|
naam
evenement
|
vergunning
verleend op
|
datum
evenement
|
|
1. Carnavalstent Boven-Leeuwen 2026
|
28-01-2026
|
Zaterdag 14 februari van 14.00u tot 17.30u en 20.30u tot 02.00u;
Zondag 15 februari van 20.30u tot 02.00u;
Maandag 16 februari van 16.00u tot 22.00u
|
De locatie van het evenement betreft:
Bovengenoemde activiteiten vinden plaats in en bij Kulturhus (tent) d’n Dulper te Boven-Leeuwen aan de Pastoor Schoenmakersstraat 5.
Vragen
Voor vragen kunt u op werkdagen contact opnemen met de vergunningverlener, de heer P. Kersten via het algemene telefoonnummer 14 0487.
Bezwaar
Bent u het niet eens met dit besluit? Dan kunt u daartegen bezwaar maken. Om bezwaar te maken dient u een bezwaarschrift in bij het bestuursorgaan dat dit besluit heeft genomen. Dit is een brief waarin u uitlegt waarom u het niet eens bent met het besluit. U dient uw bezwaarschrift binnen 6 weken na de dag van verzending van dit besluit in.
In het bezwaarschrift moet volgens artikel 6:5 Algemene wet bestuursrecht het volgende staan:
- •
- •
de datum van uw bezwaarschrift;
- •
omschrijving van het besluit waartegen u bezwaar maakt. Als het mogelijk is stuurt u een kopie van het besluit mee;
- •
waarom u het niet eens bent met het besluit;
- •
Voorlopige voorziening aanvragen
Heeft u bezwaar gemaakt? Dan moet u wachten op de beslissing van het bestuursorgaan. In sommige gevallen kunt u daar niet op wachten. U kunt dan bij de rechter een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Met een voorlopige voorziening vraagt u een voorlopige beslissing van de rechter.
U dient uw verzoek in bij de Rechtbank Gelderland, afdeling bestuursrecht (Postbus 9030, 6800 EM Arnhem). Voor het aanvragen van een voorlopige voorziening betaalt u griffierecht. Meer informatie hierover ontvangt u van de rechtbank.
Beneden-Leeuwen, 28-01-2026
Met vriendelijke groet,
V.M. (Vincent) van Neerbos
burgemeester