Toestemming voor het organiseren van een Gala van het Guido de Bres College op woensdag 27 mei 2026 van 20:30 uur tot 00:30 uur en op donderdag 28 mei 2026 van 18:00 uur tot 00:30 uur bij Grand Café Lust aan Plein 2A te Nijkerk

Gemeente Nijkerk – goedkeuring voor Gala Guido de Bres College op 27 en 28 mei 2026 in Nijkerk

Op grond van artikel 2:25, eerste lid van de Algemene Plaatselijke Verordening Nijkerk 2021 is op 26 mei 2026 een goedkeuring (met kenmerk 2136786) verleend voor het organiseren van een Gala van het Guido de Bres College op woensdag 27 mei 2026 van 20:30 uur tot 00:30 uur en op donderdag 28 mei 2026 van 18:00 uur tot 00:30 uur bij Grand Café Lust, Plein 2A te Nijkerk.

Documenten opvragen

U kunt bij de gemeente Nijkerk de documenten met informatie over de vergunning opvragen. Stuur een e-mail naar gemeente@nijkerk.eu en geef daarbij de volgende gegevens aan:

  • het kenmerk van de gemeente van de aanvraag: 2136786.

Bezwaar

Tegen dit besluit kan door belanghebbenden binnen zes weken na datum van bekendmaking (= datum verzending van dit besluit) schriftelijk en gemotiveerd bezwaar worden ingediend bij de burgemeester van gemeente Nijkerk. Met een elektronische handtekening (DigiD) kan bezwaar worden gemaakt via de Digitale Publiekswinkel op de website www.nijkerk.eu. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking.

Voorlopige voorziening

In afwachting van de beslissing op bezwaar kan de voorzieningenrechter van de rechtbank Gelderland worden gevraagd een voorlopige voorziening te treffen. Met een elektronische handtekening (DigiD) kan digitaal een verzoekschrift worden ingediend via https://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Voor het behandelen van een voorlopige voorziening wordt griffierecht in rekening gebracht.

De burgemeester van Nijkerk

Mevrouw T.T.E. de Jonge – Ruitenbeek

Naar boven