Provinciaal blad van Noord-Holland
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Noord-Holland | Provinciaal blad 2016, 1145 | Verordeningen |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Noord-Holland | Provinciaal blad 2016, 1145 | Verordeningen |
Provincie Noord-Holland; wijziging van de Uitvoeringsregeling subsidie Herstructurering en intelligent ruimtegebruik bedrijventerreinen Noord-Holland 2014 Gedeputeerde Staten van Noord-Holland.
Besluit van Gedeputeerde Staten van Noord-Holland van16 februari 2016, nummer 764443/764867 , tot wijziging van de Uitvoeringsregeling subsidie Herstructurering en intelligent ruimtegebruik bedrijventerreinen Noord-Holland 2014
Gedeputeerde Staten van Noord-Holland,
Overwegende dat door het aanpakken van de veroudering op bestaande bedrijventerreinen de kwaliteit van deze bedrijventerreinen wordt gewaarborgd en ten einde aan te sluiten bij het Provinciaal Herstructureringsprogramma 2014 - 2017 is het gewenst om de Uitvoeringsregeling subsidie Herstructurering en intelligent ruimtegebruik bedrijventerreinen Noord-Holland 2014 te wijzigen;
Gelet op artikel 2 van de Algemene subsidieverordening Noord-Holland 2011;
De Uitvoeringsregeling subsidie Herstructurering en intelligent ruimtegebruik bedrijventerreinen Noord-Holland 2014 wordt als volgt gewijzigd:
Artikel 1 sub i komt te luiden:
a.duurzaamheidsmaatregelen: het realiseren van voorzieningen op de gebieden energie, water (berging), grondstoffen, afval, nutsvoorzieningen, gebouwen, verkeer en vervoer die leiden tot een lagere milieubelasting of het vergroten van de biodiversiteit.
Subsidie kan worden verstrekt voor de herstructurering van bestaande bedrijventerreinen in Noord-Holland in de vorm van fysieke maatregelen of procesmaatregelen.
Subsidie kan worden verleend voor de verstrekking van één of meer subsidies door de subsidieontvanger aan natuurlijke personen en privaatrechtelijke rechtspersonen, uitsluitend voor fysieke maatregelen ten behoeve van de verbetering van het aanzicht van bedrijfspanden of voor duurzaamheidsmaatregelen voor bedrijfspanden. Deze maatregelen moeten plaatsvinden op een bedrijventerrein dat is opgenomen in de A-B-C-D lijsten
Indien toepassing van de leden 1 en 2 naar het oordeel van Gedeputeerde Staten zou leiden tot het overtreden van het verbod op het geven van staatsteun in de zin van artikel 107, eerste lid, van het Verdrag betreffende de werking van de Europese Unie, wordt het subsidiebedrag in afwijking van het eerste lid zodanig vastgesteld dat het totaal van alle subsidies voor de activiteiten niet hoger is dan het bedrag dat op grond van de Verordening (EU) nr. 1407/2013 van 18 december 2013 (de-minimissteun) verstrekt mag worden.
Subsidie kan worden verstrekt voor de inzet van externe kennis en ervaring bij het uitvoeren van procesmaatregelen op een bedrijventerrein dat is opgenomen in de A-B-C-D lijsten voor de begeleiding bij de uitvoering van fysieke maatregelen, die gesubsidieerd zijn op grond van hoofdstuk 2 van deze regeling.
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/prb-2016-1145.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.