Besluit wijziging ondermandaat afdelingshoofd Samenleving – medewerkers team Beleid

De teamleider van het team Beleid van de afdeling Samenleving,

 

B E S L U I T :

 

Het besluit ondermandaat afdelingshoofd Samenleving – medewerkers team Beleid te wijzigingen als volgt:

Artikel I  

In de titel van het ondermandaatbesluit ‘afdelingshoofd Samenleving’ vervangen door ‘teamleider Beleid’.

Artikel II  

In de aanhef, eerste zin, het woord ‘Het afdelingshoofd’ vervangen door ‘De teamleider van het team Beleid’.

Na de komma het woord ‘het afdelingshoofd’ vervangen door ‘de teamleider Beleid van de afdeling’

Artikel III  

In de aanhef, tweede alinea, wordt ‘organisatiestructuur 2021’ vervangen door ‘organisatiestructuur 2026’.

Artikel IV  

In artikel 1, eerste lid, het gedeelte ‘Het afdelingshoofd van de afdeling Samenleving’ vervangen door ‘De teamleider Beleid’.

Artikel V  

In artikel 1, derde lid, toevoegen met ‘en de teamleider Beleid’ en komt te luiden als volgt:

  • 3.

    De in het eerste lid bedoelde functionarissen oefenen het ondermandaat uit met inachtneming van de artikelen 4 en 5 van het Mandaat-, volmacht- en machtigingsbesluit gemeente Leudal en de bevoegdheden die krachtens mandaat bij het afdelingshoofd Samenleving en de teamleider Beleid berusten.

Artikel VI  

In artikel 1, vierde lid, het gedeelte ‘Het afdelingshoofd Samenleving’ vervangen door ‘De teamleider Beleid.’

Artikel VII  

De naam bij de ondertekening veranderd en komt te luiden ‘C. van der Koelen’, Teamleider Beleid.

Artikel VIII  

Dit besluit treedt in werking met terugwerkende kracht op 1 januari 2026 en pas na het verkregen mandaat van het afdelingshoofd Samenleving.

Heythuysen, 7 april 2026

C. van der Koelen

Teamleider Beleid

Voor akkoord

mr. drs. J.J. Th.L. Geraedts

De gemeensecretaris/algemeen directeur van de gemeente Leudal

Naar boven