Gedeputeerde Staten van Gelderland hebben op 24 oktober 2023 de ontwerp-wijziging van het luchthavenbesluit vastgesteld.
In deze wijziging wordt het begrip exploitant toegevoegd aan de begripsbepalingen, worden de baancodes gecorrigeerd en zijn de hoogtebeperkingen geactualiseerd.
Mogelijkheid van inzien
Het ontwerpbesluit en bijbehorende stukken zijn gedurende zes weken na de publicatiedatum in te zien. Op verzoek sturen wij u kopieën van de stukken toe. Neem hiervoor contact op met het Provincieloket via telefoonnummer 026 359 99 99.
U kunt de stukken ook op afspraak inzien in het Provinciehuis. Ook hiervoor neemt u contact op met het Provincieloket. In alle gevallen vermeldt u het zaaknummer 2020-007324.
U kunt de stukken liggen ook inzien bij de gemeente Voorst, H.W. Iordensweg 17, Twello.
Zienswijze indienen?
Eenieder kan tijdens de inzagetermijn een zienswijze indienen tegen de voorgenomen wijzigingen. Vermeld bij een zienswijze het zaaknummer 2020-007324. Wij publiceren dit ontwerpbesluit op www.overheid.nl.
Wilt u een zienswijze indienen? Dat kan mondeling door contact op te nemen met het Provincieloket, telefoonnummer 026 359 99 99, schriftelijk via Gedeputeerde Staten van Gelderland, Postbus 9090, 6800 GX Arnhem of digitaal via post@gelderland.nl.
Hoe gaat het verder?
Na beoordeling van de binnengekomen zienswijzen leggen Gedeputeerde Staten het gewijzigde luchthavenbesluit ter vaststelling voor aan Provinciale Staten. Het definitief gewijzigde luchthavenbesluit wordt opnieuw zes weken ter inzage gelegd. Belanghebbenden kunnen dan hiertegen beroep instellen. Meer informatie daarover volgt in de kennisgeving van het nog vast te stellen definitief gewijzigde luchthavenbesluit.
Meer informatie
Wilt u meer weten?
Bel het Provincieloket, telefoonnummer 026 359 99 99.