Verleende Alcoholwetvergunning, aan Hotel Marquette Heemskerk B.V., gevestigd aan Marquettelaan 34 in Heemskerk.

De burgemeester van de gemeente Heemskerk heeft besloten op grond van artikel 3 van de Alcoholwet een vergunning te verlenen aan Hotel Marquette Heemskerk B.V., gevestigd aan Marquettelaan 34 in Heemskerk.

 

Tegen dit besluit kunnen belanghebbenden bezwaar maken volgens onderstaande procedure. Nadere inlichtingen: team Leefomgeving & Veiligheid, 14 0251.

 

Laat het ons op tijd weten als u het met dit besluit niet eens bent

Als u als belanghebbende het niet eens bent met dit besluit kunt u een brief schrijven aan de burgemeester. Dit noemen wij een bezwaarschrift. Dit bezwaarschrift moet u binnen zes weken na bekendmaking van dit besluit indienen. Noem in het bezwaarschrift in ieder geval:

 

  • 1.

    - Uw naam, adres en telefoonnummer;

  • 2.

    - De datum waarop u het bezwaarschrift schrijft;

  • 3.

    - Een omschrijving van het besluit waar het niet mee eens bent. U kunt ook een kopie van het besluit meesturen;

  • 4.

    - De redenen waarom u bezwaar maakt;

  • 5.

    - Uw handtekening.

Het bezwaarschrift stuurt u naar Postbus 1, 1960 AA HEEMSKERK.

 

Heeft u een DigiD-inlogcode? Maak dan online bezwaar. Dit doet u via www.heemskerk.nl. U kunt uw bezwaar niet mailen.

 

Als u niet kunt wachten tot uw bezwaarschrift is behandeld omdat uw zaak spoedeisend is, kunt u een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank Noord-Holland, locatie Haarlem, Postbus 1621, 2003 BR Haarlem.

 

Heeft u een DigiD-inlogcode dan kan het ook online via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht.

 

Naar boven