Aanvraag vergunning voor het plaatsen van een DHL Pakketautomaat tegen de zijgevel van Jumbo Benders, Vossenerlaan 78, 5924AG Venlo

Het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Venlo maakt bekend dat zij de volgende aanvraag om een omgevingsvergunning heeft ontvangen:

 

Vossenerlaan 78, 5924AG Venlo

Voor het plaatsen van een DHL Pakketautomaat tegen de zijgevel van Jumbo Benders

Ontvangen op 17 september 2026

Kenmerk Z2026-04787

 

Tegen de ontvangst van deze aanvraag kunt u geen zienswijzen of bezwaar indienen. In een latere fase van de procedure kunt u een zienswijze indienen, of bezwaar maken. Bij een reguliere procedure geldt, dat een belanghebbende binnen zes weken schriftelijk bezwaar kan indienen, nadat het besluit kenbaar is gemaakt aan de aanvrager. Bij een uitgebreide procedure kunnen zienswijzen worden ingediend, de dag na de dag waarop het ontwerp-besluit ter inzage is gelegd.

Naar boven