herstelbesluit omgevingsvergunning verleend voor tijdelijke infiltratievoorziening bestaande uit wadi en verbonden watergang Graafsedijk 19 (nabij) in Beers

Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Land van Cuijk maakt het volgende herstelbesluit bekend:

  • Onderwerp: herstelbesluit tijdelijke infiltratievoorziening bestaande uit wadi en verbonden watergang

  • Besluitdatum: 19 februari 2026

  • Locatie: Graafsedijk 19 (nabij) in Beers

  • Zaaknummer: Z2025-00005983

  • Eindoordeel: verleend

De volgende activiteiten behoren tot dit herstelbesluit:

  • uitvoeren van een werk of werkzaamheid

 

Bezwaar

Met dit herstelbesluit trekken wij ons eerdere besluit van 17 september 2025 in. Op dit moment is een bezwaarprocedure aanhangig tegen het besluit van 17 september 2025. Op grond van artikel 6:19 van de Awb is het ingestelde bezwaar tegen het besluit van 17 september 2025 van rechtswege mede gericht tegen het voorliggende herstelbesluit. Dit betekent ook dat het voorliggende herstelbesluit automatisch deel uitmaakt van de bezwaarprocedure tegen het besluit van 17 september 2025. De personen die bezwaar hebben ingesteld tegen het besluit van 17 september 2025 krijgen in de bezwaarprocedure de gelegenheid om te reageren op de inhoud van het voorliggend herstelbesluit.

Belanghebbenden die niet eerder bezwaar hebben gemaakt tegen het ingetrokken besluit en die door de wijzigingen in dit herstelbesluit worden benadeeld, kunnen op grond van de Awb bezwaar maken tegen dit besluit en een verzoek om voorlopige voorziening indienen. De bezwaartermijn bedraagt zes weken en deze termijn gaat in op de dag na de bekendmaking van dit herstelbesluit.

U moet hiervoor een brief sturen naar het college van Burgemeester en wethouders van de gemeente Land van Cuijk. Deze brief noemen we een bezwaarschrift. Ondanks het opsturen van het bezwaarschrift blijft het besluit gelden. Wilt u voorkomen dat het besluit wordt uitgevoerd? En u heeft daarvoor een dringende reden? Dan kunt u de rechtbank Oost-Brabant vragen om een voorlopige voorziening. De voorlopige voorziening zorgt ervoor dat het besluit niet wordt uitgevoerd. Naar de rechtbank gaan, kan pas nadat u het bezwaarschrift hebt ingediend.

 

Naar boven