Besluit op aanvraag: Omgevingsvergunning (regulier) voor het wijzigen van een bestaande vergunning voor een bedrijfspand - Lange Akkers te Leek, Lange Akkers 3 Leek, Leek (LEE01) I 4476

De gemeente Westerkwartier heeft op 17 maart 2026 een besluit genomen op de aanvraag met zaaknummer 2026190133 voor het wijzigen van een bestaande vergunning voor een bedrijfspand op locatie Lange Akkers te Leek, Lange Akkers 3 Leek, Leek (LEE01) I 4476. De vergunning is Verleend. Het besluit betreft de volgende onderdelen:

  • Bouwactiviteit (omgevingsplan)

  • Bouwactiviteit (technisch)

  • Uitweg maken, hebben of veranderen of het gebruik daarvan veranderen

Procedure

Indien u belanghebbende bent kunt u bezwaar maken tegen het besluit. Vermeldt u daarbij het hierboven genoemde zaaknummer. U kunt het bezwaar richten aan gemeente Westerkwartier, Postbus 100, 9350 AC Leek. De termijn voor het indienen van een bezwaar start één dag na de besluitdatum en bedraagt 6 weken. Voor meer informatie over de procedure kunt u contact opnemen via info@westerkwartier.nl of telefoonnummer 14 0594.

Naar boven