Aanvraag omgevingsvergunning ontvangen voor het herontwikkelen van de Markt 2 en 2a naar 19 appartementen en 1 winkelruimte, Markt 2, 6088BP Roggel

Burgemeester en wethouders van Leudal maken bekend dat zij op 18 mei 2026 een aanvraag omgevingsvergunning hebben ontvangen voor het het herontwikkelen van de Markt 2 en 2a naar 19 appartementen en 1 winkelruimte op locatie Markt 2, 6088BP Roggel.

De aanvraag is geregistreerd onder zaaknummer Z2026-00000835 en aangevraagd voor de volgende activiteit(en):

  • bouwactiviteit (technisch)

  • bouwactiviteit (omgevingsplan)

  • afwijken van de regels in het omgevingsplan

De aanvraag zal worden behandeld volgens de reguliere procedure. Nadat de aanvraag is beoordeeld neemt de gemeente een besluit. Dit gebeurt over het algemeen binnen acht weken na ontvangst van de aanvraag. Wij kunnen deze termijn één keer verlengen met zes weken. Wij kunnen de termijn ook opschorten als er aanvullende gegevens van de aanvrager nodig zijn.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen via het contactformulier of telefoonnummer (0475) 85 90 00.

Naar boven