

van Ramshorst, G.N. (Nen) (v)

Bussum

16

Dirkmaat, J.J. (Jaap) (m)

Beek Ubbergen

17

Dönmez, B. (Birgül) (v)

Amsterdam

18

Leeuwin, I.W. (Iwan) (m)

Diemen

19

Kerkwijk, R.M. (René) (m)

Eindhoven

20

van Beek, M.W. (Maarten) (m)

Krimpen a/d IJssel

21

Ringeling, X.N.T. (Xaviera) (v)

Utrecht

22

Maureau, S. (Saranna) (v)

Amsterdam

23

Diktas, R. (Riza) (m)

Alkmaar

24

Thissen, C.P. (Tof) (m)

Roermond

25

de Bruin, S. (Symone) (v)

Enschede

26

Mevis, G.H.E. (Gon) (m)

Tilburg

27

Nicolai, J.A. (Jan Atze) (m)

Leeuwarden

28

Wever, A.J.J. (Adri) (m)

Zwolle

29

Bijlo, V.R. (Vincent) (m)

Bunnik

30

Buitenweg, K.M. (Kathalijne) (v)

Amsterdam

Lijst 7 Democraten 66 (D66)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pechtold, A. (Alexander) (m)

Wageningen

2

van der Ham, B. (Boris) (m)

Amsterdam

3

Bakker, A.D. (Bert) (m)

‘s-Gravenhage

4

Telleman, A.G.M. (Ageeth) (v)

Amsterdam

5

Ollongren, K.H. (Kajsa) (v)

Amsterdam

6

Koser Kaya, F. (Fatma) (v)

‘s-Gravenhage

7

Sanders, M.W.J.L. (Mark) (m)

Utrecht

8

van Engelshoven, I.K. (Ingrid) (v)

‘s-Gravenhage

9

Gerbrandij, G.M. (Gerben-Jan) (m)

‘s-Gravenhage

10

Belhaj, S. (Salima) (v)

Rotterdam

11

van Drimmelen, F.A. (Frans) (m)

Nieuwe Wetering

12

Oosten, M.P. (Meine) (m)

Delft

13

ter Haar, D.T.O. (Degi) (m)

Amsterdam

14

Houtkamp, M.J.C. (Marcel) (m)

Schiedam

15

Hillebrand, J.A. (Joris) (m)

Amsterdam

16

van Alphen, H.H. (Harry) (m)

Culemborg

17

van Langen-Bezemer, L.C. (Lidwien) (v)

Amsterdam

18

van den Heuvel, J.B.C.W. (Jan) (m)

Helmond

19

Veldman, E.M. (Erik) (m)

Leiden

20

van Buitenen, J.C.J. (Arthur) (m)

‘s-Gravenhage

21

Bos, G.M.J. (Gerard) (m)

Maastricht

22

Singh, S.M. (Shanta) (v)

Amsterdam

23

Beerten, H.A.M. (Henk) (m)

Nijmegen

24

van Netten, R.M. (Roelof) (m)

Utrecht

25

Dolmans, C.P.I.M. (Constantijn) (m)

Rijswijk (ZH)

26

Gieske-Mastenbroek, J.C. (Rineke) (v)

Almelo

27

van der Ploeg, P. (Pieter) (m)

Den Dolder

28

Bronner, T.M. (Thirza) (v)

Amsterdam

29

Romijn, P.E. (Pieter) (m)

Kloetinge

30

Polomski, J. (Jolanta) (v)

Zeist

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met 9

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Rouvoet, A. (André) (m)

Woerden

2

Slob, A. (Arie) (m)

Zwolle

3

Huizinga-Heringa, J.C. (Tineke) (v)

Heerenveen

4

Voordewind, J.S. (Joël) (m)

Amsterdam

5

Ortega-Martijn, C.A. (Cynthia) (v)

Rotterdam

6

Cramer, E.A. (Ernst) (m)

Zeewolde

7

Wiegman-van Meppelen Scheppink, E.E. (Esmé) (v)

Zwolle

8

Anker, E.W. (Ed) (m)

Zaandam

9

van Meekeren-Vonk, M.A. (Martine) (v)

Haarlem

10

Havelaar, R.B. (Rogier) (m)

Tilburg

11

van Ingen-ten Brinke, G. (Gertine) (v)

Rotterdam

12

Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) (v)

Amersfoort

13

van den Brink, G. (Gijsbert) (m)

Woerden

14

de Snoo, K. (Koen) (m)

Dordrecht

15

Timmermans, H. (Herman) (m)

Waddinxveen

16

Rots, D.G. (Gerdien) (v)

Zwolle

17

Vlaardingerbroek, A.C.A. (Arthur) (m)

Rotterdam

18

van de Groep, M. (Melis) (m)

Bunschoten

19

Brouwer, F. (Freek) (m)

Urk

20

Kuiper-de Haan, T. (Tjitske) (v)

Barneveld

21

Companjen, M.E. (Marcel) (m)

Harderwijk

22

Kamsteeg, A.T. (Aaike) (m)

Dordrecht

23

Meijer, L.E. (Leon) (m)

Ede

24

Bikker, M.J. (Marien) (m)

Nunspeet

25

van Eijsden, J. (Jan) (m)

Ermelo

26

Benard, A.M.P. (Marcel) (m)

Voorburg

27

Tigelaar, K. (Klaas) (m)

Alphen a/d Rijn

28

Clement-de Jonge, J. (Janine) (v)

Leiden

29

Klapwijk-Poppe, R. (Rita) (v)

Haarlem

Lijst 9 Staatskundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met 8

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Vlies, B.J.

Maartensdijk

2

van der Staaij, C.G.

Benthuizen

3

Dijkgraaf, E.

Rotterdam

4

Leertouwer, H.G.

Krimpen a/d IJssel

5

Tanis, J.P.

Sliedrecht

6

van Dijk, D.J.H.

Benthuizen

7

Bregman, A.G.

Naaldwijk

8

Weggeman, A.

Capelle a/d IJssel

9

de Knegt, L.

Barneveld

10

Schalk, P.

Veenendaal

11

de Jong, A.P.

Noordeloos

12

Klein, E.

Doornspijk

13

van Heukelom, G.R.J.

Nieuwerkerk

14

Bogerd, M.

Urk

15

Heijkamp, J.D.

Elspeet

16

Bisschop, R.

Veenendaal

17

van Heteren, A.

Urk

18

den Boef, F.W.

Leusden

19

Bolier, L.

Elspeet

20

den Uil, P.C.

Oud Alblas

21

Holdijk, G.

Uddel

22

Zevenbergen, P.A.

Alblasserdam

23

van Meeuwen, D.

Sliedrecht

24

van Bemmel, A.J.C.

Gouda

25

Barth, L.G.I.

Ouderkerk a/d IJssel

26

Verdouw, N.

Gouda

27

Janse, C.S.L.

Apeldoorn

28

Budding, D.J.

Waarder

29

Egas, A.A.

Urk

30

Fieret, W.

Woudenberg

Lijst 10 Nederland Transparant

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Brom, A.C.M. (Alexander) (m)

Rotterdam

2

de Wit, G.E.L.M. (Gerrit) (m)

Alphen (NB)

3

Nieuwesteeg, J.P.W.M. (Jeroen) (m)

Boxtel

4

van Putten, A.F.P. (Anton) (m)

Eindhoven

5

Schaap, P.A. (Paul) (m)

Anna Paulowna

6

Timmerman, H. (Harrie) (m)

Stedum

7

Bertholet, L.C.P. (Louis) (m)

Assendelft

8

Laarman, H. (Henk) (m)

Warnsveld

9

Tenbült, P.M.A. (Petra) (v)

Eindhoven

10

van Batenburg, W. (Jim) (m)

Ede

11

Steketee, W.P. (Wim) (m)

Middelburg

12

Hemelrijk, P. (Pamela) (v)

Amsterdam

Lijst 11 Partij voor de Dieren

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Thieme, M.L. (Marianne) (v)

Maarssen

2

Ouwehand, E. (Esther) (v)

Valkenburg (ZH)

3

Timmerman, B.J. (Bernd) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Keller, C.P. (Lieke) (v)

Amsterdam

5

Boogaard, P.M. (Peter) (m)

Haarlem

6

Verstappen, B.E.J.M. (Birgit) (v)

Hilvarenbeek

7

van Viegen, A.H.K. (Carla) (v)

Pijnacker

8

Hazekamp, A.A.H. (Anja) (v)

Alteveer

9

Dekker, A.J. (Ton) (m)

Heiloo

10

Drijgers, M.H. (Marleen) (v)

Vlissingen

11

Westerhof, D. (Dafne) (v)

Amsterdam

12

Bodewitz, W.A. (Wanda) (v)

Vleuten

13

van der Veen, T.A.J. (Tjerk) (m)

‘s-Gravenhage

14

Voss, S.H.D. (Harry) (m)

Apeldoorn

15

Boon, D. (Dirk) (m)

Zuidhorn

16

Vermijs-van Dongen, R. (Renée) (v)

Rotterdam

17

van Holst Pellekaan, K.I. (Karen) (v)

Zuidoostbeemster

18

de Wijs, I.A.H.M. (Ivo) (m)

Amsterdam

19

Bierenbroodspot, G. (Gerti) (v)

Amsterdam

20

van der Steen, M.F. (Mensje) (v)

Amsterdam

21

Kousbroek, H.R. (Rudy) (m)

Leiden

22

Cliteur, P.B. (Paul) (m)

Amsterdam

23

Benzakour, M. (Mohammed) (m)

Zwijndrecht

24

‘t Hart, M. (Maarten) (m)

Warmond

25

Mutsaers, C.J.M. (Charlotte) (v)

Amsterdam

26

Verbaan, G.C. (Georgina) (v)

Nigtevecht

27

Meuldijk, B. (Belinda) (v)

Bosch en Duin

28

Gaus, M.R. (Martin) (m)

Lelystad

29

Wolkers, J.H. (Jan) (m)

Den Burg

30

van Kooten, C.R. (Kees) (m)

Amsterdam

Lijst 12 EénNL

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Pastors, M.G.T. (Marco) (m)

Rotterdam

2

Eerdmans, B.J. (Joost) (m)

‘s-Gravenhage

3

Mahawat Khan, M.H. (Hikmat) (m)

Nootdorp

4

Sörensen, R. (Ronald) (m)

Rotterdam

5

Arda, Z.S. (Seçil) (v)

Enschede

6

Simons, A.L. (Sander) (m)

Amsterdam

7

van Schijndel, A.H.J.W. (Anton) (m)

Amsterdam

8

Verheij, E.K.W. (Edward) (m)

‘s-Gravenhage

9

den Hollander, P.A. (Petra) (v)

Hendrik-Ido-Ambacht

10

Simon, G.R. (Gideon) (m)

Amstelveen

11

Visker, H.L. (Bert) (m)

Harderwijk

12

Boon, S.O. (Sander) (m)

Amsterdam

13

Hoogveld, I.E. (Ingeborg) (v)

Rotterdam

14

Jukema, G.J. (Gerlof) (m)

Purmerend

15

Steen, J. (Jan) (m)

Standdaarbuiten

16

Veereschild, S.F.T. (Sylvia) (v)

Schiedam

17

Hunse, R. (Ronald) (m)

Utrecht

18

Blaauw, J.D. (Jan Dirk) (m)

Zeist

19

Smolders, H.A.J. (Hans) (m)

Tilburg

20

Molenaar, A.N. (Anton) (m)

Rotterdam

21

Schneider, R.E. (Ronald) (m)

Rotterdam

22

van Moorsel, S. (Stephanie) (v)

Haarlem

23

Keuzenkamp, R. (René) (m)

Eindhoven

24

Pigmans, S. (Shirley) (v)

Rotterdam

25

Boers, R.P. (Ron) (m)

Rotterdam

26

Boer, A.W. (Arie-Wim) (m)

Purmerend

27

van Wijk-van Yperen, A.J.C. (Astrid) (v)

Nieuwegein

28

Stok, P. (Peter) (m)

Hoek van Holland

29

Simons, R.A.C.J. (Robert) (m)

Rotterdam

30

Fortuijn, S.A.F. (Simon) (m)

Krimpen a/d IJssel

Lijst 13 Groep Wilders / Partij voor de Vrijheid

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Wilders, G. (Geert) (m)

‘s-Gravenhage

2

Agema, M. (Fleur) (v)

Zaanstad

3

de Roon, R. (Raymond) (m)

Almere

4

Brinkman, H. (Hero) (m)

Middenbeemster

5

Bosma, M. (Martin) (m)

Amsterdam

6

Graus, D.J.G. (Dion) (m)

Heerlen

7

Madlener, B. (Barry) (m)

Rotterdam

8

van Dijck, A.P.C. (Teun) (m)

Willemstad (NA)

9

Fritsma, S.R. (Sietse) (m)

‘s-Gravenhage

10

de Mos, R. (Richard) (m)

‘s-Gravenhage

11

Zijlstra, A.J. (Auke) (m)

Groningen

12

Tomlow, G.A.M.M. (Geert) (m)

Amsterdam

13

Boot, H.A.M. (Hélène) (v)

Castricum

14

Sonnenschein, P.P. (Paul) (m)

Heerlen

15

Hartong, L. (Lucas) (m)

Middelharnis

16

Cheng, S.H. (Sheren) (v)

Amsterdam

17

van Zoelen, R.J.H. (Roeland) (m)

Enschede

18

Leemans, J.H.A. (Hans) (m)

Oss

19

van der Linden, H.J. (Rick) (m)

Utrecht

20

van der Kammen, P. (Patricia) (v)

Tilburg

Lijst 14

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Poortman, H.H. (Huib)

Rotterdam

2

Freriks, P.J.M. (Paul)

Zevenaar

3

Visscher-Endeveld, E. (Lies)

Etten

4

van Aken, J.N.H. (Jan)

Amsterdam

5

Wortmann, E.J.S.A. (Edgar)

Hoogvliet

6

van Rooij, A.M.L. (Ad)

Sint-Oedenrode

7

Tromp, T.C.H. (Theo)

Lelystad

8

van der Beek, R.J.E.J. (Ronald)

Elsloo (L)

9

Kuiper, T.R.M. (Micha)

Utrecht

10

Dessing, M.P.W.M. (Martin)

Laren (NH)

11

Brockhus, R.M. (Rob)

Huizen

12

Haije, A.F. (Arno)

Bussum

13

Fleeré, A.A.T. (André)

Purmerend

14

Parmentier, J.A. (Jan)

Hengelo (O)

15

Sweers, W.A. (Wim)

Velp (Gld)

16

Luiting, T. (Ton)

Hilversum

17

Verlinden, R.A. (Robert)

Rotterdam

Lijst 15 PVN - Partij voor Nederland

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Nawijn, H.P.A. (Hilbrand) (m)

Zoetermeer

2

Lammers, L.H.M. (Berthoo) (m)

Emmeloord

3

van Leeuwen, M.E. (Mariëtte) (v)

Zoetermeer

4

van der Velden, W. (Willem) (m)

‘s-Gravenhage

5

Martherus, B. (Mischa) (m)

Amsterdam

6

Vos, H.M. (Helen) (v)

‘s-Gravenhage

7

Siemons, J.C. (Sjef) (m)

Rotterdam

8

van Doorn, A. (Arnoud) (m)

‘s-Gravenhage

9

Dekker, F.A. (Fred) (m)

Zelzate (BE)

10

Baron van Boetzelaer, G.L.O. (Olaf) (m)

‘s-Gravenhage

11

Meijer, P.C.I. (Paul) (m)

Bennebroek

12

Jhr. Just de la Paisières, P.A.A. (Paul) (m)

‘s-Gravenhage

13

Chaudry, K.A. (Khalid Ahmed) (m)

‘s-Gravenhage

14

van Zweeden, F.A. (Frederik) (m)

Retie (BE)

15

Ketting Olivier, R.J.R. (Ruby) (v)

Rotterdam

16

Lelijveld, M.X. (Margaux) (v)

‘s-Gravenhage

17

Schattenberg, H.G.C. (Henk) (m)

Barneveld

18

Kraft, R.A. (Ron) (m)

Naaldwijk

19

Van Loo, C.A.A. (Cor) (m)

Maastricht

20

Talens, G.C. (George) (m)

Amsterdam

21

Kuiper, R.P. (Rein) (m)

Putten

22

Dik, G. (Ageeth) (v)

Schiedam

23

Vaatstra, B. (Bauke) (m)

Zwaagwesteinde

24

Hendriks, J.A.M. (Jos) (m)

‘s-Gravenhage

25

Sleeswijk Visser, T. (Tjeerd) (m)

‘s-Gravenhage

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Verboom, R.P. (Rob) (m)

Rijswijk (ZH)

2

van Wingerden, J. (Joop) (m)

Berkel-Enschot

3

de Grooth, H.M. (Manfred) (m)

Rijswijk (ZH)

4

Meijer, M.J. (Maarten) (m)

Haarlem

5

Wilson, J.A. (Johan) (m)

Zoetermeer

6

Wilson, J.H. (John) (m)

Zoetermeer

Lijst 17 Liberaal Democratische Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van Tuyll van Serooskerken, S.E. (Sammy) (m)

Haarlem

2

Beijlsmit, L.E. (Linda) (v)

‘s-Gravenhage

3

Harrems, C.D. (Carolien) (v)

Amstelveen

4

Heck, J.P. (John) (m)

Leidschendam

5

Sprenger, J.J.L. (Jochem) (m)

Utrecht

6

Daale, H.H. (Hans) (m)

Amsterdam

7

van Eenennaam, P.J. (Jaap) (m)

Heiloo

8

Zeldenrust, R.D. (Reinier) (m)

Utrecht

9

van de Camp, F.N.B. (Frans) (m)

Nuenen

10

Harpenau, A. (Patty) (v)

Diemen

11

Endtz, J.A. (Antoine) (m)

Diemen

12

Beyer, N.H.H. (Hans) (m)

Heemstede

13

Luijten, P.J.M. (Peter) (m)

Tilburg

14

Bax, T.A.C. (Theo) (m)

Mierlo

Lijst 18 VERENIGDE SENIOREN PARTIJ

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Troost, H.J. (Herman) (m)

Nieuwegein

2

Vonk, C.M.J.O. (Corrie) (v)

Zeewolde

3

Veugen, P.J.G.J (Piet) (m)

Sittard

4

Wouters, M.H.J.M. (Mechteld) (v)

Heerlen

5

Wijbers, U.I. (Ulrich) (m)

Dordrecht

6

Spanjerberg, E. (Ed) (m)

Ter Apel

7

Broers-Meyer, R.A. (Anka) (v)

Eindhoven

8

Koehorst, J. (Jack) (m)

Nieuwegein

9

Blankenstein, C. (Cees) (m)

Nieuwegein

10

Zwahlen, E.H. (Eric) (m)

‘s-Gravenhage

11

Pot, C. (Cor) (m)

Almere

12

Braat, A.C.L. (Anton) (m)

Almere

13

Moonen, J.T. (Joop) (m)

Middelburg

14

Meyer, R.A. (Ron) (m)

Nieuwegein

15

Le Hane, F.M.J.J.H. (Floor) (m)

Eindhoven

16

Bruijstens, P.J. (Piet) (m)

Hippolytushoef

17

Broers, L.D.S.P. (Selene) (v)

Nieuwegein

18

Tempelman, J.A. (Hans) (m)

Apeldoorn

19

Spithoven, W.T. (Wim) (m)

Breukelen

20

de Wolf, J. (Ann) (v)

Nieuwegein

21

de Bruin, C.J.R. (Lieke) (v)

Nieuwegein

22

van Zandbergen, A. (Ton) (m)

Nieuwegein

23

Rensen, J.K.M. (Jan) (m)

Nieuwegein

24

Schoenmakers, P.A. (Nell) (v)

Tilburg

25

Creijghton, J. (Jac) (m)

Tilburg

26

van den Acker, M.J. (Theo) (m)

Uitgeest

27

Inslegers, J.A.W. (Jo) (m)

Rhenen

Lijst 19 Ad Bos Collectief

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bos, A.M. (Ad) (m)

Limmen

2

Boer, J.C. (Hans) (m)

Reeuwijk

3

Jonkers, L.A. (Leonard) (m)

Hoeven

4

Bakker jr., H.H.G. (Henk) (m)

Amsterdam

5

Miete, J. (Jasmijn) (v)

Purmerend

6

Salama, F.S. (Fatima) (v)

Amersfoort

7

van der Veen, G.C. (Ger) (m)

Amsterdam

8

Menger, M.K. (Marco) (m)

Amersfoort

9

Vervloet, W. (Wil) (m)

Ridderkerk

10

Landers, J. (Koos) (m)

Rotterdam

Lijst 20 Groen Vrij Internet Partij

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Bruining, W.E. (Wernard)

Tiel

2

Bouwkamp, S.S. (Simon)

Groningen

3

Beijer, R.J.L. (Ruud)

Almere

4

Weber, J.J. (Joop)

Lelystad

5

Hendriks, C.T.C.M. (Cees)

Dronten

6

Vinkenoog, S. (Simon)

Amsterdam

Lijst 23 SMP

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Sordam, M.I. (Max) (m)

Amsterdam

2

van Dams, A.N. (Annemarie) (v)

Almere

3

Beek, F.O. (Otto) (m)

Amsterdam

4

Martis, L.C. (Lirdes) (v)

Amsterdam

5

Chin-a-Loi, B.C. (Bianca) (v)

Amsterdam

6

Biervliet, R.R. (Imro) (m)

Amsterdam

7

Caffé, A.R. (Romeo) (m)

Utrecht

Lijst 24 LRVP - het Zeteltje

Nr.

Naam

Woonplaats

1

van der Sluis, S.C. (Sander)

Amsterdam

Kieskring 10

Haarlem

Lijst 1 Christen Democratisch Appèl (CDA)

Nr.

Naam

Woonplaats

1

Balkenende, J.P. (Jan Peter) (m)

Capelle a/d IJssel

2

Verhagen, M.J.M. (Maxime) (m)

Voorburg

3

van der Hoeven, M.J.A. (Maria) (v)

Maastricht

4

Verburg, G. (Gerda) (v)

Woerden

5

Donner, J.P.H. (Piet Hein) (m)

‘s-Gravenhage

6

Wijn, J.G. (Joop) (m)

Amsterdam

7

van Geel, P.L.B.A. (Pieter) (m)

Helmond

8

Atsma, J.J. (Joop) (m)

Surhuisterveen

9

Sterk, W.R.C. (Mirjam) (v)

Houten

10

Schreijer-Pierik, J.M.G. (Annie) (v)

Hengevelde

11

Schinkelshoek, J. (Jan) (m)

‘s-Gravenhage

12

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

13

Spies, J.W.E. (Liesbeth) (v)

Alphen a/d Rijn

14

Ferrier, K.G. (Kathleen) (v)

Leusden

15

van Gennip, C.E.G. (Karien) (v)

Amsterdam

16

Ormel, H.J. (Henk Jan) (m)

Hengelo (Gld)

17

van Heugten, R.A.C. (Ruud) (m)

Helmond

18

van Haersma Buma, S. (Sybrand) (m)

Voorburg

19

Çörüz, C. (Coskun) (m)

Haarlem

20

van Hijum, Y.J. (Eddy) (m)

Zwolle

21

van Bochove, B.J. (Bas Jan) (m)

Lelystad

22

Koopmans, G.P.J. (Ger) (m)