Provincie Gelderland Omgevingsvergunning OBES

 

Gedeputeerde Staten van Gelderland hebben besloten een vergunning te verlenen voor het onttrekken en weer terug in de grond brengen van grondwater ten behoeve van een open bodemenergiesysteem aan de Jeugdlaan 4 te Beesd. Het grondwater wordt gebruikt voor de klimatisering van de gebouwen van de Brede School, De vergunning is voor het onttrekken en weer terug in de grond brengen van maximaal 27.120 m3 per jaar en 15.480 m3 per seizoen.

 

Mogelijkheid van inzien

Het besluit en bijbehorende stukken zijn gedurende zes weken na de publicatiedatum in te zien.

Op verzoek sturen wij u kopieën van de stukken toe. Neem hiervoor contact op met het Provincieloket via telefoonnummer 026 359 99 99.

U kunt de stukken ook op afspraak inzien in het Provinciehuis. Ook hiervoor neemt u contact op met het Provincieloket. In alle gevallen vermeldt u het zaaknummer 2024-009235.

 

Be zwaar

Belanghebbende kunnen tijdens de inzagetermijn bezwaar indienen tegen het besluit. Vermeld hierbij het zaaknummer 2024-009235. Onderaan het besluit leest u hier meer over.

 

Wilt u meer weten?

Bel het Provincieloket, telefoonnummer 026 359 99 99.

 

 

Gedeputeerde Staten van Gelderland

Naar boven