Kennisgeving ontvangst aanvraag omgevingsvergunning voor een Natura 2000-activiteit–Schrapveen 2, 7925 PH Linde–(gedeeltelijke) intrekking vergunning

Op 16 oktober 2025 hebben wij een aanvraag ontvangen voor het (gedeeltelijk) intrekken van een vergunning voor: de locatie Schrapveen 2, 7925 PH Linde wegens deelname aan de Landelijke beëindigingsregeling veehouderijlocaties (Lbv-regeling).

U kunt nog niet reageren. Als er een (ontwerp)besluit is genomen op de aanvraag, publiceert de provincie een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u documenten met informatie over het ontwerpbesluit online bekijken (of op afspraak) en hierop reageren.

Voor vragen of opmerkingen kunt u telefonisch contact opnemen met ons Klant Contact Centrum, telefoonnummer (0592) 36 55 55 of via het mailadres vth@drenthe.nl.

Naar boven