Aanvraag omgevingsvergunning Natura 2000-activiteit door A.J.C. Boekhorst C.V. aan Hoofdstraat 8 te Beerta

De provincie Groningen heeft een aanvraag voor een omgevingsvergunning Natura 2000-activiteit ontvangen.

Bedrijfsnaam: A.J.C. Boekhorst C.V.

Project: Het houden van minder dieren en aanvullen met een overdekte uitloop

Locatie activiteit: Hoofdstraat 8, 9686 VJ Beerta

Activiteit: Wijziging pluimveehouderij

Ontvangstdatum: 19-09-2025

Dossiernummer: K90690

Hoe gaat het nu verder?

De provincie Groningen neemt een besluit op de aanvraag voor een omgevingsvergunning. De omgevingsvergunning wordt dan verleend of geweigerd. Dit besluit op de aanvraag maakt de provincie bekend met een nieuw bericht op deze website. Vanaf dat moment kunt u het besluit inzien en reageren als u het daarmee niet eens bent.

Heeft u vragen?

Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen met de provincie Groningen via 050 – 316 4911 of door een e-mail te sturen naar loketVTH@provinciegroningen.nl. Vermeld daarbij het dossiernummer K90048.

Waarom publiceert de provincie Groningen dit bericht?

Werkzaamheden of activiteiten in de provincie Groningen kunnen mogelijk negatieve effecten hebben op Natura 2000-gebieden. Daarvoor moet een omgevingsvergunning Natura 2000-activiteit aangevraagd worden bij de provincie Groningen. Met dit bericht laat de provincie Groningen weten dat zij deze aanvraag heeft ontvangen.

 

Naar boven