Kamerstuk

Datum publicatieOrganisatieVergaderjaarDossier- en ondernummerDatum brief
Tweede Kamer der Staten-Generaal1995-199624552 nr. 4

24 552
Regels inzake de financiële verhouding tussen het Rijk en de gemeenten (Financiële-verhoudingswet)

nr. 4
BRIEF VAN DE STAATSSECRETARIS VAN BINNENLANDSE ZAKEN

Aan de Voorzitter van de Tweede Kamer der Staten-Generaal

's-Gravenhage, 21 december 1995

Op uw verzoek treft u hierbij aan een overzicht van de herverdeeleffecten van het voorstel voor een nieuwe Financiële-verhoudingswet. Deze zijn zowel uitgedrukt in voorlopige cijfers 1994 (voorstel van wet van december 1995) als in cijfers 1992 (voorontwerp van wet van november 1994).

De Staatssecretaris van Binnenlandse Zaken,

A. G. M. van de Vondervoort

BIJLAGE

Voorlopig cijferbeeld 1994

Hieronder worden de hoogte van de algemene uitkering volgens de nieuwe FVW (kolom 2) vergeleken met die volgens de FVW 1984 (kolom 3).

Ook het verschil in guldens per inwoner wordt gepresenteerd. Hierbij dient te worden bedacht dat deze gegevens een tussenstand op basis van voorlopige cijfers bevatten. De uiteindelijke herverdeling vindt plaats aan de hand van de cijfers 1996. Daarbij zullen onder andere actuelere cijfers voor het aantal bijstandsgerechtigden en de OZB-waarde het cijferbeeld beïnvloeden. Ook een mogelijk onderscheid in de OZB-verevening naar woningen en niet-woningen kan van invloed zijn.

(1)(2)(3)(4)(5)
GemeenteAlgemene uitkering nieuw per inwoner 1994 (in guldens)Algemene uitkering oud per inwoner 1994 (in guldens)AU nw – AU oud per inwoner 1994 (in guldens)AU nw – AU oud per inwoner 1992 (in guldens)
SCHIERMONNIKOOG2.5642.519464
AMSTERDAM2.5612.5421975
VLIELAND2.5282.4765272
REIDERLAND2.1421.956186197
AMELAND2.0522.100– 48– 56
ROTTERDAM1.9961.93858121
'S-GRAVENHAGE1.8751.724151144
UTRECHT1.8411.693148161
LELYSTAD1.6681.6006871
TERSCHELLING1.6571.618383
GRONINGEN1.5781.397181220
HEUSDEN1.5581.559– 110
ROZENBURG1.4521.418345
DE MARNE1.4071.3198863
NIJMEGEN1.3791.234145171
NIJEFURD1.3781.3225667
LEEUWARDEN1.3631.26697104
ARNHEM1.3541.27480107
SLUIS1.3501.406– 55– 102
DIEVER1.3341.2855090
ZWEELOO1.3181.2952331
EEMSMOND1.3171.22197111
PEKELA1.3141.207107107
SCHIEDAM1.2991.19310696
BROUWERSHAVEN1.2901.329– 39– 108
LOPPERSUM1.2891.17111898
WINSUM1.2851.16811689
LEIDEN1.2831.305– 22– 30
BELLINGWEDDE1.2731.1799391
GOUDA1.2701.2096038
HET BILDT1.2651.092173167
ROZENDAAL1.2641.413– 150– 228
DORDRECHT1.2581.2045460
DOESBURG1.2551.114141124
ALMELO1.2471.072175168
WESTERBORK1.2431.203406
DWINGELOO1.2351.1627324
HAARLEM1.2321.21418– 8
APPINGEDAM1.231987244213
HARLINGEN1.2231.1556766
'S-HERTOGENBOSCH1.2161.211532
VLEDDER1.2131.177366
TILBURG1.2081.1426799
AARDENBURG1.2081.1278259
ZUTPHEN1.2081.11197124
VENLO1.2031.1426266
VLAGTWEDDE1.2011.1356558
ENKHUIZEN1.1961.197– 015
WINSCHOTEN1.1961.010186174
BOLSWARD1.1921.000191173
MEDEMBLIK1.1901.196– 63
ZIERIKZEE1.1831.242– 59– 63
GAASTERLAN-SLEAT1.1811.1334820
DELFT1.1721.289– 117– 107
FERWERDERADEEL1.1721.011160125
ENSCHEDE1.1721.1126062
TEXEL1.1691.209– 39– 64
SCHEEMDA1.1681.1521648
ROERMOND1.1681.1016784
SNEEK1.163999164162
WESTSTELLINGWERF1.1621.0738974
NIEDORP1.1611.171– 10– 26
DEVENTER1.1611.060100118
MIDDENSCHOUWEN1.1591.14019– 18
BREDA1.1571.147108
DONGERADEEL1.1551.0787687
VENRAY1.1501.1272325
HOOGEZAND-SAPPEMEER1.1471.013134129
DELFZIJL1.1411.0895255
IJSSELHAM1.1361.0597851
FRANEKERADEEL1.1361.033103109
BAARLE-NASSAU1.1341.162– 27– 37
ALMERE1.1301.154– 2427
RUINEN1.1281.11513– 16
MAASTRICHT1.1281.241– 113– 109
MIDDELBURG1.1241.0665811
SPIJKENISSE1.1221.0319182
HEERLEN1.1201.176– 55– 30
EINDHOVEN1.1201.150– 30– 3
WUNSERADIEL1.1201.01810297
MENTERWOLDE1.1191.0685169
VLISSINGEN1.1151.0526354
VEENDAM1.1131.011102113
HELMOND1.1021.00498126
BERGEN OP ZOOM1.0991.0287173
PURMEREND1.0991.090929
LEMSTERLAND1.094956137109
KAMPEN1.084966118121
GORINCHEM1.0761.0364056
GROOTEGAST1.07297597103
WILLEMSTAD1.0711.126– 55– 42
VLAARDINGEN1.0701.04129– 26
GASSELTE1.0701.0056410
HEEREWAARDEN1.0691.0105944
OOSTERHESSELEN1.0681.0105839
STADSKANAAL1.0689838565
WAGENINGEN1.0651.011548
LITTENSERADIEL1.0631.0293329
ALKMAAR1.0611.0461615
STEENWIJK1.0589609877
NORG1.0561.04215– 29
KOLLUMERLAND C.A. 1.05695310497
THORN1.0551.121– 66– 91
SITTARD1.0541.0134173
HOORN1.0539827058
RUINERWOLD1.0521.03319– 8
SINT ANTHONIS11.0521.02923 
SAS VAN GENT1.0511.01140– 2
BREDERWIEDE1.0511.04011– 11
SINT PHILIPSLAND1.0519539747
BORGER1.0501.0193122
DUIVEN1.04994810288
OOSTSTELLINGWERF1.0499826760
DANTUMADEEL1.043908135124

1 Nieuw gevormde gemeente.

(1)(2)(3)(4)(5)
GemeenteAlgemene uitkering nieuw per inwoner 1994 (in guldens)Algemene uitkering oud per inwoner 1994 (in guldens)AU nw – AU oud per inwoner 1994 (in guldens)AU nw – AU oud per inwoner 1992 (in guldens)
ODOORN1.0439865737
ZWOLLE1.0421.059– 16– 18
BRUNSSUM1.0421.0123049
AMBT DELDEN1.0361.037– 0– 23
DEN HELDER1.0339597456
TEN BOER1.0289418754
VEERE1.0271.100– 73– 121
NIJEVEEN1.0251.0223– 27
KORTGENE1.0231.065– 43– 75
SMALLINGERLAND1.0239507372
HEERENVEEN1.0229536945
AXEL1.01989312699
HAVELTE1.01197437– 9
ZAANSTAD1.0101.106– 96– 87
GELDERMALSEN1.0091.083– 74– 80
MARUM1.008898110103
ZALTBOMMEL1.0069337346
OOSTBURG1.0021.143– 142– 171
COEVORDEN1.0029317192
HENGELO O1.0009604044
NOORDOOSTPOLDER1.0001.025– 24– 40
STEENDEREN1.0001.024– 24– 40
WEERT9999178280
HONTENISSE9989356326
TIEL9959138285
WESTERSCHOUWEN9941.139– 145– 178
OSS9919345674
GOES988962265
KERKRADE9881.018– 30– 13
WISSENKERKE9861.147–161– 192
BEILEN986983358
ZUIDHORN9859493714
BOARNSTERHIM9849813– 8
HULST98396024– 8
ASSEN9829523021
MEPPEL9798998160
SKARSTERLAN9799780– 1
ANNA PAULOWNA9788988059
SLEEN9779304749
ECHT9749403415
EMMEN9701.035– 64– 30
ROLDE9701.018– 480
ZIJPE9701.000– 30– 58
WYMBRITSERADIEL9691.038– 69– 51
ZUIDWOLDE9688927647
DE WIJK9689452322
WINTERSWIJK9668996776
SMILDE9669105660
WIERINGERMEER965996– 31– 58
VENHUIZEN96493034– 11
DIEPENHEIM962976– 15– 62
KESSEL9619303122
OPSTERLAND9619451616
SLOCHTEREN960989– 29– 59
DALEN9609491225
ANLOO9609491144
VAALS9599441517
WIERINGEN9578837447
WATERLAND9541.065– 11129
VIERLINGSBEEK9539494– 51
ROGGEL EN NEER950918323
THOLEN9499064318
SCHOONEBEEK9479034476
CUIJK EN SINT AGATHA9468866068
LEERDAM94583910678
HILVERSUM9441.036– 91– 117
NIEUW-VOSSEMEER94189150– 3
BROEKHUIZEN940906348
MARKELO9399083213
SCHERMER9391.012– 73– 119
STAPHORST9398994062
GIETEN9358845150
HEYTHUYSEN933935– 2– 25
ACHTKARSPELEN9338696359
NOORDER-KOGGENLAND9329267– 7
WESTERHOVEN9321.076– 144– 146
AVEREEST9328528057
OUDERKERK930938– 8– 49
MENALDUMADEEL92889038– 3
LEEUWARDERADEEL92782410372
GELEEN9261.040– 113– 107
GENDRINGEN92680112594
AMERSFOORT9251.024– 100– 20
GRAMSBERGEN9228804231
ZWARTSLUIS9208338634
OOSTFLAKKEE919904156
BRUINISSE91890613– 52
CULEMBORG9188338558
MAASSLUIS9178675050
STEDE BROEC9178318662
SEVENUM9168853110
ROSSUM915861542
CHAAM914983– 69– 80
PUTTE9138417227
OMMEN91287537– 10
GEMERT9108525851
POSTERHOLT9089062– 23
ROOSENDAAL EN NISPEN9079061– 9
TERNEUZEN906988– 82– 81
LEEK9068297763
GOOR9058456038
OLDENZAAL9038327153
ANDIJK90388716– 37
ZEEVANG899952– 53– 87
OUDENBOSCH89878511369
LOCHEM8978534418
APELDOORN897991– 94– 87
HEEL89586827– 12
AALTEN8958217347
VRIES894938– 44– 69
MILL EN SINT HUBERT894917– 23– 46
DINTELOORD EN PRINSENLAND893931– 38– 82
NEERIJNEN8938885– 3
CAPELLE AAN DEN IJSSEL892938–46– 71
ZOETERMEER891983– 92– 99
HOOGE EN LAGE MIERDE891998– 107– 119
SLIEDRECHT8908296115
HOOGEVEEN8908573392
DIESSEN890939– 49– 75
BEDUM8908157543
NEDERWEERT890893– 3– 28
DRONTEN888908– 20– 15
STEENBERGEN888916– 28– 23
ZELHEM8878226548
BEVERWIJK8871.029– 142– 106
HELLEVOETSLUIS88778610084
HUMMELO EN KEPPEL886907– 20– 64
DOETINCHEM8868731337
WISCH8868186873
GRAAFSTROOM886919– 33– 63
BOSKOOP88684640– 1
WEST MAAS EN WAAL8868893– 29
SWALMEN88678510172
LOPIK885978– 93– 17
GROENLO8857919479
LANDERD18858796 
ZEEWOLDE8851.013– 129– 151
DRECHTERLAND8838245924
HELDEN8838344941
DUSSEN88386419– 7
SCHOONHOVEN8818216070
EIBERGEN8808186232
OOST-, WEST- EN MIDDELBEERS880893– 13– 18
LITH880882– 28
OLST880825553
LIENDEN8798116740
WEESP878931– 52– 103
WERVERSHOOF8788344425
OUDEWATER878908– 3033
LUYKSGESTEL877911– 347
MAURIK87786710– 28
DIEMEN877938– 61– 79
FIJNAART EN HEIJNINGEN87686511– 33
WESTER-KOGGENLAND876933– 57– 73
HASSELT8768156134
UDEN8768354031
ZWIJNDRECHT876880– 5– 43
DIRKSLAND87585717– 17
NEEDE8747839145
HORST873896– 23– 35
GENNEP873908– 35– 33
ALPHEN EN RIEL870920– 50– 69
BOXMEER869872– 3– 26
RUURLO8697967351
OUD EN NIEUW GASTEL8698663– 24
HARDENBERG86885117– 2
NIEUWVEEN8688617– 4
ZEVENAAR8677957253
LANDGRAAF86686151
DRUTEN865873– 837
VORDEN86483925– 16
DEURNE86485410– 2
BERGH862863– 129
BRAKEL862818449
STANDDAARBUITEN861900– 38– 62
EDE861896– 35– 77
BERGEN L860884– 24– 44
BORCULO8597946535
BAKEL EN MILHEEZE858873– 15– 36
MAASDRIEL8587807856
OSSENDRECHT858875– 17– 20
RHEDEN858936– 79– 109
WAALWIJK857873– 1646
TYTSJERKSTERADIEL857867– 10– 43
VLIST857915– 58– 69
HILVARENBEEK855861– 6– 19
TEGELEN8557659063
HARDERWIJK8558094618
MAASDONK8558459– 21
ZEDERIK855917– 62– 92
DEN HAM8547847053
WIJHE8547708440
RIJNSBURG854929– 75– 80

1 Nieuw gevormde gemeente.

(1)(2)(3)(4)(5)
GemeenteAlgemene uitkering nieuw per inwoner 1994 (in guldens)Algemene uitkering oud per inwoner 1994 (in guldens)AU nw – AU oud per inwoner 1994 (in guldens)AU nw – AU oud per inwoner 1992 (in guldens)
HAAKSBERGEN8537856945
KERKWIJK8528448– 23
ZUNDERT850889– 39– 73
RODEN850808427
VALKENSWAARD84983019– 20
JACOBSWOUDE849955– 106– 136
SPRANG-CAPELLE8488093828
MAASBRACHT847900– 53– 74
REIMERSWAAL84782225– 11
AALBURG84682421– 5
GIESSENLANDEN846900– 54– 81
BERGEYK845822245
WEERSELO845860– 14– 62
RAVENSTEIN845878– 33– 39
DOMBURG8451.033– 188– 230
OOSTERHOUT844880– 36– 52
LEENDE844931– 87– 106
BUREN844928– 84– 111
VEGHEL844855– 11– 9
SOMEREN8438367– 5
BOEKEL842865– 23– 19
VOORST842874– 32– 75
OIRSCHOT842906– 64– 75
VESSEM C.A. 842937– 95– 115
STRIJEN842861– 19– 42
WIJCHEN8418033927
DUIVELAND8417885313
LINGEWAAL840855– 15– 52
EPE840878– 38– 64
BUSSUM837992– 154– 158
STRAMPROY8377726539
ETTEN-LEUR8367993716
DENEKAMP835807287
EDAM-VOLENDAM833922– 89– 104
RIJSBERGEN833874– 41– 63
WORMERLAND833852– 19– 40
ZEIST833912– 79– 128
BUDEL831855– 24– 28
RIETHOVEN830962– 132– 148
BEUNINGEN83082461
BOXTEL8307646652
BERGAMBACHT829882– 53– 89
OPMEER827845– 18– 34
MEIJEL8277834527
VEENENDAAL82780819– 27
DODEWAARD82580521– 10
GRAVE825785396
HENGELO GLD8237735114
ALPHEN AAN DEN RIJN823880– 58– 89
HUNSEL8238203– 34
RIJNWAARDEN8237695327
HEESCH822891– 6928
ANGERLO822789329
ELBURG8217625949
MARIEKERKE821826– 5– 31
MAARHEEZE819824– 6– 38
BEESEL8187793915
GRUBBENVORST818854– 36– 68
VRIEZENVEEN8187784014
VELSEN818998– 180– 186
ROERDALEN817841– 24– 25
VALKENBURG AAN DE GEUL817839– 23– 47
BRUMMEN81579817– 23
MILLINGEN AAN DE RIJN81469412098
HOOGE EN LAGE ZWALUWE814842– 28– 68
MIERLO8137605338
DINXPERLO8137288561
MIDDELHARNIS813834– 22– 35
RIJSSEN81271399115
GEERTRUIDENBERG811917– 106– 137
GRAFT-DE RIJP810879– 69– 92
GOEDEREEDE810892– 82– 86
RHENEN809775359
WOENSDRECHT808813– 4– 72
SINT-OEDENRODE808817– 9– 45
LIESVELD808811– 3– 11
HARENKARSPEL807856– 49– 80
BEST807810– 3– 7
UBBERGEN807834– 27– 25
HELLENDOORN8077842211
RUCPHEN806830– 24– 38
BRIELLE806932– 126– 109
ASTEN806796108
HEERDE806811– 5– 34
HEEMSKERK805773325
GROESBEEK804800410
MAASBREE80479311– 14
GENDT8047267839
RIDDERKERK803863– 60– 98
ALBLASSERDAM802829– 27– 50
GORSSEL802897– 95– 124
HUIJBERGEN802863– 61– 105
DONGEN801784171
WESTKAPELLE800860– 60– 100
DIDAM7997346549
NIJKERK799815– 17– 53
ECHTELD797763342
PEIZE79677323– 9
OLDEBROEK7967435333
DEN DUNGEN795752439
WITTEM794854– 60– 76
TUBBERGEN794812– 19– 39
HEERHUGOWAARD7937296465
VALBURG79377320– 1
REUSEL792764286
LANGBROEK792891– 99– 30
HARDINXVELD-GIESSENDAM792800– 8– 19
SCHIJNDEL7927345847
NEDERLEK792828– 36– 91
KAPELLE79277220– 16
SCHAGEN791752395
PAPENDRECHT791819– 28– 47
KORENDIJK790849– 59– 93
VOORBURG789972– 183– 170
MOERGESTEL789820– 31– 76
GELDROP789808– 20– 17
LICHTENVOORDE78576817– 5
IJSSELMUIDEN7847444016
HATTEM784793– 9– 46
RENSWOUDE784826– 42– 68
ZUIDLAREN78476419– 19
HEUMEN782784– 2– 2
AMMERZODEN78175030– 21
WOUDRICHEM779813– 34– 67
ZEVENBERGEN779794– 16– 45
ERMELO778796– 18– 52
OOSTZAAN777782– 5– 36
AARLE-RIXTEL7777304725
NIEUWLEUSEN7777255218
WEHL7777324521
HELVOIRT775839– 64– 67
MOORDRECHT7747086771
LOSSER774784– 1019
DRUNEN773751226
HOOGELOON C.A. 772840– 68– 84
ARCEN EN VELDEN772811– 39– 65
WOGNUM7717541613
WESTERVOORT7716838762
BLADEL EN NETERSEL7707674– 13
HAELEN770834– 64– 42
BEEK EN DONK7697254517
PUTTEN769791– 22– 53
SUSTEREN769803– 34– 29
HOLTEN7677661– 24
ELST767744243
GULPEN766798– 31– 39
BEEMSTER766841– 75– 67
MEERLO-WANSSUM766803– 37– 64
RAALTE765773– 840
DALFSEN765777– 12– 7
ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE764881– 117– 145
BARNEVELD763815– 52– 68
'S-GRAVENDEEL763798– 36– 82
MAARN761878– 116– 153
UDENHOUT761771– 10– 25
BEMMEL760770– 9– 11
RIJNWOUDE760860– 99– 58
VELDHOVEN760797– 37– 81
BORNE7607253410
VLIJMEN7597332610
'S-GRAVENMOER759790– 31– 69
BATHMEN759778– 19– 52
NUNSPEET759763– 4– 11
RIJSWIJK757965– 207– 233
WOUW756767– 11– 44
STEIN755780– 25– 37
HETEREN7537153928
WADDINXVEEN753777– 24– 42
VUGHT753758– 6– 48
MADE EN DRIMMELEN752785– 33– 70
BORSELE752909– 157– 181
WIERDEN7527466– 1
ONDERBANKEN751788– 37– 54
BELFELD7517104020
VIANEN750842– 92– 75
AMERONGEN75073812– 38
NIEUWEGEIN750830– 80– 86
IJSSELSTEIN749779– 30– 59
ZANDVOORT748869– 121– 98
HEDEL748751– 3– 19
'S-GRAVELAND748821– 73– 95
SCHOORL743747– 4– 26
GENEMUIDEN743756– 13– 37
WOERDEN743877– 135– 83
AMSTELVEEN7421.051– 310– 306
BERLICUM74173011– 9
BERNISSE741812– 71– 104
RENKUM740905– 165– 203
LIESHOUT740810– 69– 94
BEEK740786– 46– 63
HAAREN737775– 38– 46
OBDAM737757– 20– 56
CROMSTRIJEN736808– 72– 89
LANGEDIJK736772– 35– 45
VALKENISSE736836– 100– 138
WIJK BIJ DUURSTEDE734735– 114
HUIZEN734802– 69– 79
NIEUW-LEKKERLAND73372013– 17
OISTERWIJK732752– 2011
BODEGRAVEN731795– 64– 56
KESTEREN7296686135
WASPIK729768– 40– 93
KLUNDERT729985– 256– 256
HEINO72871315– 3
MARGRATEN728848– 120– 121
OOTMARSUM726774– 48– 108
HUISSEN726714130
BORN726836– 110– 139
NIEUWERKERK AAN DEN IJSSEL726732– 7– 37
BAARN725791– 66– 99
GILZE EN RIJEN725782– 57– 79
MOOK EN MIDDELAAR7227194– 23
LOON OP ZAND721772– 51– 42
WESTVOORNE720833– 112– 167
LEIDERDORP720814– 93– 84
GOIRLE720740– 20– 41
WARNSVELD7196695136
UITHOORN719819– 101– 135
HENDRIK-IDO-AMBACHT718729– 11– 36
EELDE718778– 60– 90
SCHIPLUIDEN718778– 59– 90
LIEMPDE717784– 67– 55
UITGEEST715744– 29– 58
MONTFOORT U713821– 108– 92
HALSTEREN712722– 9– 46
DRIEBERGEN-RIJSENBURG712753– 41– 81
HILLEGOM711785– 74– 115
MAARTENSDIJK710865– 155– 176
ALKEMADE710779– 70– 96
BINNENMAAS708857– 149– 178
AKERSLOOT708772– 65– 50
DIEPENVEEN706790– 84– 116
BERGEN NH706822– 116– 139
KRIMPEN AAN DEN IJSSEL705783– 78– 118
WERKENDAM704734– 31– 66
COTHEN703804– 101– 125
HAARLEMMERMEER7031.049– 346– 318
SCHINNEN703765– 62– 74
NUTH703771– 68– 95
NIEUWKOOP702800– 98– 79
VOERENDAAL701764– 62– 75
LEERSUM701738– 37– 86
LEIDSCHENDAM700871– 170– 227
WATERINGEN700767– 67– 74
HEERJANSDAM698764– 66– 118
EGMOND698774– 76– 74
MEERSSEN698746– 48– 55
LOENEN697831– 134– 137
HOUTEN697787– 90– 94
MAARSSEN697776– 79– 92
URK69759310483
EEMNES696717– 20– 61
BARENDRECHT696828– 132– 165
ARNEMUIDEN6966474937
LANDSMEER695836– 141– 139
ESCH695763– 68– 53
HAREN692830– 138– 156
HAARLEMMERLIEDE C.A. 692856– 164– 148
SINT MICHIELSGESTEL691704– 13– 34
EIJSDEN690755– 66– 45
OUD-BEIJERLAND689753– 64– 106
ROSMALEN689729– 40– 34
EERSEL687753– 66– 82
SIMPELVELD686768– 82– 58
RAAMSDONK685784– 99– 119
HEEZE685742– 57– 61
NUENEN C.A. 681715– 34– 57
HOEVEN679715– 36– 69
SOEST678863– 185– 114
KATWIJK678754– 75– 94
TER AAR677717– 40– 72
BREUKELEN674846– 171– 107
DE RONDE VENEN674863– 189– 129
NAARDEN674914– 240– 278
HARMELEN674696– 22– 46
STAD DELDEN674706– 32– 76
TERHEIJDEN673711– 38– 72
AALSMEER673909– 236– 295
BERGSCHENHOEK672737– 65– 106
SCHERPENZEEL671671– 0– 42
WOUDENBERG667707– 40– 64
'S-GRAVENZANDE665733– 68– 86
BERKEL EN RODENRIJS661781– 119– 138
OUDER-AMSTEL661881– 220– 251
DOORN659823– 164– 186
CASTRICUM656735– 78– 113
NOORDWIJK653776– 123– 177
NIEUW-GINNEKEN652768– 116– 150
MUIDEN648805– 157– 178
BERKEL-ENSCHOT644700– 56– 72
PRINSENBEEK643683– 40– 85
SON EN BREUGEL643760– 117– 118
WAALRE641722– 81– 92
LISSE640776– 136– 182
BLEISWIJK639787– 148– 127
HEEMSTEDE638810– 172– 205
BUNSCHOTEN636690– 54– 59
MONSTER636740– 104– 121
WARMOND636743– 107– 184
PIJNACKER635769– 134– 126
DE LIER633733– 101– 122
MAASLAND631782– 151– 169
TETERINGEN630698– 68– 101
HEILOO628732– 104– 125
NAALDWIJK627759– 133– 150
NOORDWIJKERHOUT627726– 99– 133
NOOTDORP624708– 84– 114
NEDERHORST DEN BERG623743– 120– 164
ABCOUDE623798– 175– 218
REEUWIJK614749– 135– 105
ZOETERWOUDE612878– 266– 338
VOORSCHOTEN610754– 145– 178
LOOSDRECHT608818– 210– 213
LIMMEN595674– 79– 67
VOORHOUT590673– 83– 90
DE BILT590881– 291– 205
ALBRANDSWAARD585751– 166– 152
VLEUTEN-DE MEERN582807– 225– 251
SASSENHEIM581738– 157– 123
LEUSDEN569724– 155– 92
BUNNIK552752– 201– 216
HOEVELAKEN549654– 106– 148
WASSENAAR546896– 351– 383
OEGSTGEEST545738– 193– 236
BENNEBROEK539728– 189– 211
BLOEMENDAAL481892– 411– 346
LAREN481789– 308– 330
VALKENBURG446704– 258– 311
BLARICUM433723– 290– 294