Aanvraag vergunning voor wegens nieuwe kozijnen en functie wijziging van winkelruimte naar woonruimte aan C. Fockstraat 110, 2613DJ Delft

C. Fockstraat 110, 2613DJ Delft | wegens nieuwe kozijnen en functie wijziging van winkelruimte naar woonruimte | 07-01-2026

Wilt u meer informatie ontvangen over de aangevraagde vergunning? U kunt de stukken opvragen bij de afdeling Publieke Dienstverlening van de gemeente via telefoonnummer 14015 of via het formulier op www.delft.nl/contact, onder vermelding van zaaknummer Z2026-000074.

Deze publicatie is bedoeld om u te informeren. Als er een besluit is genomen over de aanvraag dan publiceren wij dat hier opnieuw. Pas dan kunt u eventueel bezwaar maken. Meer informatie daarover vindt u later bij de publicatie van de verleende vergunning.

Naar boven