Aanvraag vergunning voor Het uitbreiden van het gebouw, Australiëlaan 21, 6199AA Maastricht-Airport

Gemeente Beek heeft een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen. De vergunning is aangevraagd voor het uitbreiden van het gebouw op locatie Australiëlaan 21, 6199AA Maastricht-Airport. Het betreft de volgende activiteit(en):

  • technische bouwactiviteit

  • het bouwen van een bouwwerk

De aanvraag is geregistreerd onder zaaknummer Z2026-00000153.

Waarom publiceert Gemeente Beek dit bericht?

Met dit bericht laat Gemeente Beek u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd reageren als u het hier niet mee eens bent.

Wanneer neemt Gemeente Beek een besluit over de aanvraag van de vergunning?

Gemeente Beek heeft de aanvraag voor een vergunning ontvangen op 18 maart 2026. Als de vergunning wordt verleend, publiceert Gemeente Beek een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning inzien en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Heeft u vragen over de aanvraag van de vergunning?

U kunt nu alvast de aanvraag van de vergunning bekijken en hierover vragen stellen. Hiervoor kunt u bellen met Gemeente Beek. Dit kan via het telefoonnummer 046-4389222.

Naar boven