Besluit op aanvraag evenementenvergunning voor het organiseren van NAC Autocross op 6 april, 25 mei, 5 september 2026 en reservedata 4 juli en 26 september 2026

Gemeente Noardeast-Fryslân heeft een besluit genomen op de aanvraag met zaaknummer 2026-027569. De evenementenvergunning is verleend. De gemeente geeft hiermee toestemming voor het organiseren van NAC Autocross aan Terlunewei 2, 9294 LJ Aldwâld.

Het besluit is verzonden op 12 maart 2026.

Bent u het niet eens met de vergunning?

U kunt de gemeente tot 6 weken na het verzenden van het besluit laten weten dat u het niet eens bent met de vergunning. Dit heet bezwaar maken. U kunt bezwaar maken als de vergunning tegen uw belangen ingaat. In deze periode kunt u ook het besluit en bijbehorende stukken bij ons opvragen. Stuur een e-mail naar kccvergunningen@noardeast-fryslan.nl en vermeld het zaaknummer en adres in uw verzoek. Wilt u de stukken fysiek inzien, dan kunt u ons bellen. Dit kan via het telefoonnummer (0519) 29 88 88.

Naar boven