Gemeenteblad van Heerenveen
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Heerenveen | Gemeenteblad 2026, 132158 | algemeen verbindend voorschrift (verordening) |
Zoals vergunningen, bouwplannen en lokale regelgeving.
Adressen en contactpersonen van overheidsorganisaties.
U bent hier:
| Datum publicatie | Organisatie | Jaargang en nummer | Rubriek |
|---|---|---|---|
| Heerenveen | Gemeenteblad 2026, 132158 | algemeen verbindend voorschrift (verordening) |
Subsidieregeling Mienskip gemeente Heerenveen
Deze regeling is van toepassing op de verstrekking van subsidie door het college voor de in artikel 3 bedoelde activiteiten.
Subsidie wordt uitsluitend verstrekt voor activiteiten die plaatsvinden in de gemeente Heerenveen en die:
Artikel 3a. Beoordelingscriteria
Het college verstrekt uitsluitend subsidie voor activiteiten als bedoeld in artikel 3 indien deze naar het oordeel van het college voldoen aan de volgende criteria:
De activiteit levert aantoonbaar een bijdrage aan één of meer van de volgende pijlers voor een groepen inwoners (niet gericht op individuele ondersteuning):
Versterkt het initiatief de zingeving en het gevoel van betekenis bij een groep mensen? Krijgen mensen door dit initiatief meer het gevoel ergens voor te staan, ertoe te doen, of een gezamenlijk doel te hebben? Geeft het initiatief inwoners meer invloed en verantwoordelijkheid op buurt- of gemeentelijke ontwikkelingen?
Subsidie wordt verstrekt aan instellingen als bedoeld in artikel 1 onder c en aan natuurlijke personen die woonachtig zijn in de gemeente Heerenveen.
Artikel 6. Kosten die voor subsidie in aanmerking komen
De subsidies bedragen maximaal een percentage van de subsidiabele kosten bedoeld in lid 1. Per aanvraag is slechts één van de onderstaande categorieën van toepassing:
Tot €1.000 aan subsidiabele kosten: u krijgt 100% van die kosten vergoed;
Tot €3.500 aan subsidiabele kosten: u krijgt 75% vergoed;
Tot €7.500 aan subsidiabele kosten: u krijgt 50% vergoed;
Tot €15.000 aan subsidiabele kosten: u krijgt 25% vergoed, alleen als het project past binnen de openbare ruimte en gericht is op het verbeteren van leefbaarheid en sociale cohesie en voldoet aan de eisen in artikel 3 van de regeling.
Artikel 7. Wijze van verdeling
Aanvragen worden afgehandeld op volgorde van binnenkomst. Voor het bepalen van de volgorde van binnenkomst geldt het tijdstip waarop de aanvraag compleet is. Als twee of meer aanvragen op hetzelfde tijdstip compleet zijn ingediend, wordt de onderlinge volgorde bepaald door loting.
Een aanvraag voor subsidie wordt, in afwijking van artikel 7, tweede lid, van de ASV, ingediend uiterlijk 6 weken voordat de subsidieaanvrager voornemens is te beginnen met de activiteiten waarvoor de subsidie wordt aangevraagd.
Het college beslist, in afwijking van artikel 8, tweede lid, van de ASV, binnen 6 weken na ontvangst van de ingediende aanvraag.
Kopieer de link naar uw clipboard
https://zoek.officielebekendmakingen.nl/gmb-2026-132158.html
De hier aangeboden pdf-bestanden van het Staatsblad, Staatscourant, Tractatenblad, provinciaal blad, gemeenteblad, waterschapsblad en blad gemeenschappelijke regeling vormen de formele bekendmakingen in de zin van de Bekendmakingswet en de Rijkswet goedkeuring en bekendmaking verdragen voor zover ze na 1 juli 2009 zijn uitgegeven. Voor pdf-publicaties van vóór deze datum geldt dat alleen de in papieren vorm uitgegeven bladen formele status hebben; de hier aangeboden elektronische versies daarvan worden bij wijze van service aangeboden.