Kennisgeving besluit evenementenvergunning voor De 24 uur van Zoetermeer, Van der Hagenstraat 36, 2722NT te Zoetermeer

De burgemeester en wethouders van Zoetermeer hebben op 17 februari 2025 een besluit verzonden op de aanvraag met zaaknummer 2024-182796 voor De 24 uur van Zoetermeer op locatie Van der Hagenstraat 36, 2722NT te Zoetermeer op 21 en 22 juni 2025. De vergunning is verleend.

Bezwaar maken?

Bent u belanghebbende en bent u het niet eens met dit besluit? Dan kunt u een gemotiveerd bezwaarschrift indienen binnen zes weken na de dag van verzending van het besluit. U vindt het digitale formulier onder Online regelen op www.zoetermeer.nl

Wilt u geen gebruik maken van het digitale formulier, stuur dan uw bezwaar naar:

Gemeente Zoetermeer

College van burgemeester en wethouders

t.a.v. afdeling VVH

Postbus 15 2700 AA Zoetermeer

Het is niet mogelijk uw bezwaar via e-mail naar ons toe te sturen.

Verzoek voorlopige voorziening

Het indienen van een bezwaarschrift schorst de werking van dit besluit niet. Wilt u de werking van het besluit uitstellen, dan kunt u hiertoe een verzoek indienen. Het verzoek stuurt u naar:

Voorzieningenrechter van de Rechtbank s-Gravenhage

Postbus 20302

2500 EH Den Haag

U kunt alleen een verzoek indienen als u:

- een bezwaarschrift tegen het besluit hebt ingediend

- een spoedeisend belang hebt bij het treffen van de voorziening

Naar boven