Toestemming voor het evenement Classics en Dance at the Harbour op 5 juni 2026 en 6 juni 2026 aan Havenweg 2 te Wijk bij Duurstede

Verleende evenementenvergunningen/ Evenementen en horeca

Burgemeester van Wijk bij Duurstede maakt bekend dat zij de volgende evenementenvergunning heeft verleend:

Zaaknummer : 1219564

Omschrijving evenement : Classics en Dance at the Harbour

Datum evenement : 05-06-2026 van 16.30 tot 24.00 uur en 06-06-2026 van 15.00-00.15 uur.

Locatie : Havenweg 2, (3961 AW) Wijk bij Duurstede

Datum verzonden : 13-02-2026

Als de evenementenvergunning is verleend, dan kunt u de beschikking en de bijbehorende stukken vanaf de datum van verzending inzien.

Hiervoor kunt u contact opnemen via 0343-595 595 en vragen naar de vergunningverleners van team Dienstverlening evenementen en horeca. U kunt uw vragen/reactie ook via ons contactformulier aan ons doorgeven. Zet in het contactformulier ook het zaaknummer.

Bent u het niet eens met dit besluit?

Dan kunt u bezwaar maken bij de burgemeester. U heeft zes weken de tijd om een brief te sturen. De termijn gaat in één dag nadat dit besluit is verstuurd (de verzenddatum).

Wat moet er in het bezwaar staan?

  • uw naam en adres

  • de datum van uw bezwaar

  • de omschrijving van het besluit waar u tegen bezwaar maakt. Als het mogelijk is stuurt u ook een kopie van dit besluit mee.

  • de reden waarom u bezwaar maakt

  • uw handtekening

Stuur uw bezwaar naar:

Gemeente Wijk bij Duurstede

t.a.v. Juridische zaken

Postbus 83

3960 BB Wijk bij Duurstede

Het maken van bezwaar stelt de werking van het besluit niet uit.

Wilt u uitstel? Vraag dan tegelijk met indienen van het bezwaar uitstel (een voorlopige voorziening) aan bij de voorzieningenrechter.

Wat moet er in het verzoek staan?

  • uw naam en adres

  • een duidelijke motivatie waarom het voor u belangrijk is dat de rechter snel oordeelt

  • Wat er volgens u in de voorlopige voorziening moet staan. Bijvoorbeeld uitstel van de werking van het besluit

Stuur uw verzoek naar:

Rechtbank Midden-Nederland

t.a.v. Sector bestuursrecht – voorzieningenrechter

Postbus 16005

3500 DA Utrecht

Houd er rekening mee dat u bij de rechtbank kosten (griffierecht) moet betalen.

Wilt u meer weten over het indienen van bezwaar en/of beroep?

Kijk dan op de website van de Rijksoverheid.nl. 

Kenmerk gemeente WbD: 2026-189

Naar boven