Gemeente Nijkerk – goedkeuring Melding Bingo Loungefly op zondag 25 januari 2026 bij Dart Club Nijkerk aan de Nachtegaalsteeg 1 te Nijkerk.

 

Op grond van artikel 7c eerste lid van de wet op de kansspelen is er op 22 januari 2026 een goedkeuring (met kenmerk 2058542) verleend voor het organiseren van een Bingo Loungefly op zondag 25 januari 2026 bij Dart Club Nijkerk aan de Nachtegaalsteeg 1 te Nijkerk.

 

Documenten opvragen

U kunt bij de gemeente Nijkerk de documenten met informatie over de vergunning opvragen. Stuur een e-mail naar gemeente@nijkerk.eu en geef daarbij de volgende gegevens aan:

  • het kenmerk van de gemeente van de aanvraag: 2058542

 

Bezwaar

Tegen dit besluit kan door belanghebbenden binnen zes weken na datum van bekendmaking (= datum verzending van dit besluit) schriftelijk en gemotiveerd bezwaar worden ingediend bij de burgemeester van gemeente Nijkerk. Met een elektronische handtekening (DigiD) kan bezwaar worden gemaakt via de Digitale Publiekswinkel op de website www.nijkerk.eu. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking.

 

Voorlopige voorziening

In afwachting van de beslissing op bezwaar kan de voorzieningenrechter van de rechtbank Gelderland worden gevraagd een voorlopige voorziening te treffen. Met een elektronische handtekening (DigiD) kan digitaal een verzoekschrift worden ingediend via https://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Voor het behandelen van een voorlopige voorziening wordt griffierecht in rekening gebracht.

 

 

De burgemeester van Nijkerk

 

Mevrouw T.T.E. de Jonge – Ruitenbeek

 

 

Naar boven