Toestemming voor het organiseren en houden van het evenement ‘Naudlive’ op 26 april 2026 van 14.00 uur tot uiterlijk 17.00 uur aan Plein de Valk te Echt

Verleende evenementenvergunning / Plein de Valk, 6101 -- te Echt / Echt-Susteren / bekendgemaakt op 10 april 2026 / het organiseren en houden van het evenement ‘Naudlive’ op 26 april 2026 van 14.00 uur tot uiterlijk 17.00 uur / Activiteit: Evenement overig.

Bezwaarschrift

Belanghebbenden kunnen op grond van de Algemene wet bestuursrecht binnen 6 weken na datum bekendmaking tegen dit besluit bezwaar maken. Het bezwaarschrift moet uw naam en adres bevatten, duidelijk maken tegen welk besluit u bezwaar maakt en gemotiveerd, gedateerd en ondertekend zijn. Het bezwaarschrift moet worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders.

Op grond van artikel 8:81 Algemene Wet Bestuursrecht kan, als er spoed vereist is, een voorlopige voorziening worden aangevraagd bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank, Postbus 950, 6040 AZ Roermond. Als u een voorlopige voorziening wilt aanvragen, dient u alsnog een bezwaarschrift in te dienen. Een voorlopige voorziening kan namelijk alleen aangevraagd worden als er een bezwaar- (of beroeps)procedure loopt.

Echt-Susteren, 23 april 2026

Naar boven