Kennisgeving weigeringsbesluit voor het organiseren van een stuntshow op 9 juli 2026, Bugemeester Hofplein (evenemententerrein)

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht heeft een weigeringsbesluit verzonden op een aanvraag evenementenvergunning met zaaknummer Z2026-00000477. De gemeente geeft hiermee geen toestemming voor het organiseren van een stuntshow op 9 juli 2026 op de locatie Bugemeester Hofplein (evenemententerrein). Het betreft de volgende activiteit(en):

  • Evenementenvergunning

Datum besluit: 11 mei 2026

Bent u het niet eens met het besluit en wilt u bezwaar maken?

U kunt tot 6 weken na bovengenoemde besluitdatum laten weten dat u het niet eens bent met het besluit. Voor het maken van een afspraak of voor andere vragen zijn wij te bereiken via het telefoonnummer 14078. U kunt bezwaar maken als het besluit tegen uw belangen ingaat. Het bezwaarschrift kunt u indienen bij burgemeester en wethouders van de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht, postbus 34, 3340 AA Hendrik-Ido-Ambacht. Het bezwaarschrift moet voorzien zijn van een handtekening en tenminste bevatten: naam, adres, telefoonnummer en emailadres van de bezwaarmaker, de datum, het zaaknummer van het besluit waartegen het bezwaar is gericht en de reden van het bezwaar.

Naar boven