Verordening tot 1e wijziging van de Verordening op de heffing en invordering van leges 2025

De raad van de gemeente Enschede,

 

gezien het voorstel van het college van burgemeester en wethouders van 28 januari, Corsanummer 2400039999

 

gelet op de artikelen 156, eerste en tweede lid, aanhef en onderdeel h, en 229, eerste lid, aanhef onderdeel b, van de Gemeentewet, en de artikelen 2, tweede lid, en 7 van de Paspoortwet en artikel 13.1a van de Omgevingswet;

 

besluit vast te stellen:

 

Verordening tot 1e wijziging van de Verordening op de heffing en de invordering van leges 2025.

 

Artikel I

De Tarieventabel, behorende bij de Verordening op de heffing en de invordering van leges 2025, wordt als volgt gewijzigd:

 

Artikel 3.19 Niet benoemd besluit op aanvraag

 

 

 3.19.a

Het tarief bedraagt voor het in behandeling nemen van een aanvraag om een andere, in dit hoofdstuk niet benoemde vergunning, ontheffing of andere beschikking:

€                66,00

3.19.b

Voor het in behandeling nemen van een aanvraag tot het verkrijgen of verlengen van een gedoogbeschikking voor coffeeshops, zoals bedoeld in artikel 1, eerste lid, onder 8, van het Damoclesbeleid Enschede 2025.

€            2.958,15

3.19.b.1

Voor aanvragen met betrekking tot wijziging leidinggevende worden éénmaal conform artikel 3.2.d.1 leges geheven.

 

Artikel II
  • 1.

    Deze verordening treedt in werking op de eerste dag na de datum van bekendmaking.

  • 2.

    De datum van ingang van deze verordening is 1 januari 2025.

Artikel III

Deze verordening wordt aangehaald als: 1e wijziging legesverordening 2025.

 

Aldus vastgesteld in de raadsvergadering van 3 maart 2025 te Enschede

De Griffier, J.J. Ligteringen

de Voorzitter, R.W. Bleker

Naar boven