Kennisgeving verleende evenementenvergunning voor het 'Flippofeest' op 27 juni 2026 van 21.00 uur tot 04.00 uur - weiland nabij Groenwegh 17 in Hoogmade - 966929

Verzenddatum: 13 april 2026

 

Opbouw:er mag niet eerder worden gestart met de opbouw van het terrein waarop het evenement plaatsvindt dan op donderdag 25 juni 2026 vanaf 09:00 uur. Op maandag 29 juni 2025 om uiterlijk 16:00 uur moet het terrein in de oorspronkelijke staat zijn teruggebracht en dienen alle aangebrachte voorwerpen en materialen te zijn verwijderd.

 

Op verzoek kunt u documenten die openbaar zijn inzien (aanvraagformulier, tekeningen, rapporten en overige stukken die zijn ingediend bij de aanvraag). Maak hiervoor een contactformulier aan via www.kaagenbraassem.nl voor het inzien van stukken.

 

Belanghebbenden kunnen binnen zes weken vanaf de dag na vermelde verzenddatum van het besluit een bezwaarschrift indienen bij de burgemeester c.q. burgemeester en wethouders.U kunt uw bezwaar digitaal indienen via www.kaagenbraassem.nl/bezwaar. Hiervoor heeft u DigiD of e-Herkenning nodig. Een bezwaarschrift schort de werking van het besluit niet op.

 

U kunt een voorlopige voorziening indienen bij de voorzieningenrechter met het verzoek tot schorsing van het besluit, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Een afschrift van het ingediende bezwaarschrift moet meegezonden worden. U kunt uw verzoek om voorlopige voorziening ook digitaal indienen via https://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Hiervoor heeft u DigiD nodig. Aan het indienen van een verzoek om voorlopige voorziening zijn kosten verbonden.

Naar boven