Ontheffing voor het schenken van zwak alcoholhoudende drank tijdens Betuwse Bloesemtocht op 11 april 2026 voor de locaties Landgoed Mariënwaerdt locatie de Mouwe, Dorpshuis Tricht, Fruitmasters, dorpshuis Duifhuis, dorpshuis Albertine en Rustwat te Beesd

Artikel 35 ontheffing Alcoholwet

De burgemeester heeft een artikel 35 ontheffing op basis van de Alcoholwet afgegeven voor het schenken van zwak alcoholhoudende drank tijdens Betuwse Bloesemtocht op 11 april 2026 voor de locaties Landgoed Mariënwaerdt locatie de Mouwe, Dorpshuis Tricht, Fruitmasters, dorpshuis Duifhuis, dorpshuis Albertine en Rustwat (verzonden 23 maart 2026)

Belanghebbenden die het niet eens zijn met dit besluit kunnen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Dit kan binnen zes weken na de aangegeven verzenddatum. Richt het bezwaarschrift aan de burgemeester, Postbus 112, 4190 CC Geldermalsen. De bezwaartermijn start een dag na de verzenddatum van het besluit.

Naar boven