Ontheffing vergunning luchtvervoer

Bilahn B.V/W. van Wouwe

28 maart 2003

DL/OV/03.555505

De Minister van Verkeer en Waterstaat,

Gelezen het verzoek van Bilahn B.V/W. van Wouwe. d.d. 20 februari 2003;

Gelet op artikel 16d van de Luchtvaartwet;

Besluit:

Artikel 1

Aan W. van Wouwe te Oegstgeest wordt tot 1 april 2004 ontheffing verleend van de verplichting tot het hebben van een luchtvervoersvergunning voor het vervoer van goederen en personen ten behoeve van de eigen bedrijven Bilahn B.V. en Beheermaatschappij Van Wouwe B.V., met luchtvaartuig voorzien van het kenmerk PH-WVW.

Artikel 2

De houder van deze ontheffing dient adequaat verzekerd te zijn:

a. tegen de aansprakelijkheid met betrekking tot de vervoerde passagiers en goederen overeenkomstig hetgeen bij en krachtens verdrag daarover is bepaald; en

b. tegen de aansprakelijkheid voor schade, veroorzaakt aan derden op het aardoppervlak.

Artikel 3

Deze beschikking is gebaseerd op de statuten van Bilahn B.V. zoals deze zijn opgesteld te `s-Gravenhage d.d. 15 september 1993 en de statuten van Beheermaatschappij Van Wouwe B.V. zoals deze zijn opgesteld te 's-Gravenhage d.d. 27 juni 1980. Wijziging van deze statuten kan intrekking van de ontheffing tot gevolg hebben en dient dan ook onverwijld aan de Inspectie Verkeer en Waterstaat, Divisie Luchtvaart te worden gemeld.

Artikel 4

De houder van deze ontheffing dient er zorg voor te dragen dat de bestuurder van (het/de) luchtvaartuig(en) die voor het vervoer worden gebruikt, in ieder geval beschikt over een vliegbewijs CPL (A).

Artikel 5

Deze beschikking zal worden geplaatst in de Staatscourant en treedt in werking op 1 april 2003.

De Minister van Verkeer en Waterstaat,namens deze,
de directeur-hoofdinspecteur van de Divisie Luchtvaart,
namens deze,
het hoofd Unit Operaties en Vervoer,
H.C. Mosselman.

Naar boven