Luchtverkeersbesluit

Speciaal Air Services B.V.

19 juni 1997

Nr. DGRLD/JBZ/L/97.500361

De Minister van Verkeer en Waterstaat,

Gelezen het verzoek van Special Air Services B.V. dd. 13 juni 1997;

Gelet op artikel 16d van de Luchtvaartwet;

Besluit:

Artikel 1

Aan Services Air Services B.V. te Teuge wordt tot 30 september 1997 ontheffing verleend van de verplichting tot het hebben van een luchtvervoersvergunning voor het vervoer van goederen en personen ten behoeve van het eigen bedrijf, met luchtvaartuigen voorzien van het kenmerk PH-KAC, PH-SMA, PH-KRI, PH-PVG, PH-IRO en PH-ALW.

Artikel 2

Het is de houder van deze ontheffing toegestaan de ontheffing te gebruiken voor vervoer in het kader van:

- technische vluchten (test-)vluchten met monteurs;

- introductievluchten;

- demonstratievluchten t.b.v. de verkoop van bijvoorbeeld luchtreclame.

Artikel 3

De houder van deze ontheffing is verplicht verzekerd te zijn:

a. tegen de aansprakelijkheid tegenover de vervoerde passagiers en goederen ten belope van de bij of krachtens verdrag vastgestelde limieten en

b. tegen de aansprakelijkheid voor schade, veroorzaakt aan derden op het aardoppervlak.

Artikel 4

Deze beschikking zal worden geplaatst in de Staatscourant.

Binnen 6 weken ingaand op de dag na de datum van bekendmaking van het bovenstaande besluit kunnen belanghebbenden daartegen een bezwaarschrift indienen bij de Rijksluchtvaartdienst, Juridische en Bestuurlijke Zaken, Postbus 90771, 2509 LT Den Haag.


’s-Gravenhage, 19 juni 1997. De Minister van Verkeer en Waterstaat,
namens deze,
Hoofd Hoofdafdeling Vervoer van de Rijksluchtvaartdienst,
C. T. den Braven.

Naar boven