|
1.1
|
Het beslissen op aanvragen om omgevingsvergunningen bij of krachtens artikel 5.1 en 5.4 van de Ow en het nemen van besluiten op grond van paragraaf 5.1.5 van de Ow.
Ten aanzien van de bevoegdheden met betrekking tot de omgevingsvergunning voor:
projecten en activiteiten inzake complexe bedrijven met IPPC installaties, niet zijnde Seveso inrichtingen en niet RIE4 installaties en de Besloten vennootschap Exploitatie Circuit Zandvoort B.V.
De bevoegdheid betreft de gehele omgevingsvergunning, inclusief magneet en geïntegreerde toestemmingen, en omvat de bevoegdheid om inclusief de coördinatie van vergunningen als dat wettelijk is vereist.
|
Leidinggevende vergunningverlening
|
Het mandaat is beperkt tot het grondgebied van de gemeenten Beverwijk, Bloemendaal, Edam-Volendam, Haarlem, Heemskerk, Heemstede, Landsmeer, Oostzaan, Purmerend, Uitgeest, Velsen, Waterland, Wormerland en Zandvoort.
De bevoegdheid betreft de omgevingsvergunning, inclusief magneetactiviteiten, met uitzondering van de voorbereiding van de inhoud van besluiten en besluitonderdelen die betrekking hebben op:
- -
- -
Provinciale verordeningen voor zover de bevoegdheid niet uitdrukkelijk in dit mandaatbesluit is gemandateerd.
Het is niet toegestaan besluiten te nemen die strijdig zijn met door GS voorbereide besluiten en besluitonderdelen,
Bij het toepassen van paragraaf 5.1.5 van de wet gaat het over het:
- 1)
wijzigen van voorschriften van omgevingsvergunningen (artikel 5.38, 5.39, 5.40 en 5.41 van de wet);
- 2)
intrekken van omgevingsvergunningen (artikel 5.39, 5.40 en 5.41 van de wet);
- 3)
verlenen van revisievergunningen (artikel 5.43 van de wet).
Tot de werkzaamheden, bedoeld in het eerste lid, onder a, behoort niet de toepassing van de Wet Bibob.
Tot de werkzaamheden behoort niet de toepassing van de Wet Bibob. De Bibob toetsing, onderzoek en besluitvorming verlopen geheel via GS.
Als sprake is van een overschrijding van het groepsrisico in aandachtsgebieden als bedoeld in artikel 5.15 van het Besluit kwaliteit leefomgeving, kan de bevoegdheid alleen worden uitgeoefend na afstemming met GS.
|