Artikel I
De Subsidieregeling BSO+ Haarlem gewijzigd als volgt:
A
In artikel 1 komen de drie volgende onderdelen te vervallen:
BC: besliscommissie
BSN: Burgerservicenummer
VSO: voortgezet speciaal onderwijs
B
Artikel 4, tweede lid komt te luiden als volgt:
- 2
Subsidie is uitsluitend mogelijk voor de aantal uren per kindplaats waarop het kind daadwerkelijk gebruik heeft gemaakt van de BSO+.
C
Artikel 5, tweede lid komt te luiden als volgt:
- 2
Het subsidieplafond wordt jaarlijks geïndexeerd met een door het college vast te stellen indexpercentage waar de OVA als richtlijn wordt gehanteerd.
D
In artikel 6, komen de onderdelen c, d, f en g te vervallen en wordt onderdeel e vervolgens vernummerd naar onderdeel c.
E
Artikel 7, lid 5 komt te luiden als volgt:
- 5
Met inachtneming van hetgeen hierboven vermeld staat in lid 4, besteedt de aanbieder in ieder geval aantoonbaar aandacht aan het aantal medewerkers in relatie tot het aantal kinderen per leeftijdscategorie, de groepsgrootte, het dagritme en de verzorging van de kinderen. Dit houdt in dat er tenminste twee gekwalificeerde pedagogisch medewerkers werkzaam zijn per acht á tien (8-10) kinderen gedurende de opvang uren.
F
Artikel 8, komt het tweede lid te vervallen, het derde lid t/m zesde lid worden vernummerd naar het tweede t/m het vijfde lid:
G
Artikel 8, derde lid komen de onderdelen d t/m g te vervallen en wordt onderdeel h vernummerd naar onderdeel d.:
H
Artikel 8, vijfde lid komt te luiden als volgt:
- 5
Het college besluit binnen zes weken na de uiterste indieningstermijn op de subsidieaanvraag.
I
Artikel 9, eerste lid komt onderdeel c te vervallen:
J
Artikel 10, vierde lid komt te luiden als volgt:
- 4
Het subsidiebedrag wordt als volgt beschikbaar gesteld:
- a.
5/12e van het subsidiebedrag wordt met ingang van het nieuwe schooljaar als voorschot beschikbaar gesteld.
- b.
Al gelang de prestaties van de aanbieder wordt het restantbedrag van 7/12e van het subsidiebedrag aan het einde van het schooljaar betaalbaar gesteld.
K
Artikel 11, derde lid komt te vervallen:
L
Artikel 12, vierde lid komen de onderdelen c t/m e te vervallen: