Aanvraag vergunning voor het bouwen van een vrijstaande woning, Kavel 2.03 (De Volgerlanden) - HDK03 E 17128 te Hendrik-Ido-Ambacht

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht heeft een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen. De vergunning is aangevraagd voor het bouwen van een vrijstaande woning op de locatie Kavel 2.03 (De Volgerlanden)- HDK03 E 17128. De aanvraag wordt behandeld volgens de reguliere procedure. Het betreft de volgende activiteit:

  • Bouwactiviteit (omgevingsplan)

De aanvraag is geregistreerd onder zaaknummer Z2026-00000366.

Waarom publiceert de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht dit bericht?

Met dit bericht laat de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

Wanneer neemt de gemeente Hendrik-Ido-Ambacht een besluit over de aanvraag van de vergunning?

De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht heeft de aanvraag voor een vergunning ontvangen op 19 maart 2026. De gemeente Hendrik-Ido-Ambacht neemt daarover uiterlijk 15 mei 2026 een besluit. Als de vergunning wordt verleend, publiceert de gemeente een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Heeft u vragen of wilt u meer informatie over de aanvraag van deze vergunning?

Hiervoor kunt u bellen met de gemeente en vragen naar Vergunningverlening Toezicht en Handhaving. Dit kan via het telefoonnummer 14078.

Naar boven