Aanvraag vergunning voor het hardloopevenement “de Vuurtorenloop” op 19 april 2026 Vlieland

De gemeente Vlieland heeft een aanvraag voor een evenementenvergunning ontvangen. De vergunning is aangevraagd voor het hardloopevenement “de Vuurtorenloop 2026” op 19 april 2026. [

Waarom publiceert de gemeente Vlieland dit bericht?

Een evenementenvergunning wordt bij de gemeente aangevraagd om toestemming te krijgen voor het organiseren van een evenement. Met dit bericht laat de gemeente u weten dat er misschien evenement plaats vindt in uw omgeving. U kunt nu reageren als u het hier niet mee eens bent.

Wanneer neemt de gemeente Vlieland een besluit over de aanvraag van de vergunning?

De gemeente heeft de aanvraag voor een vergunning ontvangen op 05-02-2026. De gemeente neemt daarover waarschijnlijk 26 maart een besluit. Als de vergunning wordt verleend, publiceert de gemeente Vlieland een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Heeft u vragen over de aanvraag van de vergunning?

U kunt nu alvast de aanvraag van de vergunning bekijken en hierover vragen stellen. Hiervoor kunt u bellen met de gemeente. Dit kan via het telefoonnummer 0562-452700.

Naar boven