Kennisgeving ontvangst aanvraag Omgevingsvergunning voor het uitvoeren van werkzaamheden aan de supermarkt Jumbo, Rembrandtplein 2, 5854EM Bergen L

Aanvraag vergunning voor uitvoeren van werkzaamheden aan de supermarkt Jumbo aan Rembrandtplein 2, 5854EM Bergen L

 

De gemeente Bergen (L) heeft op 16 maart 2026 een aanvraag voor een omgevingsvergunning ontvangen. De vergunning is aangevraagd voor uitvoeren van werkzaamheden aan de supermarkt Jumbo aan Rembrandtplein 2, 5854EM Bergen L.

Het betreft de volgende activiteit(en):

  • opslaan roerende zaken

De aanvraag is geregistreerd onder zaaknummer Z2026-00000245.

Waarom dit bericht?

Een omgevingsvergunning wordt aangevraagd om toestemming te krijgen om iets te bouwen, verbouwen, slopen, kappen of aan te leggen. Met dit bericht laat de gemeente Bergen (L) u weten dat er misschien iets verandert in uw omgeving. Dan kunt u op tijd kennis nemen van de aanvraag.

Wanneer wordt een besluit genomen over de aanvraag van de vergunning?

De gemeente Bergen (L) neemt waarschijnlijk binnen 8 weken na ontvangst van de vergunningaanvraag een besluit. Als de vergunning wordt verleend, publiceert de gemeente Bergen (L) een nieuw bericht. Vanaf dat moment kunt u de documenten met informatie over de vergunning bekijken en hierop reageren. U kunt nu nog niet reageren.

Heeft u vragen over de aanvraag van de vergunning?

Voor vragen of opmerkingen kunt u bellen met de gemeente Bergen (L). Dit kan via het telefoonnummer 0485 34 83 83.

Naar boven