Algemene plaatselijke verordening Verleend: Evenementenvergunning, het organiseren van De dijkloop op 22 maart 2026, Saskerstraat 1, 1831 CV Koedijk

Vergunning/ontheffing Algemene plaatselijke verordening: Verleend

Burgemeester en wethouders van Alkmaar maken bekend dat zij de volgende aanvraag voor een vergunning/ontheffing hebben verleend:

Evenementenvergunning; Saskerstraat 1, 1831 CV Koedijk; het organiseren van De dijkloop op 22 maart 2026

Datum ontvangst: 30-11-2025

Zaaknummer: 00001319122

Niet eens met dit besluit?

Wilt u een besluit inzien dan kan dit alleen op verzoek. Uw verzoek kunt u doen via onze website met vermelding van het zaaknummer en het adres van het dossier.

Als u het niet eens bent met dit besluit dan kunt u binnen zes weken na de verzenddatum bezwaar maken. Op onze website kunt u lezen hoe u online of per post uw bezwaar kunt indienen.

Naar boven