Vastgesteld “TAM-omgevingsplan Hoofdstuk 22l, Buitengebied, Belvedereweg 2 te de Lutte”

Burgemeester en wethouders van Losser maken bekend dat de gemeenteraad op 10 maart 2026 2026 het “TAM-omgevingsplan Hoofdstuk 22l, Buitengebied, Belvedereweg 2 te de Lutte” heeft vastgesteld. Het vastgestelde plan met ID nummer NL.IMRO.0168.TAM22l-0401 ligt met ingang van donderdag 26 maart 2026 gedurende 6 weken ter inzage.

Omschrijving plan

Met het plan wordt de functie ‘Wonen’ aan de Belvedereweg 2 in De Lutte gewijzigd. Hierdoor kan een bijbehorend bouwwerk op de gewenste locatie gebouwd worden. Het erf wordt landschappelijk ingepast waardoor sprake is van een verbetering van de ruimtelijke kwaliteit.

Inzien bestemmingsplan

Het vastgestelde TAM-omgevingsplan ligt met ingang van donderdag 26 maart 2026 tot en met donderdag 7 mei 2026 ter inzage. Het plan (verbeelding en regels) en de bijbehorende toelichting met bijlagen kunnen via www.losser.nl/Actueel/Bekendmakingen en https://omgevingswet.overheid.nl/regels-op-de-kaart/ (zoeken op adres) worden bekeken.

Beroep

Een belanghebbende kan gedurende de periode van ter inzage legging tegen dit besluit beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Dit kan ook online via het Digitaal Loket van de Raad van State.

Inwerkingtreding

Het vaststellingsbesluit treedt in werking daags na afloop van de beroepstermijn, tenzij binnen die termijn in samenhang met een ingesteld beroep een afzonderlijk verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Dit kan ook online via het Digitaal Loket van de Raad van State. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist.

Naar boven