Wijzigingsbesluit Subsidieplafonds 2025 voor diverse subsidieregels

Gedeputeerde Staten van Limburg maken ter voldoening aan het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, artikel 7 van de Algemene Subsidieverordening Provincie Limburg 2023 e.v., artikel 2 van de Subsidieverordening inrichting landelijk gebied Limburg 2015 e.v. bekend dat zij in hun vergadering van 25 maart 2025 het volgende besluit hebben genomen:

 

 

Wijzigingsbesluit Subsidieplafonds 2025 voor diverse subsidieregels

Artikel 1 Wijziging

  • 1.

    De subsidiedeelplafonds voor de Nadere subsidieregels preventie Faunaschade 2025 worden voor de looptijd van de regeling vastgesteld. Het subsidiedeelplafond voor Hoofdstuk 2 Preventie faunaschade door in het wild levende beschermde diersoorten (m.u.v. de wolf) wordt vastgesteld op € 100.000,00. Het subsidiedeelplafond voor Hoofdstuk 3 Preventie faunaschade wolf wordt vastgesteld op € 100.000,00.

  • 2.

    Het besluit ‘Subsidieplafonds 2025 voor diverse subsidieregels’ wordt als volgt gewijzigd:

 

In de bijlage ‘Overzicht subsidieplafonds’ wordt onder ‘Subsidieplafonds voor de looptijd van de regeling’ de subsidiedeelplafonds van de Nadere subsidieregels preventie Faunaschade 2025 toegevoegd:

 

Cluster

Naam subsidieregeling

Einde looptijd subsidieplafond

Hoogte subsidieplafond

NW

PLA

SUB

Nadere subsidieregels preventie Faunaschade 2025

 

 

 

Hoofdstuk 2 Preventie faunaschade door in het wild levende beschermde diersoorten (m.u.v. de wolf)

31 december 2025

€ 100.000,00

 

Hoofdstuk 3 Preventie faunaschade wolf

31 december 2025

€ 100.000,00

Artikel 2 Inwerkingtreding

Dit besluit treedt vanaf de dag na de dag van publicatie in het Provinciaal Blad in werking.

Aldus besloten in de vergadering van Gedeputeerde Staten, gehouden op 25 maart 2025.

Gedeputeerde Staten voornoemd

de voorzitter,

E.G.M. Roemer

secretaris,

D.F. Timmer

Naar boven