GEMEENTE VUGHT- VERLEENDE EVENEMENTENVERGUNNING – KLOOSTERSTRAAT 8, VUGHT

 

 

Burgemeester en wethouders van Vught maken bekend, dat zij in de afgelopen periode onderstaande aanvraag hebben verleend:

-Kloosterstraat 8, 5261 CT Vught, Carnaval 2026 Bar bistro Apero van 14-02-2026 tm 17-02-2026, Z26 - 299863

De vergunning is verzonden op 20 januari 2026

Bezwaarschrift

Nadat een besluit bekend is gemaakt, kan daartegen een bezwaarschrift worden ingediend door belanghebbenden (gedurende een termijn van 6 weken). Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en moet ten minste bevatten; de naam en het adres van de indiener, de dagtekening, een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht, de gronden van het bezwaar.

Het bezwaarschrift kunt u richten aan het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 10100, 5260 GA Vught. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisende zaak, kunt U tegelijkertijd een verzoek om een voorlopige voorziening indienen bij de Voorzieningenrechter van de Rechtbank Oost-Brabant Sector Bestuursrecht Postbus 90125, 5200 MA ’s-Hertogenbosch.

 

Naar boven